X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W sierpniu słońca brzask, a ja chcę ujrzeć dwóch kresek blask 💞
Odpowiedz

W sierpniu słońca brzask, a ja chcę ujrzeć dwóch kresek blask 💞

Oceń ten wątek:
  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 30 lipca 2022, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karotka123 wrote:
    U Was też taki zamulający dzień ? Chodzę i śpię 🙈

    Strasznie śpiący ! Myślałam, ze tylko mi coś jest, ze jestem jakaś niewyspana 😵‍💫

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 30 lipca 2022, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiKa - trzymamy kciuki! Koniecznie napisz co i jak i cze wesoło rozpoczynasz miesiąc :)

    Truskawkowa_M - to będzie nas 3!

    Choć mnie kusi też trochę środa rano-chyba też zrobię test, bo jeśli coś wyjdzie to chyba nie będę siedzieć dobę w pracy i męczyć się po nocy... Ech, sama nie wiem...

    A śpiące jesteście bo przecież niż przyszedł i cały weekend ma lać :P

    Mnie wczoraj cały dzień lekko pobolewał brzuch i mam na bieliźnie dwieałe ciapki ciemnej barwy... Jest 6 dpo - nie wiem, że może sobie to wszystko wmawiam :P

    Jeśli chodzi o starania o bejbiczka to od października, ale tego nie można przeliczyć na miesiące-od tego czasu obecnie dopiero 4 owulacja... Nie umiem wyjaśnić dlaczego się zatrzymała w pewnym momencie. Nawet stymulację zaczęłam, ale zrobiła się torbiel i musiałam odstawić. A następny cykl ruszył planowo :)

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • Karotka123 Koleżanka
    Postów: 49 40

    Wysłany: 30 lipca 2022, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowa_M wrote:
    Ja tez zatestuje 7 sierpnia :) !

    Jak długo się staracie o bejbika :)?
    W sumie u nas dopiero 4cs, ale nie intensywne starania, wiemy już, że jak się bardzo chce to może nie wyjść. Poza tym mojego często nie ma w domu wiec na luzie.

  • Karotka123 Koleżanka
    Postów: 49 40

    Wysłany: 30 lipca 2022, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma lać, bo zaczęłam urlop 🤣

    Ledwo wstałam. Nie wiem czy jajnik mnie ciągnie czy co 😥

  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 30 lipca 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karotka123 wrote:
    Ma lać, bo zaczęłam urlop 🤣

    Ledwo wstałam. Nie wiem czy jajnik mnie ciągnie czy co 😥
    Te urlopy zawsze tak mają 😅
    Wypoczywaj dużo :P

    Karotka123 lubi tę wiadomość

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • DomiKa Przyjaciółka
    Postów: 89 106

    Wysłany: 30 lipca 2022, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam do wtorku. Zrobiłam dzisiaj test - znowu to samo, blada krecha. Poszłam na betę - 53 ale cały czas się boje. W pon pójdę powtórzyć żeby sprawdzić ewentualny przyrost. Już kiedyś miałam historie, że Beta była dodatnia, a przystosowanie kiepski i po 2 tygodniach zaczynałam krwawić


    dhi4s65ga1l8cvmy.png

  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 30 lipca 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiKa wrote:
    Nie wytrzymałam do wtorku. Zrobiłam dzisiaj test - znowu to samo, blada krecha. Poszłam na betę - 53 ale cały czas się boje. W pon pójdę powtórzyć żeby sprawdzić ewentualny przyrost. Już kiedyś miałam historie, że Beta była dodatnia, a przystosowanie kiepski i po 2 tygodniach zaczynałam krwawić
    Tak się może zdarzyć zawsze do 12 tyg.... Póki co gratuluję-trzeba się cieszyć:)

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • Karotka123 Koleżanka
    Postów: 49 40

    Wysłany: 30 lipca 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska12 wrote:
    Te urlopy zawsze tak mają 😅
    Wypoczywaj dużo :P
    Przedszkole zamknięte, to będą ciężkie 2 tygodnie 🤣

  • Karotka123 Koleżanka
    Postów: 49 40

    Wysłany: 30 lipca 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiKa wrote:
    Nie wytrzymałam do wtorku. Zrobiłam dzisiaj test - znowu to samo, blada krecha. Poszłam na betę - 53 ale cały czas się boje. W pon pójdę powtórzyć żeby sprawdzić ewentualny przyrost. Już kiedyś miałam historie, że Beta była dodatnia, a przystosowanie kiepski i po 2 tygodniach zaczynałam krwawić
    Trzymamy kciuki, żeby tym razem było dobrze. ❤

  • Karotka123 Koleżanka
    Postów: 49 40

    Wysłany: 30 lipca 2022, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję po sobie, że @ za rogiem. Już skusiłam się na wzięcie nospy 🤦‍♀️

  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 30 lipca 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karotka123 wrote:
    Czuję po sobie, że @ za rogiem. Już skusiłam się na wzięcie nospy 🤦‍♀️
    Przecież jeszcze cały tydzień... :P

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • DomiKa Przyjaciółka
    Postów: 89 106

    Wysłany: 31 lipca 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak, któraś dzisiaj testowała, czy większość z Was ok 6? :)
    Ja dzisiaj znowu zrobiłam test, kreska niby ciemniejsza ale nadal blada. Słyszałam o czymś takim jak krwawienie implantacyjne ale u mnie to chyba nie to, bo właśnie idąc do toalety zobaczyłam śluz z krwią (podobnie jak przed @) Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, czy jest sens iść w poniedziałek na bete.


    dhi4s65ga1l8cvmy.png

  • Karotka123 Koleżanka
    Postów: 49 40

    Wysłany: 31 lipca 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska12 wrote:
    Przecież jeszcze cały tydzień... :P
    I zawsze tydzień przed już mnie bierze

    Wiewioora lubi tę wiadomość

  • Karotka123 Koleżanka
    Postów: 49 40

    Wysłany: 31 lipca 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiKa wrote:
    I jak, któraś dzisiaj testowała, czy większość z Was ok 6? :)
    Ja dzisiaj znowu zrobiłam test, kreska niby ciemniejsza ale nadal blada. Słyszałam o czymś takim jak krwawienie implantacyjne ale u mnie to chyba nie to, bo właśnie idąc do toalety zobaczyłam śluz z krwią (podobnie jak przed @) Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, czy jest sens iść w poniedziałek na bete.
    Jak się nie rozkręci nic do jutra to idź zrób. Będziesz miała czarno na białym:)

    DomiKa lubi tę wiadomość

  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 31 lipca 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiKa wrote:
    I jak, któraś dzisiaj testowała, czy większość z Was ok 6? :)
    Ja dzisiaj znowu zrobiłam test, kreska niby ciemniejsza ale nadal blada. Słyszałam o czymś takim jak krwawienie implantacyjne ale u mnie to chyba nie to, bo właśnie idąc do toalety zobaczyłam śluz z krwią (podobnie jak przed @) Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, czy jest sens iść w poniedziałek na bete.
    Bo ja testuję chyba w środę rano, przed dyżurem...
    Krwawienie implantacyjne to 6-12 dpo, dużo jaśniejsze niż okres lub o barwie kawy z mlekiem, mało intensywne, trwające max 1-2 dni. Jeśli @ się nie rozkręci to poczekaj min 2 dni i dopiero idź na betę - fasolka potrzebuje ok. 2 dni by ją zacząć wydzielać. Wcześniej szkoda nerwów i kasy


    A u mnie brzuch pobolewa lekko cały czas i te oka wciąż rośnie - 36.95 dziś :P
    "siedzimy czekamy-będzie dobrze.
    Sobie radę damy-będzie dobrze"

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • Karotka123 Koleżanka
    Postów: 49 40

    Wysłany: 31 lipca 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska12 wrote:
    Bo ja testuję chyba w środę rano, przed dyżurem...
    Krwawienie implantacyjne to 6-12 dpo, dużo jaśniejsze niż okres lub o barwie kawy z mlekiem, mało intensywne, trwające max 1-2 dni. Jeśli @ się nie rozkręci to poczekaj min 2 dni i dopiero idź na betę - fasolka potrzebuje ok. 2 dni by ją zacząć wydzielać. Wcześniej szkoda nerwów i kasy


    A u mnie brzuch pobolewa lekko cały czas i te oka wciąż rośnie - 36.95 dziś :P
    "siedzimy czekamy-będzie dobrze.
    Sobie radę damy-będzie dobrze"
    Podziwiam za mierzenie tempki, nigdy nie umiałam tego robić i cyrki miałam na wykresie 🤣

    Mi już dziś nic nie dolega, oprócz spania, ale taka aura dziś. Leje od rana. Stary w pracy, mamy babski dzień. Oglądamy Peppę non stop 🙈

  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 31 lipca 2022, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziwo u mnie trzyma się ładnie, mierzona w ustach - jeśli oer vaginum to trzeba doliczyć jeszcze+0,2 czy 0,3 więc chyba wygląda to ok :) choć przy poprzednich owulacjach (jak łaskawie były) to dobijało do 37 a potem spadało...

    W środę rano robię sikańca - jeśli dodatni to lecę na betę, a jeśli ujemny to powtarzam 7,a potem daję spokój :)

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • Karotka123 Koleżanka
    Postów: 49 40

    Wysłany: 31 lipca 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska12 wrote:
    O dziwo u mnie trzyma się ładnie, mierzona w ustach - jeśli oer vaginum to trzeba doliczyć jeszcze+0,2 czy 0,3 więc chyba wygląda to ok :) choć przy poprzednich owulacjach (jak łaskawie były) to dobijało do 37 a potem spadało...

    W środę rano robię sikańca - jeśli dodatni to lecę na betę, a jeśli ujemny to powtarzam 7,a potem daję spokój :)
    Będę trzymać kciuki ❤❤

  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 31 lipca 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak nastroje ? :)

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 31 lipca 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiKa wrote:
    Nie wytrzymałam do wtorku. Zrobiłam dzisiaj test - znowu to samo, blada krecha. Poszłam na betę - 53 ale cały czas się boje. W pon pójdę powtórzyć żeby sprawdzić ewentualny przyrost. Już kiedyś miałam historie, że Beta była dodatnia, a przystosowanie kiepski i po 2 tygodniach zaczynałam krwawić

    Gratulacje ! Trzeba się cieszyć i być dobrej myśli 🌷

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ