Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W listopadzie przytulanki, w lipcu piękne kołysanki 🤰🤰🤰
Odpowiedz

W listopadzie przytulanki, w lipcu piękne kołysanki 🤰🤰🤰

Oceń ten wątek:
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3817 4496

    Wysłany: 5 listopada 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    O kurczę, chyba wpisałam, bo mówiłaś, że test negatywny (o ile dobrze pamiętam). To trzymam kciuki niech przychodzi wstrętna poczwara i stymuluj się 😊
    Tak, testowalam :D ale u mnie dlugi, bezowulacyjny raczej :D
    Dziekuje za kciuki :)

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 37 ‘single ready to mingle’
    💊 Euthyrox N 25
  • Magdalena29 Autorytet
    Postów: 961 2039

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle niestety nie mam bo nawet nie dostałam go do ręki. Wybłagałam zrobienie zdjęcia dla męża. Lekarz mi wtedy pokazał je z kilometra prawie 🤦‍♀️
    Liczę jutro na konkrety...

    Madziandzia

    Starania o pierwszą dzidzię od 10.2018

    Hashimoto, IO, jajowody drożne, owulacje są

    Mąż - żpn II stopień, morfologia 0%, DFI 13,12 , HDS 26,24 , MAR prawidłowy, HBA 82,5%

    22.10.2020 II, beta 197
    24.10.2020 beta 550
    06.11.2020 mamy 3 mm i ❤
    17.12.2020 6,2 cm człowieka 😍
    11.02.2021 340 g zdrowej dziewuszki 💗
    23.04.2021 1709 g szczęścia 🥰
    02.06.2021 3100 g wiercipięty 😍
    22.06.2021 3450 g uparciucha 💪🏻
    27.06.2021 jednak 3600 g 😅

    05.07.2021 18:35 Łucja ❤ 56 cm, 3160g, 10/10 🥰

    w5wqdf9hljz4cnwi.png
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Mam.

    Beta 371,4

    Przyrost o 140% niby OK, ale jestem jakaś niespokojna że taka wartość 16 dpo 🤔

    Edit: weźcie mnie kopnijcie w d* 😅
    Natka, wariacie! 😅 Piękna beta 💖

    Natka95 lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85 wrote:
    Witajcie
    Monika, Magda, Frelcia, Noelle gratuluję 🎉

    Natka, cudowne wieści i piękna beta. Kopniak się należy 😉

    Lilou, mam nadzieję, że kwarantanna nie pokrzyżuje Ci planów. Trzymam kciuki ✊
    Ehh... boję się, że niedługo odetną nas od służby zdrowia, że tak powiem, niecovidowej i wszystkie utkniemy w martwym punkcie. Zaproszenie przyjęte 🙂

    Monia, pomogła Ci akupunktura na ból głowy? Męczę się z nieustającym bólem już 3 tyg. Szału można dostać! Wczoraj miałam 4 igiełki na głowie. Zastanawiam się czy i ewentualnie kiedy czekać na efekty.
    Ciekawa też jestem, czy udało Ci się poprawić ciepłotę ciała ubieraniem na cebulkę i ciepłymi posiłkami. Moja pani akupunkturzystka powiedziała, że dawno nie miała tak wyziębionej osoby jak ja 🙁 Dała mi dodatkowo do domu moxę, cygara z piołunu chińskiego do termopunktury. Zaczynam wątpić, że jestem w stanie się dogrzać, zwłaszcza że zima za pasem.
    Milka rozgrzewaj się też wewnętrznie. Jedz zupy z dodatkiem cynamonu, kurkumy, chili, pieprzu. Herbaty też pij z dodatkami. Skarpety zakładaj grubaśne. Pamiętam historię mojego taty, chyba o jakimś znajomym. Nie pamiętam teraz czy ten znajomy był w szpitalu, czy gdzie go wywiało. W każdym razie leżał on na łóżku z odkrytymi stopami, które były mega zimne. Obok przechodził Chińczyk, nie wiem czy lekarz czy akupunkturzysta. W każdym razie złapał się za głowę, rozgrzał żelazko i przypięło mu tym żelazkiem kilka punktów na stopach 😅 od tamtej pory typ nie miał zimnych stop

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2020, 05:37

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino, a jaka ta lepkość? Mój ma cały czas dwa plusy. Ale reszta jest ok i lekarz machnął ręką. Powiedział, że z tym się nic nie robi. Ogólnie porównałam sobie wyniki sprzed 2 lat i obecne i mega się zmieniły na plus. Mąż brał witaminki i zmienił sposób odżywiania. On mówi, że lepsze jedzenie pomogło 🙂 twój mąż jest na jakimś zdrowszym trybie?

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Sensorka Przyjaciółka
    Postów: 71 53

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy można brać monokoncentrat z ananasa razem z acardem? Czy któraś z Was tak robiła?
    Czytałam że bromelaina też jest przeciwzakrzepowa i zwiększa działanie leków przeciwzakrzepowych. Nie chciałabym przesadzić 🤔

    Kupiłam monokoncentrat po Waszych pozytywnych opiniach i chciałam zacząć brać ☺

    Starania od 2016r.
    2016 - poronienie w 7tc.

    4 IUI - 😢
    Ja:
    SonoHSG - jajowody drożne
    Mutacje MTHFR i Pai (homo)
    Homocysteina podwyższona (okolo 11) obniżona do 6 po B complex metyl
    Hormony -ok
    ASA - ujemne
    Kariotyp - ok

    On:
    Obniżona morfologia od 0% do 8%, zmienna
    Hormony ok
    Kariotyp - ok

    Acard, olej z wiesiołka, B Complex, Q10,
    OD 10.2019 dieta z Akademii Płodności, codzinne spacery z psem
  • Milka85 Autorytet
    Postów: 1169 2518

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, migreny niestety mam bardzo często i potrafią porządnie dopiec ale też pojawia się ból powiązany z kręgosłupem, ramionami (miałam kiedyś kontuzję). Także to loteria. Jak jedno odpuści, to drugie zaczyna. Tak jak Madzia to człowiek sraczka, tak ja to człowiek ból głowy.

    Simons_cat, żelazko to jeszcze nie mój poziom i obym do niego nie dotarła 😛 Na razie zostanę przy nagrzewaniu cygarem i posiłkami. Z tymi przyprawami jest właśnie problem, bo mam żołądek w kiepskiej kondycji. Z tego względu, do tej pory używałam tylko ziół. Gdy włączyłam paprykę i pieprz zrobiło się nieciekawie. Ale imbir, cynamon i kurkuma jak najbardziej ☺️

    Słyszałam ostatnio o podgrzewanej podkładce pod myszkę. Spotkałyście się z takim cudem? Muszę poszperać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2020, 22:09

    preg.png

    01.2018 rozpoczęcie starań
    I procedura IVF Salve Medica Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2021, blastka 4AA - ciąża poroniona 😢
    🍍 transfer 05.2022, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    🍍 transfer 12.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    II procedura IVF Invicta Gdynia
    brak transferu
    III procedura Bocian Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2024, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2025, blastka 4AB - CIĄŻA 🩷

    01.2022 💔 8 tc 😢
    04.2021 💔 💔 5 tc, 8 tc 😢
    09.2020 💔 9 tc 😢

    Mutacja genu anxa 5 haplotyp M2, Kir bx-brak 5 implantacyjnych, cytokiny: wysokie il2, niskie il10, komórki NK 22%, nk maciczne wielokrotnie przekroczone, mutacja PAI-1, mthfr a1298c, wysoka homocysteina, PCOS-brak owulacji, zespół LUF, zapalenie endo, problemy ze wzrostem endo.
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena29 wrote:
    Dziewczyny udało mi się zapisać na prowadzenie ciąży. Niestety póki co komercyjnie. Wizytę mam jutro o 10:20. Czy to niech będzie problem, że miałam wczoraj robione usg? Może lepiej tam nie grzebać? Już zgłupiałam...
    Ja też mam jutro wizytę u dr prowadzącego. Widzę, że chodzimy w tych samych terminach 😬

    Magdalena29 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85 wrote:
    Mam nadzieję, że poczuję ulgę z tym bólem głowy, bo jest nie do wytrzymania.
    Odstawiłam cytrusy (właśnie tylko cytrynka dozwolona) i nabiał, bo podobno też wychładza. Jem gorące posiłki i wszędzie gdzie się da mam dawać tarty imbir więc mam go w domu w dużych ilościach. U mnie lodowate są stopy i dłonie (czasami aż bolą z zimna), a okolice nerek chłodne. W domu jest ok ale w pracy bardzo marznę i nie bardzo mam jak to zmienić. Ubieram się grubo (na górze 3 warstwy!), na stopach mega grube skarpety + babcine kapcie z futerkiem, a i tak stopy zimne. Na dłonie dziś wzięłam rękawiczki, ucięłam tylko trochę palce żeby wygodnie było klikać myszką. Dziś zaczynam dogrzewanie się cygarem. Ręce mi opadają, bo robię co się da, a nadal jestem lodowata. Pewnie muszę cierpliwie czekać na efekty.
    Najgorsze jest to, że po odstawieniu cytrusów pojawiły się potworne zaparcia 🤦 Ehh... na jedno się pomaga, na drugie szkodzi.
    A mielone siemię próbowaś na zaparcia? ;)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sensorka wrote:
    Dziewczyny czy można brać monokoncentrat z ananasa razem z acardem? Czy któraś z Was tak robiła?
    Czytałam że bromelaina też jest przeciwzakrzepowa i zwiększa działanie leków przeciwzakrzepowych. Nie chciałabym przesadzić 🤔

    Kupiłam monokoncentrat po Waszych pozytywnych opiniach i chciałam zacząć brać ☺
    Ja tak robiłam i żyję 😬

    Sensorka lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle. Nie mogło być inaczej! Gratuluję serduszka 😍 Odetchelas już? 🙂

    Magdalena29. Zgłębiłam kiedyś ten temat, bo też miałam sporo podglądów maluszka. Niczym to nie grozi. Tu możesz sobie poczytać

    https://mamaginekolog.pl/czy-usg-jest-bezpieczne-w-ciazy/

    https://mozgi.pl/czy-badanie-usg-w-czasie-ciazy-szkodzi-dziecku-lub-matce-8DB7

    Byłam dziś na USG. Moja księżniczka jest perfekcyjnie zdrowa, waży 151g 😍
    Pytałam jeszcze raz o tą dawkę heparyny. Poprzednio rozmawiałam z położną, a dziś miałam wizytę z lekarzem, więc chciałam potwierdzić. Powiedział, że wyższą dawkę dają, gdy kobieta waży 90 kg, więc moja jest ok.

    Fotka dla chętnych 🙂
    https://naforum.zapodaj.net/c70c36f28880.jpg.html

    Rucola, nick nieaktualny, Noelle, Frelciaa, Księgowa, nick nieaktualny, Gośka29, Simons_cat, Natka95, Magdalena29, Kaśik, nick nieaktualny, Paulcia28, nick nieaktualny, MonikA_89!, Sensorka lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 5 listopada 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena no to jutro na pewno będą konkrety! Daj znać. ❤️🤞🏻

    Annie odetchnęłam. Lekarka pozwoliła mi nagrać bicie serduszka dla męża więc oboje jesteśmy jakby spokojniejsi no i mamy nagranie z pierwszego USG. ☺️
    Piękna ta Twoja księżniczka! ❤️

    Ja również podsyłam zdjęcie gumisia dla chętnych:
    https://zapodaj.net/19ac069d9c617.jpg.html

    Od wizyty siedzimy z mężem i kminimy gdzie co jest. 🙈😂

    Księgowa, nick nieaktualny, Gośka29, Simons_cat, Natka95, Annie1981, Magdalena29, Kaśik lubią tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85, głowa jest połączona z żołądkiem - dziwnie brzmi, ale tak jest, że często ból brzucha może spowodować ból głowy i na odwrót. Wspominasz że masz często problemy z żołądkiem oprócz bóli glowy, może to jedno drugie napędza.
    Jeśli nie byłaś dawno to warto też iść do dentysty na przegląd. Z resztą przy staraniach to i tak jest zalecane.
    A jeśli to takie typowe migreny to lepiej unikać czerwonego wina, serów pleśniowych i orzechów. Chyba też czekolady gorzkiej.
    Na dogrzanie polecam sprawdzić skład ubrań - jedna warstwa z dodatkiem wełny daje więcej niż trzy ze sztucznego materiału. Oprócz cytrusów pomidory też wychładzają.

    To takie rady od zmarzlaka zawodowego, córki mamy z migrenami;)

    Milka85 lubi tę wiadomość

  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 5 listopada 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie mnie dzisiaj brzuch tak napieprzał po tym żelazie ... który dostałam wczoraj, że stwierdziłam że odstawiam. Najwyraźniej mój organizm nie toleruje takiej dawki i koniec. Będę żarła szpinak, brokuły, piła zakwas z buraka i żurawinę. Jakiś koszmar... A Mały jeszcze tak mnie po tych jelitach dzisiaj kopie. Jadę na glucie pitym z siemienia lnianego i modle się żeby soczystego bączusia puścić.

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 5 listopada 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85 wrote:
    Księgowa, migreny niestety mam bardzo często i potrafią porządnie dopiec ale też pojawia się ból powiązany jest z kręgosłupem, ramionami (miałam kiedyś kontuzję). Także to loteria. Jak jedno odpuści, to drugie zaczyna. Tak jak Madzia to człowiek sraczka, tak ja to człowiek ból głowy.

    Simons_cat, żelazko to jeszcze nie mój poziom i obym do niego nie dotarła 😛 Na razie zostanę przy nagrzewaniu cygarem i posiłkami. Z tymi przyprawami jest właśnie problem, bo mam żołądek w kiepskiej kondycji. Z tego względu, do tej pory używałam tylko ziół. Gdy włączyłam paprykę i pieprz zrobiło się nieciekawie. Ale imbir, cynamon i kurkuma jak najbardziej ☺️

    Słyszałam ostatnio o podgrzewanej podkładce pod myszkę. Spotkałyście się z takim cudem? Muszę poszperać.

    Milka - w sprawie migren i bólów glowy mogę trochę pomóc. Walczę z nimi od 15 roku życia. Z tą różnicą, że coraz rzadziej się to zdarza i z reguły jestem w stanie to przewidzieć. Jak cos to zapraszam na priv, zeby nie zasmiecac.

    Milka85 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • dzastina2005 Autorytet
    Postów: 2197 1501

    Wysłany: 5 listopada 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje pięknych maluszków w brzuszku. Słodziaki 😍

    Annie1981, Noelle lubią tę wiadomość

    2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

    Wyniki nasienia w normie.
    01.03.2021 sono hsg ( jajowody drożne, nie uwidoczniono żadnych cech zmiennych)

    Progesteron:
    7 dpo 5,91
    9 dpo 8,49
    13 dpo 12,7 duphaston 3x1, luteina 100 dopochwowa 2x1

    Beta HCG
    22.03.2021 - 53,6 🥰
    24.03.2021 - 97,0
    26.03.2021 - 270,0 🙀( już mam nie sprawdzać)
    06.04.2021 - 17920 😍
    13.04.2021 mamy ♥️
    20.05.2021 🎂 prenatalne
    15.07.2021 II prenatalne mamy 350g
    18.08.2021 960g
    30.09.2021 III badanie prenatalne 1860g
    02.11.2021 2800g
    08.11.2021 3400g
    16.11.2021 przyjęcie na odział CC.

    17.11.2021 Anielka ♥️
    3100g, 55cm szczęścia 😍
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 6 listopada 2020, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle. Piękna fasolka 😍

    Noelle lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Magdalena29 Autorytet
    Postów: 961 2039

    Wysłany: 6 listopada 2020, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 😘

    Najgorsza jest moja mama, która mnie napastuje, że lepiej żeby tam lekarze za dużo nie grzebali. Ona jak była z moją najmłodszą siostrą w ciąży to do lekarza poszła pierwszy raz w 7 miesiącu i jeszcze zakazała na siebie krzyczeć, bo ona ma dwoje małych dzieci w domu i nie ma czasu na pierdoły 🤦‍♀️

    Już pominę pytania o to kiedy wyrzucimy kota. Jak powiedziałam, że musiałabym nie myć rąk albo wręcz zeżreć klocka z kuwety żeby się od 4 letniej, niewychodzącej kotki czymś zarazić to stwierdziła, że Neko mi cytuję "dzieciaka op***doli" 🤣

    Madziandzia

    Starania o pierwszą dzidzię od 10.2018

    Hashimoto, IO, jajowody drożne, owulacje są

    Mąż - żpn II stopień, morfologia 0%, DFI 13,12 , HDS 26,24 , MAR prawidłowy, HBA 82,5%

    22.10.2020 II, beta 197
    24.10.2020 beta 550
    06.11.2020 mamy 3 mm i ❤
    17.12.2020 6,2 cm człowieka 😍
    11.02.2021 340 g zdrowej dziewuszki 💗
    23.04.2021 1709 g szczęścia 🥰
    02.06.2021 3100 g wiercipięty 😍
    22.06.2021 3450 g uparciucha 💪🏻
    27.06.2021 jednak 3600 g 😅

    05.07.2021 18:35 Łucja ❤ 56 cm, 3160g, 10/10 🥰

    w5wqdf9hljz4cnwi.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 6 listopada 2020, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena29 wrote:
    Dziękuję dziewczyny 😘

    Najgorsza jest moja mama, która mnie napastuje, że lepiej żeby tam lekarze za dużo nie grzebali. Ona jak była z moją najmłodszą siostrą w ciąży to do lekarza poszła pierwszy raz w 7 miesiącu i jeszcze zakazała na siebie krzyczeć, bo ona ma dwoje małych dzieci w domu i nie ma czasu na pierdoły 🤦‍♀️

    Już pominę pytania o to kiedy wyrzucimy kota. Jak powiedziałam, że musiałabym nie myć rąk albo wręcz zeżreć klocka z kuwety żeby się od 4 letniej, niewychodzącej kotki czymś zarazić to stwierdziła, że Neko mi cytuję "dzieciaka op***doli" 🤣

    Z tym kotem to powiem Ci, ze wiele osób ma znikoma wiedzę na ten temat i jest to mega drażniące. Często czytają tylko nagłówki typu "masz kota i jesteś w ciąży, możesz mieć problem", ale już dalszej wiedzy nie zglebiaja. Ja też mam kota, domowego, niewychodzącego. Ale jak słyszę "jak znajdziesz w ciążę to, co z nim zrobisz?" to pytam (nieco drastycznie, ale tylko to pomaga), czy jakby dziecko tej osoby potencjalnie byłoby nosicielem groźnej choroby to tez by się go pozbyła z domu?

    Może warto znaleźć jakiś dobry artykuł i posunąć mamie, razem z wynikami na toxo? 😃

    Magdalena29 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Magdalena29 Autorytet
    Postów: 961 2039

    Wysłany: 6 listopada 2020, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Z tym kotem to powiem Ci, ze wiele osób ma znikoma wiedzę na ten temat i jest to mega drażniące. Często czytają tylko nagłówki typu "masz kota i jesteś w ciąży, możesz mieć problem", ale już dalszej wiedzy nie zglebiaja. Ja też mam kota, domowego, niewychodzącego. Ale jak słyszę "jak znajdziesz w ciążę to, co z nim zrobisz?" to pytam (nieco drastycznie, ale tylko to pomaga), czy jakby dziecko tej osoby potencjalnie byłoby nosicielem groźnej choroby to tez by się go pozbyła z domu?

    Może warto znaleźć jakiś dobry artykuł i posunąć mamie, razem z wynikami na toxo? 😃

    To jest rozwiązanie na pierwszy argument :D
    Na drugi to szczerze powiem, że jedynie wybuchłam śmiechem 😅

    Księgowa lubi tę wiadomość

    Madziandzia

    Starania o pierwszą dzidzię od 10.2018

    Hashimoto, IO, jajowody drożne, owulacje są

    Mąż - żpn II stopień, morfologia 0%, DFI 13,12 , HDS 26,24 , MAR prawidłowy, HBA 82,5%

    22.10.2020 II, beta 197
    24.10.2020 beta 550
    06.11.2020 mamy 3 mm i ❤
    17.12.2020 6,2 cm człowieka 😍
    11.02.2021 340 g zdrowej dziewuszki 💗
    23.04.2021 1709 g szczęścia 🥰
    02.06.2021 3100 g wiercipięty 😍
    22.06.2021 3450 g uparciucha 💪🏻
    27.06.2021 jednak 3600 g 😅

    05.07.2021 18:35 Łucja ❤ 56 cm, 3160g, 10/10 🥰

    w5wqdf9hljz4cnwi.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ