Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!
Odpowiedz

W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!

Oceń ten wątek:
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę poprosić chociaż o ćwiartkę kciuka za moją jutrzejszą wizytę? 🥺

    nick nieaktualny, Asia2309, Gośka29, Limonka26, Izi, Sway, Linka94, Mama_Basia, Lilou, Jeżynka, Misiaa, Jo_an, Salv, Karo123, Kaśik, Słomka, Hania123, Annamaria, Kociara_, Paulina1106, Simons_cat, Japoneczka z Porcelany, Jedna_z_Wielu, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa trzymamy ✊🏻✊🏻🍀🍀🍀

    Kaszmira witaj w naszych skromnych progach 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Basia dziękuję za te słowa 🙂 w sumie to na logikę mój mąż mi tak wyliczył bo on nie rozumie, że tc zaczyna się od 🐒

    Izi przez te ich normy to nie mogłam spać pół nocy 🙈 mam nadzieję, że jest tak jak piszecie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Md1610 wrote:
    Dziewczyny może się któraś orientuje, bo wiem ze monokoncentrat bierze się od 5 dpo, ale jak nie jestem dokładnie pewna kiedy to wypada to jest sens brać czy lepiej sobie odpuścić?

    Nie wiem jak to z tym monokoncentratem ale świeżego to jadłam tak w 6 i 7 dpo ;D

  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Md1610 wrote:
    Dziewczyny może się któraś orientuje, bo wiem ze monokoncentrat bierze się od 5 dpo, ale jak nie jestem dokładnie pewna kiedy to wypada to jest sens brać czy lepiej sobie odpuścić?

    Co prawda ja też jadłam świeżego i do końca nie wiedziałam kiedy jest owu bo bazowałam na wyznaczeniu owulki tylko przez aplikację 😉

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Sway Autorytet
    Postów: 1130 1369

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara_ wrote:
    Dziewczyny, ekhm:

    W grudniu czarujemy tańcem z gołą pupą, w sierpniu witamy skarby całą grupą 😎

    🤣świetna nazwa wątku grudniowego, będę na niego głosować

    Karo123, Kaśik lubią tę wiadomość

    age.png

    20.11 - ⏸, 22. 11 - beta: 526, 24.11 - beta: 1128
    13.12 - mamy ♥️ 7+2, CRL 0,94 cm
    05.01 - 10+2, CRL 4,00 cm, FHR 174 ud/min
    17.01 - nifty pro niskie ryzyka, ♂️
    18.01 - (wg usg 12+5) CRL 7,00 cm, FHR 163 ud/min; NT 1,6 mm
    15.03 - (wg usg 20+0) 330g zdrowego chłopaka
    20.05 - (29+6) 1472 g🦁
    19.07 - (38+3) 3265 g małego mężczyzny
    29.07.2022 godz. 14.50 (39+6) DETONACJA💣💣💣 Julian Michał 3260g, 55cm 🦁
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara_ wrote:
    Dziewczyny, ekhm:

    W grudniu czarujemy tańcem z gołą pupą, w sierpniu witamy skarby całą grupą 😎

    Myślę, że już wiemy kto będzie prowadził wątek i jaki będzie jego tytuł 😁😁

    Karo123, Kaśik, Słomka, Kociara_, Simons_cat, Japoneczka z Porcelany, Jedna_z_Wielu, Ayayanee lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czekam na wizytę do gina, umowilam się na piątek. Martwią mnie te plamienia o których pisałam, na dodatek dziś w nocy obudził mnie prawy jajnik, wiłam się z bólu, nie mogłam dojść do łazienki . W dzień zresztą nie lepiej, ani śmiać się ani kaszlnac bo tak i ból. Dziś niby dzień owulki. Czy któras z Was ma aż tak bolesne owulacje? Boję się czy to nie jakaś torbiel się zrobiła.

  • Sway Autorytet
    Postów: 1130 1369

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Czy mogę poprosić chociaż o ćwiartkę kciuka za moją jutrzejszą wizytę? 🥺

    Mówisz masz ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊🙂

    Olcykowa lubi tę wiadomość

    age.png

    20.11 - ⏸, 22. 11 - beta: 526, 24.11 - beta: 1128
    13.12 - mamy ♥️ 7+2, CRL 0,94 cm
    05.01 - 10+2, CRL 4,00 cm, FHR 174 ud/min
    17.01 - nifty pro niskie ryzyka, ♂️
    18.01 - (wg usg 12+5) CRL 7,00 cm, FHR 163 ud/min; NT 1,6 mm
    15.03 - (wg usg 20+0) 330g zdrowego chłopaka
    20.05 - (29+6) 1472 g🦁
    19.07 - (38+3) 3265 g małego mężczyzny
    29.07.2022 godz. 14.50 (39+6) DETONACJA💣💣💣 Julian Michał 3260g, 55cm 🦁
  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Czy mogę poprosić chociaż o ćwiartkę kciuka za moją jutrzejszą wizytę? 🥺
    Trzymam 😉

    Olcykowa lubi tę wiadomość

  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa kochana, podasz mi jeszcze raz tą nazwę tej maści na bóle pleców? <3

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie jakiś fajny i zarazem nieskomplikowany przepis na tort? ;) Takie pytanko niezwiązane ze staraniami 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino wrote:
    Dziewczyny, macie jakiś fajny i zarazem nieskomplikowany przepis na tort? ;) Takie pytanko niezwiązane ze staraniami 😁

    Ja przeważniee robię zwykły biszkopt i krem śmietana+mascarpone i ozdabiam owocami 🙂

    Edit. Aż się pochwalę 😁
    00a66452f87e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2021, 18:45

    Jeżynka, Karo123, Kaśik, Asia2309, Limonka26, Sway, Olcykowa, Hania123, lawendowePole, Simons_cat, Jedna_z_Wielu, Red555, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou wrote:
    Księgowa kochana, podasz mi jeszcze raz tą nazwę tej maści na bóle pleców? <3

    Wiedziałam, że ominelam jakiś post! Trzy razy czytalam ostatnie strony i się pogubiłam. Przepraszam kochana 🥰

    Masc nazywa się AXA Nova - też ja musze zamówić. 😊

    https://axanova.pl/

    Ja używam żółtej lub czerwonej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2021, 19:39

    Lilou lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino wrote:
    Dziewczyny, macie jakiś fajny i zarazem nieskomplikowany przepis na tort? ;) Takie pytanko niezwiązane ze staraniami 😁

    Zielone.Slonce!

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 9 listopada 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biszkopt na tort najlepszy - biszkopt rzucany. W necie jak się wpisze wyskakuje przepis. Zawsze wychodzi. 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2021, 18:53

    nick nieaktualny, Sway lubią tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 9 listopada 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara wygralas tym tytułem w przedbiegach 🤣

    Olcykowa ✊✊✊✊

    Olcykowa lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara świetna nazwa 😃

  • Słomka Autorytet
    Postów: 502 382

    Wysłany: 9 listopada 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa trzymam całe ✊

    Olcykowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z testowania w tym miesiącu nic nie będzie( Lilou możesz smiało wykreślić) ale Kociara dała taki tytuł grudniowego wątku, że rezerwuję już sobie miejsce ;)

    Jeżynka, potwierdzam. Ten biszkopt nie umie się nie udać :D a jaka frajda jak leci :D

    Słuchajcie, któraś dziewczyna pisała kiedyś rozpiskę JAK brać lamette, w jakich dniach cyklu i przez ile dni w zależności od tego co ma się zadziać. Proszę przypomnijcie mi !!! :*

    Jeżynka lubi tę wiadomość

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ