X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰
Odpowiedz

W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Martyna Autorytet
    Postów: 667 817

    Wysłany: 9 lipca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Jakie witaminy w ogóle bierzecie? Ja właśnie skończyłam little me z health Labs ale bym zmieniła na coś bardziej budżetowego 😎
    Ja biorę puerie 😊

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 728 750

    Wysłany: 9 lipca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Cześć wszystkim! Możecie wpisać mnie na testowanie 13 lipca ale nie liczę na nic bo jestem po ciąży biochemicznej. Dzień przed spodziewaną miesiączka zrobiłam test i był cień cienia, potem przez dwa dni już trochę mocniejsze bladziochy. 3 dnia dostałam mocnego krwawienia. Pojechałam na betę była 45. Krwawienie nie ustawało, byłam w kontakcie z ginekologiem ale przy tak małej becie to mogło byc wszystko. Za dwa dni beta 189. Za kolejne 2 już tylko 25… :( krwawienie było dosyć obfite i trwało 6 dni. Później 3 dni przerwy i znów dostałam krwawienia, ale takiego jak miesiączka. Delikatnego. Beta przez kilka dni się utrzymywała i spadła w końcu. Nie wiem czy w tym cyklu doszło do owulacji, nigdy tego nie monitorowałam. Jestem na początku drogi… od 3 miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko. Pierwsza córka z listopada 2021. Ale naczytałam się cudów o ciążach po cb. I tak po cichutku liczę na cud a jeśli nie to czytam wasze wypowiedzi, i szukam wskazówek i uczę się od Was. :)

    Życzę wszystkim dużo zdrówka, cierpliwości i powodzenia w staraniach. 🤍
    Hej Schuyler witam ;) mogę spytać skąd pomysł na Nick ?

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)


    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 9 lipca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Jakie witaminy w ogóle bierzecie? Ja właśnie skończyłam little me z health Labs ale bym zmieniła na coś bardziej budżetowego 😎
    Ja biorę pueria uno i ovarin

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 622 635

    Wysłany: 9 lipca, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Jakie witaminy w ogóle bierzecie? Ja właśnie skończyłam little me z health Labs ale bym zmieniła na coś bardziej budżetowego 😎

    Ja na suplementy tej firmy nawet nie patrzę. Na cenę składa się chyba przede wszystkim koszt ich marketingu i pięknych opakowań, a w składzie nie ma nic odkrywczego.

    Biorę dużo różnych supli, w tym cyklu dodałam sobie kilka „zamiast” stymulacji. Ale jeśli chodzi o takie typowo „prenatalne” to kupuję głównie z poleceń Pana Tabletki. Teraz łykam na zmianę:
    - Composita Mama DHA
    - Doppelherz aktiv Mama Premium

    JoAnn lubi tę wiadomość

    40 tc 💔
  • Martyna Autorytet
    Postów: 667 817

    Wysłany: 9 lipca, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Trzymam kciuki za kropka żeby się pokazał ❤️❤️
    Kropek jest trochę młodszy, bo tą owulke miałam finalnie wywoływana i była dopiero w 21dc. Ale wierzę, że za tydzień kropek będzie widoczny 🥺❤️

    SailorMoon, Insane, BillieJean, Gosha1510, Pulsik lubią tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 9 lipca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @SaliorMoon czemu te dziewczyny na tiktoku robią z tymi testami ciążowymi też owulacyjne 🤨

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 622 635

    Wysłany: 9 lipca, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    @SaliorMoon czemu te dziewczyny na tiktoku robią z tymi testami ciążowymi też owulacyjne 🤨

    Na tej samej zasadzie, jak robienie progesteronu i wierzenie, że jak jest wysoki, to może jest ciąża.

    W owulacyjnych wykrywa LH, który też chyba się utrzymuje wysoko w ciąży.

    A tak naprawdę liczy się tylko beta.

    Edit: no może nie „tylko”, ale tylko beta to hormon rozwiewający wątpliwości 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca, 13:36

    M93 lubi tę wiadomość

    40 tc 💔
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 9 lipca, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    @SaliorMoon czemu te dziewczyny na tiktoku robią z tymi testami ciążowymi też owulacyjne 🤨
    Mi się wydaje że jako punkt odniesienia do kreski, żeby patrzeć w dobrym miejscu na cień 😂

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 335 310

    Wysłany: 9 lipca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolAngelica wrote:
    Hej Schuyler witam ;) mogę spytać skąd pomysł na Nick ?

    Hah :D kiedyś za gówniary czytałam jakąś książkę i imię głównej bohaterki mi się spodobało. I w sumie od tamtej pory na różnych forach go używam :)

    BillieJean lubi tę wiadomość

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1071 831

    Wysłany: 9 lipca, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna super! Myślę, że po tej wizycie nieco się uspokoiłas 😍

    Oby faktycznie te objawy okresowe zwiastowały ciążę a nie 🐒🙏🙏🙏

    BillieJean, Martyna , Insane, Pulsik lubią tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • xSmerfetkax Ekspertka
    Postów: 202 126

    Wysłany: 9 lipca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skusiłyście mnie i kupiłam testy owulacyjne 😅

    M93, BillieJean lubią tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 9 lipca, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna ❤️ cieszę się że wizyta przyniosła pozytywne wieści i Cię trochę uspokoiła
    :) następnym razem już będzie widać Dzidziutka
    :)

    Mnie bolał krzyż, podbrzusze jak na okres i jeszcze pamiętam kłucia w macicy /jajnikach i była to ciąża :)) więc Dziewczyny, trzymam kciuki !
    Hah te filmiki z testami mnie prześladują na insta xD

    Ja brałam Puerie Duo, ale chyba już jej nie będę kupowac, bo w składzie ma dwie formy kwasu foliowego nie wiem po co, formę syntetyczną i metylowaną. Metylofolian super, ale czytałam że syntetyczna forma kwasu może ograniczyć wchłanianie tej metylowanej formy, czy to prawda nie wiem,
    Ale teraz kupię sobie osobno metylofolian, magnez, cholinę i wit D w kroplach i może jod bo mam tendencję do skoków tsh - te suple kupię z Aliness wszystko,
    Polubiłam tę firmę, polskie produkty
    Nie reklamuję xDDD
    Biorę też Omegę DHA z Eqology i laktoferyne(też aliness) i zakwas z buraka (lubię z Olini)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca, 15:08

    Martyna , Insane lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 9 lipca, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    @SaliorMoon czemu te dziewczyny na tiktoku robią z tymi testami ciążowymi też owulacyjne 🤨
    Ja robiłam w 1ej ciąży. Nie miałam ciązowego przy sobie i gdzieś wyczytałam że owu wyjdzie pozytywny. I wyszedł. Ciążowy potwierdził i 9msc pozniej to już wogole,czarno na białym że tak powiem🙃

    M93 lubi tę wiadomość

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Martyna Autorytet
    Postów: 667 817

    Wysłany: 9 lipca, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, uspokoiłam się trochę 😊 i pani doktor taka wyrozumiała, że przez to co przeszłam jednak będę przewrażliwiona. Kazala jak coś dzwonić i pytać :) czuje, że do następnego czwartku będzie mi się nieziemsko dłużyło, a już bym tak bardzo chciała zobaczyć tego dzidziutka 🥺🥰

    BillieJean, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 9 lipca, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta do końca dzisiejszego dnia fajne promocje w Alabie na badania i pakiety badań, można dużo zaoszczędzić.

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • xSmerfetkax Ekspertka
    Postów: 202 126

    Wysłany: 9 lipca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuszona przez was zrobiłam właśnie test owulacyjny, i nareszcie na jakimś teście pokazały się dwie kreski 🥹 testowa była jednak bledsza niż kontrolna, dziś 25dc, w czwartek ma nadejść 🐵 czy taki wynik testu owulacyjnego może dawać nadzieję?

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4879 8366

    Wysłany: 9 lipca, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi owulakami to jest tak, że mogą wyjść pozytywne w przypadku ciąży. U mnie jednak najpierw wychodził pozytywny ciążowy, a dopiero owulak ;p No i u niektórych dziewczyn przed okresem poziom lh jest wyższy i owulak też może wyjść pozytywny, a ciąży nie będzie. Było już kilka dziewczyn które zrobiły sobie nadzieję niepotrzebnie.

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Maksym <3 💙
    preg.png
  • xSmerfetkax Ekspertka
    Postów: 202 126

    Wysłany: 9 lipca, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przez to że kreska nie jest aż tak intensywna jak ta kontrolna to nie robię sobie i tak dużych nadziei, jednak miło zobaczyć w końcu dwie kreski, nawet na owulacyjnym 🥹

  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 9 lipca, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Z tymi owulakami to jest tak, że mogą wyjść pozytywne w przypadku ciąży. U mnie jednak najpierw wychodził pozytywny ciążowy, a dopiero owulak ;p No i u niektórych dziewczyn przed okresem poziom lh jest wyższy i owulak też może wyjść pozytywny, a ciąży nie będzie. Było już kilka dziewczyn które zrobiły sobie nadzieję niepotrzebnie.
    Mi np klasyczne testy paskowe wychodzą praktycznie cały miesiąc z dwiema kreskami. Blade bo blade ale jest. Dopiero w dni okoloowulacyjne kreska nabiera koloru i w dzień Piku jest mocno wysycona.

    Z kolei testy clearblue pozytywny wyszedł mi na dzień przed owulacja ( pozytywny czyli stała uśmiechnięta buźka )
    Mrugająca buźka była już kilka dni wcześniej.
    Czyli mogę potwierdzić, że u mnie się sprawdziły :)

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • xSmerfetkax Ekspertka
    Postów: 202 126

    Wysłany: 9 lipca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Mi np klasyczne testy paskowe wychodzą praktycznie cały miesiąc z dwiema kreskami. Blade bo blade ale jest. Dopiero w dni okoloowulacyjne kreska nabiera koloru i w dzień Piku jest mocno wysycona.

    Z kolei testy clearblue pozytywny wyszedł mi na dzień przed owulacja ( pozytywny czyli stała uśmiechnięta buźka )
    Mrugająca buźka była już kilka dni wcześniej.
    Czyli mogę potwierdzić, że u mnie się sprawdziły :)
    Ja robiłam akurat facelle strumieniowy 😉 nie mam porównania bo to był mój pierwszy

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ