Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰
Odpowiedz

W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰

Oceń ten wątek:
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 9 lipca 2024, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuszona przez was zrobiłam właśnie test owulacyjny, i nareszcie na jakimś teście pokazały się dwie kreski 🥹 testowa była jednak bledsza niż kontrolna, dziś 25dc, w czwartek ma nadejść 🐵 czy taki wynik testu owulacyjnego może dawać nadzieję?

    age.png
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 9 lipca 2024, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi owulakami to jest tak, że mogą wyjść pozytywne w przypadku ciąży. U mnie jednak najpierw wychodził pozytywny ciążowy, a dopiero owulak ;p No i u niektórych dziewczyn przed okresem poziom lh jest wyższy i owulak też może wyjść pozytywny, a ciąży nie będzie. Było już kilka dziewczyn które zrobiły sobie nadzieję niepotrzebnie.

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 9 lipca 2024, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przez to że kreska nie jest aż tak intensywna jak ta kontrolna to nie robię sobie i tak dużych nadziei, jednak miło zobaczyć w końcu dwie kreski, nawet na owulacyjnym 🥹

    age.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 9 lipca 2024, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Z tymi owulakami to jest tak, że mogą wyjść pozytywne w przypadku ciąży. U mnie jednak najpierw wychodził pozytywny ciążowy, a dopiero owulak ;p No i u niektórych dziewczyn przed okresem poziom lh jest wyższy i owulak też może wyjść pozytywny, a ciąży nie będzie. Było już kilka dziewczyn które zrobiły sobie nadzieję niepotrzebnie.
    Mi np klasyczne testy paskowe wychodzą praktycznie cały miesiąc z dwiema kreskami. Blade bo blade ale jest. Dopiero w dni okoloowulacyjne kreska nabiera koloru i w dzień Piku jest mocno wysycona.

    Z kolei testy clearblue pozytywny wyszedł mi na dzień przed owulacja ( pozytywny czyli stała uśmiechnięta buźka )
    Mrugająca buźka była już kilka dni wcześniej.
    Czyli mogę potwierdzić, że u mnie się sprawdziły :)

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 9 lipca 2024, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Mi np klasyczne testy paskowe wychodzą praktycznie cały miesiąc z dwiema kreskami. Blade bo blade ale jest. Dopiero w dni okoloowulacyjne kreska nabiera koloru i w dzień Piku jest mocno wysycona.

    Z kolei testy clearblue pozytywny wyszedł mi na dzień przed owulacja ( pozytywny czyli stała uśmiechnięta buźka )
    Mrugająca buźka była już kilka dni wcześniej.
    Czyli mogę potwierdzić, że u mnie się sprawdziły :)
    Ja robiłam akurat facelle strumieniowy 😉 nie mam porównania bo to był mój pierwszy

    age.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 9 lipca 2024, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Mi np klasyczne testy paskowe wychodzą praktycznie cały miesiąc z dwiema kreskami. Blade bo blade ale jest. Dopiero w dni okoloowulacyjne kreska nabiera koloru i w dzień Piku jest mocno wysycona.

    Z kolei testy clearblue pozytywny wyszedł mi na dzień przed owulacja ( pozytywny czyli stała uśmiechnięta buźka )
    Mrugająca buźka była już kilka dni wcześniej.
    Czyli mogę potwierdzić, że u mnie się sprawdziły :)
    Mi na domowym laboratorium też tak wychodziła, zawsze jakaś kreska. Na horien medical ta kreska pojawia się tylko w czasie owulacji

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 9 lipca 2024, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Właśnie przez to że kreska nie jest aż tak intensywna jak ta kontrolna to nie robię sobie i tak dużych nadziei, jednak miło zobaczyć w końcu dwie kreski, nawet na owulacyjnym 🥹
    U mnie kreska nigdy nie była tak mocna jak kontrolna na owulaku, a ciąża była 🙃 serio nie ma się co nimi sugerować

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 9 lipca 2024, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-wV14dEcHv4

    U mnie tak mniej więcej to wyglądało :D z ciekawości zrobiłam teraz test i widać duży spadek, ale jakaś krecha dalej jest :D

    M93, BillieJean lubią tę wiadomość

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 9 lipca 2024, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i mnie się zaczyna plamienie, na testach biel także trzeba działać w kolejnym cyklu 🤷‍♀️

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 9 lipca 2024, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    https://zapodaj.net/plik-wV14dEcHv4

    U mnie tak mniej więcej to wyglądało :D z ciekawości zrobiłam teraz test i widać duży spadek, ale jakaś krecha dalej jest :D
    Ale piękne kreski 😎

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 9 lipca 2024, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No to i mnie się zaczyna plamienie, na testach biel także trzeba działać w kolejnym cyklu 🤷‍♀️

    Ajjj a może tam coś się dzieje ciekawego? 😎

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 9 lipca 2024, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Ale piękne kreski 😎
    Chociaż na owulakach mogę popatrzeć 😂

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam w domu chyba z 2 testy owulacyjne jeszcze to może i ja zrobię 🤣

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1135 1675

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No to i mnie się zaczyna plamienie, na testach biel także trzeba działać w kolejnym cyklu 🤷‍♀️

    Tulę 🫂
    Trzymam kciuki za kolejny cykl 🤞

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Krysiu bardzo mi przykro 😞 Ściskam mocno!

    Wiem, że teraz chcesz, żeby było jak najszybciej po wszystkim, ale może warto zaczekać? Byłam w podobnej sytuacji i trwało to dość długo. Najpierw był widoczny mały zarodek, później już nie, podobno się wchłonął, a po ok. 2 tygodniach oczyściłam się sama, bez pomocy lekarzy. Przy ingerencji medycznej często nie można od razu wznowić starań.

    U nas też w poniedziałek i wtorek był 2mm zarodek, w sobotę już nie...
    Dzisiaj nie ma już nic, więc łyżeczkowanie odpada... za tydzień kontrola u swojego ginekologa i zobaczymy...
    Jedyne co mnie zastanawia to endometrium 8.5mm... a krwi już nie ma... 🫣
    No nic, zostaje umówić wizytę w klinice I niech ocenia kiedy można przygarnąć ostatniego malucha...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam, tak jak i wy z ciekawości test owulacyjny 🤣 dzisiaj 24dc, owulke miałam w 12/13dc

    https://zapodaj.net/plik-0ZrydwOBzz

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 1386 1359

    Wysłany: 9 lipca 2024, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie robię tych testów owu, w udanym cyklu nie pokazalo mi nic. Nie wiem, czytałam tutaj, że warto robić dwa razy dziennie ale nie wiem czy chciałabym się w to jeszcze bawić. Bardziej mnie to stresowało 😕

    BillieJean lubi tę wiadomość

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 9 lipca 2024, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam, tak jak i wy z ciekawości test owulacyjny 🤣 dzisiaj 24dc, owulke miałam w 12/13dc

    https://zapodaj.net/plik-0ZrydwOBzz
    Mi wyszedł praktycznie identyczny 😅🤣

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 9 lipca 2024, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Mi wyszedł praktycznie identyczny 😅🤣

    Tu zrobiłam fotkę pół godziny później jak się bardziej wybarwił

    https://zapodaj.net/plik-tFjbpC9Xc4

    🤣🤣

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 9 lipca 2024, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuler pytałam bo myślam że fanką Hamiltona.
    Mu testy owu wychodzą z dwoma kreskami zawsze.... w clear blue migajaca bluzka jest od kilku dni testy z dobowegi labu wychodziły pozytywne z innych firm blade kreski a na monitoring pęcherzyka brak. Appk twierdzi że owu powinna byc dziś więc przytulanki będą bo nie zaszkodzi a przyjnie ale nadzieji sobie nie robię w przyszłym cyklu idę do giną i będę chciała wziąć coś na wspomaganie cyklu.

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ