Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu będzie rżnięcie ... siana 🔥, a już w marcu - rola: mama 🤱
Odpowiedz

W lipcu będzie rżnięcie ... siana 🔥, a już w marcu - rola: mama 🤱

Oceń ten wątek:
  • pelnawiary Autorytet
    Postów: 1109 2378

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki,beta 209🥹🥹🥹
    Proga dzisiaj nie robiłam,sprawdzę przy kolejnym przyroście w sobotę🙂
    Napisałam do profesorka i umówiliśmy się na pierwsze usg we wtorek.Stwierdzil ,że powinniśmy zobaczyć pęcherzyk🥰🥰🥰
    Dziewczyny,to się dzieje…💕

    Jeśli w sobotę będzie dobrze to wieczorkiem zorganizuję romantico kolację i powiem mężowi☺️
    Nie dopytuje bo profesorek powiedział na wizycie,że czeka się do 10dpt🙂
    Dam pudełeczko,które kupiłam na początku naszych starań🥹

    Loraa, Kociara20996, PaulinKA, Wyobraźnia87, Belia, Sakaaira, Migotka96, Minia000, Nowa2024, Babsi, Kingus 1, Chochlik12, Frelcia_na_chwilę, White1, Julia24, Ann35, kałamarnica 11, HimalayanDream, brilka, Vergeet, Ana29, Aksandra, Melka96, Molahonkeey, Lisik, nick nieaktualny, Motylek93, Jaszczureczka, Bajka92, AnMiPe lubią tę wiadomość

    👩👱‍♂️40l.

    start inv:
    - 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️

    - 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG

    6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
    8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
    23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
    08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
    19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
    18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
    22.12.2025 780g Łobuziaka🥰

    19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰

    Czekamy na Ciebie Synku🩵

    23.03.2026 38+3 SN
    W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

    age.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełnawiary 🥹🥹 cudownie 💕
    Ja mam w domu body kupione z początków starań z tym tekstem „Cześć tatusiu, mamusia powiedziała mi że będziesz najlepszym tatą.. itd.” Czeka już długo oby tylko mole go tam nie dopadły na dnie szafy 😅

    pelnawiary, HimalayanDream, Vergeet, Ana29, Molahonkeey, Loraa, Wyobraźnia87, Lisik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1629 2475

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelnawiary wrote:
    Mam wyniki,beta 209🥹🥹🥹
    Proga dzisiaj nie robiłam,sprawdzę przy kolejnym przyroście w sobotę🙂
    Napisałam do profesorka i umówiliśmy się na pierwsze usg we wtorek.Stwierdzil ,że powinniśmy zobaczyć pęcherzyk🥰🥰🥰
    Dziewczyny,to się dzieje…💕

    Jeśli w sobotę będzie dobrze to wieczorkiem zorganizuję romantico kolację i powiem mężowi☺️
    Nie dopytuje bo profesorek powiedział na wizycie,że czeka się do 10dpt🙂
    Dam pudełeczko,które kupiłam na początku naszych starań🥹


    Cudownie ❤️

    Czy tylko ja krzyczę do męża o dwóch kreskach prosto z łazienki? 🤣🤣🤣🤣

    pelnawiary, Julia24, kałamarnica 11, HimalayanDream, brilka, Vergeet, Ana29, Lisik, nick nieaktualny, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 288 491

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @pełnawiary @migotka u mnie też od początku starań leży schowana chustka dla naszej suni z napisem. W ogóle to jak to zamawiałam w pierwszym cyklu starań to się bałam, że nie zdąży dojść no bo przecież się uda od razu..

    pelnawiary, Vergeet, Lisik lubią tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelnawiary 😍😍😍 co za wspaniała wiadomość!!

    Gratulacje !!!

    Jestem pełna podziwu, że jesteś wstanie wytrzymać do soboty.
    Oby ta dobra passa zarażała wszystkie dziewczyny na wątku 😍🥳🥳🥳

    pelnawiary, Vergeet lubią tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • pelnawiary Autorytet
    Postów: 1109 2378

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Pełnawiary 🥹🥹 cudownie 💕
    Ja mam w domu body kupione z początków starań z tym tekstem „Cześć tatusiu, mamusia powiedziała mi że będziesz najlepszym tatą.. itd.” Czeka już długo oby tylko mole go tam nie dopadły na dnie szafy 😅

    Migotka,jaki piękny tekst🥹🥹wzruszyłam się i już się nie mogę doczekać Waszego wieczoru z tą informacją😘

    Ana29, Migotka96 lubią tę wiadomość

    👩👱‍♂️40l.

    start inv:
    - 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️

    - 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG

    6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
    8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
    23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
    08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
    19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
    18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
    22.12.2025 780g Łobuziaka🥰

    19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰

    Czekamy na Ciebie Synku🩵

    23.03.2026 38+3 SN
    W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

    age.png
  • Frelcia_na_chwilę Autorytet
    Postów: 1762 1623

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia000 wrote:
    Cudownie ❤️

    Czy tylko ja krzyczę do męża o dwóch kreskach prosto z łazienki? 🤣🤣🤣🤣

    Robię dokładnie to samo 😂 a potem macham mu osikanym testem przed oczami 😂 Zerowy ze mnie romantyk.


    pelnawiary to mamy USG w tym samym dniu 🩷🩷💪🏻

    pelnawiary, Vergeet, Migotka96, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 33l
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo
    🔺PAI-1 4G hetero
    -> zalecenie acard od owulacji i heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii
    -> dieta z ograniczeniem produktów z glutenem i laktozą
    - w trakcie badań immunologicznych
    ☘️

    👨🏽37l
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    III IVF- ❤️ przestało bić w 8tc.
    6 transfer- nasz Maleńki Cud <3
    Po 5 latach starań jest Rysiu 💙

    2025 naturals!😱💪🏻 termin 22.12
    Będzie zdrowy Chłopczyk :) Henio.💙
    preg.png
    age.png
  • pelnawiary Autorytet
    Postów: 1109 2378

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia,Babsi mam trochę ułatwione zadanie bo mąż miał teraz długie trasy i wraca do domku jutro wieczorem,w okresie wakacyjnym częściej lata na międzynarodowych i bywa gościem w domu🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 16:28

    Belia, Vergeet, Babsi lubią tę wiadomość

    👩👱‍♂️40l.

    start inv:
    - 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️

    - 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG

    6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
    8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
    23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
    08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
    19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
    18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
    22.12.2025 780g Łobuziaka🥰

    19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰

    Czekamy na Ciebie Synku🩵

    23.03.2026 38+3 SN
    W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

    age.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1551 3725

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam kilka pomysłów na tytuł 😄:

    👶🏻 Bobas ze źródła naszej miłości 👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏼 już w sierpniu w naszym brzuszku zagości 🤰🏼💞🌱

    🌊 Niech wytrwałość nam się zwraca, bobas życie poprzewraca! 🤰🏼🎠

    🌾 Radość w sierpniu będzie wielka, to krok dalej do bąbelka 👣👶🏻✨

    🌳🌳🌳 Koniec bieli, kresek las, w sierpniu zasypało nas! 👶🏻📅🎉

    🫶🏻🤰🏼 Cud za cudem, niech się dzieje, sierpień wzbudzi w nas nadzieję. 🌟🌙

    👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏼🌱 Niech miłość między nami, która była początkiem, zazieleni cały sierpniowy wątek. 🌸👶🏻🌿

    Majster stary, zna robotę, sklecił bobka w sierpniową sobotę! 🧑🏻‍🔧👶🏻🎉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 16:00

    Belia, HimalayanDream, Vergeet, PaulinKA, Loraa, Wyobraźnia87, Lisik, Sakaaira, brilka, nick nieaktualny, AnMiPe, Babsi lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1551 3725

    Wysłany: 24 lipca 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełnawiary, ale piękna beta 😍❤️‍🔥 niech rośnie dalej! Ja bym chyba nie wytrzymała z powiedzeniem mężowi, chyba by mnie skręciło z milczenia 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 16:00

    pelnawiary lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4673

    Wysłany: 24 lipca 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia000 wrote:
    Cudownie ❤️

    Czy tylko ja krzyczę do męża o dwóch kreskach prosto z łazienki? 🤣🤣🤣🤣
    Zdecydowanie nie tylko ty! Ja nawet nie planuję nic kupować, bo mój mąż od początku starań szczerze powiedział, że woli wiedzieć od razu. Nie musi mi patrzeć na ręce, ale czeka od razu na info. Chociaż bym wolała mu zrobić niespodziankę, to nie mam jak

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 24 lipca 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełnawiary jaka cudowna wiadomość ♥️♥️♥️

    Miniu - ja na 100% będę darła się z łazienki. Nie wytrzymam. 😁 Inna sprawa, że mój mąż jest na bieżąco z tymi sprawami i wie kiedy mam robić test/betę, więc nawet jak mu nie powiem to zapyta, a zna mnie za dobrze aby udało mi się go ocyganić.

    pelnawiary, Ana29 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • HimalayanDream Ekspertka
    Postów: 186 654

    Wysłany: 24 lipca 2025, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję moje Drogie, za wszystkie słowa wsparcia i gratulacje😭 jesteście wspaniałe, a to forum jest niesamowitą formą wsparcia. Migotko, nie będę robiła tu bety. W przyszłym tygodniu mam teleporadę z ginekolożką i spróbuję wydębić od niej skierowanie (w NL bety raczej się nie bada, prywatne opcje też są bardzo ograniczone - ja w Rotterdamie mam dostęp do jednego labu z bardzo złymi opiniami (typu pomylone wyniki itd), ale jak nie będzie innej opcji to zrobię tam 😅). Powiem jej też ze wróciłam z Bali i czy dałaby mi skierowanie na PCR ziki (czytałam że te testy mogą być fałszywie pozytywne przez inne wirusy, wiec zobaczymy jakie będzie podejście).

    PaulinKa zrobiłam zdjęcie od razu w hotelu, żeby mieć choć trochę dżungli w tle 🤣🥹:

    IMG-2630.jpg

    Wierzę w pozytywne znaki - przy wymeldowaniu z hotelu żegnała nas pani z brzuszkiem na końcowych etapach ciąży, nie widziałam jej tam wcześniej (ani w sumie żadnej kobiety w ciąży). Ponadto, dzisiaj na targu zobaczyliśmy takie zawieszki z tęczami i wzięliśmy jedną nad łóżeczko. Niech to będzie znak, że nasza tęcza nadchodzi 🥹😭

    IMG-2637.jpg

    pelnawiary, Ana29, Aksandra, PaulinKA, Melka96, Julia24, Nowa2024, Molahonkeey, Chochlik12, Loraa, Lisik, Sakaaira, brilka, kałamarnica 11, nick nieaktualny, Motylek93, Bajka92, AnMiPe, Babsi lubią tę wiadomość

    Ja ’92, On’85 tworzący swoją przyszłość i rodzinę w 🇳🇱🌷🧀

    Starania o pierwszego bejbika od 04.2024

    ⏸️ 01.03.2025 — 💔 cb
    ⏸️ 03.04.2025 — 💔 6tc
    ⏸️ 24.07.2025 — ❤️❤️?
    💔pusty pęcherzyk
    💖🐥 10.03.2026 — nasza cudowna córeczka (36+6)
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 24 lipca 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    No i wedle życzenia wysyłam fotki Dexterka na poprawę humoru, do kawki, na smutki, na śmiech- niech każdy weźmie na co potrzebuje 🩷 uwielbiam jego pozycje do spania 😂

    Niestety ani zapodaj ani imgbb coś mi nie działa więc znalazłam inny hosting, mam nadzieję że działa (można kliknąć żeby powiększyć):

    IMG-6162.jpg IMG-6200.jpg IMG-6215.jpg IMG-6232.jpg IMG-6244.jpg IMG-6251.jpg

    Omg jaka słodka kuleczka 🥹❤️❤️❤️ marze o pieseczku 💔🥹

    Babsi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 24 lipca 2025, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka upsi, zarażam jamniczkową miłością 🩷 choć jest to niezły trening przed dzieckiem, jestem tak padnięta 😂😂

    Kałamarniczko no przepiękne słowa, mam nadzieję że ten sen naprawdę będzie proroczy 🥹🥹🥹

    Pelnawiary woow, ale masz silne nerwy żeby nie powiedzieć mężowi nic wcześniej!
    Beta cudowna!! 🥹🩷 to się naprawdę dzieje! Będziesz mamą! 🩷

    Saakaira ale super pomysł z tym ubrankiem dla pieska! Już wiem jak to zrobię następnym razem 😀 dwa poprzednie razy zareagował tragicznie więc jamnikowi się nie oprze 😂 oby szybko!

    pelnawiary, Sakaaira, kałamarnica 11 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 24 lipca 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelnawiary wrote:
    Mam wyniki,beta 209🥹🥹🥹
    Proga dzisiaj nie robiłam,sprawdzę przy kolejnym przyroście w sobotę🙂
    Napisałam do profesorka i umówiliśmy się na pierwsze usg we wtorek.Stwierdzil ,że powinniśmy zobaczyć pęcherzyk🥰🥰🥰
    Dziewczyny,to się dzieje…💕

    Jeśli w sobotę będzie dobrze to wieczorkiem zorganizuję romantico kolację i powiem mężowi☺️
    Nie dopytuje bo profesorek powiedział na wizycie,że czeka się do 10dpt🙂
    Dam pudełeczko,które kupiłam na początku naszych starań🥹

    Piękna beta ! Trzymam kciuki za ekstra przyrosty ! 🍀

    pelnawiary lubi tę wiadomość

    age.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 24 lipca 2025, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , ale lecicie z tymi tytułami! Podziwiam bo ja absolutnie nie jestem dobta w te klocki 🤭🤭🤭

    A co do testów i trzymaniu w tajemnicy to ja wytrzymałam jeden dzień 🤣 w niedzielę zrobiłam test , w poniedziałek powtórzyłam i poszłam na bete bo tak mi napisał doktorek i wieczorem kupilam skarpeteczki i wręczyłam z testem, dopiero jak upewnilam sie , że beta jest pozytywna. Także rowniez długo nie wytrzymałam 😄😁

    pelnawiary, Vergeet lubią tę wiadomość

    age.png
  • kami89 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 24 lipca 2025, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) trochę czytam już to forum i chcialam się przywitać :-)

    u nas prawie 2 lata starań - póki co wychodzi na to, że główną przyczyną jest to, że moje jajeczka nie pękają (nawet po dwóch dawkach ovitrelle). Mam hashimoto (uregulowane), niejednoznaczne wyniki w zakresie insulinooporności, delikatnie podniesioną prolaktynę.

  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 24 lipca 2025, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @HimalayanDream 🥹

    @kami, witam się z Tobą ciepło jako osoba z podobnym problemem! (W morzu innych problemow)

    Jakie teraz macie plany na dalszą diagnostykę/leczenie?
    Czy miałaś kiedyś potwierdzoną owulację na usg?
    Dziewczyny mi tu radziły ze jesli nie dziala ovitrelle to moze zadziałać Zivafert +Gonapeptyl, lub inne kombinacje leków. Jaszczureczka tez kiedyś wyslala mi screeny z jakimś takim leczeniem.. dosc nietypowym, poszukam i ci podeślę:) czy Twój maz byl badany by wykluczyć problem z jego strony? A robiłaś krzywą insulinową cukrową?😅 to badanie ostatnio na tym wątku bylo bardzo "modne" I tez moze byc tropem LUFu..

    Co do mówienia mężowi... kiedyś miałam jakis tam plan jak to sie obędzie.... bodziaki leżą w szafie.
    Aktualnie- bez planu i z coraz mniejszą nadzieją, ze to sie faktycznie wydarzy🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 17:10

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • kami89 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 24 lipca 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    @HimalayanDream 🥹

    @kami, witam się z Tobą ciepło jako osoba z podobnym problemem! (W morzu innych problemow)

    Jakie teraz macie plany na dalszą diagnostykę/leczenie?
    Czy miałaś kiedyś potwierdzoną owulację na usg?
    Dziewczyny mi tu radziły ze jesli nie dziala ovitrelle to moze zadziałać Zivafert +Gonapeptyl, lub inne kombinacje leków. Jaszczureczka tez kiedyś wyslala mi screeny z jakimś takim leczeniem.. dosc nietypowym, poszukam i ci podeślę:) czy Twój maz byl badany by wykluczyć problem z jego strony?

    Aktualnie czekamy na wizytę u naszego lekarza żeby ustalić dalszy plan. Dotychczas jego pomysł, to podwójny ovitrell, ale to nie zadziałało (dzisiejszy monitoring u innego lekarza), bo kilka cykli temu zmieniliśmy lekarza. Jeden raz - pół roku temu zaraz po leczeniu Atywią (w pierwszym cyklu po) poprzednia lek. stwierdziła, że widzi ciałko żółte, ale miałam wrażenie, że o czymś mi nie mówiła (tu był jakiś problem komunikacyjny). Od kilku miesięcy nie było ciałka żółtego. Pominęłam jeszcze endometriozę. Progesteron dotychczas wzrastał, ale torbiel zostawała. Poprzednia lekarka mimo to stymulowała, co doprowadziło do kilku torbieli i konieczności ponownej Atywi. Aktualnie zostały torbiele z tego cyklu i poprzedniego. Mąż był badany - też nie wszystko wygląda różowo, ale nie jest źle. Czy u Ciebie po stwierdzeniu niepękniętego pęcherzyka w kolejnym cyklu lekarz podejmuje jakieś czynności? Czy może w czasie okresu ta torbiel się wchłania? Czy miałaś robione jakieś badania hormonalne z czego to może wynikać? Albo może jest jakiś pomysł w tym zakresie?

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ