X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 lutego 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamuś, genialne podsumowanie <3 Powinnyśmy co dzień takie robić :)

    Idę coś zjeść, bo za dużo tu o jedzeniu czytam! Głodna się zrobiłam!

    Nika, masz już wyniki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 19:44

    lamka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesylam trochę słońca z Costa da Caparica :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e2f3a01a70d4.jpg

    olik321, Frelcia, Rucola, summer86, Izape_91, Jeżowa, Bocianiątko, lamka, Anna Stesia, KateHawke, ANkaG, Czrna 81, nenusia, Flowwer, problemik, Morusek, Lunaris, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik Kochana napisałam Ci priva :-)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Olik Kochana napisałam Ci priva :-)

    nie moge cos tobie wyslac wiadomosci... hmm

    p.s juz wiem jak :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 20:14

    lamka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gzik . Tatar. A mi mąż robi tosty. Slaboo.
    Ale przeżyje!
    Siwulec na pewno wszystko będzie dobrze.
    Gratki dla reset i luny za sukcesy zawodowe.
    Luna 2 marca będę w twoim mieście u doktora cudotwórcy .
    Słyszałaś może o dr Socha Maciej?

    lamka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za maluszka zeby bylo wszystko dobrze i ladnie rosl dalej :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselku odpisałam :-)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olikk mogę Ci wysłać coś na priv jak chcesZ:)

    Siwulec mam nadzieję że stanie się cud i będzie wszystko dobrze :*

    Reset powiem Ci szczerze że odkąd skończyłam aplikacje to o tym intensywnie myślę że wrócić do szycia i myślę że to że akurat teraz udało mi się pójść na ten kurs i będę mogła zdobyć uprawnienia to też nie przypadek:) tak poprostu musiało być. Jestem teraz bezpieczna bo w razie gdyby szycie nie wypaliło to mogę zawsze wrócić do ekscytującego mnie prawa :p serio ja Cię podziwiam ja tak nie cierpię siedzieć w książkach że głowa boli mam dusze artysty :)

    Idę na partyjkę monopolu ! I amaretto i czekoladę ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 20:35

    Anna Stesia, reset lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset wiem,z ę nie chodziło o Twoją pierwszą rozprawę, ale to i tak godne gratulowania :) przecież to sama radość wygrać sprawę w tak nieprzewidywalnym (mającym za nic przepisy) sądownictwie jak w naszym kraju :D

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 9 lutego 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    olikk mogę Ci wysłać coś na priv jak chcesZ:)
    Tak poproszę :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Zastanawiałam się, skąd tyle gratulacji z powodu mojej pracy i raz jeszcze przeczytałam mój post! Pewnie Was nieświadomie w błąd wprowadziłam - pisząc "pierwsza i jedyna rozprawa" miałam na myśli nie to, że moja pierwsza, a pierwsza w sprawie. W naszym sądownictwie rzadko się zdarza, że sprawę kończy się na pierwszej rozprawie, z reguły trwa to latami (zresztą... w tej sprawie pozew jest ze stycznia 2016r., dwa lata zajęło sądowi znalezienie terminu, więc...).

    Nie mniej jednak jak wchodzę do sądu to ciągle odczuwam podekscytowanie jak nowicjusz i mam nadzieję, że nigdy nie minie. Kocham procesówkę <3

    Uważam, że powinnyśmy się cieszyć z mniejszych i wiekszych sukcesów. Oczywiście Twój jest bardzo duży, choć chcesz go teraz umniejszyć:-) Ale chodzi mi o samą zasadę. Obserwuję sobie taką grupę na fejsie "To w środku" i tam administratorka raz na czas organizuje tzw. "wieczór wdzięczności" - dziewczyny piszą, co je dobrego spotkało w ciągu tygodnia. Zauważyłam, że kiedyś trudno mi było wymyślić więcej niż 1-2 rzeczy, a teraz dostrzegam, że życie w sumie składa się z tysiąca drobnych wspaniałości, których na co dzień nie dostrzegamy. Dzięki temu odkryłam, że jestem prawdziwą szczęściarą.

    lamka, Bocianiątko, Rucola, reset, Flowwer, MOJE lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Przesylam trochę słońca z Costa da Caparica :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e2f3a01a70d4.jpg

    Pięknie tam! Łap witaminę D!

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Yoselku odpisałam :-)

    wyslalam :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Uważam, że powinnyśmy się cieszyć z mniejszych i wiekszych sukcesów. Oczywiście Twój jest bardzo duży, choć chcesz go teraz umniejszyć:-) Ale chodzi mi o samą zasadę. Obserwuję sobie taką grupę na fejsie "To w środku" i tam administratorka raz na czas organizuje tzw. "wieczór wdzięczności" - dziewczyny piszą, co je dobrego spotkało w ciągu tygodnia. Zauważyłam, że kiedyś trudno mi było wymyślić więcej niż 1-2 rzeczy, a teraz dostrzegam, że życie w sumie składa się z tysiąca drobnych wspaniałości, których na co dzień nie dostrzegamy. Dzięki temu odkryłam, że jestem prawdziwą szczęściarą.

    Ależ ja się cieszę, tylko mi nieco głupio było z powodu tych gratulacji, bo de facto to "tylko" moja praca i moja codzienność. Owszem, lubię, daje satysfakcję, ale jest tu mnóstwo dziewczyn, które również by na gratulacje zasługiwały. A tu nagle taki grad gratulacji dla mnie ;)

    Co do wdzięczności to powiem Wam co innego: dziś byłam na zakupach spożywczych, podszedł do mnie straszy pan i poprosił o coś do jedzenia (nie o pieniądze, a o jedzenie). Najpierw zapytałam, co by chciał to się rozpłakał, bo powiedział, że on niczego nie oczekuje, że za cokolwiek będzie wdzięczny, bo jest sam na świecie i jak opłaci mieszkanie i kupi leki to mu nawet na chleb nie starcza (a muszę Wam powiedzieć, że był bardzo schludny i czysty mimo że było widać, że to ubranie leciwe). Jak rozmawialiśmy, widziałam jakie ma zniszczone, suche i czerwone ręce. Jak kupiłam mu jedzenie (chyba nawet więcej niż mi i mężowi, bo wzięłam i trochę świeżych rzeczy, i jakieś puszki z rybami i warzywa, i litr mleka, i ogórki kiszone) to cofnęłam się jeszcze na dział z odzieżą i za całe 7,99 zł kupiłam męskie rękawiczki z polaru. Zaniosłam, a pan się znów rozpłakał. Na koniec powiedział, że owszem, cieszy się z jedzenia, ale przede wszystkim z tego, że potraktowałam go jak człowieka i zainteresowałam się nim i choćby tym, że zapytałam, co by chciał do jedzenia. Miałam tego nie pisać, bo nie lubię dobroczynności na pokaz, ale skoro temat wdzięczności wywołaliśmy to tu jak znalazł...

    I w sumie nie wiem, czy moje popołudniowe gorsze samopoczucie nie wynikało z tych emocji. Bogu dziękuję, że moi dziadkowie mieli godne życie i godną starość. O Jezu, aż się popłakałam teraz na nowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 21:35

    frezyjciada, Anna Stesia, Jeżowa, MaryAnn, lamka, KateHawke, Czrna 81, nenusia, Kargo31, Kaczorka, moli5, -Mamunia-, Karma88, Morusek, Lunaris, Diamond92 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wrocilam z jednego urlopu a juz planuje kolejny :D

    glupia ja :D

    lamka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Jeszcze nie wrocilam z jednego urlopu a juz planuje kolejny :D

    glupia ja :D

    Yos, ja dziś dostałam maila od TUI z promocją "Zima 2018/2019 first minute" :D
    Gdzie teraz planujesz?

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim teraz muszę patrzec na jakiś niby super film z M a jutro od rana praca! U mnie tyyllleeee kremowego śluzu że masakra moge sie podzielić jak chcecie bo aż tyle to chyba nie mialam odkąd sprawdzam i obserwuje! Noi już wrażliwe i silikonowe cycki więc ciekawe czy jutro zobacze jakiegoś bladzioch bo chyba znowu nie wytrzymam do 10dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2018, 00:28

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Yos, ja dziś dostałam maila od TUI z promocją "Zima 2018/2019 first minute" :D
    Gdzie teraz planujesz?

    myslalam o innym rejonie w Portugalii, np Faro albo Porto :) teraz jest Lisboa :)


    W Hiszpani tez na raty bylo, zeby pozwiedzac :)- costa brava, costa blanca, costa del sol itp :P


    a czy tam pojedziemy to sie okaze i wyjdzie w praniu :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    myslalam o innym rejonie w Portugalii, np Faro albo Porto :) teraz jest Lisboa :)


    W Hiszpani tez na raty bylo, zeby pozwiedzac :)- costa brava, costa blanca, costa del sol itp :P


    a czy tam pojedziemy to sie okaze i wyjdzie w praniu :P

    Dlatego radzę Ci planować agroturystykę w Bieszczadach albo innym Roztoczu. Jak będziesz w ciąży, a do tego z zaadoptowanym już Maluchem to Wam potrzeba świeżego powietrza, mleka od krowy i świerszczy do snu, a nie wina i flamenco :)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik napisz coś do mnie bo nie mogę ogarnąć na telefonie :p

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ