X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐
Odpowiedz

W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐

Oceń ten wątek:
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 11 maja, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Hejka jak tam sytuacja u Ciebie? Jutro testujesz? Jak sie czujesz? Trzymam kciuki za kreseczki❤️
    Hej, tak powinnam jutro ale dzisiaj już nie wytrzymałam i zrobiłam test z rossmanna facelle, bo dużo dziewczyn polecała, że wykrywa nawet wczesną ciążę no ale u mnie niestety biało… także podejrzewam że poprzedni wynik bety 2,1 to pozostałość po zastrzyku, więc już czekam na kolejną owu aby działać 💪

  • Szarlotka124 Przyjaciółka
    Postów: 92 107

    Wysłany: 11 maja, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś rano zauważyłam że mam mokro koszulkę na piersi, czy to możliwe że w 5 tygodniu ciąży może coś już lecieć ? W pierwszej ciąży dopiero przez samym porodem piersi czasem przeciekały przy nacisku

  • Rica Autorytet
    Postów: 619 466

    Wysłany: 11 maja, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich! Jak nastawienie? Jakieś wczesne sygnały już macie?

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 maja, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic i tym zaczynam się stresować 🥶wiem wiem że każda ciąża inna i nie trzeba mieć objawów zwłaszcza tak wcześnie ale chyba wolałabym „coś” mieć 😅. A tak poza przeziębieniem nic 🤷‍♀️
    Już wpadam w jakiś absurd sprawdzania 😂ciągle macam piersi czy bolą, czy brodawki zmieniły kolor, staram się wyczuć czy nie mam metalicznego posmaku 😅
    W sumie jedyne co to czasami ciągnie mnie w macicy, tak jak miałam w poprzedniej ciąży ale nie biorę tego jako objaw bo po poronieniu borykałam się z problemami ze spiętym mięśniem biodrowym i teraz nie wiem czy to znowu ten mięsień się odzywa czy sama macica bo trudno określić skąd to ciągnięcie 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 11:30

  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 194 121

    Wysłany: 11 maja, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli komuś pomoże to co napiszę to super-bo sama maniakalnie szukałam na ten temat treści 😅
    1 ciąża biochemiczna-przed terminem okresu żadnych objawów :zero bólu cycków i to było dziwne ,zero boli brzucha normalnie nic a nic co by zwiastowało ciążę czy okres, ale dzień przed terminem w nocy miałam na serio mega dziwne sny i w ogóle nie mogłam się ułożyć w łóżku i spać , w dzień terminu okresu :zgaga (nigdy nie mam) i ciągła chęć odbijania i brak apetytu i tyle bo za kilka dni było poronienie
    2 ciąża aktualna wczesna : przed terminem okresu brak bólu cycków , bóle jak na okres i tyle nic a nic specjalnego , w terminie miesiączki bóle jak na okres trochę mocniejsze i ciągle uczucie że zaraz ,,poleci” , na następny dzień zaczęły boleć lekko piersi i tak z każdym dniem bolą coraz mocniej ale nie całe tylko po bokach mocno i zaczynają sutki .
    Więc jestem w szoku że ten cykl udany był tak zwykły jak każdy inny ☺️ w życiu bym nie powiedziała że akurat ten będzie szczęśliwy , tym bardziej że słabo czułam owulację i myślałam że jej w ogóle nie było 🙈

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę dałaś mi nadziei bo ja też czuję że ten cykl jest taki zwykły. W pierwszej ciąży miałam kilka dni przed okresem takie bóle okresowe. A w tym cyklu nawet nie czułam dobrze owulacji. Zawsze czuję jak boli mnie jajnik a teraz słabo to czułam, ale byłam na monitoringu i był ładny pęcherzyk dominujący

  • M93 Autorytet
    Postów: 625 745

    Wysłany: 11 maja, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-tJeX4e1Llr

    Jestem gotowa na przyszły tydzień 🤣

    Nowa2024, Murilega, Insane, kknn, BillieJean, Megi2803, Pulsik, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 11 maja, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Hej, tak powinnam jutro ale dzisiaj już nie wytrzymałam i zrobiłam test z rossmanna facelle, bo dużo dziewczyn polecała, że wykrywa nawet wczesną ciążę no ale u mnie niestety biało… także podejrzewam że poprzedni wynik bety 2,1 to pozostałość po zastrzyku, więc już czekam na kolejną owu aby działać 💪

    Zrób jeszcze w poniedziałek bete nie trać nadzieji😉

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • M93 Autorytet
    Postów: 625 745

    Wysłany: 11 maja, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Umknęła mi Twoja wiadomość , oj męczy Cię ten lekarz 🙈 moja przyjaciółka 9 lat temu jak była w ciąży, to ani razu nie zbadała bety bo lekarz jej nie kazał i przynajmniej tak mi się wydaje nie stresowała się , jak mnie słuchała o tej becie to nie wiedziała o czym ja w ogóle mówię 😅
    Ja przy pierwszej ciąży też nie robiłam 😂
    Zrobiłam test tylko, nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak beta 🤣

    BillieJean lubi tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 194 121

    Wysłany: 11 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dzisiaj wyniki i u mnie niestety beta nie przyrasta czyli znowu biochemiczna .
    Pytanie do dziewczyn które mają za sobą min 2 biochemiczne ,od jakich badań zacząć żeby zobaczyć co jest przyczyną ?🥺

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 maja, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Odebrałam dzisiaj wyniki i u mnie niestety beta nie przyrasta czyli znowu biochemiczna .
    Pytanie do dziewczyn które mają za sobą min 2 biochemiczne ,od jakich badań zacząć żeby zobaczyć co jest przyczyną ?🥺

    Bardzo mi przykro 😞Zobacz sobie w dziale o poronieniach, tam powinno być sporo na ten temat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 13:25

    DaruniaKa lubi tę wiadomość

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 11 maja, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Odebrałam dzisiaj wyniki i u mnie niestety beta nie przyrasta czyli znowu biochemiczna .
    Pytanie do dziewczyn które mają za sobą min 2 biochemiczne ,od jakich badań zacząć żeby zobaczyć co jest przyczyną ?🥺

    napisz może co zrobiłaś, co zrobił partner, jaką macie historię - będzie łatwiej 😉

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1070 831

    Wysłany: 11 maja, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Odebrałam dzisiaj wyniki i u mnie niestety beta nie przyrasta czyli znowu biochemiczna .
    Pytanie do dziewczyn które mają za sobą min 2 biochemiczne ,od jakich badań zacząć żeby zobaczyć co jest przyczyną ?🥺

    Ojej przykro mi 😥 właśnie czekałam dzisiaj na twój wynik

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • Insane Autorytet
    Postów: 616 630

    Wysłany: 11 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa współczuję, nie potrafię Ci niestety nic doradzić w sprawie ciąż biochemicznych.

    Mi dzisiaj rozkręcił się okres 😔
    Zapisałam się już na monitoring na kolejny cykl…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 16:06

    40 tc 💔
  • M93 Autorytet
    Postów: 625 745

    Wysłany: 11 maja, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluje mnie w podbrzuszu od wczoraj.
    Wpisałam to w Google 😂 to był błąd 🤣

    BillieJean lubi tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 11 maja, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka myślę że nie powinno Cię martwić to, że po nocy miałaś mokra koszulkę. Ciąża to tak duża zmiana hormonalna, że takie coś może wystąpić, to była przezroczysta wydzielina?

    DaruniaKa- eh przytulam, jeszcze doczekasz się szczęśliwej ciąży ! ❤️🙏

    Patrycja28 uda się w kolejnym cyklu ❤️

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 595 892

    Wysłany: 11 maja, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, testy wykrywają od 10/ 25 jednostek w moczu więc bym się jeszcze nie poddawała. Póki nie ma 🐵 jest nadzieja.

    Dariunia, ja swoje badania opisałam w wątku Zlecone badania po poronieniu w części forum o poronieniach. Teraz czekam jeszcze na endokrynologa i immunologa by zobaczyć co dalej. Póki co przyczyną nieznana, większość wyników w normie a wyniki wątpliwe nie muszą dawac poronień więc nic nie wiadomo.

    Insane, przytulam mocno i miejmy nadzieję, że ten cykl będzie już udany.

    DaruniaKa, Insane lubią tę wiadomość

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 11 maja, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za dobre słowa ❤️❤️ dzisiaj zauważyłam dziwne brązowe plamienie bo oddawaniu moczu. Zazwyczaj przed @ miałam ale normalnego czerwonego koloru. Myślicie że to przez zastrzyk? Czy powinnam to zgłosić swojej gin?

  • Szarlotka124 Przyjaciółka
    Postów: 92 107

    Wysłany: 11 maja, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Szarlotka myślę że nie powinno Cię martwić to, że po nocy miałaś mokra koszulkę. Ciąża to tak duża zmiana hormonalna, że takie coś może wystąpić, to była przezroczysta wydzielina?
    Zauważyłam gdy schyliłam się i przycisnęłam piersią do kolana i nagle mokra plama na koszulce i na spodniach az. Wiec nawet nie wiem jaki kolor miała. Tylko z jednej piersi

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 11 maja, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka tak może być po przyciśnięciu piersi w ciąży, myślę że możesz być spokojna :) a przy okazji zapytasz lekarza jeszcze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 22:24

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ