Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W oczekiwaniu na rozwiązanie (klub AA) 💚
Odpowiedz

W oczekiwaniu na rozwiązanie (klub AA) 💚

Oceń ten wątek:
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 24 lipca 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    Ja tez sie bede szczepic na ksztusiec, tylko na ostatniej wizycie zapomnialam o to zapytac i poprosic o recepte mimo ze mialam na karteczce zapisane 🤦🏻‍♀️ Takze musze czekac do wizyty w 31 tc i wtedy od razu po wizycie bede sie szczepic. Takze w 31 tc.

    Musze sie pochwalic, zalatwilam dzis polozna srodowiskowa, apartament prywatny na po porodzie zeby maz mogl byc z nami i szkole rodzenia 😁
    Polozna troche z przypadku bo akurat ta z mojego regionu odebrala telefon ale byla tak mila i symaptyczna i pomocna ze bedzie chyba dobrze ☺️ I prowadzi zajecia online jako przygotowanie, bezplatnie. Bo przed porodem nie jezdza do domu.
    Szkola rodzenia wiekszosc w sierpniu sie uda, martwi mnie tylko zajecia z porodu bo jedyna wolna grupa na ten moment byla dopiero w moim 37tc. Mam nadzieje ze jednak uda nam sie na zajeciach byc 🙄
    Młoda, ja poszłam do mojej przychodni zapytać czy szczepią i dostałam informację, że tak, że muszę się umówić na kwalifikacje do rodzinnego i po tym od razu jest szczepienie.

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 24 lipca 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    A widzisz, wyleciało mi z głowy🤦 przypomnij mi proszę w poniedziałek, bo wyjechałam na weekend, a muszę to na kompie zrobić 😅
    Martyna, jednak udało mi się zrobić to na telefonie 🙂 zobacz czy wszystko ci działa, czy możesz kopiować
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lBzhQvCPN4tTMzCeG4UHX2Vq0WHSIs_3-qYkDKDkgkI/edit?usp=drivesdk

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 24 lipca 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Martyna, jednak udało mi się zrobić to na telefonie 🙂 zobacz czy wszystko ci działa, czy możesz kopiować
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lBzhQvCPN4tTMzCeG4UHX2Vq0WHSIs_3-qYkDKDkgkI/edit?usp=drivesdk

    Wyskakuje mi, że potrzebuje uprawnień, mogłabyś zmienić w ustawieniach dostępu „dostęp przez link” czy jakoś tak?:)

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 24 lipca 2021, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Tak, miałam go sporo czasu i bardzo mnie wnerwiał. To jedyny moment ciąży, gdy pozwoliłam sobie na nospę, bo bym inaczej zwariowała.
    Ja dokładnie tak samo 🙂 taki ból miesiączkowo-skurczowy, baaaardzo wkurzający 😅 też właśnie tylko wtedy brałam nospę 🙂

    Księgowa, szona lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 24 lipca 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Wyskakuje mi, że potrzebuje uprawnień, mogłabyś zmienić w ustawieniach dostępu „dostęp przez link” czy jakoś tak?:)
    Faktycznie było ograniczenie 🤦 sprawdź teraz 🙂

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 24 lipca 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Młoda, ja poszłam do mojej przychodni zapytać czy szczepią i dostałam informację, że tak, że muszę się umówić na kwalifikacje do rodzinnego i po tym od razu jest szczepienie.
    Ja uslyszalam wczesniej od gina, ze on wypisze mi recepte na szczepionke i musze ja tylko wykupic i podejsc do POZ zeby mnie pielegniarka tam zaszczepila.

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 24 lipca 2021, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons, Chyba jest ok, ale zerknę jeszcze później na kompie czy mogę edytować, dziękuje!

    Dziewczyny na RTVeuroAgd neno due w cenie 209 zł
    https://m.euro.com.pl/laktatory/neno-due.bhtml?gclid=Cj0KCQjw9O6HBhCrARIsADx5qCRf1vM05KYDeTDgSDILXFD0LHlewUPAifPKc9n3Vovvi6QCf5llz3QaAupIEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

    Kurde, 10 zł różnicy w porównaniu do laktatora na 1 pierś 😂 teraz już kompletnie nie wiem na co się zdecydować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 12:26

    szona, kokoszka31 lubią tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 24 lipca 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy jak nie KPI i nie bliźnięta to czy się za bardzo później tej laktacji nie rozhula przy podwojnym? 🤔 Oszczędność czasu oszczędnością, ale żeby nie było z deszczu pod rynnę 😁 Zastanówcie się 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 12:34

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 24 lipca 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Tylko czy jak nie KPI i nie bliźnięta to czy się za bardzo później tej laktacji nie rozhula przy podwojnym? 🤔 Oszczędność czasu oszczędnością, ale żeby nie było z deszczu pod rynnę 😁 Zastanówcie się 😁

    Może masz racje :) Ale czytałam ze neno due można tez używać tylko na jedną pierś jeśli nie ma potrzeby na dwie. I z tej perspektywy wydanie teraz 10 zł więcej wydaje się lepsze niż wydawanie później kasy na nowy laktator bo jest potrzeba na dwie xD
    Haha już sama nie wiem🤣

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 24 lipca 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odciągam na prawdę rzadko a marze o automatycznym laktatorze na dwa cyce… Serio. 🙈
    Mam rękę jak pudzianowski i straciłam cenne godziny z życia przy tym ręcznym szmelcu. Mam wrażenie, że to odciąganie skróciło mi życie. 🤣

    Do tego przy laktatorze ręcznym nie zajmiecie się dzieckiem, przy takim na jeden cyc też zajmie to więcej czasu a i tak ma się go na prawdę mało, a tu bach bach i odciągnięte i to z obu cyców… I macie czas na rozluźnienie łap przy serialu. 😅 Ja to nawet przy serialu muszę pompować jak wariatka. 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 12:53

    Martyna33, kokoszka31, Rucola lubią tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • asiek96 Autorytet
    Postów: 607 970

    Wysłany: 24 lipca 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Agape* wrote:
    Asiek Ty wybierasz któryś szpital w Lublinie, Świdnik czy jakiś jeszcze inny szpital?
    Świdnik 😁

    7b0959fad6.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 24 lipca 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle, czyli mamy 0:1 dla due
    Są badania ile czasu ludzie spędzają w korkach, to powinny być ile matki spędzają wisząc na laktatorze🤣
    Ktoś jeszcze coś za lub przeciw? Zbieram informacje 😂
    Magdalena, Natka- u was jakie laktatory? Co poradzicie?

    Noelle, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 24 lipca 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Simons, Chyba jest ok, ale zerknę jeszcze później na kompie czy mogę edytować, dziękuje!

    Dziewczyny na RTVeuroAgd neno due w cenie 209 zł
    https://m.euro.com.pl/laktatory/neno-due.bhtml?gclid=Cj0KCQjw9O6HBhCrARIsADx5qCRf1vM05KYDeTDgSDILXFD0LHlewUPAifPKc9n3Vovvi6QCf5llz3QaAupIEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

    Kurde, 10 zł różnicy w porównaniu do laktatora na 1 pierś 😂 teraz już kompletnie nie wiem na co się zdecydować

    No to teraz mi Martyna strzeliłaś w łeb 🤣🤣

    🙈
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 24 lipca 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    No to teraz mi Martyna strzeliłaś w łeb 🤣🤣

    Sama sobie też strzeliłam 🤣🤣

    szona lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 24 lipca 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons, przepraszam z zawracanie głowy, ale kompletnie nie mogę tego edytować ani zrobić kopii :/ może jednak zerknij po weekendzie z kompa, jeśli będziesz miała chwile

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 24 lipca 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki ❤️ ja już wczoraj miałam milion złych myśli. Przypomniał mi się ból ze stycznia i panikowałam, ale dziś już jest lepiej.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 24 lipca 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam wrażenie, że dopiero co byłam w szpitalu na zabiegu, a już leci mi 17tc 🙈
    Muszę się pochwalić, ponieważ dziś dokonałam dużego poświęcenia.
    Zrobiłam sok, który kolorem przypominał kupę, smakowo był niedużo lepszy i go wypiłam! Wszystko dla dziecka 🙈
    Grejpfrut, jabłko, marchew, burak i pietruszka... Dużo pietruszki. Generalnie chyba ta pietruszka dopełniła dramaturgii smaku tego soku, bo pilam ostatnio podobny bez pietruszki i był znośny.
    Następnym razem zrobię sobie mniejszą dawkę żelaznej pietruszki 😁
    A odnośnie laktatora, to jeżeli to tylko 10zl to brałabym na dwie 🙂 sama chętnie bym kupiła ale to już będzie leciala gwarancja i trochę mi szkoda już teraz kupować.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Justynaa Przyjaciółka
    Postów: 63 129

    Wysłany: 24 lipca 2021, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka spróbuj sobie zrobić pietruszkę, miete, cytryne I troszkę miodu zalać to zimna woda i tak długo zblendowac, ja robię w thermomixie to wychodzi pychota 🥰 do tego lodu dużo i lemoniada orzeźwiająca gotowa, a ile ma w sobie żelaza :D
    Drugi na topie koktajl na anemię to grejpfrut, banan i szpinak, ewentualnie wszelkie inne cytrusy :)

    Mamy już furę dla młodej :) łóżeczko tez dziś skręcimy, już nie mogę się doczekać 🥰 potem wszytkie rzeczy dla małej będziemy składować w łóżeczku, a pranie i prasowanie za jakiś czas :)
    5d67f7866bef.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 15:49

    Mlodamezatka, kokoszka31, Simons_cat lubią tę wiadomość

    0d1yvfxmjs0c4eki.png
    starania od 08.2020
    17.02.2021 ⏸ 💕
    17.02.2021 Beta 132, Prog 44,5 →22.02.2021 Beta 980😍
    08.03.2021 CRL - 0,37cm
    29.03.2021 CRL - 2cm
    19.04.2021- 6,5cm 👶🏻
    17.05.2021 - kolejna wizyta
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 24 lipca 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynaaa, dzięki za radę. Chyba faktycznie muszę zmienić kompozycję, bo to co sobie dzisiaj zafundowałam bylo- delikatnie rzecz ujmując- mało apetyczne 🙈
    A teraz siedzę i przeglądam ciuszki, które dostałam od siostry. Te małe kombinezoniki i w ogóle te ciuszki są mega rozkoszne 🙈
    Super fura, choć nie w moim kolorze 🙂 ja będę szukała czegoś unisex i pewnie raczej w ciemniejszej tonacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 16:14

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Lisa_ Autorytet
    Postów: 704 1715

    Wysłany: 24 lipca 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    51d0b67fda0f.jpg
    0bca75a3f648.jpg
    04e400e2a027.jpg
    627709e2e493.jpg
    Skończyłam pokój mojej młodej.. Jeszcze parę dodatków i będzie koniec.. Zmieniamy na pewno pościel, bo już z Krainy Lodu wyrosła, zamówić muszę jej dekoracyjne poduszki i szafę w róg pokoju.

    Księgowa, asiek96, Noelle, Mlodamezatka, kokoszka31, Natka95, Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Oliwier Aleksander
    23 sierpnia 2021
    16:10 | 3600g | 56 cm
    dqprj44jxtqvvgrf.png
‹‹ 313 314 315 316 317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ