X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Uczucie pewności, że tym razem się udało. Czy któraś z Was coś takiego czuła/czuje? :)
Odpowiedz

Uczucie pewności, że tym razem się udało. Czy któraś z Was coś takiego czuła/czuje? :)

Oceń ten wątek:
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie mam odwrotnie,przeczucie ze nic z tego. Niestety poki co sprawdza się :( wszelkiego rodzaju bole i kłucie mam co miesiąc więc przestałam na to zwracać uwagę. .. Ale testuje w niedziele także mimo wszystko jestem dobrej myśli.

    Evelle lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam raz takie przeczucie, że na pewno jestem w ciąży. Wszystkie objawy u siebie widziałam. Z błędu wyprowadziła mnie @ która pojawiła się jak zwykle...

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • PaulaJ Koleżanka
    Postów: 58 11

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa razy miałam przeczucie i się sprawdziło. Zdradziła się wysoka tempka i masa śluzu.Dwa tazy w 1 cyklu starań:) Oby i tym razem.

    f2w33e3klcs8zquf.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam takie przeczucie:) Kobieca intuicja mnie nie zawiodla :)
    Inne samopoczucie , ciut inne obiawy i plus na koniec ;)


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam coś takiego:)
    Wiedziałam,że to jest to...czułam kłucia,których nigdy wcześniej nie było...piersi bardzo zaczęły boleć...wiedziałam,że to jest to:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam coś takiego. Od początku cyklu, od @ wiedziałam, że będzie szczęśliwy. Jak ovu wyznaczył owulkę, wiedziałam, że się udało. Byłam tego więcej niż pewna i miałam rację. Jak przestały mnie boleć piersi, czułam, że dzieje się źle. Niestety też miałam rację. Straciłam mojego synka (byłam też pewna, że to chłopak)

    Teraz znów czuję, że się udało. Czułam, że muszę starania zacząć od razu, że to będzie dobra decyzja. Przyszła owu i wierzę, że testowanie będzie formalnością. Czekam na ból piersi i resztę objawów. Tym razem córeczka będzie odnoszona szczęśliwie :-)

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam, nawet nie mając pewności, ale podświadomie czując, że jewtem w ciąży założyłam wątek "kolejna ciąźa po poronieniu". Tylko do tej pory testy jeszcze nie wiedziały tego co ja :) wczoraj już je przekonałam, że mam rację i pokazała się blada druga kreska, dziś potwierdziła nawet beta :)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • PaulaJ Koleżanka
    Postów: 58 11

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak coś w tym jest. Ja też mam przeczucie,że ten wigilijny cykl okaże się szczęśliwym. Arsenał tabletek już czeka, do męża dołączam jutro także jest nadzieja na zielony finish :)

    Alciak gratki!

    f2w33e3klcs8zquf.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Paula!!

    Ja w swojej radości jestem oszczędna, test pozytywny wyszedł mi jeszcze przed miesiączką, więc nie wiadomo jak to się jeszcze potoczy. Tym bardziej, że zanim zobaczyłam poztywny test widziałam plamienie. Jutro druga beta i wizyta u lekarza, zobaczymy co dalej.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu od 9dpo byłam pewna, że coś jest na rzeczy :) miałam zbyt wiele objawów. :) Dzisiaj 13dpo i test pozytywny. :)

    Chica Mala, Kena1983, Sylwia33 lubią tę wiadomość

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Toa :)

    Toa lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • PaulaJ Koleżanka
    Postów: 58 11

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny!Zazdroszczę.Zaraz dopadam męża, bo mam już dni płodne a tak jakoś nie było okazji :)

    Toa, alciak lubią tę wiadomość

    f2w33e3klcs8zquf.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziwna sprawa nie wiem co myslec. Zalozylam nowy watek z prosba o porade bylo to 22 grudnia kiedy zaczelo mi sie plamienie z ktorego raczej zrobila sie miesiaczka ALE.. trwala tylko 3 dni i byla bardzo skapa w dodatku termin miesiaczki mialam tydzien pozniej, zawsze na miesiaczke bola mnie piersi a wtedy nic jednak po skonczonym krwawieniu zaczely mnie bolec i bola do dzis nie wiem dlaczego bo wczesniej nic podobnego mi sie nie zdarzylo. Maz stwierdzil ze moze jestem jednak w ciazy choc ja ją wykluczylam po tym krwawieniu ale zrobilam test dzien przed sylwestrem dla pewnosci i wyszedl negatywny a piersi jak bolaly tak bola;/ Pomimo tego ze ciaze moge wykluczyc to mam jakies dziwne przeczucia ze moze jednak. Nie mam jak isc narazie do lekarza bo wyjechalismy do rodziny juz sama nie wiem czy moge brac pod uwage ciaze ?

    Anna25
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno zrobie ale dopiero gdzies sroda czwartek. Test robilam tylko jeden i to w dodatku wieczorem;/ zobaczymy;)

    Anna25
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak w tym cyklu. Czułam się inaczej niż zwykle po prostu.
    Ale chyba niestety się myliłam.
    Okaże się niebawem...

    7470gov3xicgdrhg.png
  • amani Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie przeczucie w poprzednim cyklu, objawy były, ale test negatywny wykonany 4dpo, ale okazał się jednak słowny, bo @ małpiszon jeden się zjawił

    patrycja87 lubi tę wiadomość

  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    ja też w każdym cyklu mam nadzieję, że to już.
    Okres teoretycznie powinien pojawić się w środę, mam nadzieję, że go nie dostanę :/

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi wychodzi kolejny 21 stycznia i tez mam nadzieje ze nie przyjdzie juz;P

    Anna25
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby @ do Was nie przyszła!!!!

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja a Tobie sie udalo ?;)

    Anna25
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ