X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie w LISTOPADZIE na pewno się uda!
Odpowiedz

w LISTOPADZIE na pewno się uda!

Oceń ten wątek:
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 27 października 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Doskonale Cie rozumiem, bo robie dokladnie to samo. Nakrecam sie, mimo ze wiem, ze objawy okresu i ciazy moga byc identyczne... Myslalam, ze moze uda sie zrobic niespodzianke mezowi na urodziny, bo ma za kilka dni, wiec w tym miesiacu zawiode sie jeszcze bardziej... :(

    Dobry lekarz to podstawa. Ja bylam juz u jakichs pieciu i dopiero teraz udalo mi sie trafic na kogos, kto sie mna zainteresowal.

    Dlaczego to wszystko jest takie trudne. Ja mam urodziny w listopadzie i tak liczę na to, że może zdarzy się jakiś cud i dostanę najpiękniejszy prezent na urodziny :) No właśnie dobry lekarz to podstawa. Mój poprzedni zlal temat całkowicie i nawet żadnych leków mi nie dał ani nic, a ten do którego teraz poszłam to wysłuchał i powiedział że niby po roku starań wdraża się leczenie ale on rozumie że ja się stresuję itp i no naprawdę podszedł do tematu profesjonalnie.

    Kurde miałam już nie nabijac sobie do głowy a tu niedawno na papierze toaletowym dostrzeglam malutka dosłownie maleńka czerwona kropkę... Nie no, ja to po owulacji dostaje jakiegoś pierdzielca naprawdę i wszystko interpretuje jako objaw :p

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 października 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    Dlaczego to wszystko jest takie trudne. Ja mam urodziny w listopadzie i tak liczę na to, że może zdarzy się jakiś cud i dostanę najpiękniejszy prezent na urodziny :) No właśnie dobry lekarz to podstawa. Mój poprzedni zlal temat całkowicie i nawet żadnych leków mi nie dał ani nic, a ten do którego teraz poszłam to wysłuchał i powiedział że niby po roku starań wdraża się leczenie ale on rozumie że ja się stresuję itp i no naprawdę podszedł do tematu profesjonalnie.

    Kurde miałam już nie nabijac sobie do głowy a tu niedawno na papierze toaletowym dostrzeglam malutka dosłownie maleńka czerwona kropkę... Nie no, ja to po owulacji dostaje jakiegoś pierdzielca naprawdę i wszystko interpretuje jako objaw :p

    A kiedy robisz test? :)
    Ja tez juz swiruje :D boje sie, ze jutro bedzie spadek temperatury i po wszystkim...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 28 października 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec... Oficalnie zaczynam listopadowe starania. Temperatura spadla ksiazkowo i za chwile zaczelam krwawic. Jest mi strasznie smutno, pierwszy raz az tak bardzo. I z tym smutkiem jade wlasnie robic zdjecia na kolejnym Chrzcie... dobije sie sto razy bardziej.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 28 października 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Koniec... Oficalnie zaczynam listopadowe starania. Temperatura spadla ksiazkowo i za chwile zaczelam krwawic. Jest mi strasznie smutno, pierwszy raz az tak bardzo. I z tym smutkiem jade wlasnie robic zdjecia na kolejnym Chrzcie... dobije sie sto razy bardziej.
    Przykro mi :( wiem jakie to jest dobijajace, ten cholerny okres :/ trzymaj się :*

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Ewa_1988 Koleżanka
    Postów: 34 27

    Wysłany: 28 października 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jestem zupełnie nowa na forum. Starania zaczęliśmy stosunkowo niedawno ( dopiero miesiąc temu) Byłam tak podekscytowana że zrobiłam milion testów ( wszystkie negatywne ) i z pomocą wujka GOOGLE doszukiwałam się wszystkich symptomów. No ale nadszedł ten dzień i właśnie dostałam @ :( Z natury jestem bardzo emocjonalna i łatwo dopuszczam do siebie stres, więc ta pierwsza nieudana próba zdążyła we mnie wywołać atak paniki ( tak, wiem że sobie nie pomagam :( ) Ovu wypada na 10 listopada. Biorę kwas foliowy i zastanawiam się nad Conceive. Trzymam kciuki za was i za siebie!

    Arashe lubi tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 28 października 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    Dlaczego to wszystko jest takie trudne. Ja mam urodziny w listopadzie i tak liczę na to, że może zdarzy się jakiś cud i dostanę najpiękniejszy prezent na urodziny :) No właśnie dobry lekarz to podstawa. Mój poprzedni zlal temat całkowicie i nawet żadnych leków mi nie dał ani nic, a ten do którego teraz poszłam to wysłuchał i powiedział że niby po roku starań wdraża się leczenie ale on rozumie że ja się stresuję itp i no naprawdę podszedł do tematu profesjonalnie.

    Kurde miałam już nie nabijac sobie do głowy a tu niedawno na papierze toaletowym dostrzeglam malutka dosłownie maleńka czerwona kropkę... Nie no, ja to po owulacji dostaje jakiegoś pierdzielca naprawdę i wszystko interpretuje jako objaw :p
    Ja miałam w urodziny swoje owulacje, i jak się okazało szczęśliwa, a w urodziny Szwagra indukcja poronienia. Czyli zbyt szczęśliwie się nie skończyło. Ludzie lubią daty ładne. Dlatego teraz mam nadzieję na 5 listopada, kiedy to miałabym rodzic ;)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 28 października 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Ja miałam w urodziny swoje owulacje, i jak się okazało szczęśliwa, a w urodziny Szwagra indukcja poronienia. Czyli zbyt szczęśliwie się nie skończyło. Ludzie lubią daty ładne. Dlatego teraz mam nadzieję na 5 listopada, kiedy to miałabym rodzic ;)

    Zawsze takie daty dają jakąś małą nadzieję :) ja jestem zła na siebie, tak dobrze mi szło od ostatniego okresu, wywaliłam się z każdej grupy ciążowej, wrzuciłam na luz, uśmiechalam się więcej, a teraz po owulacji znów dostaje bzika jakiegoś i doszukuje się objawów... Chociaż no te bóle jajnika z którego była owu nie wymyśliłam ich sobie ale też nie dają mi żadnej pewności...

    Ewa witamy Cię i również trzymamy kciuki za Ciebie! :* wiem jak boli każda porażka, to jest straszne ale gdzieś w głębi duszy wiem, że na każdą z nas przyjdzie pora i doczekamy się :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2018, 10:48

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:20

    Ewa_1988, Arashe lubią tę wiadomość

  • Ewa_1988 Koleżanka
    Postów: 34 27

    Wysłany: 28 października 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch, właśnie też zamówiłam żel z aplikatorem! :o Muszę przyznać że wychowanie w kulturze "instant" w ogóle nie sprzyja w staraniach. Trzeba dużo cierpliwości i zdrowego rozsądku żeby nie popaść w manie wiecznego odliczania dni w kalendarzyku. Jestem dopiero początkująca, ale już widzę że jeżeli sama się nie zdyscyplinuje to popadnę w paranoje...

    parenka lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 28 października 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodema tak mi przykro ;* trzymaj sie i mam nadzieje ze listopad będzie bardziej pozytywny :)
    Ewa - witamy :)

    Ja tez zastanawiam się nad kupnem tego żelu i chyba siądę dzisiaj i go zamówię :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 28 października 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu już się zastanawiam kiedy najlepiej, już niedługo będą objawy płodnych, w końcu 10 dc

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • PannaKa27 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 28 października 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ewa;) witaj na forum.
    ja testuję 8.11... ehh tyle czasu jeszcze

    Magda_87 lubi tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 28 października 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy można dołączyć ?

    parenka lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:20

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 29 października 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia :) wrote:
    Witam czy można dołączyć ?
    Zawsze jak się ma ochotę :) teraz zaczynasz starania czy już w trakcie?

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 29 października 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Zawsze jak się ma ochotę :) teraz zaczynasz starania czy już w trakcie?
    Pierwszy cykl starań . Właśnie jestem 4 dni po owulacji.

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 29 października 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tu w większości przed, bo poprzedni cykl spełzł na niczym. Życzę powodzenia. A ile ma młodsze?

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 29 października 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    My tu w większości przed, bo poprzedni cykl spełzł na niczym. Życzę powodzenia. A ile ma młodsze?
    Synek ma teraz 16 miesięcy .

    Arashe lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też chętnie dołączę! testowanie dopiero 25.11.
    To będzie 1 cs po poronieniu. Właśnie jestem w trakcie 2@ od zabiegu i zaczynamy starania :) próbuję się nie nastawiać, żeby się nie rozczarować, ale nadzieja jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2018, 14:30

    aeiouy, Arashe, Latusia lubią tę wiadomość

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 29 października 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kilka dni po terminie planowanego okresu. Czasami pobolewa brzuch, czasami nie. Nie ma plamień, ani nic

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ