X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna bardzo ci wspolczuje nerwów. Chłopa nie usprawiedliwiam w żadnym razie bo nie zasługuje ale ucieczka to chyba czesty problem u tej płci :) mój też ma zapędy choć je tępie bo to nie jest rozwiązanie a zaognianie problemów!
    Wperdalające się mamusie są straszne i powinny być na to jakieś sankcje serio!!! Niestety wiele kobiet kompletnie nie rozumie tego że dzieci nie wychowujemy dla siebie tylko dla innych... od partnerowania jest partner lub mąż a nie syn i robienie z takowego troków od kaleson nie spowoduje że będzie mu dobrze a chyba o to powinno matce chodzić... psycholog to dobry pomysł a i któraś z was pisała o listach co też jest dobrym pomysłem. Trzeba tylko pamiętać żeby pisać i mówić o uczuciach a nie atakować bo faceci są już tak zbudowani że jak im się wydaje że ich atakujesz to zaatakują cię podwójnie.... skurczybyki. A jak mówisz o swoich odczuciach w związki z jakimś ich zachowaniem to są bardziej skłonni się zastanowić bo przecież w sumie nie chcieli nas zranić czy zasmucić lub porzucić i są zdziwieni że tak się poczułyśmy więc zaczynają analizować :)
    Lunka kakao czy czekolada i film (plan b jest naprawde spoko hehe warto) i spać ;) człowiek jak sie z problemem prześpk to często mu na myśl przychodzą różne drogi i rozwiązania i za to trzymam kciuki u Ciebie. Będzie dobrze!

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Nie umiem bez Was... Jak przeczytałam wszystkie wasze miłe słowa to nie mogę się nie odezwać:* jedyne co chce Wam powiedzieć to że Was kocham i dziękuję, bo dajecie mi tyle wsparcia co nikt inny na tym piep***nym świecie.

    Byłam cały dzień poza domem, teraz dopiero wróciłam, kupiłam sobie pizze i obejrzę plan b polecany przez Flower :)

    Co do emka już Wam kiedyś pisałam, że jesteśmy naprawdę zgodnym małżeństwem do momentu kiedy nie miesza jego rodzina, która chyba zrobilaby wszystko, żeby mnie nie było. A dla emka to oni są wazniejsi ode mnie... ze mną jakoś może się kłócić. Cieszę się, że nie robi tego przy dziecku, chociaż o tym myśli. Nie wiem tylko po co tyle się staraliśmy, skoro dalej zachowuje się czasami jak dzieciak i mamusia jest najważniejsza. Niech z nią kuźwa ma dzieci :/ za radą Reset zapisuje nas do psychologa, bo ja nie jestem w stanie do niego dotrzeć. Mama ochotę kopnąć go w dupe za te wszystkie nerwy i kłamstewka. Pisze, przeprasza. Ja milcze, niech ma nauczkę.

    Syndrom "Piotrusia Pana " ?
    Szczerze współczuję bo sama mam takiego w domu. Jedno co mogę polecić to znaleźć psychoterapeutę ja osobiście przerobiłam to i polecam.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sie rozpisałam hehe miałam wam sie skarżyć że dziś 5 dzien po domniemanej owu a ja mam zachcianki jak slonica w ciąży... na tą ciąże jest szans mniej niż 0.001 no ale cóż... właśnie orypałam kanapkę z nutellą przegryzając ją ostrą papryczką jalapeno nadziewaną serkiem oraz kabanosa drobiowego... a tak chodzi za mna sushi że namowiłam M że jutrosobie na obiad zamówimy :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Reset kochana ja mu mówiłam, że przecież mógł przez skypa dzwonić ;) ale tu były już kolejne kontrargumenty, że ja jestem taka siaka i owaka. Ja naprawdę święta nie jestem i mam ciężki charakter ale nie raz próbowałam wypracować kompromis :)

    Mamunia ostatnia rzeczą która można mi zarzucić jest to, że go nie wspieram w tym co robi, sama go namawialam na te egzaminy i przeżywam je bardziej niż on
    I tyle w temacie. Mam nadzieję, że z czasem doceni jakiego Anioła ma obok siebie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2018, 21:41

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amb - ja w cyklu bez owulacji mam wszystkie objawy ciąży, więc Twoje zachcianki 5 dni po owulacji są jednak bardziej uzasadnione ;)

    Mnie tak zezłościł mąż Lunki, że musiałam coś zrobić, by wyładować emocje... ogarnęłam więc obiad na jutro. Wyszło mi genialne bolognese w ilości hurtowej - ha, zamrożę sobie część i będę mieć na dni, kiedy weny albo czasu brak na gotowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2018, 21:48

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oglądam Zombieland i generalnie mam beke:p jak do piątku nie dostanę okresu to ide do mojego lekarza na usg bo to chore jest dla mnie. Jak się dowiem że na usg jest jak po okresie a okresu nie było to mnie rozniesie. Na boks się zapisze :/ brrr:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2018, 21:50

  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja nappisalam ze 5 dni po domniemanej owu bo mimo że testy i tempka wskazuje że owu była to monitoringu nie mialam wiec diabli wiedzą czy owu była czy nie a zachcianek takich to juz dawno nie miałam :) jakbym mogła to sushi oszamać dziś to pewnie bym to zrobiła hehe ale uzgodniliśmy że zamawiamy na jutro :) tak czy siak dziękuję za wsparcie w tym temacie i usprawiedliwienie moich zachcianek :) czuję się rozgrzeszona ;)

    reset lubi tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:
    Reset ja nappisalam ze 5 dni po domniemanej owu bo mimo że testy i tempka wskazuje że owu była to monitoringu nie mialam wiec diabli wiedzą czy owu była czy nie a zachcianek takich to juz dawno nie miałam :) jakbym mogła to sushi oszamać dziś to pewnie bym to zrobiła hehe ale uzgodniliśmy że zamawiamy na jutro :) tak czy siak dziękuję za wsparcie w tym temacie i usprawiedliwienie moich zachcianek :) czuję się rozgrzeszona ;)
    Do jutra nie wiem czy sushi będzie już aktualne :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki cytat mam na dobranoc z mojej ulubionej książki: pratchett trzy_wiedźmy
    ...odpowiedzialne zachowanie to coś, co przychodzi z wiekiem. Jak żylaki.


    Trzymajcie się:**

    reset, Flowwer, Lunaris, Bajkaaa lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, zmiażdżyłaś system tym cytatem. Śmieję się na głos :D

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Pratchett i vonegutt to mistrzostwo samo w sobie :p lecę spać. Kadarka mnie ululala ❤

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 10 lutego 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki z niepekajacymi pecherzykami.
    Pytanko
    Ile wasz gin twierdzi powinien mieć pęcherzyk żeby podać ovitrelle?
    Pytam bo ostatnio gdy mój pęcherzyk miał 20 mm moja gin twierdziła że za wcześnie. Że jakby coś się już z nim działo. Zaczekalismy dwa dni i niestety pęcherzyk zaczął się zapadać :( nie było już sensu podawać zastrzyku. Owu nie było. Tempka stała w miejscu. W poniedziałek idę na podgląd i boje się co zobaczę. Oby coś urosło...

    A z innej beczki. Dzisiaj tak nagle przez dosłownie minutkę zaczął mnie boleć brzuch tak okresowo. Od razu przypomniało mi się co ja za sen miałam. Hahhahaha. Oczywiście byłam w ciąży. A jak to się stało... Jakaś cudownie obrzydliwa metoda pomogła. Lekarz dawał zarodek takiemu oblesnemu robalowi. I ja wpuściłam go sobie właśnie tam.... On przedostal się szybciutko. Czułam że jest na miejscu. Trochę zabolało i dr powiedziała że to zagnieżdżenie i że już jestem w ciąży ;) hahahhahaua skąd się takie sny biorą to ja nie wiem

    lamka lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 10 lutego 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje a ja myślałam, że ja mam posrane sny hihi ale Twój rozłożył mnie na łopatki

    co do aktualności jutrzejszego sushi to na bank ma być żebym się skichać miała bo taką mam chęć a dziś nadal mnie nosi i szukam najdziwniejszych żarć.... oprócz nutelli papryczki i kabanosa wszedł jeszcze kiszoniak i szprotki no ja pikole normalny człowiek już by się porzygał!

    MOJE lubi tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 10 lutego 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amb83 ten sen to już jakaś masakra ;) hahaha

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 lutego 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje, mi gin kazal robic tego dnia co mialam 17 mm, a jak bylo 14-16 mm to kazal za 3-1 dni. Wszystko zależało od tego jak wygladal pecherzyk w dniu wizyty

    MOJE lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 lutego 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż śpi, ja zrobiłam sobie grzane wino i włączyłam polecany przez Flower Plan B. Jest tam scena, gdzie grupa wsparcia samotnych matek wspiera J.Lo, która dopiero co jest po ivf. Ta grupa wsparcia wygląda jak spotkanie pasek z tego forum, zwłaszcza jak mówią, że towarzyszyć mogą od poczęcia do studiów dziecka. Ja myślę, że przynajmniej część z nas będzie się latami- mniej czy bardziej wirtualnie- wspierać:)

    Wracam do filmu, dobranoc :*

    Edit: Nikus, do spania! Mój gin twierdzi, że prolaktyna lubi sen i regularny tryb życia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2018, 00:00

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 11 lutego 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje negatyw w 12dpo, odstawiam dupka i czekam na @. Tylko ta glupia temp ciagle dawala nadzieje. Choc u mnie czesto wykres ładny, a ciazy brak.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka, przykro mi :(

    A widzę w Twojej stopce, że też masz PAI-1 homo, jak jak. Czytałam ostatnio o tym więcej i okazało siè, że metformina pomaga uregulować poziom tego plazminogenu, który jesg u nas zrypany. Jak będziesz u gina to poproś o metformax czy glucophage. A jeśli nie dostaniesz mety, to zamów sibie NAC (n-acetyl-l-cysteinę), jest tylko minimalnie mniej skuteczna, ale trzeba żreć ok 2000 mg, czyli 3-4 wielkie tabsiory, i ponieważ wpływ na ciężarne nie jest do końca zbadany, to lepiej przestać kilka dni po owu.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odzywam się do Was, bo.. no i tak jeden miesiąc się zapisuję na testowanie, a drugi nie, a w sumie wszystkie z Was kojarzę. Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie złe, że tak się wtrącam.. Nie chcę wyjść na niekulturalną, a potrzebuję Waszej pomocy.

    Normalnie cykle 29dniowe, owulacja ok. 16-17dc. Wczoraj 32 dc, zrobiłam test, więc to przypuszczalne 15dpo i wyszła blada kleska. W sensie widać ją na pierwszy rzut oka, ale jest blada. Poleciałam od razu na betę i progesteron:

    Beta: 10 mIU/ml
    Progesteron: 1.30 ng/ml

    I wiem, że nie jest ciekawie.. Zastanawia mnie, jaki cudem ja przy tak niskim progesteronie nie mam plamień?

    Nie miałam żadnej luteiny w domu. Pojechałam do lekarza do szpitala, dał mi receptę no i biorę. Ale zastanawiam się.. jest sens? Boję się, że jeszcze tą luteiną podtrzymam ciążę, która jest na granicy poronienia, bo i tak nie ma szans..

    Oczywiście betę i progesteron powtarzam jutro. Co byście robiły? Brały tę luteinę? Beta i tak jest strasznie niska, jak na tyle dpo, więc obstawiam, że to biochemiczna. A i objawów nie mam żądnych, piersi mnie przestały boleć dzień przed planowanym okresem, tak jak zawsze, jedyne co, to czasami brzuch zaboli, ale to takie na dwoje babka wróżyła.

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym brała. Jeśli beta będzie spadać odstawisz.

    Agulineczko przykro mi :(

    Millvaa lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ