Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 15 marca 2025, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Siesiepy no właśnie ciekawe. Może tak, ale w praktyce ciężko byłoby takie osoby sprowadzić do kliniki ponownie po X latach, więc wydaje mi się, że biorą to z tych formularzy, które teraz wypełniamy.

    @Kingus tak, wczoraj miałam IUI ☺️. Dzisiaj już temperatura ładnie podskoczyła. To nasza pierwsza z trzech przewidzianych prób.

    Kaliope, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 15 marca 2025, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Vergreet co tam u Ciebie? 🤓
    Emocje sięgają zenitu 🙈 ale jedziemy właśnie do znajomych więc mam nadzieję, że jakoś mi zleci szybciej ten czas oczekiwania.

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 15 marca 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa a ta kuchnia to w pakiecie z termomixem ze zdjęcia? 😂 biorę!

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3111

    Wysłany: 15 marca 2025, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beeb74b280fd6.jpghttps://zapodaj.net/plik-vx8Iz5T3iY
    Pozdrawiam z nad morza 🤓
    Pojechałam ze znajomymi, nie wiedzą, że jestem w 🤰i zgrywam historyjkę, że mam antybiotyk 🤡 ciekawe czy mi potem wybaczą, że nie powiedziałam prawdy 🤣

    a_aandzela, kałamarnica 11, Migotka96, Misiula, Kaliope, Aksandra, Smerfelinka, Nowa2024, Molahonkeey, Marysia996 lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 15 marca 2025, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Jestem teraz na końcówce cyklu, próbuję go trochę wydłużyć luteina, żeby wyniki badań zdążyły przyjść i umawiam się na HSG. Mam nadzieję, że nic się nie obsunie i uda się wykonać badanie po tej miesiączce. No i już w tym samym cyklu wracamy do starań ☺️

    Ojej, to super! Zleciało! Trzymam kciuki za HSG. 😘

    Vergeet - czekamy 🍀

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 15 marca 2025, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    beeb74b280fd6.jpghttps://zapodaj.net/plik-vx8Iz5T3iY
    Pozdrawiam z nad morza 🤓
    Pojechałam ze znajomymi, nie wiedzą, że jestem w 🤰i zgrywam historyjkę, że mam antybiotyk 🤡 ciekawe czy mi potem wybaczą, że nie powiedziałam prawdy 🤣
    Ale pięknie ❤️

    Dziewczyny ale wy szalejecie z tymi smakołykami 🙈
    Właśnie przejrzałam profil Rozkosznego, ze ja tam wcześniej nie trafiłam 🤤🤤
    Dzisiaj już niestety zaczęłam dietę przed zabiegiem ale za tydzień poszaleje 🤭🤭

    Insane dzisiaj musi być dla Was i rodziców piękny dzień 🥰 daj koniecznie znac jaka była reakcja 🥹
    Czy wreczaliscie im jakiś prezencik do tego ?

    Julia24, kałamarnica 11, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1727

    Wysłany: 15 marca 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    @Siesiepy no właśnie ciekawe. Może tak, ale w praktyce ciężko byłoby takie osoby sprowadzić do kliniki ponownie po X latach, więc wydaje mi się, że biorą to z tych formularzy, które teraz wypełniamy.

    @Kingus tak, wczoraj miałam IUI ☺️. Dzisiaj już temperatura ładnie podskoczyła. To nasza pierwsza z trzech przewidzianych prób.

    To trzymam mocno kciuki kochana, żeby się udało. 🙏🙏🙏🥰🥰

    Julia24 lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 15 marca 2025, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    @Kaliope kochana! Bardzo fajnie, że z nami jesteś! 💕 Jak u Ciebie teraz? Pracujesz nad stanem zapalnym endometrium?

    Julia bardzo dziekuję <3 Też się cieszę, ze z Wami jestem (a Wy ze mną) :) To piękna sprawa móc należeć do tak serdecznego kobiecego grona, które rozumie i wspiera. To forum to skarbnica wiedzy.
    Dziękuję, że pytasz <3 Na ten moment zakończyłam terapię antybiotykami i bardzo bym chciała, żeby ten stan zapalny zniknął (choć nadzieje na to mam niewielkie). Za miesiąc z górką mam biopsję kontrolną i wtedy się okaże. W ten wtorek wizyta w klinice i chyba mimo to zacznę stymulację. Podejrzewam, że będą mnie stymulowac jeszcze ze trzy razy i ostatecznie będzie już in vitro.

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Nowa a ta kuchnia to w pakiecie z termomixem ze zdjęcia? 😂 biorę!
    Haha też zwróciłam uwagę na tego dzika w rogu :D
    Mam, polecam- teraz gotuje mąż :D

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 na pewno wybacza! Ciekawe czy się domyślają 🤔

    Kaliope to prawda, wielokrotnie ratuje serce i duszę to miejsce, a i potrafi ustawić do pionu, dodać otuchy, werwy do działania! Cieszymy się, że do nas dołączyłaś 🩷 ale mam nadzieję że długo tu nie zabawimy i niebawem otworzymy sobie wspólny watek na fioletowej stronie 🩷

    Kaliope lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaliope wrote:
    Julia bardzo dziekuję <3 Też się cieszę, ze z Wami jestem (a Wy ze mną) :) To piękna sprawa móc należeć do tak serdecznego kobiecego grona, które rozumie i wspiera. To forum to skarbnica wiedzy.
    Dziękuję, że pytasz <3 Na ten moment zakończyłam terapię antybiotykami i bardzo bym chciała, żeby ten stan zapalny zniknął (choć nadzieje na to mam niewielkie). Za miesiąc z górką mam biopsję kontrolną i wtedy się okaże. W ten wtorek wizyta w klinice i chyba mimo to zacznę stymulację. Podejrzewam, że będą mnie stymulowac jeszcze ze trzy razy i ostatecznie będzie już in vitro.

    Kaliope, przepraszam jeśli zapytam, o coś o czym mowilaś już na tym wątku. Czasem po prostu nie ogarniam😔 powiedz proszę, dlaczego masz małe nadzieję na wyleczenie stanu zapalnego? Jaki miałaś wynik?

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny… 🥹
    IMG-4095.jpg
    IMG-4094.png

    kałamarnica 11, Chesterka1124, aszin, Kociara20996, Kaliope, PaulinKA, Aksandra, Ana29, Księgowa, a_aandzela, Julia24, brilka, M93, Migotka96, Insane, Ivka, szona, Babsi, nick nieaktualny, Motylek93, Molahonkeey, Smerfelinka, nick nieaktualny, siesiepy, Nowa2024, Ola8999, AniulkA, Lusia3131, Misiula, Marysia996 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg 😍😍😍😍😍 Cudownie wieści!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2025, 18:48

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Hopex2 Autorytet
    Postów: 606 1288

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeeet jesteś w ciąży!!! Mówiłam, że Kropek się musi zadomowić lepiej❤️❤️❤️

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩27👨29 kitku 🐈 2022
    Mąż: morfologia 2%, obniżony ruch
    Całkowita ilość: 370 mln

    Hashimoto, IO, niedoczynność tarczycy.

    Podstawowe badania w normie 😌 FSH, LH, estradiol, prolaktyna,itd
    AMH: 6,63
    Październik- Styczeń Clo+ Ovitrelle❌
    Pierwsza wizyta w klinice za nami ☘️
    HSG ✅
    MUCHa✅
    Wirusy✅
    Ana3 miano 1:160

    Marzec 2025
    9 dpo- pozytywny test, beta 18,6; prog 48❤️
    11 dpo-beta 78,9, prog 60❤️
    13 dpo-beta: 223 🥰 prog 89❤️
    15 dpo-beta: 479 🥹
    04.04 pierwsze USG 🍀🫶🏻 2 Kropusie na pokładzie 🥹😘✊
    18.04 wizyta serduszkowa 🥰❤️ Jeden Kropuś 6+6 ( serduszko crl 0,9 cm) Drugi Kropuś zatrzymany 6+1 💔
    23.08.2025 urodził się Szymuś 25+3 950 g 39 cm Walcz Misiu 🙏❤️
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet 😍😍😍

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 1386 1359

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet 😍😍😍 cudownie, wierzyłam, że to musi ruszyć 😍❤️

    Vergeet lubi tę wiadomość

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, to teraz czekamy na wizytę 🥹🥰

    Vergeet lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet cudownie 😍🥰

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg, omg , omg 😍😍😍😍😍🥹🥹🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2025, 19:02

    Vergeet lubi tę wiadomość

    age.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 15 marca 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, najcudowniejsze wieści 🩷🩷🩷🩷🩷🩷

    Vergeet lubi tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ