X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie w LISTOPADZIE na pewno się uda!
Odpowiedz

w LISTOPADZIE na pewno się uda!

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 października 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie adzieja gaśnie... Chyba zaczynaja sie moje typowe przedokresowe plamienia :(
    W poprzednich cyklach az tak sie nie przejmowalam, z pozytywnym nastawieniem podchodzilam do kolejnego cyklu. A tym razem jest mi wyjatkowo przykro...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 27 października 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Hej Patrycja, oby właśnie był tym szczęśliwym!
    Witam się w 9dc, jeszcze z 5 do 7 dni do ovu, czyli zaraz trzeba przygotować męża :P
    Oby tak było choć bóle brzucha mnie niepokoja, do okresu ponad tydzień a w podbrzuszu czuje jakiś ścisk :/

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 27 października 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodema - przykro mi jeżeli okaże się że to okres :( wiem, co czujesz, z każdym kolejnym cyklem ja się nie udaje jest mi po prostu smutno.

    Ja się zastanawiam czy w listopadzie nie odpuścić sobie tych starań i zrobić sobie taki miesiąc odstresowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 10:54

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 27 października 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra, dla mnie odstresowaniem jest czas przed owulacja, wtedy wyluzowuje się, dopiero przed ovu zaczynam myśleć kiedy najlepiej. No i z tego co wiem to albo dzień przed ovu albo dzień po. A przed ovu najlepiej też 3 dni przed, by to nasienie nie było ani za stare ani za młode w przed dzień ovu. By sobie dojrzalo w jajowodzie i w ovu zaatakowalo w pełni sił ;)

    aeiouy lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 października 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe - ja mam dokladnie tak samo, czas przed owulacja to oddech...

    Teraz wyjatkowo ciezko znosze to, ze raczej sie nie udalo. Przed chwila wybuchlam placzem, czuje sie calkowicie rozbita. Pewnie 80% winy tych emocji jest w hormonach, zawsze mam silny PMS, ale 20% to moj wielki zal, ze kolejny raz nie wyszlo, ze cos czego tak bardzo chce przez chwile wydaje sie realne, a potem nagle znika...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:20

  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 27 października 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, próbuję być na bieżąco ale ciężko mi to idzie

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 27 października 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu nie dodał się mój cały post? A tyle się napisałam...

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 27 października 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze raz, teraz w skrócie: 17 października dostałam @, teraz 11 dc, owu jakoś 4 listopada. To 3 cs, ale nie przeżywam, nie mogło się kolejny raz udać w 1 cs. Nadrobiłam was, postaram się być na bieżąco ☺️

    Arashe lubi tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 27 października 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dziewczyny czy to możliwe że tydzień po owulacji a ponad tydzień przed okresem już mnie boli brzuch jak na @? Wczoraj bolał mnie lewy jajnik z którego była owu (to był 7dpo) i od wczoraj zaczęły się takie pobolewania podbrzusza :/ nie wiem co o tym myślec...

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 października 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    Kurcze, dziewczyny czy to możliwe że tydzień po owulacji a ponad tydzień przed okresem już mnie boli brzuch jak na @? Wczoraj bolał mnie lewy jajnik z którego była owu (to był 7dpo) i od wczoraj zaczęły się takie pobolewania podbrzusza :/ nie wiem co o tym myślec...

    Ja miałam tak w tym cyklu. Równo 7 dpo przez jakieś 1,5 doby brzuch bolał mnie tak, jakbym miała za chwilę dostać okresu. Liczyłam, że to ból implantacyjny, ale chyba jednak nie...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 27 października 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka no właśnie też tak mam akurat tydzień po owulacji... To chore jak my kobiety wkrecamy sobie objawy :/

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 października 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    Nikodemka no właśnie też tak mam akurat tydzień po owulacji... To chore jak my kobiety wkrecamy sobie objawy :/

    Ja mam zamiar sprawdzić w przyszlym cyklu hormony. Wczesniej mialam skurcze i silny bol piersi, ale zaczynaly sie na 3-4 dni przed okresem. Teraz zaczely sie na 9 dni przed i obawiam sie, ze to u mnie znowu problem z progesteronem :/

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 27 października 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja dawniej to miałam objawy okresu tak z 3 dni przed a teraz 9 dni do terminu a czuje sie dziwnie... jak kiedyś badałam progesteron to był ok, ale reszta hormonów troche szaleje, lekarz włączył mi metforminę i aromek i zobaczymy...tak bardzo bym chciała już tych II kresek na teście...

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 27 października 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:) czytam Was caly czas. Ja podobnie jak Arashe i Nikodemka - przed owu sie odstresowywuje:) Wczoraj bylismy na bilardzie, dzis kupilam sobie kiecke, wieczorem wychodzimy do znajomych! Takze, pelen chill. Dzis 8dc - do owu jesczze pare dni... Po owu to ja chucham i dmucham na siebie (moze i za bardzo!).
    Nuch - dobrze, ze zrobiliscie te badania, znacie przyczyne przynajmniej i wiecie co trzeba naprawic.

    Trzymajcie sie wszystkie, milego weekendu Wam życzę :)

    Arashe lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 października 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    no właśnie ja dawniej to miałam objawy okresu tak z 3 dni przed a teraz 9 dni do terminu a czuje sie dziwnie... jak kiedyś badałam progesteron to był ok, ale reszta hormonów troche szaleje, lekarz włączył mi metforminę i aromek i zobaczymy...tak bardzo bym chciała już tych II kresek na teście...


    Ja też, bardzo bardzo... Masz te objawy tak wcześnie pierwszy raz? Na co są te dwa leki? :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 27 października 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same objawy typowe na okres też nie świadczą, że on przyjdzie. W 1 ciąży o której nie wiedziałam, miałam objawy typowe jak przed @ i byłam pewna że będzie, i tak 2 tygodnie czekałam i nic. A na teście 2 krechy, więc nie załamywać się przed czasem :)

    Nikodemka, sara9555, JaSzczurek lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 27 października 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży czułam, ze jestem!
    Robiłam testy. Były blade. Byłam na bhcg i nie wykazał ciąży. Jakieś dwa tygodnie później okazało się, ze jestem! I byłam wtedy. Beta się pomyliła! Może było za wcześnie, ale pojęcia nie mam który to był dzień. A znowu zdarzały mi się wyraźne testy kiedy indziej i okazało się, ze mam torbiel, a ciąży nie było. Moja ginekolog robi w ten sposób, ze po terminie okresu zapisuje luteinę na kilka dni, jak po odstawieniu przyjdzie okres tzn., ze ciąży nie ma, a jak nie to jest. I wtedy jestem pewna. To mnie nigdy nie zawiodło. Ja test znowu blada druga kreska (robione o 17ej). Czekam do siódmego na wizytę u gin, chyba, ze @ będzie wcześniej

  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 27 października 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ja też, bardzo bardzo... Masz te objawy tak wcześnie pierwszy raz? Na co są te dwa leki? :)
    Tzn ostatnie cykle są czasem takie że czuję skurcze sporo przed okresem ale teraz akurat ten ból jajnika z którego była owu i to tydzień po niej no i od tego dnia te bóle... Wiem, wkrecam sobie ale tak działa psychika... Ogólnie leki są na uregulowanie hormonów i przyspieszenie owulacji, pierwszy lekarz który zainteresował się mną a nie olal. I chyba większe nadzieję pokladam w kolejnym cyklu jak już po biorę te leki no ale zobaczymy...

    Wiem też że objawy okresu mogą być objawami ciąży, ale ja zawsze się nastawie a później przychodzi okres i znów jest dół... Ile razy już wyobrażałam sobie jak powiem Mezowi o dziecku, a póki co to są marzenia...

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 października 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    Tzn ostatnie cykle są czasem takie że czuję skurcze sporo przed okresem ale teraz akurat ten ból jajnika z którego była owu i to tydzień po niej no i od tego dnia te bóle... Wiem, wkrecam sobie ale tak działa psychika... Ogólnie leki są na uregulowanie hormonów i przyspieszenie owulacji, pierwszy lekarz który zainteresował się mną a nie olal. I chyba większe nadzieję pokladam w kolejnym cyklu jak już po biorę te leki no ale zobaczymy...

    Wiem też że objawy okresu mogą być objawami ciąży, ale ja zawsze się nastawie a później przychodzi okres i znów jest dół... Ile razy już wyobrażałam sobie jak powiem Mezowi o dziecku, a póki co to są marzenia...

    Doskonale Cie rozumiem, bo robie dokladnie to samo. Nakrecam sie, mimo ze wiem, ze objawy okresu i ciazy moga byc identyczne... Myslalam, ze moze uda sie zrobic niespodzianke mezowi na urodziny, bo ma za kilka dni, wiec w tym miesiacu zawiode sie jeszcze bardziej... :(

    Dobry lekarz to podstawa. Ja bylam juz u jakichs pieciu i dopiero teraz udalo mi sie trafic na kogos, kto sie mna zainteresowal.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ