Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W marcu dobra passa trwa🍀niechaj wysyp bąbelków nam da👶
Odpowiedz

W marcu dobra passa trwa🍀niechaj wysyp bąbelków nam da👶

Oceń ten wątek:
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 26 marca, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka kciuki za teleporade, oby coś dobrego wniosła ✊🏻

    Biochemiczko Ty też dziś podgląd maluszka. Daj znać :) 🍀

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Regina d Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 26 marca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liora wrote:
    Ile jesteś dni po transferze? Powodzenia :)

    A w poniedziałek był. Czyli dziś dopiero 3 (4) dzień.

    *Starania od 2023
    zaburzenia lękowe: Elicea, Pregabalin
    niedoczynność tarczycy: Euthyrox n25
    inne: Glucopache, Femibion, Inozytol, Enzym q10.
    *IVF
    od 03/03/2026 - stymulacja: Orgalutran, Menopur, Ovitrelle
    18.03.2026 - 1 w życiu punkcja (+Unidox Solutab)
    ➡️5 🥚, trzy zarodki, został jeden wojownik 👊 (Cyclogest 400, Duphaston 10 mg)
    23.03.2026 - transfer świeży

    W oczekiwaniu na testowanie 🥺 - 01/04

    ***
    Now I'm gonna tell my mama
    That I'm a traveller
    I'm gonna follow the sun
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 26 marca, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne tytuły! Zagłosowane 💖

    Regina cierpliwości życzę do testowania 😁 nie możesz tak myśleć o niepowodzeniach pierwszych transferów, każda z dziewczyn jest inna i każdej z nas inna historia, Ty piszesz swoją własną 🍀🍀🍀 kciuki 🤞

    Liora może jeszcze nie jest stracony ten cykl? 😏 zdrówka dla męża !

    Aga było coś tam testowane ? 😃

    Imazolko, Biochemiczko samych dobry wieści 💚

    Myślę o dziewczynach, które schowane są za krzaczkiem 🫶
    I cały czas kibicuję naszym weterankom ✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 15:12

    Regina d, clara, Liora , Lisik, Magnes, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 26 marca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret jeszcze szansa jest bo jesteśmy przed owu tylko kwestia tego czy plemniory dadzą radę jeżeli już dojdzie do jakichkolwiek starań 🫣 na razie nie skreślam póki co ;)

    Jezu a u Ciebie to jest już prawie połowa?! 😜😎 Pamiętam jak nie liczyłaś na cokolwiek bo owu nie z tej strony a tu już pewnie zaczynasz czuć małego wiercipięte ? ;)

    O i dziś widziałam bociana to już na 💯 był on 😁

    Lisik, Vergeet lubią tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 26 marca, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liora - moja bratowa widziała bociany 3 razy (raz jej nawet usiadł na dachu domu ;)) - i ma troje dzieci 😏😁

    Liora , Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 549 525

    Wysłany: 26 marca, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liora oby zwiastował cykl zakończony sukcesem! 😎

    Ja jeszcze w tym roku nie widziałam żadnego!

    Ja po wizycie, razem z biopsją mam zbadać ANA1 i cross-match. Dodatkowo mi przepisała accofil. Dużo mówiła, a ja nie notowałam i pytałam czy mi to wszystko napisze co mam zbadać jeszcze i jakie dawkowanie to mówiła, ze tak. Stąd moje pytanie, dostanę maila? Od razu się umówić na wizytę? Czuję się jak dziecko we mgle 🥴

    Biochemiczka, Liora lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 26 marca, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka, powinna wysłać maila, ale przypomnij się w razie czego na jej maila (ja pisałam na ten mail z invimedu mimo, że pacjentka jestem w medicover i normalnie odpisała)😅 ja cały czas czekam na zalecenia z zeszłego tygodnia, ale stwierdziłam że się przypomnę dopiero jak będę po usg. A co do kolejnej wizyty to patrząc na terminy powinnaś umówić się dwa tygodnie temu 🤣

    Ja już po podglądzie, mały człowiek ma 2.36 cm, główka ma 9 mm a serduszko bije 176 bpm. Termin z USG wskakuje na październik, wiec nie wiem czy nie zajrzę do Was na wątek październikowy po prenatalnych 🤣

    Chyba w końcu odważę się ustawić suwaczek 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 19:03

    Kingus 1, aszin, Motylek93, clara, Imazolka, Liora , Aga_92, Loraa, Lisik, Aaagaa, Wyobraźnia87, Księgowa, Sylaada, Jaszczureczka, Vergeet lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 26 marca, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada, trzymam kciuki za to niesforne endo ✊🏻

    Mam nadzieję, że jak już zaczniecie testować, to posypią się tu dwie kreseczki, hurtem ✨

    Liora , Sylaada, Aaagaa lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 416 770

    Wysłany: 26 marca, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Regina trzymam kciuki za testowanie! 🍀

    Biochemiczko super wiesci i piekny suwaczek 😍

    Piret ja jeszcze testu nie robilam, odkad biore ovitrelle staram sie zbyt szybko nie testowac zeby zaden falszywy cien nie dal mi zludnej nadziei 🙈 wczoraj wzielam ostatniego proga i zobacze jutro co sie stanie z temp jak poleci no to bede grzecznie czekac na 🐒 a jak nie to sikne sobie w sobote 🙈 ale czuje sie juz strasznie opuchnieta i mam kompletny zjazd energii :(

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 26 marca, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Liora to ja mocno trzymam kciuki, aby do starań doszło i czekam na datę testowania 🤭❤️

    @Lisik wybacz, bo się nie odniosłam. Zagłosowałam na tytułu kwietnia i mega się cieszę, że wskakujesz na prowadzącą 🫶 Będzie fajnie! I mam nadzieję owocnie 🤪

    @Regina d hej! A napiszesz nam coś więcej? Jaka jest Twoja historia?

    @Biochemiczka piękny suwaczek ☺️🤗

    A jaaaaa jestem mega zaskoczona jak na razie jest ok na drugim etapie przygotowań do transferu. Z prolutex i Neoparin i ich igłami daje radę 😃 Neoparin trochę bolesny, ale poważnie myślałam, że będzie gorzej. Na tych ilościach progesteronu mam dużo energii. Wczoraj pierwszego dnia tylko trochę bólu głowy a dziś...dziś nic a nic. Jestem w trybiku dawek (12 tabletek jedne górą inne dołem 🤣, 2 zastrzyki dziennie, plus insulina)

    Czuję się mega spokojna 😌

    Biochemiczka, Liora , Vergeet, Ann35, Motylek93, Lisik, clara lubią tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 416 770

    Wysłany: 27 marca, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada super ze u Ciebie to tak dobrze idzie:)

    Mi juz dzis temp spadla wiec moge grzecznie czekac na 🐒🤷‍♀️

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 27 marca, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa rany ale się do was przyczepiło dziadostwo… zdrówka dla was! A endo 7mm i trochę zabiegania w tym wszystkim może sprzyjać 🩷 a okej doczytałam że to dr płodność, też go słucham, oglądałam wszytskie dotychczasowe wywiady. Natomiast oni bardzo krytykują badanie zarodków, widziałam też urywki najnowszego wywiadu że też krytykują immunologię. No ale zrobię podejście do przesłuchania mimo wszystko :)

    Zielone.Slonce możesz podrzucić link albo nazwę tego podcastu? Moja głowa zdecydowanie potrzebuje jakiś statystyk 🩷

    Sylaada kochana lekarz na pewno by się nie zgodził jeśli warunki by nie były odpowiednie także wysyłam ci trochę nadziei i mocne kciuki 🤞🏼🩷 a obłożenie leków masz konkretne, super że tak dobrze się na nich czujesz :)

    Kinguś piękne informacje, tyle na to czekałaś 🥹🩷

    Lisik zagłosowanie! 🩷

    Biochemiczko twój suwaczek, cieszę się że się odważyłaś🥹🩷

    Biochemiczka, Kingus 1, Lisik lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 27 marca, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Księgowa rany ale się do was przyczepiło dziadostwo… zdrówka dla was! A endo 7mm i trochę zabiegania w tym wszystkim może sprzyjać 🩷 a okej doczytałam że to dr płodność, też go słucham, oglądałam wszytskie dotychczasowe wywiady. Natomiast oni bardzo krytykują badanie zarodków, widziałam też urywki najnowszego wywiadu że też krytykują immunologię. No ale zrobię podejście do przesłuchania mimo wszystko :)

    Zielone.Slonce możesz podrzucić link albo nazwę tego podcastu? Moja głowa zdecydowanie potrzebuje jakiś statystyk 🩷

    Sylaada kochana lekarz na pewno by się nie zgodził jeśli warunki by nie były odpowiednie także wysyłam ci trochę nadziei i mocne kciuki 🤞🏼🩷 a obłożenie leków masz konkretne, super że tak dobrze się na nich czujesz :)

    Kinguś piękne informacje, tyle na to czekałaś 🥹🩷

    Lisik zagłosowanie! 🩷

    Biochemiczko twój suwaczek, cieszę się że się odważyłaś🥹🩷

    https://youtu.be/nxgyauJ7y-s?is=rVEFxfawDnLIPj5z

    clara, Vergeet lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 27 marca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sylaada cały czas trzymam kciuki 🍀@Biochemiczko jest suwaczek 😍 ja dziś oddałam krew na betę, progesteron i tsh. Jakiś mam dziwny niepokój bo w poprzedniej ciąży sprawdzałam co 2 dni betę chyba z 6 razy a teraz zrobiłam tylko 2 pomiary i teraz mam jakieś obawy że może być coś nie tak 🫣 wczoraj powiedziałam mężowi, że kolejnej straty bym nie przeżyła…wierzę w tego Kropka, ale strach jest silniejszy 🥺

    Sylaada lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Aaagaa Ekspertka
    Postów: 123 219

    Wysłany: 27 marca, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczko, cudownie że z Kropkiem wszystko dobrze 🥰

    Sylada, super że tak dobrze to przechodzisz 😊🍀

    Wyobraźnia, mam nadzieję, że wyniki będą idealne i przyniosą Ci chociaż troszkę spokoju 😊

    Aga, mimo tego pomiaru nie puszczam kciuków 🤞 będziesz testować?

    Sylaada, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    Starania od 4.2025

    PCOS
    Nieregularne cykle
    Cykle bezowulacyjne
    ❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
    💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS

    ❌️Morfologia 2%
    ❌️Ruch postępowy a+b 23,77
    💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany

    5 cykli stymulowanych ❌️
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8753

    Wysłany: 27 marca, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @biochemiczko ty miałaś teleporade przez Medi u dr Jarosz? Probuje sie tam do niej wcisnąć bo mi ginekolog wystawił skierowanie (Yea) I ona ma jakis bardzo ubogi grafik przez medicover 🙄 boje sie ze nie bedzie dla mnie miejsc a nie chce płacić 4 stówy w Invimedzie znow 🤪

    @Sylaada, noo liczba tabletek i wkuć- masakra. Ale dla takiej perspektywy- warto, warto! I to tylko kilka tygodni tak na prawde, pamiętaj ze ty jestes juz w jakims 3 tygodniu ciąży, wiec prolutexu zostało okolo 5 tygodni hahah 🤣

    @biochemiczko, watek październikowy jest przesuper, zapraszamy nawet wcześniej, duzo dziewczyn tam czeka jeszcze na prenatalne itd 🤩 no i jakie doborowe towarzystwo 😎

    @wyobraznia, duzo sily dla Ciebie... oby do wizyty...🤞✨️

    @kalamarniczko, jesli gdzies tam jestes za krzaczki to wysyłam mokrego całusa 😘😘😘

    Wyobraźnia87, Sylaada, Vergeet lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Regina d Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 27 marca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada wrote:

    @Regina d hej! A napiszesz nam coś więcej? Jaka jest Twoja historia?

    Staramy się z mężem od dwóch lat, 23 marca miałam robiony pierwszy świeży transfer. Wyhodowano nam tylko jednego zarodka, więc jeśli się nie uda to znowu zastrzyki, leki, punkcja... In vitro to nowy świat dla mnie, ale i tak bardzo bym chciała, żeby się udało.

    Mam pytanie do @Zielone.Słońce
    Masz zapisane, że w 4 dpt miałaś 2 kreski. Jak to w ogóle możliwe? :D

    Ja oczywiście robiłam sobie dziś test i no oczywiście był negatywny (jestem też w 4dpt).
    Cały czas kłuje mnie w brzuchu, w jajnikach, bolą piersi i wmawiałam sobie, że to przez implantację. Ale od wczoraj mam gorszy humor - tzn. jestem rozdrażniona i zaczęłam myśleć, że to nie implantacja tylko zbliżający się okres. Przyjmuję Cyclogest 400 mg i Duphaston 10 mg, więc te wszystkie objawy też mogą być przez leki.
    Nienawidzę czekać.

    Życzę powodzenia wszystkim kobitkom <3

    *Starania od 2023
    zaburzenia lękowe: Elicea, Pregabalin
    niedoczynność tarczycy: Euthyrox n25
    inne: Glucopache, Femibion, Inozytol, Enzym q10.
    *IVF
    od 03/03/2026 - stymulacja: Orgalutran, Menopur, Ovitrelle
    18.03.2026 - 1 w życiu punkcja (+Unidox Solutab)
    ➡️5 🥚, trzy zarodki, został jeden wojownik 👊 (Cyclogest 400, Duphaston 10 mg)
    23.03.2026 - transfer świeży

    W oczekiwaniu na testowanie 🥺 - 01/04

    ***
    Now I'm gonna tell my mama
    That I'm a traveller
    I'm gonna follow the sun
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 27 marca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Regina jeśli implantacja jest wczesna to test może wyjść już 4 dpt ale to będzie taki cień niż wyraźna druga kreska. U mnie w 1 jak i 2 transferze 4dpt biel a pierwszy cień 5dpt. To też zależy od testów. Ja tym razem robiłam różne i facelle paskowy z rossmana najlepiej pokazywał.

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Regina d Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 27 marca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to może oznaczać, że nic z tego :( Jejku. To kupie sobie ten, co mówisz.

    *Starania od 2023
    zaburzenia lękowe: Elicea, Pregabalin
    niedoczynność tarczycy: Euthyrox n25
    inne: Glucopache, Femibion, Inozytol, Enzym q10.
    *IVF
    od 03/03/2026 - stymulacja: Orgalutran, Menopur, Ovitrelle
    18.03.2026 - 1 w życiu punkcja (+Unidox Solutab)
    ➡️5 🥚, trzy zarodki, został jeden wojownik 👊 (Cyclogest 400, Duphaston 10 mg)
    23.03.2026 - transfer świeży

    W oczekiwaniu na testowanie 🥺 - 01/04

    ***
    Now I'm gonna tell my mama
    That I'm a traveller
    I'm gonna follow the sun
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 27 marca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Regina - trzymam kciuki. I tak... to czekanie jest najgorsze.
    u mnie dla odmiany syn (przedszkolak) przyniósł RSV więc trochę mi zajęcia przybyło :o

    Regina d lubi tę wiadomość

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ