X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐
Odpowiedz

W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐

Oceń ten wątek:
  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 239 330

    Wysłany: 8 maja, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Pulsik nie wyrzucaj sobie czasem że wypiłaś alko, ja nie wiedziałam że jestem w ciąży i się napiłam piwa w ciąży z córką, ale później już nic a nic aż do dziś haha 😛

    Nowa2024 i Szarlotka - piękne bety ;) oby dalej przyrastało, gratuluję ❤️

    A u mnie niespodziewanie po tygodniu bladych testów gruba krecha na owulacyjnym, nie wyszła mi taka odkąd urodziłam, aż sobie robię nadzieję że coś się może udać w tym cyklu

    https://zapodaj.net/plik-dW1jSyyxGm
    Nie wrzucam sobie absolutnie bo bym zwariowała śmieje się że chociaż ostatnie było tym ulubionym winem 🤣

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Alicja 🩷 2016r.
    Antoni 🩵 2018r.

    D&S 👰‍♀️🤵 13.07.2024r.

    L. 🩷 🎀 🤰🧨 15.12.2024r.
    19+2 tc 286g. 🍊


    preg.png
  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 239 330

    Wysłany: 8 maja, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Pulsik nie wyrzucaj sobie czasem że wypiłaś alko, ja nie wiedziałam że jestem w ciąży i się napiłam piwa w ciąży z córką, ale później już nic a nic aż do dziś haha 😛

    Nowa2024 i Szarlotka - piękne bety ;) oby dalej przyrastało, gratuluję ❤️

    A u mnie niespodziewanie po tygodniu bladych testów gruba krecha na owulacyjnym, nie wyszła mi taka odkąd urodziłam, aż sobie robię nadzieję że coś się może udać w tym cyklu

    https://zapodaj.net/plik-dW1jSyyxGm
    Piękna! Działajcie 🥰🥰🥰😍

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Alicja 🩷 2016r.
    Antoni 🩵 2018r.

    D&S 👰‍♀️🤵 13.07.2024r.

    L. 🩷 🎀 🤰🧨 15.12.2024r.
    19+2 tc 286g. 🍊


    preg.png
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 8 maja, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Boję się że to może być pozostałość po zastrzyku ovitrelle. Dzis mija 10 doba po zastrzyku. Wczoraj 4 testy zrobione 3 z jasno szarą kreska i miałam ogromną nadzieję zobaczyć wynik minimum lekko ponad 5…


    Myślicie żeby jutro powtórzyć czy to będzie za wcześnie? Tak bardzo już chciałabym wiedzieć na czym stoję…

  • Murilega Autorytet
    Postów: 594 888

    Wysłany: 8 maja, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 piękna beta! ❤️

    Patrycja, myślę że może być ciut wcześnie na testowanie i powiedzenie czegokolwiek w tym wypadku. Powtórzyłabym test ok 14 dpo. Chcesz by Cię dopisać do listy na pierwszej stronie?

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 8 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Nowa2024 piękna beta! ❤️

    Patrycja, myślę że może być ciut wcześnie na testowanie i powiedzenie czegokolwiek w tym wypadku. Powtórzyłabym test ok 14 dpo. Chcesz by Cię dopisać do listy na pierwszej stronie?

    Jasne, dziekuje ❤️❤️ to odpuszczam sobie jutro. Wstrzymam się jeszcze 4 dni, może głowa też mi odpocznie 😊

  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1070 831

    Wysłany: 8 maja, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka124 wrote:
    Właśnie sama nie wiem czy powtarzać. Średnio jest w co kłuć u mnie. Jakieś mam starsznie cienkie żyły… chyba już odpuszczę i poczekam na wizytę i ginekologa którą mam na 22 Maja

    Rozumiem, mi właśnie gin napisał sms, ze mam powtórzyć jeszcze w piątek. O wizycie nic nie wspomniał na ten moment

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 8 maja, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Boję się że to może być pozostałość po zastrzyku ovitrelle. Dzis mija 10 doba po zastrzyku. Wczoraj 4 testy zrobione 3 z jasno szarą kreska i miałam ogromną nadzieję zobaczyć wynik minimum lekko ponad 5…

    Ja niestety zrobiłam blad testowałam 9 i 10 dnia piekna drugą kreska..11 i 12 dzień nic kompletnie nawet cienia..odpuściłam, w piątek 14dp planowo mam zrobić bete ale to tylko formalność dla kliniki i tyle..
    Wiem że to czekanie jest najgorszym czasem i testowanie wcześniej niż 14 dni w moim przypadku nie było dobre bo narobiło mi nadzieji..ale z tego co czytalam nie wszystkim dziewczynom utrzymuje sie zastrzyk 10 dni takze oby Tobie się udało! Trzymam mocno kciuki za mocne krechy i przyrost❤️❤️

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • M93 Autorytet
    Postów: 624 745

    Wysłany: 8 maja, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj zaczęło boleć podbrusze jak na @.
    Chyba nie wyszło 😕

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 594 888

    Wysłany: 8 maja, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93, z tym bólem brzucha to nigdy nie wiadomo. Czasem może to być na 🐵 a czasem wręcz przeciwnie, więc chyba nie warto się sugerować. Kiedy powinna być 🐵? Pytam, bo widzę testowanie na 18 a to sporo czasu jeszcze.

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 9 maja, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Ja niestety zrobiłam blad testowałam 9 i 10 dnia piekna drugą kreska..11 i 12 dzień nic kompletnie nawet cienia..odpuściłam, w piątek 14dp planowo mam zrobić bete ale to tylko formalność dla kliniki i tyle..
    Wiem że to czekanie jest najgorszym czasem i testowanie wcześniej niż 14 dni w moim przypadku nie było dobre bo narobiło mi nadzieji..ale z tego co czytalam nie wszystkim dziewczynom utrzymuje sie zastrzyk 10 dni takze oby Tobie się udało! Trzymam mocno kciuki za mocne krechy i przyrost❤️❤️


    Tak zrobię, jeszcze zaczekam do 14 dpo.

  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 9 maja, 03:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Ja niestety zrobiłam blad testowałam 9 i 10 dnia piekna drugą kreska..11 i 12 dzień nic kompletnie nawet cienia..odpuściłam, w piątek 14dp planowo mam zrobić bete ale to tylko formalność dla kliniki i tyle..
    Wiem że to czekanie jest najgorszym czasem i testowanie wcześniej niż 14 dni w moim przypadku nie było dobre bo narobiło mi nadzieji..ale z tego co czytalam nie wszystkim dziewczynom utrzymuje sie zastrzyk 10 dni takze oby Tobie się udało! Trzymam mocno kciuki za mocne krechy i przyrost❤️❤️


    Wstrzymam się do 14 dpo. Teraz żałuję że robiłam tak wcześnie testy i betę, bo tylko narobiłam nadziei. U mnie 14 dpo będzie w niedzielę. Więc zrobie w poniedziałek. Tylko te czekanie… też trzymam mocno kciuki za Twoje wyniki ✊ oby los zrobił nam niespodziankę ❤️❤️

  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 239 330

    Wysłany: 9 maja, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Myślicie żeby jutro powtórzyć czy to będzie za wcześnie? Tak bardzo już chciałabym wiedzieć na czym stoję…
    Mi testy wychodziły dopiero 12dpo taka bladziutka przy becie 48 i testach paskowych facelle ;) wcześniej nie było śladu

    Alicja 🩷 2016r.
    Antoni 🩵 2018r.

    D&S 👰‍♀️🤵 13.07.2024r.

    L. 🩷 🎀 🤰🧨 15.12.2024r.
    19+2 tc 286g. 🍊


    preg.png
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 9 maja, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulsik wrote:
    Mi testy wychodziły dopiero 12dpo taka bladziutka przy becie 48 i testach paskowych facelle ;) wcześniej nie było śladu

    Ok, to jutro spróbuję test facelle ;) może wtedy będę spokojniejsza do poniedziałku 😊

  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 9 maja, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Wstrzymam się do 14 dpo. Teraz żałuję że robiłam tak wcześnie testy i betę, bo tylko narobiłam nadziei. U mnie 14 dpo będzie w niedzielę. Więc zrobie w poniedziałek. Tylko te czekanie… też trzymam mocno kciuki za Twoje wyniki ✊ oby los zrobił nam niespodziankę ❤️❤️

    Pocieszające jest to że póki nie przyjdzie @ jest szansa✊️ możesz zrobić test w niedzielę a bete w poniedziałek.. jest dużo wpisów gdzie dziewczyna nawet kreski nie wychodziły 14dp a 16 także jest nadzieja ja akurat już się nie nastawiam bo i tak się rozczarowałam ale trzymam za Ciebie kciuki i dawaj znać ❤️ ja dam znać bo jutrzejszej becie

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 9 maja, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Pocieszające jest to że póki nie przyjdzie @ jest szansa✊️ możesz zrobić test w niedzielę a bete w poniedziałek.. jest dużo wpisów gdzie dziewczyna nawet kreski nie wychodziły 14dp a 16 także jest nadzieja ja akurat już się nie nastawiam bo i tak się rozczarowałam ale trzymam za Ciebie kciuki i dawaj znać ❤️ ja dam znać bo jutrzejszej becie
    Będę pisać na bieżącą jak to u mnie wygląda. Ale bardzo się cieszę, że trafiłam tutaj do Was. Sama odchodziłam już od zmysłów a na necie jest tyle informacji a żadna wartościowa. Z wami mogę się uspokoić i spokojnie oczekiwać. Bardzo życzę każdej z Was owocnego maja 💐💐💐

    Pulsik lubi tę wiadomość

  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 9 maja, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Będę pisać na bieżącą jak to u mnie wygląda. Ale bardzo się cieszę, że trafiłam tutaj do Was. Sama odchodziłam już od zmysłów a na necie jest tyle informacji a żadna wartościowa. Z wami mogę się uspokoić i spokojnie oczekiwać. Bardzo życzę każdej z Was owocnego maja 💐💐💐

    Też jestem tu nowa i przynajmniej dzięki forum można zaczerpnąć informacji, wygadać się i uzyskać wsparcie😀 codziennie tu zaglądam.. no nic to dawaj znać trzymamy kciuki i życzę nam cierpliwosci😀

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • Szarlotka124 Przyjaciółka
    Postów: 92 107

    Wysłany: 9 maja, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Ok, to jutro spróbuję test facelle ;) może wtedy będę spokojniejsza do poniedziałku 😊
    Mi w 10 dpo wyszła kreseczka na teście doz płytkowym a beta 23,070 więc polecam te testy

  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 9 maja, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka124 wrote:
    Mi w 10 dpo wyszła kreseczka na teście doz płytkowym a beta 23,070 więc polecam te testy
    To lecę zaraz po test 😁

  • M93 Autorytet
    Postów: 624 745

    Wysłany: 9 maja, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    M93, z tym bólem brzucha to nigdy nie wiadomo. Czasem może to być na 🐵 a czasem wręcz przeciwnie, więc chyba nie warto się sugerować. Kiedy powinna być 🐵? Pytam, bo widzę testowanie na 18 a to sporo czasu jeszcze.
    18 powinnam dostać 🐒 nie testuje prędzej bo tylko się nakręcam 😂

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1070 831

    Wysłany: 9 maja, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    18 powinnam dostać 🐒 nie testuje prędzej bo tylko się nakręcam 😂

    Ja miałam dopiero w 16dpo blada kreskę na pinku i beta była 18. I miałam mega bóle brzucha jak na miesiaczke, w dodatku tego samego dnia krwawienie jak 🐒 wlasnie a dwa dni później beta 79 (wczoraj) i jutro będę jeszcze powtarzac ;)

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ