X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko zaraz ja sie zesram :P

    Angelika mocne kciuki dziewczyno! ❤

    Sasanka55, Angelika1313, szona, Ochmanka, aeiouy, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Sasanko zaraz ja sie zesram :P

    Angelika mocne kciuki dziewczyno! ❤

    Ja juz to robie :D glupi glucophage :)

    Pati96, Angelika1313, Irvine90, i'm_back, Kittinka83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, Sasanko mi się mojej dawki nie udało wykupić a i tak lekarz mówił że pomoże ale jak nie będę brać też nie umrę :P teraz chyba się z tego cieszę :P

    Ale i tak mam podwójne sranie bo jedziemy z eMkiem odebrać wyniki plemniorów 😂

    Sasanka55, i'm_back lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Hahaha, Sasanko mi się mojej dawki nie udało wykupić a i tak lekarz mówił że pomoże ale jak nie będę brać też nie umrę :P teraz chyba się z tego cieszę :P

    Ale i tak mam podwójne sranie bo jedziemy z eMkiem odebrać wyniki plemniorów 😂


    To ja trzymam kciuki za Was najmocniej jak sie da ;* Niech beda idealne!!!

    Madziandzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie szczepiłam i w życiu bym się nie zaszczepiła będąc w ciąży, za duże ryzyko. Krztuśca się nie boje, chorowałam jako dziecko i jak widać żyje :P grypy tym bardziej ;) ale to już jest każdego indywidualna sprawa.

    Dlaczego nie widać naszych suwaczków? Znów jakieś zmiany na ovu?

    agge lubi tę wiadomość

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 10 października 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika❤

    Ochmanko kiedy wizytujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 15:51

    Angelika1313, Ochmanka, Iseko lubią tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 10 października 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam w poniedziałek pierwsza wizytę w klinice. Chciałabym zrobić jutro już jakieś badania, na świeżo żeby tak z pustymi rękoma do Pana dr nie iść ;), ale tak szczerze to mam swoją teczkę z mnóstwem badań na trombofilie zespół antyfosfolipidowy, kariotypy, badania nasienia, toczeń itd ale ze stycznia, lutego po poronieniu robiłam mnóstwo badań.

    Co powinnam zrobić na świeżo ? TSH, f3, F4, cukier , morfologię, ob , coś jeszcze radzicie ?

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 października 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy jak wziyta??? Pisz pisz!!

    Sasanka55, Ochmanka, szona, aeiouy lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta <1.2 takze niestety... Pozostalych wynikow jeszcze brak. Pieprzone Evapy. Tak, powiem to- Nordy to klamczuchy! Beti, mialas racje

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 października 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Beta <1.2 takze niestety... Pozostalych wynikow jeszcze brak. Pieprzone Evapy. Tak, powiem to- Nordy to klamczuchy! Beti, mialas racje

    To jest porąbane! Jeden evap, okej, ale 4-5?! Niech sobie producenci je w dupy powsadzają 😤

    Sasanka55, Ochmanka, i'm_back lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pitole. To jest jakieś powalone! Jeden ok ale tyyyyle?!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    To jest porąbane! Jeden evap, okej, ale 4-5?! Niech sobie producenci je w dupy powsadzają 😤

    Kotek, nie ma tego zlego :* Przez msc podreguluje insuline, przyzwyczaje brzuszek do Glucophage, pokorzystam z zycia, a w listopadzie obie zaszpanujemy piekna beta :) Beta! nie testami

    Edit: dziewczyny, te testy to nie moje chore oczy... M je ogladal i potwierdzal, ze ladnie widac roz. Moze cos sie mialo zadziac, a nie zadzialo.

    No nic, teraz czekamy na lepsze wiesci :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 16:16

    szona lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 października 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Mam w poniedziałek pierwsza wizytę w klinice. Chciałabym zrobić jutro już jakieś badania, na świeżo żeby tak z pustymi rękoma do Pana dr nie iść ;), ale tak szczerze to mam swoją teczkę z mnóstwem badań na trombofilie zespół antyfosfolipidowy, kariotypy, badania nasienia, toczeń itd ale ze stycznia, lutego po poronieniu robiłam mnóstwo badań.

    Co powinnam zrobić na świeżo ? TSH, f3, F4, cukier , morfologię, ob , coś jeszcze radzicie ?

    Powiem tylko, że moja dr uważa, że badanie usg w czasie miesiączki, dopiero może pokazać co faktycznie jest w wynikach (LH fsh i reszta) z 3 dc. Jej zdaniem robienie wyników z krwi, bez jednoczesnego sprawdzenia jajników w obrazie usg - nie ma sensu. A co do reszty wyników - nie wiem, ale powiem szczerze, że postanowiłam dać się prowadzić za rękę. Gdy coś zleca - robię. Tak było z trombofilią.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 10 października 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Beta <1.2 takze niestety... Pozostalych wynikow jeszcze brak. Pieprzone Evapy. Tak, powiem to- Nordy to klamczuchy! Beti, mialas racje

    Ja już nie wiem jak oni te testy robią. I tu nawet nie chodzi o to że za wcześnie my je robimy,poprostu różowe kreski a beta negatywna.
    Sasanka bardzo mi przykro.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 10 października 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Beta <1.2 takze niestety... Pozostalych wynikow jeszcze brak. Pieprzone Evapy. Tak, powiem to- Nordy to klamczuchy! Beti, mialas racje
    Bardzo bardzo nie lubie :(

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 października 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Kotek, nie ma tego zlego :* Przez msc podreguluje insuline, przyzwyczaje brzuszek do Glucophage, pokorzystam z zycia, a w listopadzie obie zaszpanujemy piekna beta :) Beta! nie testami

    Edit: dziewczyny, te testy to nie moje chore oczy... M je ogladal i potwierdzal, ze ladnie widac roz. Moze cos sie mialo zadziac, a nie zadzialo.

    No nic, teraz czekamy na lepsze wiesci :) :*

    Będą lepsze wieści Sasanko! Będą!!!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 10 października 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Powiem tylko, że moja dr uważa, że badanie usg w czasie miesiączki, dopiero może pokazać co faktycznie jest w wynikach (LH fsh i reszta) z 3 dc. Jej zdaniem robienie wyników z krwi, bez jednoczesnego sprawdzenia jajników w obrazie usg - nie ma sensu. A co do reszty wyników - nie wiem, ale powiem szczerze, że postanowiłam dać się prowadzić za rękę. Gdy coś zleca - robię. Tak było z trombofilią.

    No tak, ale ja nigdy nie natrafiłam na ogarniętego gina, i boje się im zaufać, chciałabym dać się prowadzić ale mam tak zle przeżycia z idiotami w naszej służbie zdrowia że boje się oddać im kontrolę.

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 października 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    No tak, ale ja nigdy nie natrafiłam na ogarniętego gina, i boje się im zaufać, chciałabym dać się prowadzić ale mam tak zle przeżycia z idiotami w naszej służbie zdrowia że boje się oddać im kontrolę.

    Rozumiem to doskonale :(

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebraliśmy wyniki i bieda... pierwsze co rzuca się w oczy to morfologia 2%...
    Resztę ogarnę na spokojnie w domu... Ale mąż się załamał...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia akurat z męskimi sprawami jest o tyle dobrze, że łatwiej je ogarnąć. Nie z taką morfo dziewczyny zachodziły w ciążę i nie takie morfo dało radę podrasować ;)

    Sasanka55, Madziandzia, Ochmanka, szona, aeiouy lubią tę wiadomość

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ