Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!
Odpowiedz

W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia to raczej nie oszukaniec 😍 ale się dzieje w tym listopadzie 🙈🙈 cudownie i odrazu dzień staje się piękniejszy 🍀❤️ Trzymam kckuki ✊🏻✊🏻

    Asia2309 lubi tę wiadomość

  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaszczyt być prowadzącą tego wątku! 🥰

    nick nieaktualny, Asia2309, Red555, Olcykowa, Linka94, Jeżynka, mk_bambino, Gośka29, Limonka26, Mersalla, Sway, Hania123, Słomka, Simons_cat, nick nieaktualny, monnkej, Paulina1106 lubią tę wiadomość

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red555 wrote:
    Mam wyniki.. 99,6. Wczoraj jeszcze jak na złość była awaria aplikacjom jedynie co to nie działa opcja pobrania pdf - więc njenwiem jakie są normy...


    W końcu 🙈 i sprawdzałas jaki przyrost od ostatniej bety ?

    Red555 lubi tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia nie trzeba otwierac zeby zobaczyc kreske, mysle ze beta bedzis pozytywna :)

    Red jaki masz przyrost? Beta jednak rośnie więc ja nadal trzymam ✊ za pozytywne zakonczenie!

    Asia2309 lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ✊✊✊
    Ja Was podziwiam za cierpliwość, ja bym już na 20 testów sikała dla pewności 😁 odświeżam dzisiaj i czekam na betę ☺️

    Asia2309, Red555 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, mam mega wzrusz, mocno trzymam kciuki 🧡 Ostatnio zaszlysmy prawie jednocześnie, dlatego tym bardziej się cieszę, że znowu nosisz pod serduszkiem kropka☺️ Oby 9 miesięcy a później całe życie obok!

    Asia, jeeej, jaka piękna kreska!!! Jesteś w ciąży 😍

    Red, i jak przyrost???

    Jaki płodny ten listopad, oszaleć można 😱😱😱🧡🧡🧡

    Asia2309 lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red czy ja dobrze widzę, że to jest mega duży przyrost? 😱

    nick nieaktualny, Red555 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Ayayanee Autorytet
    Postów: 1408 1841

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ❤️❤️❤️❤️ ogromne kciuki!✊🏻🍀

    Asia, bez powiększania widać krechę ✊🏻 czekamy na bete 🍀✊🏻

    Red, czekamy na informacje jaki przyrost ✊🏻

    Asia2309 lubi tę wiadomość

    1cs - 05.19 - 7tc 💔 puste.
    5cs - 10.20 - 8tc- ♂️💔

    7cs - 09.04. 2022 - 39 tc, Kuba 💔💔💔CC
    'Skoro masz złamane serce, to znaczy, że się starałaś...'

    🌈8 cs - 20.12.2023 - 37 tc, CC, Alicja z Krainy Marzeń 🌷🤍 2900g, 54 cm 🌈

    age.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dzień trzymania kciuków, także:
    Lilou, za Twoją dzisiejszą wizytę!✊
    Red, za wynik bety ✊
    Księgowa, za Twoją szyjkę ✊
    Asia, widzę cień także też trzymam ✊
    Zielone, za to aby ten nieszczęsny (albo szczęśliwy?) biochem okazał się kluczykiem do bramy radości z następnej, zdrowej ciąży ✊
    I chyba jeszcze Wiolala? Przepraszam ale nie pamietam na czym u Ciebie stanęła sytuacja, ale też na becie ? W każdym razie ✊

    Księgowa, nick nieaktualny, Asia2309, Lilou lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red555 wrote:
    Mam wyniki.. 99,6. Wczoraj jeszcze jak na złość była awaria aplikacjom jedynie co to nie działa opcja pobrania pdf - więc njenwiem jakie są normy...

    Red to jest 253% przyrostu ❤️ wspaniale!

    Red555, Lilou, Olcykowa, Ayayanee, Kaśik, Misiaa, nick nieaktualny, Izi, Limonka26, Mersalla, BuBu90 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • onlydreams1994 Znajoma
    Postów: 17 28

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red 😍 wow, ale piękny przyrost 🍀🍀🍀

    Red555 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red, świetna informacja!🍀❤️

    Asia, 🍀 jest kreska, żaden cień. ❤️

    Asia2309, Red555 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, to nie jest cień tylko piękny różowy grubas! Czekamy na betę, ale będzie pozytywna jak nic ❤️❤️❤️

    Red555 wzrusz na maksa 😭😭😭😭 jaki piękny przyrost!

    Asia2309, Red555 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red będzie dobrze!!♥️

    Red555 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele, ale jestem wzruszona tymi wiadomościami z rana i tak się cieszę dziewczyny 🥰🥰🥰

    Red555 lubi tę wiadomość

  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe 😘

    Nie było mnie kilka dni i nie jestem wstanie nadrobić wszystkich wpisów, jesteście niesamowite Dziewczyny 😊

    Co do tematu aborcji to powiem Wam że jestem wierząca i nie wiem jaką decyzję bym podjęła ale chyba jednak wolałabym mieć ten wybór.

    U mnie faza lutealna (ta gorsza emocjonalnie), do miesiączki jeszcze tydzień a ja już się zastanawiam czy się udało czy te wrażliwe sutki to objaw ciąży czy poprostu wynik pieszczot których było duuużo w tym cyklu. Na szczęście mam w sobie na tyle siły żeby się otrząsnąć z tych myśli i na spokojnie podejść do tematu. Mam nadzieję że za rok w urodziny będę pod sercem nosić małego człowieczka. Chyba niczego innego tak bardzo nie pragnę.

    Wszystkim gratuluję pięknych kreseczek cieni, grubych krech i cudownych bet 😘 Niech fasolki zadomowią się na najbliższe 9 miesięcy 😍

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 5 listopada 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Red czy ja dobrze widzę, że to jest mega duży przyrost? 😱

    Przyrost 221%. Cała się trzęsę i nic już nie wiem...

    f947e1b9b4e7.jpg

    ASIAA to nie cień to kreska :)

    nick nieaktualny, Asia2309, Skorek, miska122, Mama_Basia, Kociara_, nick nieaktualny, Księgowa, Ayayanee, nick nieaktualny, Kaśik, Salv, Misiaa, Jeżynka, nick nieaktualny, lawendowePole, Karo123, Gośka29, mk_bambino, Izi, Limonka26, Mersalla, BuBu90, Hania123, Słomka, Simons_cat, nick nieaktualny, monnkej, Paulina1106, Bunkierka, Iseko lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja poproszę dziś przy tych wszystkich dobrych informacjach o pół kciuka dla nas, powtarzamy dziś badania nasienia. Oby coś ruszyło 😭

    Skorek, Lilou, miska122, onlydreams1994, Olcykowa, nick nieaktualny, Red555, Księgowa, Kociara_, Salv, Mama_Basia, Misiaa, Jeżynka, nick nieaktualny, Skubii, Karo123, Gośka29, mk_bambino, Izi, Jo_an, Limonka26, K&K, Mersalla, BuBu90, Hania123, Słomka, Simons_cat, monnkej, Asia2309, Paulina1106 lubią tę wiadomość

  • Skorek Autorytet
    Postów: 1257 2435

    Wysłany: 5 listopada 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reeeeddddd 😍❤️😍❤️🍀🤞🍀🤞🤞🤞🍀🍀❤️

    Red555 lubi tę wiadomość

    age.png

    Nasz świat:
    Alicja: 10.09.2022r., 53cm, 3370g ❤️
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 5 listopada 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red kiedy masz wizytę? Ogromnie mocno trzymam kciuki żeby teraz już tylko pięknie rosła beta i żeby z Kropkiem było wszystko w porządku.

    Strasznie podoba mi się to, co dzieje się w listopadzie 😍 zresztą z klubu AA powoli wszystkie się rozpakowują, więc nie może być inaczej 😍

    Red555 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ