Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!
Odpowiedz

W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mea, padłam, hhahahah 😂
    Widzę, że tu znów się tyyyyyle działo! Przez to szkolenie ciężko mi Was nadrobić.

    Miałam wczoraj konsultację telefoniczną z lekarzem z Ovikliniki, którą ogarnęłam przez Fundację Ernesta. Lekarz powiedział, że zaleca nam spróbować z inseminacją. Natomiast androlog powiedział mojemu, że dla nas propozycja inseminacji to zwykłe naciąganie na hajs i chyba też skłaniam się ku tej wersji przy takich słabych wynikach. Ale zgodzę się z nim w jednym - nie ma na co czekać, nie ma co się już diagnozować, musimy zacząć się leczyć - inseminacja bądź in vitro. Ale mój chyba jeszcze nie jest na to gotowy, a przecież czas nie działa na naszą korzyść 😥
    W piątek robiliśmy kolejne badania nasienia i dalej nie ma wyników. Boję się, że to znak i jest jeszcze gorzej 😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2021, 16:34

  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1429 3338

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jeszcze w temacie Tańca Gołodupca - to musi być z rana? U mnie dziś było -5* i boję się, że odpadną mi pośladki 🍑

    😉😂

    nick nieaktualny, Karo123, Jeżynka, BuBu90, Mersalla, Red555, Asia2309, nick nieaktualny, Lilou, nick nieaktualny, Księgowa, Gośka29, Limonka26, Sway, Mama_Basia, miska122, Paulina1106, Simons_cat, Japoneczka z Porcelany, Ayayanee lubią tę wiadomość

    2018 - początek starań
    2020- start klinika
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start InVitro
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- transfer 🍀 --> 💚
    2023- 💙 3540g., 53cm💙
    age.png

    2024/2025- start kolejne starania - efekt -> genetycznie niepoprawne zarodki - kończymy starania :(
    2025.10 - Niespodzianka!
    2025.11 - Prenatalne i bad. genetyczne OK - dziewczynka💝

    preg.png
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mea wrote:
    Ale się macie z tą kamisia trolisia , co to za cudak?
    Pojawia się i znika jak sraczka i zostawia syf.
    Najgorsze że mimo wiedzy rzeczowej nie ma za grosz inteligencji .. nie czuje że nikt jej nie potrzebuje jej rad też. Może to mesjasz pomimo wszystko chce nawracać i nieść kaganek wiedzy. Bardzo fajny stwór do badań socjologicznych. Czekam na kolejne proroctwa.
    Ciekawe czy wsrod znajomych też te wiedzę szerzy czy tylko ta biedna siostrę katuje🤔


    Ja dzięki tej wiedzy mam synka i siostrę w ciąży, a tu jak chcą to niech sobie i tańczą z gołymi dupami. Powodzenia 😂

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśik wrote:
    Dziewczyny ja jeszcze w temacie Tańca Gołodupca - to musi być z rana? U mnie dziś było -5* i boję się, że odpadną mi pośladki 🍑

    😉😂
    🤣😂🤣😂🤣🤣🤣🤣

    Zaraz mi cycki ze śmiechu odpadną

    Karo123, Kaśik, Simons_cat lubią tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2859 3077

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo!!!! Bardzo się cieszę!to czekamy na Twoje testowanie ❤️😘
    Wiolala nie stresuj się tymi normami.. naprawdę one nic nie znaczą!

    Karo123, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino ty już po wizycie?

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśik wrote:
    Dziewczyny ja jeszcze w temacie Tańca Gołodupca - to musi być z rana? U mnie dziś było -5* i boję się, że odpadną mi pośladki 🍑

    😉😂

    Kaśik a to musi być na świeżym powietrzu? 😳🥶😂 W takim razie pozdrawiam moich sąsiadów którzy jutro rano będą mieli spektakl. Pobudze lepiej niz poranna kawka 😂

    Wiolala tak jak dziewczyny mówią wiec już się nie powtarzam, super beta 😘

    nick nieaktualny, Kaśik, Simons_cat lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Kociara_ Autorytet
    Postów: 1428 3300

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ekhm:

    W grudniu czarujemy tańcem z gołą pupą, w sierpniu witamy skarby całą grupą 😎

    nick nieaktualny, Jeżynka, Szyszka90, Asia2309, nick nieaktualny, BuBu90, Słomka, Jo_an, Limonka26, nick nieaktualny, Lilou, nick nieaktualny, Akina, nick nieaktualny, Jedna_z_Wielu, Gośka29, Sway, lawendowePole, mk_bambino, Salv, miska122, Karo123, ewelina, Kaśik, Hania123, Sesyjka, Milka85, Paulina1106, Simons_cat, Japoneczka z Porcelany, Red555, Milixx, nick nieaktualny, Ayayanee lubią tę wiadomość

    36 cykli starań
    2 x IUI ❌
    Nieudana procedura IVF - imsi - 3 x FET - ❌
    💔 ciąża biochemiczna - naturals - 03.2022

    kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
    Naturalny cud ❤️ mamy syna!

    27.01.23 - 3390 g i 55 cm
    age.png

    22.05.2024 - puste jajo, poronienie 7+2 💔
    08.2024 - powrót do starań o rodzeństwo
    09.2024 - ⏸️
    preg.png
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Karo czekamy :)
    Ja dostałam teraz krwawienia z nosa a zaraz powinnam zastrzyk robić...więc chyba jednak poczekam:)

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara_ wrote:
    Dziewczyny, ekhm:

    W grudniu czarujemy tańcem z gołą pupą, w sierpniu witamy skarby całą grupą 😎
    Bardzo mi się podoba 😅😋 bardzo, bardzo 😋

    BuBu90 lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Słomka Autorytet
    Postów: 502 382

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara_ wrote:
    Dziewczyny, ekhm:

    W grudniu czarujemy tańcem z gołą pupą, w sierpniu witamy skarby całą grupą 😎
    Hahaha dobre 😁🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, jak zwykle można na Was liczyć. Po prostu nigdy nie spotkałam się z tym żeby laboratorium liczyło tc od owulacji stąd te moje przemyślenia i takie tam... Obiecuję, że przestanę 🤞

    lawendowePole, Karo123 lubią tę wiadomość

  • Mama_Basia Autorytet
    Postów: 606 363

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    No dobra to skoro już dostałam przyzwolenie to proszę zerknijcie bo ja chyba tego nie ogarniam. Co to znaczy według nich 1 bądź 2 tydzień ciąży. Pisałam maila do laboratorium ale nie dostałam takiej odpowiedzi na jaka czekałam...

    https://naforum.zapodaj.net/d97c59e6f231.jpg.html
    Wiolala wszystko jest w najlepszym porządku. Skończyłaś czwarty tydzień ciąży, a zaczęłaś piąty wg tego jak liczą lekarze. Ale od owu minęło 2 tygodnie, więc faktycznie to zaczął się trzeci tydzień ciąży. Patrz na normę 2-3 tydzień. Wszystko się zgadza! Piękny wynik!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2309 wrote:
    Kochana ja jestem tak ciemna w Ty sprawach, nawet nie umiem tygodnia policzyć 😅🤦‍♀️ ale chyba 4 😉

    Wpisz w jakiś kalkulator ostatnia miesiączkę i mniej więcej wyliczy ;)
    Jeżeli 4 to jak pojdziesz 25go będzie idealnie wcześniej może nie być widać za wiele tym bardziej na gorszym sprzęcie. Czekanie jest najgorsze ale szybko zleci 😘

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Md1610 Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo to dobra informacja! Znaczy ze za kilka dni razem wysikujemy ⏸ 🤞🏼🤞🏼

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Dzięki, jak zwykle można na Was liczyć. Po prostu nigdy nie spotkałam się z tym żeby laboratorium liczyło tc od owulacji stąd te moje przemyślenia i takie tam... Obiecuję, że przestanę 🤞

    Ja na YouTube właśnie oglądałam filmiki fajnie opowiadane co jest tydzień po tygodniu ale też od obu liczyli tygodnie a gdzie z boku w nawiasie były dopiero te takie "normalnie" Przyjmowane przez gin. Dziwne to jest xd

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Md1610 Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może się któraś orientuje, bo wiem ze monokoncentrat bierze się od 5 dpo, ale jak nie jestem dokładnie pewna kiedy to wypada to jest sens brać czy lepiej sobie odpuścić?

    Kociara_ lubi tę wiadomość

  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara_ wrote:
    Dziewczyny, ekhm:

    W grudniu czarujemy tańcem z gołą pupą, w sierpniu witamy skarby całą grupą 😎

    We wrześniu 😂❤️

    Kociara_, Izi lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Kociara_ Autorytet
    Postów: 1428 3300

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Md1610 wrote:
    Dziewczyny może się któraś orientuje, bo wiem ze monokoncentrat bierze się od 5 dpo, ale jak nie jestem dokładnie pewna kiedy to wypada to jest sens brać czy lepiej sobie odpuścić?
    Można wtedy krócej :) Chodzi o to, żeby nie brać jak już zarodek się zagnieździ, bo przyczynia się do skurczy macicy.

    Md1610 lubi tę wiadomość

    36 cykli starań
    2 x IUI ❌
    Nieudana procedura IVF - imsi - 3 x FET - ❌
    💔 ciąża biochemiczna - naturals - 03.2022

    kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
    Naturalny cud ❤️ mamy syna!

    27.01.23 - 3390 g i 55 cm
    age.png

    22.05.2024 - puste jajo, poronienie 7+2 💔
    08.2024 - powrót do starań o rodzeństwo
    09.2024 - ⏸️
    preg.png
  • Kociara_ Autorytet
    Postów: 1428 3300

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    We wrześniu 😂❤️
    No to zależy kiedy się utrafi, faktycznie 😂

    36 cykli starań
    2 x IUI ❌
    Nieudana procedura IVF - imsi - 3 x FET - ❌
    💔 ciąża biochemiczna - naturals - 03.2022

    kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
    Naturalny cud ❤️ mamy syna!

    27.01.23 - 3390 g i 55 cm
    age.png

    22.05.2024 - puste jajo, poronienie 7+2 💔
    08.2024 - powrót do starań o rodzeństwo
    09.2024 - ⏸️
    preg.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ