X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐
Odpowiedz

W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐

Oceń ten wątek:
  • Ilona.. Autorytet
    Postów: 284 284

    Wysłany: 24 maja, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    Oszaleje dzisiaj sama ze soba. Siedzę i ryczę
    To czekanie i niepewność są wykańczające
    Test nadal biel wizira - zrobiłam w ciągu dnia.
    Dziewczyny mam pytanie do tych, które nie raz pisały, że dużo śluzu mają i są w ciąży (jako jeden z objawów).
    Dużo w środku? Czy aż na zewnątrz?
    Bo nie wpływają ze mnie strumienie, ale w środku wyraźnie mokro. Zwariuję z tym czekaniem. Jeśli owulka byla faktycznie we wtorek, 10 dni temu w 16 dniu cyklu to dzisiaj mam 10dpo. Więc może być jeszcze biel wizira, ale tak bym chciała aby te cycki mi jakoś dały znać, cokolwiek. A nie wiem na ile to PMS, a na ile ciąża 😭

    Spokojnie czekaj, w 10 dpo też byłam bez objawow, 3 dni przed miesiączką pokazały mi się 2 kreski a piersi do tej pory mnie nie bolą także spokojnie. Jeśli chodzi o śluz to miałam ślady na bieliźnie ale też jakoś się nie lało 😅.

    U mnie pierwszy objaw to ból podbrzusza ;) 3 dzień mnie boli.

    Musisz poczekać cierpliwie.



    Mantis2 lubi tę wiadomość

    🧔‍♂️29l. 🙎‍♀️27l.
    23.05 - beta 26,9
    25.05- beta 100.5
    4.06- beta 3645
    25.07- USG 1 trym 🩵🩵🩵
    19.09- USG połówkowe

    preg.png
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 24 maja, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona.. wrote:
    Spokojnie czekaj, w 10 dpo też byłam bez objawow, 3 dni przed miesiączką pokazały mi się 2 kreski a piersi do tej pory mnie nie bolą także spokojnie. Jeśli chodzi o śluz to miałam ślady na bieliźnie ale też jakoś się nie lało 😅.

    U mnie pierwszy objaw to ból podbrzusza ;) 3 dzień mnie boli.

    Musisz poczekać cierpliwie.


    Dziękuję Ilonka za wsparcie ❤️🥹

    Ilona.. lubi tę wiadomość

  • Gwiazdeczka15 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 24 maja, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    To jest mój 3 cykl starań z czego 2 ciąże biochemiczne 😞 Jakie badania radzicie wykonać ?

  • Paula6432 Przyjaciółka
    Postów: 74 81

    Wysłany: 24 maja, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Dziewczyny, mam betę i aż się wzruszyłam. 252 a jestem 4+2 więc jest dobrze. ❤️ Miałam iść w wtorek ale chyba pójdę w poniedziałek sprawdzić wzrost. Zaczynam wierzyć, że może się uda. 🥹

    Super ☺️☺️ jakie wspaniałe informacje

    '98👩‍🔬👨‍🔬🐱

    Starania od 6.2023
    Regularne cykle 29-31 dni
    Ciąża biochemiczna 6/7.2023 - 5t

    06.2024 AMH 11,6 ng/ml
  • Murilega Autorytet
    Postów: 594 888

    Wysłany: 24 maja, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka15 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    To jest mój 3 cykl starań z czego 2 ciąże biochemiczne 😞 Jakie badania radzicie wykonać ?
    Przykro mi zajrzyj na mój post w forum o poronieniach, tam spisałam wszystko co dostałam.

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Murilega Autorytet
    Postów: 594 888

    Wysłany: 24 maja, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sofiz wrote:
    gratuluję, super! zarażajcie dziewczyny 🦠🦠🦠🦠
    U mnie 7 dni do testowania ale mam bardzo mocne przeczucie, że nic z tego nie będzie i spisałam ten cykl na straty. Łatwiej mi tak niż czekać, jestem podekscytowana na czerwiec 🥰
    Ja ją ten swój bo nie czułam nic typowego 😂 Na spokojnie. Jak się utrzyma to ozłocę swoją fizjo bo ona naprawdę dała mi taki komfort w brzuchu, że wolne miejsce chyba zrobiła. 😂

    Mantis2 lubi tę wiadomość

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 24 maja, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Przykro mi zajrzyj na mój post w forum o poronieniach, tam spisałam wszystko co dostałam.
    Jak się szuka tych postów? Bo sama chętnie poczytam 🥹 a nie mogę znaleźć 🥹

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 594 888

    Wysłany: 24 maja, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Jak się szuka tych postów? Bo sama chętnie poczytam 🥹 a nie mogę znaleźć 🥹
    Ja albo króluje forum albo klikam nick i tam szukam. Albo Google. Temt nazywal się "Zlecone badania po poronieniu" po konsultacji z immunologim doszyć immunoglobuliny i parę innych "do rozważenia".

    SailorMoon lubi tę wiadomość

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Roszponka Autorytet
    Postów: 470 508

    Wysłany: 24 maja, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis przepraszam ale dlaczego to sobie robisz? Ja rozumiem, że bardzo chcesz ale takie nakręcanie się nikomu nie służy. Nie wiem ile się starasz i jaką masz historię ale dziewczyno, sorry że to napiszę, wyluzuj. Nie możesz każdego objawu brać za oznakę ciąży i zadręczać się czy się udało już teraz czy nie. Wiem, że czasem jest trudno, że czas wlecze się niemiłosiernie ale zadbaj o swoją głowę bo może to się kiepsko skończyć...i nie mówię tylko o Tobie ale takie zachowanie wpływa też na naszych najbliższych. Niestety, czasu nie przyspieszysz, jednym wyjdzie coś w 10dc, innym w 15 a innym w ogóle bo się nie udało. Tylko spokój nas uratuje😇

    sofiz, M93, Mantis2, Gosiaczek, Hania123 lubią tę wiadomość

    starania od 06.2021
    ______________________________
    05.2023 7/9tc💔
    11.2023 6/7tc 💔 cp P
    05.2024 💔 cb
    ______________________________
    MTHFR hetero, PAI hetero
    Niskie APTT
    PCOS, IO
    Niedrożny lewy jajowód
    ❌❌❌
    08.2024🍀🍀🍀🍀
    10.2024?
  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 24 maja, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny byłam dzisiaj w klinice na monitoringu i tak się cieszę bo owulacja przebiega naturalnie nie muszę być stymulowana zastrzykami a pęcherzyk ma już 20mm jutro mam inseminacje😀 mam jakieś dobre przeczucie ostatnim razem miałam wywoływana owulacja i pęcherzyk 17 mm dzisiaj dostałam tylko zastrzyk ovitrel do domu i jutro działamy ❤️ Trzymajcie kciuki ✊️🍀

    M93, kknn, Mantis2, BillieJean, Murilega, Nosa, aambrozjaa93, OldMe-NewMe, Gosiaczek, Insane lubią tę wiadomość

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • M93 Autorytet
    Postów: 624 745

    Wysłany: 24 maja, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Hej dziewczyny byłam dzisiaj w klinice na monitoringu i tak się cieszę bo owulacja przebiega naturalnie nie muszę być stymulowana zastrzykami a pęcherzyk ma już 20mm jutro mam inseminacje😀 mam jakieś dobre przeczucie ostatnim razem miałam wywoływana owulacja i pęcherzyk 17 mm dzisiaj dostałam tylko zastrzyk ovitrel do domu i jutro działamy ❤️ Trzymajcie kciuki ✊️🍀
    Trzymam kciuki!!! Powodzenia 😍

    PsiaMama93, Mantis2 lubią tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 24 maja, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszponka wrote:
    Mantis przepraszam ale dlaczego to sobie robisz? Ja rozumiem, że bardzo chcesz ale takie nakręcanie się nikomu nie służy. Nie wiem ile się starasz i jaką masz historię ale dziewczyno, sorry że to napiszę, wyluzuj. Nie możesz każdego objawu brać za oznakę ciąży i zadręczać się czy się udało już teraz czy nie. Wiem, że czasem jest trudno, że czas wlecze się niemiłosiernie ale zadbaj o swoją głowę bo może to się kiepsko skończyć...i nie mówię tylko o Tobie ale takie zachowanie wpływa też na naszych najbliższych. Niestety, czasu nie przyspieszysz, jednym wyjdzie coś w 10dc, innym w 15 a innym w ogóle bo się nie udało. Tylko spokój nas uratuje😇


    Jesteś moim facetem i założyłaś tu profil?😂❤️ jakbym jego słyszała. Wiesz co … poroniłam rok temu. A szybko zaskoczyło - w 4 cyklu starań. Pierwsza ciąża, mam w tym roku 37 lat. Od września 2023 staramy się znowu, i nic. Lekarz zlecił mi badania. Na razie zrobiłam te w drugiej fazie cyklu: prolaktyna i progesteron. Mam owulację - i dobre badania i nic. Zaczynam fiksować czy partner nie powinien zbadać nasienia. Ma już dorosłe dzieci. Ale bierze też sporo leków. Głowa mi siada bo pół życia słyszałam, że “o ciążę to szybciej niż nowa suknie”. Ale tak, masz rację. Powinnam odpuścić, ale zrobię to chyba jak usłyszę - badania ok, problem w głowie. ❤️

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 24 maja, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis a rozmawiałaś z partnerem odnośnie badań nasienia ? Przykro mi z powodu poronienia, ale to nie musi się powtórzyć, może się udać za chwilę :) jak to napisała Roszponka, tylko spokój nas uratuje.
    Życzę Ci żeby się udało w tym lub w kolejnym cyklu, żeby serce było pełne nadziei a głowa wyluzowała :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 19:43

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 594 888

    Wysłany: 24 maja, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    Jesteś moim facetem i założyłaś tu profil?😂❤️ jakbym jego słyszała. Wiesz co … poroniłam rok temu. A szybko zaskoczyło - w 4 cyklu starań. Pierwsza ciąża, mam w tym roku 37 lat. Od września 2023 staramy się znowu, i nic. Lekarz zlecił mi badania. Na razie zrobiłam te w drugiej fazie cyklu: prolaktyna i progesteron. Mam owulację - i dobre badania i nic. Zaczynam fiksować czy partner nie powinien zbadać nasienia. Ma już dorosłe dzieci. Ale bierze też sporo leków. Głowa mi siada bo pół życia słyszałam, że “o ciążę to szybciej niż nowa suknie”. Ale tak, masz rację. Powinnam odpuścić, ale zrobię to chyba jak usłyszę - badania ok, problem w głowie. ❤️
    Badania dają spokój głowie również więc warto rozważyć. Ja przebadałam chyba większość opcji póki co i już ostatnie badania to jak to lekarz ujął "dla Pabi spokojnej głowy, bo ona jest najważniejsza". O nią najtrudniej niestety. I wiem że jedz na urlop, nie myśl to banalne słowa. Ale wyrywanie się bagna głowy do świata rzeczywiście pomaga. Na maj i czerwiec ustawiłam sobie sporo planów, by właśnie nie myśleć "a co jeśli". Część zawodobych, część towarzyskich ale też te diagnostyczne. Stąd też czekanie do 13-14dpo z testem. Póki co rzeczywiście jest łatwiej. Posiadanie planu mi pomaga więc może ustal sobie jakiś plan na najbliższy miesiąc dwa tak by odetchnąć trochę od napinki. Ona nie zniknie ale może być tlem a nie pierwszym planem.
    Teraz też mam plan główny i dwa kolejne "na zapas" na różne opcje rozwoju sytuacji. 😂

    Jeśli chodzi o badania nasienia na początku czerwca pojawia się co roku akcja Tata, najważniejsze słowo dla mężczyzny i da się badanie nasienia dorwac za darmo bez bojów z NFZ. Może to byłoby mobilizujące?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 20:28

    Mantis2 lubi tę wiadomość

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 24 maja, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Mantis a rozmawiałaś z partnerem odnośnie badań nasienia ? Przykro mi z powodu poronienia, ale to nie musi się powtórzyć, może się udać za chwilę :) jak to napisała Roszponka, tylko spokój nas uratuje.
    Życzę Ci żeby się udało w tym lub w kolejnym cyklu, żeby serce było pełne nadziei a głowa wyluzowała :))

    Tak, oczywiście - będziemy “za chwilę” to robić - przecież oboje chcemy zostać rodzicami - nie ma wyjścia ❤️

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 24 maja, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Badania dają spokój głowie również więc warto rozważyć. Ja przebadałam chyba większość opcji póki co i już ostatnie badania to jak to lekarz ujął "dla Pabi spokojnej głowy, bo ona jest najważniejsza". O nią najtrudniej niestety. I wiem że jedz na urlop, nie myśl to banalne słowa. Ale wyrywanie się bagna głowy do świata rzeczywiście pomaga. Na maj i czerwiec ustawiłam sobie sporo planów, by właśnie nie myśleć "a co jeśli". Część zawodobych, część towarzyskich ale też te diagnostyczne. Stąd też czekanie do 13-14dpo z testem. Póki co rzeczywiście jest łatwiej. Posiadanie planu mi pomaga więc może ustal sobie jakiś plan na najbliższy miesiąc dwa tak by odetchnąć trochę od napinki. Ona nie zniknie ale może być tlem a nie pierwszym planem.
    Teraz też mam plan główny i dwa kolejne "na zapas" na różne opcje rozwoju sytuacji. 😂

    Jeśli chodzi o badania nasienia na początku czerwca pojawia się co roku akcja Tata, najważniejsze słowo dla mężczyzny i da się badanie nasienia dorwac za darmo bez bojów z NFZ. Może to byłoby mobilizujące?

    My te “luzy” robimy sobie co dwa tygodnie - wypadając gdzieś. Prowadzimy firmy więc stosunkowo (heu heu) na łatwo ❤️ dziękuję za podpowiedzi. Trzymam kciuki za Ciebie i zgadzam się z Tobą i Wami ❤️

  • sofiz Koleżanka
    Postów: 47 68

    Wysłany: 24 maja, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Jeśli chodzi o badania nasienia na początku czerwca pojawia się co roku akcja Tata, najważniejsze słowo dla mężczyzny i da się badanie nasienia dorwac za darmo bez bojów z NFZ. Może to byłoby mobilizujące?

    o, to super informacja, ustaliliśmy że jak do jesieni nie wyjdzie to mój idzie na badania ale "za darmo" przekona na wcześniejsze :D

    Mantis2 lubi tę wiadomość

    🔬 hormonalny chaos
    🙋🏻‍♀️ 32, Poznań
  • Roszponka Autorytet
    Postów: 470 508

    Wysłany: 25 maja, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    Jesteś moim facetem i założyłaś tu profil?😂❤️ jakbym jego słyszała. Wiesz co … poroniłam rok temu. A szybko zaskoczyło - w 4 cyklu starań. Pierwsza ciąża, mam w tym roku 37 lat. Od września 2023 staramy się znowu, i nic. Lekarz zlecił mi badania. Na razie zrobiłam te w drugiej fazie cyklu: prolaktyna i progesteron. Mam owulację - i dobre badania i nic. Zaczynam fiksować czy partner nie powinien zbadać nasienia. Ma już dorosłe dzieci. Ale bierze też sporo leków. Głowa mi siada bo pół życia słyszałam, że “o ciążę to szybciej niż nowa suknie”. Ale tak, masz rację. Powinnam odpuścić, ale zrobię to chyba jak usłyszę - badania ok, problem w głowie. ❤️
    Haha no ze mnie taki chłop jak z koziej dupy trąba😅
    Przykro mi z powodu takiej historii.. ale jesteś w dobrym miejscu. Nie odpuszczaj starań ale odpuść fiksowanie🙂 warto przebadać partnera nawet jeśli ma już swoje dzieci, zawsze coś mogło się zmienić od tamtego czasu. Jeśli jesteś w wieku powyżej 35 lat, to już bym zaczęła szukac lekarza który specjalizuje się w niepłodności. Nie ma co tracić czasu😉 Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 07:20

    Mantis2 lubi tę wiadomość

    starania od 06.2021
    ______________________________
    05.2023 7/9tc💔
    11.2023 6/7tc 💔 cp P
    05.2024 💔 cb
    ______________________________
    MTHFR hetero, PAI hetero
    Niskie APTT
    PCOS, IO
    Niedrożny lewy jajowód
    ❌❌❌
    08.2024🍀🍀🍀🍀
    10.2024?
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 25 maja, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu dziewczyny 🌸

    Murilega, OldMe-NewMe, Paula6432, Mantis2, BillieJean lubią tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 25 maja, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego weekendu Laski 🤍 odpuściłam dzisiaj testowanie. Dziękuję że jesteście ❤️

    BillieJean, Murilega lubią tę wiadomość

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ