Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐
Odpowiedz

W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐

Oceń ten wątek:
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1141 1682

    Wysłany: 25 maja 2024, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech ten weekend będzie pogodny, przyjemny i na luzingu <3 buziaki Dziewczyny !

    Mantis2, OldMe-NewMe lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Ilona.. Autorytet
    Postów: 595 590

    Wysłany: 25 maja 2024, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego weekendu również dla Was !
    Ja dziś byłam na becie ( po48h) i progesetronie czekam na wyniki i może się okaże, że ten weekend będzie wyjątkowo dobry 🧡

    Weekend spędzam z rodziną , wszyscy przyjeżdżają do mnie i jak tu wykręcić się z drinków? Które robię w mistrzowsko amatorski sposób i zawsze częstuje nimi wszystkich 😂

    Insane, Mantis2, BillieJean lubią tę wiadomość

    🧔‍♂️29l. 🙎‍♀️27l.
    23.05 - beta 26,9
    25.05- beta 100.5
    4.06- beta 3645
    25.07- USG 1 trym 🩵🩵🩵
    19.09- USG połówkowe 370g
    28.10- 26+0 930g
    20.11 USG 3 trym 29+2 1434g
    7.01 USG 2240 ❤️
    16.01 3200g
    21.01 planowe CC

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1141 1682

    Wysłany: 25 maja 2024, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona.. wrote:
    Dobrego weekendu również dla Was !
    Ja dziś byłam na becie ( po48h) i progesetronie czekam na wyniki i może się okaże, że ten weekend będzie wyjątkowo dobry 🧡

    Weekend spędzam z rodziną , wszyscy przyjeżdżają do mnie i jak tu wykręcić się z drinków? Które robię w mistrzowsko amatorski sposób i zawsze częstuje nimi wszystkich 😂

    Po mistrzowsku zrób na boku takiego drinka zero :)

    DaruniaKa lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 25 maja 2024, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona.. wrote:
    Dobrego weekendu również dla Was !
    Ja dziś byłam na becie ( po48h) i progesetronie czekam na wyniki i może się okaże, że ten weekend będzie wyjątkowo dobry 🧡

    Weekend spędzam z rodziną , wszyscy przyjeżdżają do mnie i jak tu wykręcić się z drinków? Które robię w mistrzowsko amatorski sposób i zawsze częstuje nimi wszystkich 😂
    Daj znać jak wyniki 🥹🌸🌸

    Ilona.. lubi tę wiadomość

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 25 maja 2024, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończył mi się okres.
    Dostałam jakieś pewności w sobie, że teraz musi się udać!!!! 😂

    JoAnn, BillieJean, PsiaMama93, SailorMoon, OldMe-NewMe, Murilega lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1141 1682

    Wysłany: 25 maja 2024, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Skończył mi się okres.
    Dostałam jakieś pewności w sobie, że teraz musi się udać!!!! 😂

    Czerwiec będzie nasz ❤️ wszystkim nam tego życzę !
    Mi się okres skończył wczoraj, nadzieja jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2024, 21:55

    PsiaMama93, OldMe-NewMe, Angela1108, JoAnn, M93, DaruniaKa lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Faelwen90 Autorytet
    Postów: 279 451

    Wysłany: 26 maja 2024, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam test, nie liczyłam na nic, bo nie zauważyłam u siebie jakiś objawów.
    Pierwszy raz robiłam test z Facelle i druga kreska wyskoczyła już po kilku sekundach. Czy to wiarygodny test?

    https://zapodaj.net/plik-JdsgYnbnFz

    Szarlotka124, Insane, M93, JoAnn, kknn, BillieJean, Gosiaczek lubią tę wiadomość

    age.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 983 1532

    Wysłany: 26 maja 2024, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faelwen90 wrote:
    Hej dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam test, nie liczyłam na nic, bo nie zauważyłam u siebie jakiś objawów.
    Pierwszy raz robiłam test z Facelle i druga kreska wyskoczyła już po kilku sekundach. Czy to wiarygodny test?

    https://zapodaj.net/plik-JdsgYnbnFz

    Tak wiarygodny i do tego pięknie wybarwiony.

    Faelwen90, BillieJean lubią tę wiadomość

    22.05.24 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe - ✅
    9.12 USG - 2kg człowieka
    3.01 USG - 2.77kg człowieka

    preg.png

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Murilega Autorytet
    Postów: 983 1532

    Wysłany: 26 maja 2024, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Wszystkiego dobrego w tym pięknym acz niełatwym dniu dla wielu z Nas. Mamom by bo belki dawały im spełnienie, za-chwilę-mamom dobrego samopoczucia i radości z ciąży zamiast strachu, jeszcze-nie-mamom mnóstwo siły w tej drodze, a dla wszystkich Nas staraczek by Nasze marzenie nie kazało czekać na siebie długo! ❤️🍀❤️

    Mantis2, JoAnn, kknn, Faelwen90, OldMe-NewMe, DaruniaKa, SailorMoon, Nosa, BillieJean, PsiaMama93, Gumcia1989, Kasiak89, Pulsik lubią tę wiadomość

    22.05.24 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe - ✅
    9.12 USG - 2kg człowieka
    3.01 USG - 2.77kg człowieka

    preg.png

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Szarlotka124 Przyjaciółka
    Postów: 92 107

    Wysłany: 26 maja 2024, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faelwen90 wrote:
    Hej dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam test, nie liczyłam na nic, bo nie zauważyłam u siebie jakiś objawów.
    Pierwszy raz robiłam test z Facelle i druga kreska wyskoczyła już po kilku sekundach. Czy to wiarygodny test?

    https://zapodaj.net/plik-JdsgYnbnFz
    Przy takich kreseczkach to bez wątpliwości ciąża jest !!!! Piękny prezent na dzień matki 😍😍😍

    Mantis2, Faelwen90, BillieJean lubią tę wiadomość

  • Faelwen90 Autorytet
    Postów: 279 451

    Wysłany: 26 maja 2024, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, nie spodziewałam się, serio.
    Aż mi się płakać che, bo to pierwszy cykl starań po poronieniu w lutym...

    Życzę Wam wszystkim samych cudowności. I takich samych miłych niespodzianek.

    Mantis2, PsiaMama93, Insane, BillieJean lubią tę wiadomość

    age.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 26 maja 2024, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faelwen90 wrote:
    Hej dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam test, nie liczyłam na nic, bo nie zauważyłam u siebie jakiś objawów.
    Pierwszy raz robiłam test z Facelle i druga kreska wyskoczyła już po kilku sekundach. Czy to wiarygodny test?

    https://zapodaj.net/plik-JdsgYnbnFz
    Chyba nie ma lepszego dnia żeby się dowiedzieć o ciąży 🥹
    Gratulacje!

    Faelwen90, BillieJean lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 146 74

    Wysłany: 26 maja 2024, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Dziewczyny! Wszystkiego dobrego w tym pięknym acz niełatwym dniu dla wielu z Nas. Mamom by bo belki dawały im spełnienie, za-chwilę-mamom dobrego samopoczucia i radości z ciąży zamiast strachu, jeszcze-nie-mamom mnóstwo siły w tej drodze, a dla wszystkich Nas staraczek by Nasze marzenie nie kazało czekać na siebie długo! ❤️🍀❤️


    Dziekuję i dziękujemy ❤️
    Ja dzisiaj pół nocy śniłam o drugiej kresce, że była. Niestety nie ma jej i nie mam @ póki co.
    Niech następny cykl będzie szczęśliwy - dla tych co już mają fasolkę by rosła zdrowo i dla nas, które sieją - aby było co zbierać ❤️

    Faelwen90, OldMe-NewMe, BillieJean lubią tę wiadomość

  • Ilona.. Autorytet
    Postów: 595 590

    Wysłany: 26 maja 2024, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Daj znać jak wyniki 🥹🌸🌸

    Progesteron 19,46
    beta po 48h 100, 5 wcześniej było 26 🥹🥹
    Pięknie rośnie !

    Piękne wyniki w dzień matki 🥹

    Murilega, JoAnn, PsiaMama93, kknn, Faelwen90, DaruniaKa, SailorMoon, BillieJean, aambrozjaa93, Mantis2, Gumcia1989, Kasiak89, Pulsik lubią tę wiadomość

    🧔‍♂️29l. 🙎‍♀️27l.
    23.05 - beta 26,9
    25.05- beta 100.5
    4.06- beta 3645
    25.07- USG 1 trym 🩵🩵🩵
    19.09- USG połówkowe 370g
    28.10- 26+0 930g
    20.11 USG 3 trym 29+2 1434g
    7.01 USG 2240 ❤️
    16.01 3200g
    21.01 planowe CC

    preg.png
  • PsiaMama93 Ekspertka
    Postów: 167 190

    Wysłany: 26 maja 2024, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faelwen90 wrote:
    Hej dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam test, nie liczyłam na nic, bo nie zauważyłam u siebie jakiś objawów.
    Pierwszy raz robiłam test z Facelle i druga kreska wyskoczyła już po kilku sekundach. Czy to wiarygodny test?

    https://zapodaj.net/plik-JdsgYnbnFz

    Gratulacje! Super prezent na Dzień Matki❤️🎊

    Faelwen90 lubi tę wiadomość

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI z nasieniem dawcy❌️
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca ❌️
    8.06 hcg <4.3😥

    INV
    24.08 punkcja
    13 jajeczek-6 zaplodnionych- 4❄️zarodki😍

    24.09 transfer❄️ 5d bl. 5.1.1
    5dpt⏸️
    6dpt beta 39
    8dp beta 96 prog. 19,5
    10dpt 202
    13dpt 628
    16dpt 2191
    21dp 11511❤️
    22.10 bijące serduszko!🥰 0.5cm kropka🥰
  • Murilega Autorytet
    Postów: 983 1532

    Wysłany: 26 maja 2024, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona.. wrote:
    Progesteron 19,46
    beta po 48h 100, 5 wcześniej było 26 🥹🥹
    Pięknie rośnie !

    Piękne wyniki w dzień matki 🥹
    Pięknie rośnie! Niech się kropek wgryza dobrze ❤️

    Ilona.. lubi tę wiadomość

    22.05.24 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe - ✅
    9.12 USG - 2kg człowieka
    3.01 USG - 2.77kg człowieka

    preg.png

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 26 maja 2024, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona.. wrote:
    Progesteron 19,46
    beta po 48h 100, 5 wcześniej było 26 🥹🥹
    Pięknie rośnie !

    Piękne wyniki w dzień matki 🥹

    Wspaniale 🌸🌸🌸

    Piękny dzień 🥹❤️

    Ilona.. lubi tę wiadomość

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8177 8053

    Wysłany: 26 maja 2024, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idealny dzisiaj dzień na piękne kreseczki i dobre bety...
    Dziewczyny, wszystkim mamom wszystkiego najlepszego dzisiaj, a nam starającym się, żebyśmy już długo nie musiały czekać 😍

    BillieJean, JoAnn, Ilona.., PsiaMama93, M93, Faelwen90, Gosiaczek lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1141 1682

    Wysłany: 26 maja 2024, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faelwen90 jeju cudowny prezent na dzień Mamy dostałaś 🥹 gratulacje ! Życzę zdrówka dla Ciebie i Kropeczka !

    Ilona piękna beta! Niech bąbelek rośnie, zdrówka !

    Dla wszystkich Mam i Jeszcze nie Mam - spełnienia ❤️❤️❤️

    Ilona.., Faelwen90, Murilega, M93 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 146 74

    Wysłany: 26 maja 2024, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal biało i nadal bez 🐒
    Ścięło mnie o 17, właśnie wstałam.
    No nic. Czekam dalej

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ