Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik jutro od 5 rano opiekuje się moim niepelnosprawnym kuzynem. Nie będę go ciàgać busem nigdzie a i tak po południu jadę na zakupy z M. Zresztą czego tu się spodziewać? To że faza lutealna trwa 18dni to nie taka długa znowu :p

• reset Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z allegro wynika, że hobbistyczne sikanie na testy stało się sposobem na nudne, długie zimowe wieczory. Uśmiałam się jak to zobaczyłam:

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e00daaf64fab.png

Frelcia, Bobisia, Bocianiątko, lamka, Izape_91, Luna1993, KateHawke, -Mamunia-, olik321, Jeżowa, Bergo2, Rucola, ANkaG, nenusia, Lena21, Czrna 81, staraniowa, Morusek lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bobisia Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika proszę daj znać czy lekarz zareagował jakoś na Twoja prolaktyne. Mi również urosła 17 sto krotnie.
    I jestem bardzo ciekawa.

Pakatasia trzymaj się. Przerwa a później do dzieła ❤

[link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezowa woooow co za suuuper beta :)

Jeżowa lubi tę wiadomość

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, jak było? :)

Izape_91 lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    3. IMSI Gameta długi protokół start 10.10.2021 :) jeanine-->gonapeptyl-->rekovelle
    2. ICSI OviKlinika 2021: krótki protokół z antagonistą: 10 komórek - 1 blastka
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1. ICSI nOvum 2019 - krótki protokół z antagonistą: 7 komórek - 3 trzydniowce
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    AMH 2.7 - spadło z 6 po dwóch procedurach... stan zapalny endometrium wyleczony, test Be Ready - endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że mało piszę, ale jakoś nie mam ochoty na nic...
    Chyba też potrzebuję przerwy od starań.

Pakatasia bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie!!!

PS. Reset od kiedy wchodzi w życie ten bezpłatny ZUS przez pierwsze 6 miesięcy? I co, jeśli w tym czasie zajdzie się w ciążę? Naliczają składki czy liczy się te 6 miesięcy jako okres bezskładkowy?

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • reset Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    PS. Reset od kiedy wchodzi w życie ten bezpłatny ZUS przez pierwsze 6 miesięcy? I co, jeśli w tym czasie zajdzie się w ciążę? Naliczają składki czy liczy się te 6 miesięcy jako okres bezskładkowy?

Nie czytałam jeszcze ustawy ani nic, bo nie mam czasu, wiem tyle co wpadło mi w oko tutaj:
    https://www.infakt.pl/blog/pol-roku-bez-skladek-zus-ulga-na-start/

Lucia88 lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Yoselyn, jak było? :)

bylo fajnie..bylo 5 par oraz,dwie osoby prowadzące babka ktora jest pedagogiem i facet który jest psychologiem. Były luzne rozmowy, bylo opowiedzenie o sobie, o staraniach, jak długo się staramy itp..jakie chcemy dziecko, oczekiwania o dziecku, nasze emocje. Były ćwiczenia, byliśmy podzieleni na 3 grupy i różne pytania..jedna grupa miała czuje, czuje się, druga obawiam sie a i trzecia pragnę i oczekuje i każda z grup miała napisać pare zdań. Potem wspólnie pisaliśmy na tablicy o tym i omawianie bylo. Potem w pary trzeba bylo i mialam sie dowiedzieć o tej osobie jak najwięcej i potem przekazać reszcie. Wszyscy mieli mówić po kolei. Każdego pytali i każdy miał mówić.

W ogóle wszyscy mieli do siebie mówić po imieniu nawet do pani i Pana prowadzacego.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 21:23

Frelcia, Bocianiątko, -Mamunia-, KateHawke, Rucola, Jeżowa, reset, lamka, Czrna 81, Kaczorka, Karma88, MaryAnn lubią tę wiadomość

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia kochanie a kiedy ostatni test robiłaś? Nie chce robić nadziei, może to faktycznie stres, ale mam cichutką nadzieję :*

reset lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka 4 dni temu jak nie mam sklerozy

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo ja juz tym testom z allegro nie wierzę. Nie wiem skąd w nich taka reakcja ale w zeszłym cyklu tez tak miałam. Tylko u mnie po 1.5 godziny z vizira zrobił się mega różowy. A ile dpo jesteś?

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi za to na allegro nie chciało się nic pokazać a na bobo wyraźnie. Są do dupy ;)

Frelcia a w tym cyklu miałaś monitoring? Przepraszam ale nie pamiętam. Może owu była później ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, z allegro wynika, że hobbistyczne sikanie na testy stało się sposobem na nudne, długie zimowe wieczory. Uśmiałam się jak to zobaczyłam:

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e00daaf64fab.png
    A ile taki teścik kosztuję na odprężenie się?
    Wydaję mi się że to przez Hope :P Ona sika hobbystycznie i Ktoś podłapał temat :P :D

• pakatasia96 Ekspertka

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo za tyle ciepłych słów i przytulasów <3

A sąsiadka .. nie oceniam bo różne rzeczy dzieją się w życiu, raz jest maksymalnie pod górę a raz z niej.
    Pani przyjechała na sale o godzinie 9, ani dzień dobry, ani dowidzenia - trudno.
    Daje taki niepokój bo jak przyszła jej ?mama? powiedziała tylko spier... poza tym robiąc przerwę na WC, siedzi na brzegu łóżka, macha nogami, patrzy na podłogę i mówi coś pod nosem. Na obchodzie do lekarza też ani słowa, popatrzył tylko na inne z przerażeniem.
    Nie chodzi o to że to śmieszne, bo tak jak wspomniałam różne przykrości życiowe napotykamy, często ludzie mają depresje itp, tylko chodzi o to, że nie wiadomo co ona ma w głowie .. :/
    Dobrze że jutro możliwy wypis po godnym USG

• reset Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    A ile taki teścik kosztuję na odprężenie się?
    Wydaję mi się że to przez Hope :P Ona sika hobbystycznie i Ktoś podłapał temat :P :D

Mamunia, całą złotówkę za sztukę. Ale on się może szybko zwrócić, bo jak wreszcie wysikasz pozytywa to...
    Voila:

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/335c89e1ae05.png

Zaciążone dziewczyny, które nas tu podczytują - kupujcie, sikajcie i macie na wyprawkę jak nic :D

Luna1993, Jeżowa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah ja dzisiaj sobie siknelam na ostatni ciążowy jaki miałam, lecę wystawić na allegro :D

reset lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, chyba Hope sobie te testy kupiła i zastanawiam się czy one są równie dobre jak żółte bobotesty. Bo cena mocno zachęcająca :D

ANkaG lubi tę wiadomość

• Lucia88 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nie czytałam jeszcze ustawy ani nic, bo nie mam czasu, wiem tyle co wpadło mi w oko tutaj:
    https://www.infakt.pl/blog/pol-roku-bez-skladek-zus-ulga-na-start/

Dzięki! Ale nie załapię się na to.

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Rub45 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Resecik jutro od 5 rano opiekuje się moim niepelnosprawnym kuzynem. Nie będę go ciàgać busem nigdzie a i tak po południu jadę na zakupy z M. Zresztą czego tu się spodziewać? To że faza lutealna trwa 18dni to nie taka długa znowu :p

W moim ostatnim cyklu FL 17 dni chociaż jak dla mnie to normalne nie jest ja FL miałam ok 12 dni wiec w szoku byłam wysikałam parę testów

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz spróbuję nadrobic i oczywiście sprawdziłam sikańce z 3 poprzednich dni i w zależności jaki miałam mocz są bladziochy(owszem grubo po czasie więc nie waży) ale są jedne ciemniejsze i widoczne gołym okiem a jedne mniej że zdjecie nie oddaje tego! Głupia trzymam i sprawdzam które mi po czasie cos pokażą Noi wszystkie Nordy pokazują więc ciekawe co jutro powie Bobo ale już o czasie bo to 10dpo będzie

‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego