X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 października 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika1313 wrote:
    Maria, Szona ! Pamiętajcie że wszystko jest w najmniej oczekiwanym momencie !
    Patrzcie na mnie .. 19 cykli i wszystko do dupy.. hsg wyszło że wszystko drożne (A jednak nie było) i wszystko leciało w moim życiu jak domek z kart ..W jednym momencie straciłam chęć do tego wszystkiego .. pamiętacie przecież moje załamanie ! badania z b12 i kwasu do dupy .. po tym wyniki z testdna do kitu ! Załamka ! W między czasie okazało się że mam ósemke do rwania i to wcale nie prosty zabieg ! Miałam trzy szwy z każdej strony .. bolało jak cholera ! I co żeby nie było mało ściąganie szwów też bolało jak nie wiem krew leciała a żeby jeszcze mi dokopac to okazało się że znowu muszę jechać bo zostawili mi jedna nitke ! Koszmar ! Do tego ten powrót pcos ! We wtorek byłam i nie było dominującego potem pojechałam w czwartek do innego i okazało się że jednak urósł na tyle aby pęknąć i byłam po owulacji ! Cuda się zdarzają ! I pomimo tego że było dużo licznych pęcherzyków to jednak się udało !!! I udało się w momencie gdy w to nie wierzyłam ! Czułam A jednak nie wierzyłam ! Uwierzcie że i wam się uda ! Mówię wam to ja ! Dziewczyna która dostała pełno kopniakow od życia ! Nie chcecie nie wierzcie ale i tak w waszych brzuszkach dzidzia wybierze sobie najlepszy moment i to już niebawem :* Szonka A Ty jak najszybciej, biegusiem idź na HyCoSy ✊✊✊

    Ehhh... gdyby nie lekarz debil, to HyCoSy miałabym pewnie w lipcu, najpóźniej w sierpniu. A tak - cóż.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika1313 wrote:
    Dziewczyny siedzę i płacze ! Nawet prog podskoczył.. jeeeeny nie wierzę !


    403fdd842648.png
    Cudownie. A chciałaś sie poddac. Trzymam kciuki za przyrost

    Angelika1313 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- nie stresuj sie wymiarami. Moj synek do tej pory lecial kolo 40centyla,a ostatnio byl na 29. Ale ja juz nauczona po 1ciazy,ze taki urok moich dzieci. Nadrabiaja po urodzeniu. Poza tym to tylko reka lekarza. W jak ostatnio mierzyl mojego synka,to brzuszek mu wyszedl 3tyg mniejszy. Ja oczy,zaczynam panikowac,a on spokojnie,zmierzymy jeszcze raz. No i wyszlo,ze jest 2 tyg mniejszy. Takze wiesz. Zaraz moze przykoksowac. Wiecej wod wypic i juz bedzie wieksza.


    Magadullina- za Twoja bete tez kciuki,zeby te testy juz wiecej Cie nie oszukiwaly.


    Ja swoja droge tez czekam na wyniki krwi. Ciekawa,czy juz nie mam anemii. No i dzis robilam toxoplaMoze. Ostatnk raz przed porodem

    MagdalenaMaria2, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę dziś dzień upuszczania krwi, też upuściłam dzisiaj trochę, i jestem "chudsza" o 200zl. Masakra! Ale przecież mam takiego rodzinnego teraz, że nawet morfologię nie dał skierowania, bo "limit mi się wyczerpał na skierowania" i "nir wygląda mi pani na chorą". Także no, trzeba było zrobić prywatnie, a że byłam w mieście, to myślę aaaaaa zajde do labu tak przy okazji.

    Angela no i widzisz?! A chciałaś się poddać! Teraz matka głowa w górę i uwierz w tą kropeńke! Kto ma w nią wierzyć jak nie własna matka?!

    Małgoń nie przejmuj się tymi wynikami, u starszaka też były takie rozjazdy, to wszystko jest ciężko pomierzyć, bo wystarczy milimetr inaczej i już nagle wyniki z kosmosu. Alusia śliczna, ale poliki to na bank ma po tacie, bo Ty jesteś szczypiorek😁

    Sasanka odświeżasz?

    Też macie taką fazę, że mimo powiadomienia sms i tak odświeżacie stronę z wynikami jak jakieś popitolone?😂

    Sasanka55, Agape91, Angelika1313, Malgonia, szona, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 października 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika! Co za wieści!!! 😍 Życzę pięknych przyrostów! Trzymam za Ciebie kciuki! ✊😘

    Marysia, wierzę, że ten twór na jajniku to tylko straszak a badanie markera będzie formalnością. Wyniki na pewno będą prawidłowe! ✊✊✊

    Sasanka, Magdulina, czekam na dobre wieści! ♥️

    Aeiouy, kciukasy za wizytę! ✊😘

    Angelika1313, Sasanka55, Salome, aeiouy, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Widzę dziś dzień upuszczania krwi, też upuściłam dzisiaj trochę, i jestem "chudsza" o 200zl. Masakra! Ale przecież mam takiego rodzinnego teraz, że nawet morfologię nie dał skierowania, bo "limit mi się wyczerpał na skierowania" i "nir wygląda mi pani na chorą". Także no, trzeba było zrobić prywatnie, a że byłam w mieście, to myślę aaaaaa zajde do labu tak przy okazji.

    Angela no i widzisz?! A chciałaś się poddać! Teraz matka głowa w górę i uwierz w tą kropeńke! Kto ma w nią wierzyć jak nie własna matka?!

    Małgoń nie przejmuj się tymi wynikami, u starszaka też były takie rozjazdy, to wszystko jest ciężko pomierzyć, bo wystarczy milimetr inaczej i już nagle wyniki z kosmosu. Alusia śliczna, ale poliki to na bank ma po tacie, bo Ty jesteś szczypiorek😁

    Sasanka odświeżasz?

    Też macie taką fazę, że mimo powiadomienia sms i tak odświeżacie stronę z wynikami jak jakieś popitolone?😂

    Tak, odswiezam, ale skoro i tak juz wyszlam na wariatke, to powiem prawde- nie tylko 2 testy dzis zrobilam, a chyba juz z 5 i dupa blada, ale jakos tak mi dobrze. Wiem, ze na kazda przyjdzie pora :) :* Teraz ciesze sie wynikiem Angeliki :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 października 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko a zrobilas je zgodnue ze sztuka? Bo wiesz jesli beta jest kolo 10 to to moze miec duze znaczenie. Czy ta dupa oznacza biel czy poczasiaki?

    Dzuekuje dziewczyny. Od razu mi po takim ojojaniu lepiej.
    Mize powinnam przylozyc sie fo diety, bo przez wyjazdy emja zdarzalo mi sie jesc syfy.
    Koniec tego dobrego i bede gotowac zawsze. W kobcu wcale nie gotuje tylko dla siebie.
    Z plysow ogarnrlam porzadki. Jeszcze tylko odkurzanie i podloge mopem parowym przejechac ale to 30 minut roboty.
    Wstepne rozeznanie w szafach garazowych zrobione, poczekam na emka i bedziemy decydowac. Moze uda mi sie w przyszlym tygodniu odgruzowac pokoik malej, zostaloby tylko biurko i lozko do "zutylizowania" i moznaby zrobic remoncik i kupic meble.
    Moze jakums cudem do kobca miesiaca bede mogla choc komode postawic z popranymi rzeczami.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 10 października 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika1313 wrote:
    Dziewczyny siedzę i płacze ! Nawet prog podskoczył.. jeeeeny nie wierzę !


    403fdd842648.png
    Aaaaaa!! 😍😍😍

    Angelika1313 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 10 października 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- w ostatniej ciąży jedną z lekarek mówiła że brzuszek w pewnym etapie ciąży jest ,,ruchomy,,wystarczy że dziecko inaczej leży i pomiar jest inny . Więc głową do góry nie ma co się zamartwiać na zapas. Urodzi się to nadgonii

    Angelika super !!
    Sasanka kciuki nadal trzymam i wierzę że tam jest mały kropek .

    Angelika1313, Malgonia, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 10 października 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Agge mala miesci sie w normach tylko w dwa tygodnie zjechala z 60 na 40 centyl :/
    Ale przejrzalam poprzednue wyniki i wtedy byla blizej 50 centyla. Moze ta ostatnia ginekolog ja zle zmierzyla :/
    To ja bym się aż tak nie martwiła. U koleżanki najpierw był jakoś 70 centyl, następnej wizycie już 38, a wczoraj była po 2 tygodniach i już 58. Rzadko kiedy dziecko przybiera na wadze w jednym tempie. Ważne że jest w normach.

    U mnie Tomek był najpierw na 50 centylu idealnie, 3 tygodnie później spadł na 28 więc też sporo mniej. Na następnej wizycie był na 37 centylu, a potem nagle poszedł sporo w górę bo na ostatniej wizycie 69 centyl :)
    Więc nie martw się. Na pewno wszystko jest dobrze.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, tak, zrobilam prawidlowo :) Moooze cos odrobine majaczy, tak tyci, ale niee sadze, by byl to pozytyw.

    MamaStasia, dziekuje :)

    Kupilam juz Resweratrol z polecenia Angeliki i jestem tak podekscytowana swoim przyszlym endometrium, ze od razu robi mi sie lepiej :)

    Angelika1313, Agape91, Ochmanka, i'm_back lubią tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 10 października 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu Angelika! Ja sie czuje tu jak w kinie.Zawroty akcjo, zniknięcie i bach wielki powrót !Dajesz nadzieje,trzymam kciuki za Twoją Kropeczke !!!

    Angelika1313, szona, MonikA_89!, Ochmanka, i'm_back, aeiouy, Sasanka55, Agape91, Iseko lubią tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapytam jescze tu bo jebla idzie dostać a jesteście madre, doświadczone. Co myślicie o sCzepieniu w ciąży? Chodzi o grype i krztusiec. Szczepilyscie się? Będziecie? Slyszalyscie coś na ten temat?

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 października 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy zaciskam kciuki z całych sił!! Samych dobrych wiadomości Słońce❤🤗

    Sasanko podrzuć linka to poodświeżam razem z Tobą😉✊🙌

    Frez ja zawsze odświeżam jak już jestem w domu bo mam taki ekstra zasięg na telefonie że w przypadku ostatniej bety wyniki miałam chyba po 19.00 a SMS mi przyszedł następnego dnia o 5.30 jak wyjeżdżałam do pracy🤦‍♀️
    No oczywiście pomijając fakt że jeśli od wrzucenia wyników do smsa jest jakieś 5-10 minut to przecież to jest jakieś pół życia🤣

    Te Wasze rozmowy o pomiarach, usg, wiciu gniazda itp to w dalszym ciągu jakiś kosmos dla mnie🙈🙈
    Koleżanka z pracy chodzi dziś kopnięta bo dostała okresu a ja tak w głowie "mój pewnie nadejdzie za ponad rok"😆

    Sasanka55, i'm_back, Malinowa91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 października 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dylwis ja chcialam sie szczepic, ale chyba zlapalam stracha i jednak zrezygnuje. Z drugiej strony ludzie sa durni i przylaza chorzy do szpitali, coraz wiecej osob dzieci nie szczepi, no i w Warszawie jest duzo Ukraincow gdzie jest duzo zachorowan na krztusiec wiec oni chyba sie nie szczepia.. a co jsk vede z taka para na sali? No i takie mam rozterki :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 09:34

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 października 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasankoooooo gdzie te wyniki!
    Aeiouy, Ty już na wizycie, kciuki mocne!

    Sasanka55, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, Malina grypy się boję dlatego że nigdy się nie szczepilam i boje się reakcji itp. A krztusiec poważnie rozważam chociaż też mam cykora

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 15:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Sasankoooooo gdzie te wyniki!
    Aeiouy, Ty już na wizycie, kciuki mocne!

    :D :D :D Szonka, nie uwierzysz, ale strona sie zesrala :D

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 10 października 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera ja też zamiast zająć się pracą co chwilę odświeżam stronę :p

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ