X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W sierpniu słońca brzask, a ja chcę ujrzeć dwóch kresek blask 💞
Odpowiedz

W sierpniu słońca brzask, a ja chcę ujrzeć dwóch kresek blask 💞

Oceń ten wątek:
  • Marse92 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! Jestem tutaj świeżakiem 🙊 staramy się od trzech miesięcy, @ wypada 7 sierpnia, ale kusi testować już teraz 🙊 gdybym poszła na betę to powinna już coś wykazać?

    Karotka123 lubi tę wiadomość

  • Tabeaa Autorytet
    Postów: 395 784

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja od marca ruszyłam ze staraniami o 3 malucha. Testować planowo powinnam 11 sierpnia ale nie wiem czy ja tyle wytrzymam 🙈🙈

  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse92 wrote:
    Cześć wszystkim! Jestem tutaj świeżakiem 🙊 staramy się od trzech miesięcy, @ wypada 7 sierpnia, ale kusi testować już teraz 🙊 gdybym poszła na betę to powinna już coś wykazać?

    Hej, powinna :)

    Marse92 lubi tę wiadomość

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • Marse92 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowa_M wrote:
    Hej, powinna :)

    A test koedy najlepiej zrobić? Ja wiem, ze po terminie @, ale już tak kusi…

  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabeaa wrote:
    Hej. Ja od marca ruszyłam ze staraniami o 3 malucha. Testować planowo powinnam 11 sierpnia ale nie wiem czy ja tyle wytrzymam 🙈🙈

    Ja nigdy nie robię testu przed spodziewanym dniem okresu. Zawsze boję się wyniku i tego, ze się zawiodę

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse92 wrote:
    A test koedy najlepiej zrobić? Ja wiem, ze po terminie @, ale już tak kusi…

    Z tego co wiem to testy o czułości 10, wykazują już ciąże po 6 dniach :)

    Ale ja mam taki lęk, ze ich nie robię :)

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska12 wrote:
    DomiKa - trzymamy kciuki! Koniecznie napisz co i jak i cze wesoło rozpoczynasz miesiąc :)

    Truskawkowa_M - to będzie nas 3!

    Choć mnie kusi też trochę środa rano-chyba też zrobię test, bo jeśli coś wyjdzie to chyba nie będę siedzieć dobę w pracy i męczyć się po nocy... Ech, sama nie wiem...

    A śpiące jesteście bo przecież niż przyszedł i cały weekend ma lać :P

    Mnie wczoraj cały dzień lekko pobolewał brzuch i mam na bieliźnie dwieałe ciapki ciemnej barwy... Jest 6 dpo - nie wiem, że może sobie to wszystko wmawiam :P

    Jeśli chodzi o starania o bejbiczka to od października, ale tego nie można przeliczyć na miesiące-od tego czasu obecnie dopiero 4 owulacja... Nie umiem wyjaśnić dlaczego się zatrzymała w pewnym momencie. Nawet stymulację zaczęłam, ale zrobiła się torbiel i musiałam odstawić. A następny cykl ruszył planowo :)

    Torbiel się wchłonęła ?
    Niestety czym bardziej się chce, tym bardziej się nie ma 🥺

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel 4 cm wchłonęła się w jeden cykl i pokazał się piękny pęcherzyk, który pękł mając 24 mm :) teraz tempka pięknie rośnie-nie wiem dlaczego nic nie działało przez pół roku a teraz działa... Ale nie muszę wszystkiego rozumieć :P

    Marse92 - kilku nam wypada termin@ na 7 :P jeśli dasz radę poczekaj jeszcze trochę, bo wydasz pieniądze a i tak nie będziesz miała pewności jak się nie uda czy to nie za wcześnie...

    Ja sikańca robię w środę(miało być 7 ale powiedzmy, że z przyczyn zawodowych) a później będę czekać-ćwiczę cierpliwość :P

    Tabeaa - bądź silna i wytrzymaj jeszcze ciut ciut :P

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • Tabeaa Autorytet
    Postów: 395 784

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie człowiek wie, że wcześniej nie ma co testować ale chęci zawsze są. W ostatnim cyklu zrobiłam dzień wcześniej ze względu na plany wyjściowe. Teraz może wytrzymam do dnia 🙈
    Chociaż teoretycznie małe szanse, bo ❤️ było dwa dni przed spodziewaną owu i dzień po. Testów nie robiłam, ale śluz i szyjka tak wskazują

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2022, 22:39

  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska12 wrote:
    Torbiel 4 cm wchłonęła się w jeden cykl i pokazał się piękny pęcherzyk, który pękł mając 24 mm :) teraz tempka pięknie rośnie-nie wiem dlaczego nic nie działało przez pół roku a teraz działa... Ale nie muszę wszystkiego rozumieć :P

    Marse92 - kilku nam wypada termin@ na 7 :P jeśli dasz radę poczekaj jeszcze trochę, bo wydasz pieniądze a i tak nie będziesz miała pewności jak się nie uda czy to nie za wcześnie...

    Ja sikańca robię w środę(miało być 7 ale powiedzmy, że z przyczyn zawodowych) a później będę czekać-ćwiczę cierpliwość :P

    Tabeaa - bądź silna i wytrzymaj jeszcze ciut ciut :P

    Niebieska12 No to super, ze się wchłonęła 🌷 ja miałam w tym cyklu robione HyCoSy, bo u mnie starania są dłuższe. W tym roku diagnostyka i przestój prawie pol roku, wróciliśmy ze staraniami 🥰

    Kurcze tak piszecie o tym 7 sierpnia, ja postanowiłam wtedy zatestowac pierwszy raz przed okresem, bo to moje urodziny 😀 i mocno trzymam kciukersy za nas wszystkie 🥰

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabeaa wrote:
    Teoretycznie człowiek wie, że wcześniej nie ma co testować ale chęci zawsze są. W ostatnim cyklu zrobiłam dzień wcześniej ze względu na plany wyjściowe. Teraz może wytrzymam do dnia 🙈
    Chociaż teoretycznie małe szanse, bo ❤️ było dwa dni przed spodziewaną owu i dzień po. Testów nie robiłam, ale śluz i szyjka tak wskazują


    No i widzisz ja mówię, ze nigdy nie testuje przed - bo faktycznie nigdy tego nie robiłam. Ale jak pisze z Wami to tez zatestuje - będzie raźniej :)))

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dziś temperatura spadła... Tak więc średni początek tygodnia, przestałam się łudzić...

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1414 3308

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas przywitać sierpień, wiec robię to z przytupem, mam nadzieje, ze długo tu nie pobędziecie i zaraz nam pochwalicie się pięknymi kreseczkami 🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2022, 07:59

    202308311770.png

    2018 - początek starań
    2020- start klinika; histerolaparoskopia
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start procedura --> 1x 4.1.1 i 6 komórek
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- zapładniamy pozostałe komórki --> 1x 4.1.1. --> przebadany zarodek --> transfer 🍀
    7 dpt 💚JEST DRUGA KRESKA!
    7+1 - bijące serduszko
    9+1 - 2,44cm Bobo
    13+0 - prenatalne - 6,5 cm zdrowego Bobo - Synuś 💙
    20+2 - połówkowe - 364g 💙
    29+2 - prenatalne - 1420 💙
    31.08 - 💙H . 💙 13:22, 3540g., 53cm💙
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśik nie wiem czy zwróciłaś uwagę ale są w tym miesiącu dwa wątku testowe, także w razie czego zapraszamy tez do nas 😘😁

    Kaśik lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1414 3308

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Kaśik nie wiem czy zwróciłaś uwagę ale są w tym miesiącu dwa wątku testowe, także w razie czego zapraszamy tez do nas 😘😁

    Właśnie nie zauważyłam 🥹, ale juz się poprawiałam 🤣

    Karo123 lubi tę wiadomość

    202308311770.png

    2018 - początek starań
    2020- start klinika; histerolaparoskopia
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start procedura --> 1x 4.1.1 i 6 komórek
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- zapładniamy pozostałe komórki --> 1x 4.1.1. --> przebadany zarodek --> transfer 🍀
    7 dpt 💚JEST DRUGA KRESKA!
    7+1 - bijące serduszko
    9+1 - 2,44cm Bobo
    13+0 - prenatalne - 6,5 cm zdrowego Bobo - Synuś 💙
    20+2 - połówkowe - 364g 💙
    29+2 - prenatalne - 1420 💙
    31.08 - 💙H . 💙 13:22, 3540g., 53cm💙
  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśik wrote:
    Czas przywitać sierpień, wiec robię to z przytupem, mam nadzieje, ze długo tu nie pobędziecie i zaraz nam pochwalicie się pięknymi kreseczkami 🤞🏻
    Cześć!
    Życzymy jak najszybszych II :)

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabeaa wrote:
    Teoretycznie człowiek wie, że wcześniej nie ma co testować ale chęci zawsze są. W ostatnim cyklu zrobiłam dzień wcześniej ze względu na plany wyjściowe. Teraz może wytrzymam do dnia 🙈
    Chociaż teoretycznie małe szanse, bo ❤️ było dwa dni przed spodziewaną owu i dzień po. Testów nie robiłam, ale śluz i szyjka tak wskazują
    Wiesz, z tego co piszesz to szanse są duże. Książkowo powinno być dzień przed owulacją i dzień po - wtedy największa szansa
    Ale jak masz 2 dni przed to myślę, że oni już tam grzecznie czekali w blokach startowych :P

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • Niebieska12 Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse92 wrote:
    Cześć wszystkim! Jestem tutaj świeżakiem 🙊 staramy się od trzech miesięcy, @ wypada 7 sierpnia, ale kusi testować już teraz 🙊 gdybym poszła na betę to powinna już coś wykazać?
    Koleżanka właśnie mi dziś powiedziała, że robiła betę w 23 dniu, jakoś tak, ani śladu. Więc sobie podarowała, na ból brzucha wzięła leki, na wesele poszła i się dobrze bawiła i tydzień po terminie @ test dodatni :P nie ma reguły, niestety...

    Starania od października 2021.
    3 cykle owulacyjne, potem długie bezowulacyjne
    Czerwiec 2022 - letrozol-torbiel,duphaston.

    Odstawienie wszystkiego,
    LH/FSH=2
    10.dzień cyklu-eureka, pęcherzyk 14mm :P
  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśik wrote:
    Czas przywitać sierpień, wiec robię to z przytupem, mam nadzieje, ze długo tu nie pobędziecie i zaraz nam pochwalicie się pięknymi kreseczkami 🤞🏻


    Mamy taką nadzieje i Tobie życzymy tego samego :)

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska12 wrote:
    Koleżanka właśnie mi dziś powiedziała, że robiła betę w 23 dniu, jakoś tak, ani śladu. Więc sobie podarowała, na ból brzucha wzięła leki, na wesele poszła i się dobrze bawiła i tydzień po terminie @ test dodatni :P nie ma reguły, niestety...
    Ja potwierdzam również jak mam testy już ładnie różowe to beta mi nie wychodzi. Dopiero jakieś 10dni później. Dwa razy tak miałam. Nikt nie jest w stanie mi tego wytłumaczyć, a nie robię przecież bety kilka dni po zapłodnieniu 🤷🏻‍♀️

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ