Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 20 marca 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny, co tu się!! 😲
    @Brilka ja też widzę!!! 🤭🤭 Ale piękny miesiąc! 🥹 Kiedy na betę lecisz?

    @Siesiepy wiem, że nie chcesz żadnych słów pocieszenia, więc sobie je daruję. Tulę Cię mocno 🫂🫂.
    Tyle pięknego się dzieję, że wciąż jednak mam nadzieję! 🫶🏻

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 20 marca 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Jestem drugi miesiąc na dupahastonie i drugi raz od 6DPO mam takiego wku**a, że to niepojęte. Aż mam ochotę go odstawić 😤. Mam nadzieję, że do niedzieli mi minie, bo ostatnio trzymało kilka dni...
    Ktoś też tak ma? 🫤

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 20 marca 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Siesiepy wiem i w 100% rozumiem że miałaś inne oczekiwania ale…to forum i życie widziało już tyle ciąż z jednego jedynego zarodka, że nie można się poddawać! To jest aż jeden piękny zarodek! 😍😍😍
    Daj upust emocjom a później cyc do przodu i idziesz po to dziecko! ♥️

    Laski wizyta u doktorka o 20, proszę o kciuki za dobre wieści 🥹🤞🤞🤞

    Dokładnie tak, mój Kropek, to te jedno jedyne jajo na twardo.💪
    Miałam piękny estradiol, piękne ponad 10 pęcherzyków. To pobrali raptem dwie dojrzałe komórki… jeden się poddał, ale ten jeden zawalczył za wszystkich.
    Także @siesiepy, to jeszcze nie koniec.

    A Tobie Nowa oczywiście mega powodzenia! ❤️

    Julia24, Kaliope, brilka, Smerfelinka, Nowa2024, nick nieaktualny, Motylek93, Molahonkeey, Misiula lubią tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 20 marca 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Dziewczyny... Jestem drugi miesiąc na dupahastonie i drugi raz od 6DPO mam takiego wku**a, że to niepojęte. Aż mam ochotę go odstawić 😤. Mam nadzieję, że do niedzieli mi minie, bo ostatnio trzymało kilka dni...
    Ktoś też tak ma? 🫤

    Ja tak miałam zawsze na sztucznym progesteronie 🤷‍♀️ Meżowi mówiłam, że ma za głośno nie mrugać i wszystko było jasne 😅

    Julia24 lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 20 marca 2025, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, jeśli dalej będą jutro cienie to od razu rano jedziemy, mąż już usłyszał że nie napije się nawet kawy, nie mówiąc o śniadaniu bo ja jajo zniosę jak tego nie wyjaśnię 🤪 Mi nic po duphastonie nie było nigdy 🫣

    Julia24 lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 20 marca 2025, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Dziewczyny... Jestem drugi miesiąc na dupahastonie i drugi raz od 6DPO mam takiego wku**a, że to niepojęte. Aż mam ochotę go odstawić 😤. Mam nadzieję, że do niedzieli mi minie, bo ostatnio trzymało kilka dni...
    Ktoś też tak ma? 🫤
    Ja tez jak biorę duphaston to czuje się taka rozdrażniona 🙈 mąż mi wtedy mówi ze okres się zbliża a ja mu odpowiadam ze pewnie jestem w ciąży i mam humorki 😅

    Julia24 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 20 marca 2025, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, dobrze wiedzieć, że nie wymyślam 🫣. Następnym razem poproszę o naturalny progesteron. Miałam teraz to zrobić, ale... Zdałam się znowu na lekarza.

    Aż mnie uszy bolą z tej ciągłej irytacji 🤣🤣🤣

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 20 marca 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa - tylko napisz nam od razu po wizycie u doktorka, bo ja już mogę spać jak wrócisz do domu 😁😁 wiesz jak nie mogę się doczekać kochana Twojego transferu 🤩🤩

    Właśnie włożyłam sobie do tygodniowego pudełeczka z podziałką na pory dnia wszystkie leki. Tego jest ooooogrom 😬 zastanawiam się jak długo moja wątroba pociągnie. Trzeba mieć końskie zdrowie do tego ivf.. drużyno ivf, Wy też miałyście/macie tyle leków?

    Siesiepy - żadne moje słowa nie ukoją Twojego rozczarowania. Ale historie takie jak Insane chociażby dają dużo nadziei... Wierzę, że i Tobie się uda zajść od razu w ciążę. Tulę najmocniej.

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 20 marca 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slava wrote:
    Jesteś w takim razie zwycięzcą Mola bo znaleźć taką lekarkę to jak w totka wygrać. Trzymam kciuki żeby do rzyganka nie doszło i mdłości się uspokoiły 🤞❤️
    No i muszę podziękować pięknie, bo paczuszka zadziałała, beta spadła do 200 🥳🥳🥳

    Vergeet szykuj wilczki! Jeszcze mam niestety wziąć te tabletki na oczyszczenie macicy bo już endometrium prawie 18mm i lekarka nie chce czekać na spadek bety bo jak mi za duże urośnie to będzie świniobicie i to w szpitalu. Potem jak już będzie beta 0 to wchodzę na primolut na dwa tygodnie, bo mam aż trzy torbiele krwotoczne i dopiero potem stymulacja.
    Bajabongo 😎

    Cieszę się, że beta tak ładnie spadła!!! ❤️

    Nie bardzo rozumiem jednak dalszych kroków. Czy dostaniesz ten lek, którego się obawiałaś??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 20 marca 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilka no widzę ten cień! Tyle testów nie może się mylić! Zwłaszcza w moich wilczkowych wątkach! 🤞🏼🐺

    Nowa kciuki na pokładzie za owocną wizytę i szybki termin na transferek 🤞🏼

    Julia ja pamiętam lata temu jak miałam duphaston na wyrównanie cykli czy coś tam to miałam takie jazdy, no mój wtedy nie mąż aż mi zakazał brania go bo się żyć nie dało 😂 teraz biorę luteine więc nic się nie dzieje, brałam jeden miesiąc dupka ale nie pamiętam czy coś się działo.

    Siesiepy z takiej twardej babki ten jeden zarodek to będzie twardziel jak nie wiem i nic go nie pokona 💪🏼🤞🏼

    Slava podpinam się pod pytanie Julii, w końcu i tak musisz mieć mizoprostol (czy jak się ten lek nazywał)?

    nick nieaktualny, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 20 marca 2025, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 czyli twoja wizyta usg kropka jest w poniedziałek 24.03? Mamy w kalendarzu nie wiem czemu 23, skoro to niedziela 😂

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Natt Autorytet
    Postów: 306 173

    Wysłany: 20 marca 2025, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Dzięki dziewczyny, dobrze wiedzieć, że nie wymyślam 🫣. Następnym razem poproszę o naturalny progesteron. Miałam teraz to zrobić, ale... Zdałam się znowu na lekarza.

    Aż mnie uszy bolą z tej ciągłej irytacji 🤣🤣🤣

    Ja na dupahstonie za to nie mam humorkow, ale wszystkie objawy ciąży xd

    6 miesięcy starań o córeczke 🩷
    Córka z 2023: Wielowadzie. Między innymi: obustronne stopy końsko-szpotawe, hipotrofia, niska masa ciała, zaćma oka lewego.
    W trakcie badań genetycznych.



    Kwiecień 2024 Starania o rodzeństwo 🤱
    Czerwiec 2024 ciąża biochemiczna

    AMH 3,95
    Hormony ✅
    Nasienie ✅
    Owulację ✅
    Endometrioza głęboko naciekająca, zrost jajnika lewego z macicą.

    Od Marca 2025 pod opieką poradni leczenia Niepłodności w Instytucie Zdrowia Kobiet w Warszawie.
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1589

    Wysłany: 20 marca 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @brilka testujesz jeszcze raz na noc czy już rano? Cienie widać 🙂

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 20 marca 2025, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    @brilka testujesz jeszcze raz na noc czy już rano? Cienie widać 🙂
    Kusi mnie zatestowac jeszcze raz skoro już mam tyle testów 😂

    Julia24, Motylek93 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2025, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 15:41

  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 20 marca 2025, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Brilka to ja przypomnę mój 9dpo🤭 IMG-0149.jpg

    @Nowa kciukasy na pokładzie 🤞🏼🍀✨💪🏼

    @Smerfelinka suuuper 🥹❤️ cieszę się bardzo, tulaski dla Was 🫂😘

    @Migotka to prawda 🙈😘 jak się dzisiaj czujesz ?

    @Ksiegowa pończochy - I’m a huge fan🤣❤️

    nick nieaktualny, Smerfelinka, Nowa2024, Księgowa, Kaliope lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 1386 1359

    Wysłany: 20 marca 2025, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Byłam wczoraj rano na becie, dopiero dzisiaj rano sprawdziłam wynik bo wczoraj wracaliśmy do UK i byliśmy prawie cały dzień w podróży. Beta z wczoraj: 30 😢😢😢 za bardzo się napaliłam na to chyba 😢 dzisiaj posłałam dziecko do żłobka i wyłam pół ranka 😭 po południu dostałam okres 😭 brzuch mnie boli i serce 😭

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1589

    Wysłany: 20 marca 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Kusi mnie zatestowac jeszcze raz skoro już mam tyle testów 😂
    Dobrze to o której godzinie czatować na forum? 😁

    @slava miałam 2 razy przy poronieniu ten lek, a endo i tak było grube i kończyło się łyżeczkowaniem 😕

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 20 marca 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Hej. Byłam wczoraj rano na becie, dopiero dzisiaj rano sprawdziłam wynik bo wczoraj wracaliśmy do UK i byliśmy prawie cały dzień w podróży. Beta z wczoraj: 30 😢😢😢 za bardzo się napaliłam na to chyba 😢 dzisiaj posłałam dziecko do żłobka i wyłam pół ranka 😭 po południu dostałam okres 😭 brzuch mnie boli i serce 😭

    😔

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 20 marca 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Nowa - tylko napisz nam od razu po wizycie u doktorka, bo ja już mogę spać jak wrócisz do domu 😁😁 wiesz jak nie mogę się doczekać kochana Twojego transferu 🤩🤩

    Właśnie włożyłam sobie do tygodniowego pudełeczka z podziałką na pory dnia wszystkie leki. Tego jest ooooogrom 😬 zastanawiam się jak długo moja wątroba pociągnie. Trzeba mieć końskie zdrowie do tego ivf.. drużyno ivf, Wy też miałyście/macie tyle leków?

    Siesiepy - żadne moje słowa nie ukoją Twojego rozczarowania. Ale historie takie jak Insane chociażby dają dużo nadziei... Wierzę, że i Tobie się uda zajść od razu w ciążę. Tulę najmocniej.

    Ja poza heparyną, acardem i euthyroxem (supli nie liczę) to tylko duphaston i dowcipny progesteron. Ale z duphastonu sama schodzę (w niedzielę odstawiam całkiem), bo powtarzałam we wtorek progesteron i mam nadal bardzo wysoki (133), więc ten dupek jest zbędny. Z progesteronu też pewnie po wizycie lekarz każe schodzić. Znając go tylko pewnie każe schodzić z niego gwałtownie i się trochę pokłócimy 🙄
    Na tej grupie Wam nie pisałam, ale po hiperstymulacji mam mocno powiększone jajniki, prawy 10 cm i mam teorię, że dużo progesteronu muszą mi produkować te wszystkie torbiele, jakie mam. Przy LUFie progesteron w końcu też zalicza wzrost.

    Ty jeszcze Kochana pewnie masz esteofem do tego i jakieś leki immuno?

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ