Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu będzie rżnięcie ... siana 🔥, a już w marcu - rola: mama 🤱
Odpowiedz

W lipcu będzie rżnięcie ... siana 🔥, a już w marcu - rola: mama 🤱

Oceń ten wątek:
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 24 lipca 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola dziękuję ci bardzo za wskazówki, robię te wszystkie rzeczy, daje smaczki wszędzie, ukrywam w klatce oraz w legowisku ale mam wyjątkowo nie smaczkowy egzemplarz, nie zawsze chce 😂
    Super uwielbia matę z rozsmarowaną mokrą karmą i masłem orzechowym i jak wyszłam to się tym mega zajął ale jak tylko skończył to znów wpadł w szał płaczków i już miał gdzieś wszystkie smaczki, zabawki, gryzaczki 🙈
    Przeczytałam dwa poradniki na temat wychowania szczeniaczka więc wiem też żeby nie reagować na piski i jęki, robimy progres np w gryzieniu ręki, w uspokajaniu emocji ale to jest taka przylepa że najchętniej by siedział cały czas ze mną, chodził za mną krok w krok… no będzie serce bolało jak go zostawimy no ale trudno, wyjścia nie ma :)

    Migotko brzmi… dobrze 🤞🏼🤞🏼🤞🏼bez nakręcania oczywiście no ale ale 😀

    Lorcia również jestem za Tobą jako prowadząca bo ewidentnie magia zaczęła działać! ✨

    Moje propozycje:
    - Sierpień koniec lata zwiastuje ☀️ale dla nas nowe życie szykuje 🍼
    - Sierpień dwie kreski nam podaruje ⏸️ w kwietniu kurczaczek- bobasek się wykluje 🐥
    - Chcesz w Wielkanoc mieć bobaska❓to weź starego w sierpniu na przytulaska 💖

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 11:45

    Loraa, Ann35, nick nieaktualny, Molahonkeey, kałamarnica 11, Lisik, HimalayanDream lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 24 lipca 2025, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko dla mnie też Twoje objawy brzmią obiecująco 😀

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 24 lipca 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuje się nie nakręcać no ale same wiecie jak to jest 😅 póki co biegam po herbatkę i się rozgrzewam ☕️
    Tak jeszcze myśle ze dr J kazała mi testować 7dpo ale w przypadku zastrzyku 8 dni temu to i tak bezsensu 🙈

    Loraa tez jestem za tym żebyś dalej prowadziła wątek 😍🫶🏼 niestety weny na tytuły na razie brak

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 24 lipca 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też, to ja też!

    ☀️ Sierpniowe noce, co latem jeszcze pachną, już wkrótce zaowocują i zostanę mamą ☀️
    ☀️ Sierpień marzeń falę wpuszcza, choć Kropeczku do mego brzuszka ☀️
    ☀️ Choć wakacji horyzont widać już, ja czekam na Ciebie, bo wiem, że jesteś tuż tuż ☀️
    ☀️ Sierpniowym słońcem otulone, wciąż zerkamy w upragnioną stronę ☀️
    ☀️ Sierpniowy sen i wakacyjna cisza – a może to cud już do mnie się zbliża? ☀️

    PaulinKA, Loraa, Vergeet, Ann35, nick nieaktualny, Lisik, Migotka96, HimalayanDream lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 24 lipca 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wedle życzenia wysyłam fotki Dexterka na poprawę humoru, do kawki, na smutki, na śmiech- niech każdy weźmie na co potrzebuje 🩷 uwielbiam jego pozycje do spania 😂

    Niestety ani zapodaj ani imgbb coś mi nie działa więc znalazłam inny hosting, mam nadzieję że działa (można kliknąć żeby powiększyć):

    IMG-6162.jpg IMG-6200.jpg IMG-6215.jpg IMG-6232.jpg IMG-6244.jpg IMG-6251.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 12:17

    Ann35, Frelcia_na_chwilę, Minia000, Bajka92, PaulinKA, AnMiPe, Kingus 1, Sakaaira, Hopex2, Kociara20996, Loraa, a_aandzela, Wyobraźnia87, White1, nick nieaktualny, Molahonkeey, kałamarnica 11, Lisik, Ivanka93, pelnawiary, Migotka96, HimalayanDream, Ana29, brilka, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1629 2475

    Wysłany: 24 lipca 2025, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    No i wedle życzenia wysyłam fotki Dexterka na poprawę humoru, do kawki, na smutki, na śmiech- niech każdy weźmie na co potrzebuje 🩷 uwielbiam jego pozycje do spania 😂

    Niestety ani zapodaj ani imgbb coś mi nie działa więc znalazłam inny hosting, mam nadzieję że działa (można kliknąć żeby powiększyć):

    IMG-6162.jpg IMG-6200.jpg IMG-6215.jpg IMG-6232.jpg IMG-6244.jpg IMG-6251.jpg


    Sama slodycz ❤️

    Vergeet lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2846 1708

    Wysłany: 24 lipca 2025, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    No i wedle życzenia wysyłam fotki Dexterka na poprawę humoru, do kawki, na smutki, na śmiech- niech każdy weźmie na co potrzebuje 🩷 uwielbiam jego pozycje do spania 😂

    Niestety ani zapodaj ani imgbb coś mi nie działa więc znalazłam inny hosting, mam nadzieję że działa (można kliknąć żeby powiększyć):

    IMG-6162.jpg IMG-6200.jpg IMG-6215.jpg IMG-6232.jpg IMG-6244.jpg IMG-6251.jpg

    Boże jaki cudaczek, cały do kochania i przytulania ❤️❤️❤️🤗🤗🍀

    Vergeet lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 1762 1623

    Wysłany: 24 lipca 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veergetku czysta miłość 🥰 Mój Rysiek jakoś nie lubi psów, mimo że wychował się z naszą Bułcią. Natomiast na wakacjach nie odstępował go kotek właścicielki. Nie przepadam za kotami ale ta ich słodka relacja mnie rozczulała.

    cc4384b1f318c.jpghttps://zapodaj.net/plik-844eCWP1Qa

    AnMiPe, Ann35, Vergeet, Belia, Kociara20996, Wyobraźnia87, nick nieaktualny, Minia000, Kingus 1, Ana29 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 33l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️

    👨🏽37l
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Po 5 latach starań jest Rysiu 💙

    2025 naturals!😱💪🏻 termin 22.12
    Będzie zdrowy Chłopczyk :) Henio.💙
    preg.png
    age.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2225 4289

    Wysłany: 24 lipca 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje propozycje na sierpień:

    W sierpniu bocian odleci 🦩w kwietniu bobasa 👶🏼 przyniesie

    W sierpniu gorące igraszki 😈 w kwietniu będą bobaski 👶🏼

    Ann35, Loraa, Vergeet, Wyobraźnia87, nick nieaktualny, Lisik, Migotka96, HimalayanDream lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 24 lipca 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również przesyłam swoje propozycje :)

    Wątek sierpniowy w ciążę zachodzi🤰, by w kwietniu wyczekane Dzieciątka urodzić! 👶

    Dwie kreski na teście w sierpniu wysikam⏸️, by w kwietniu w końcu urodzić Bejbika!🤱

    W sierpniu wakacyjnie odpoczywamy🏝, a w kwietniu małego kurczaczka witamy 🐣

    Sierpień dwie kreski na teście maluje, a w kwietniu me pisklę się w końcu wykluje🐣

    Vergeet, Loraa, Belia, Kingus 1, nick nieaktualny, Wyobraźnia87, kałamarnica 11, Lisik, Migotka96, HimalayanDream, Ana29, brilka lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 24 lipca 2025, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja podzielę się swoją weną:

    Sierpień 🌾 koniec lata zwiastuje 🌻, wiosną 🌷dzieciątka wyczekuję 🍼

    W sierpniu żniwa 🌾 na całego, a w kwietniu 🌷będziemy tulić szkraba naszego👩🏼‍🍼.

    W ciepłe sierpniowe 🌾 noce marzenia się spełniają, wiosną 🌷pieluchy nas witają 🍼.

    W sierpniu 🌾czekają nas duże zmiany 🤰🏼by na wiosnę nad naszymi domami krążyły bociany🪺.

    PaulinKA, Wyobraźnia87, Vergeet, nick nieaktualny, Ann35, Loraa, kałamarnica 11, Lisik, Migotka96, HimalayanDream, brilka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 1762 1623

    Wysłany: 24 lipca 2025, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sierpniowa miłość owocuje w kwietniową misję- macierzyństwo. 😅

    Vergeet, Kingus 1, Wyobraźnia87, Migotka96, Ana29 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 33l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️

    👨🏽37l
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Po 5 latach starań jest Rysiu 💙

    2025 naturals!😱💪🏻 termin 22.12
    Będzie zdrowy Chłopczyk :) Henio.💙
    preg.png
    age.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 958 1532

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja cos zaproponuje :)
    ⭐W sierpniu czułość pod gwiazdami ⭐ w kwietniu dzidziuś jest już z nami ⭐
    🍀W sierpniu plany i starania w kwietniu cuda do kochania. 🍀

    Vergeet, kałamarnica 11, Belia, Lisik, Migotka96, Loraa, Ann35, HimalayanDream, Ana29, brilka lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @migotko, Twoje objawy są bardzo obiecujące!
    Mam nadzieję, ze to są TE objawy a nie typowa faza lutealna w staraczkowym życiu 😅

    @kałamarniczka, Ty w tym miesiącu bez zastrzyku, czy masz zamiar testować od 7dpo?😄

    @Vergeet Dexterek jest najsłodszym psiaczkiem ever. Chyba chce jamniczka 😄😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 13:37

    kałamarnica 11, Vergeet, Ana29 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam zostawiam tylko jeden tytuł/wierszyk od siebie i mam nadzieję, że jego przepowiednia się dla Was spełni 🍀💕 Może za długi, ale jako dobra wróżba i wiruskowe wiedźmowe wróżenie -życzenie dla Was 🦠 🦠 :


    “Sierpień dwie kreseczki rozsieje ⏸️, wątek wnet opustoszeje 🤰🏼 💕 Wilczych dzieciątek watacha się powiększy, na wiosnę świat będzie piękniejszy 🥹”

    PaulinKA, Wyobraźnia87, Kingus 1, kałamarnica 11, Lisik, Migotka96, Belia, Loraa, AnMiPe, Agni97, Vergeet, Ann35, HimalayanDream, Ana29, Aksandra, brilka lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 24 lipca 2025, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa Himalayan Dream gratulacje!!! Trzymamy kciuki za zdrowego bejbika ☺️
    Ciebie nie wypisałam w poście o fali bo nie wiedziałam jaka jest wasza sytuacja a ty już płyniesz! 😄
    Loraa popieram twoją kandydaturę. A pomysły na wątek to się zastanowię.

    Vergeet, HimalayanDream, Ana29 lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 24 lipca 2025, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale napisałyście przecudne tytuły! Mi nic do głowy nie przychodzi. 😶

    Paulinko kochana - absolutnie nie zamierzam! 🤡Myślałam, by iść na betę zamiast testu w 12 dpo. Ale wyjeżdżamy tam akurat na weekend kiedy powinnam iść i mogę zrobić albo 10dpo (piątek, tak mi też mówiła doktor) albo w poniedziałek 13dpo. I nie wiem jeszcze co zrobić...
    Chcę o tym jak najmniej myśleć.

    Ale powiem Wam, co mi się przytrafiło w niedzielę. Wracając z naszego kościoła spotkałam sąsiadkę z poprzedniego bloku, taką panią Marysię, emerytkę. I ona do mnie powiedziała tak: "Karolinko, jak ja Cię bardzo chciałam zobaczyć. Śniło mi się, że miałaś małego dzidziusia i spacerowałaś z wózeczkiem! Czy to prawda może?" Ja... No... Niestety JESZCZE nie. Ale nie tracę nadziei. :)
    A ona na to, że ten sen był tak wyraźny, że czuje, że to nie przypadek. I że trzyma kciuki. 🥹❤️ Milusio. Wszechświat daje czasem znaki. Wierzyć, lub nie.

    Minia000, PaulinKA, Kociara20996, Belia, Sakaaira, Loraa, Vergeet, a_aandzela, Lisik, HimalayanDream, Ana29, Molahonkeey, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2596 4342

    Wysłany: 24 lipca 2025, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście niezłe w wymyślanie tytułów. Naprawdę, czapki z głów!

    Frelcia, jak mąż? Wcześniej pisałaś, że masz wrażenie, że się nie cieszy z drugiej ciazy?

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2225 4289

    Wysłany: 24 lipca 2025, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalamarniczko ja myślę że ta szybka owulka przed monitoringiem to będzie dobry zwiastun i lada moment zobaczysz ⏸️ 🍀🤞

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 1762 1623

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Dziewczyny jesteście niezłe w wymyślanie tytułów. Naprawdę, czapki z głów!

    Frelcia, jak mąż? Wcześniej pisałaś, że masz wrażenie, że się nie cieszy z drugiej ciazy?

    Ano nie chciał się starać o drugie Bobo 🤷‍♀️ ale żyćko :D Oswaja się i od czasu do czasu głaszcze brzuszek i mówi do Henia. Dba o mnie i moje samopoczucie (zachcianki 😂), więc jest git :)

    pelnawiary, Vergeet, Zielone.Słońce lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 33l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️

    👨🏽37l
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Po 5 latach starań jest Rysiu 💙

    2025 naturals!😱💪🏻 termin 22.12
    Będzie zdrowy Chłopczyk :) Henio.💙
    preg.png
    age.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ