Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 14 lutego 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję kochane :** niestety na usg i z papierami do ivf idę sama bo mąż w pracy i się nie urwie. Modlę się teraz tylko żeby nie było hiperstymulacji i odroczonego transferu.

    Ja za Was też nieustannie trzymam kciuki!! ❤

    Właśnie do mnie dociera, że Ty za chwilę będziesz w ciąży! :D
    I niech mi ktoś powie, że medycyna nie jest wielka!

    nick nieaktualny, KateHawke, Karma88, Morusek, Siwulec, Emiilka, Anna Stesia, olik321, Czrna 81, Diamond92 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia nigdy się tak nie cieszyłam, że ktoś dostał okres <3

    Reset kurcze nie wiedziałam, że późna owu może być nie tak wartościowa :( ale nadzieja jest zawsze :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 12:47

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Właśnie do mnie dociera, że Ty za chwilę będziesz w ciąży! :D
    I niech mi ktoś powie, że medycyna nie jest wielka!

    Mam nadzieję! Iza niech rozgrzewa maszynę do szycia!

    Izape_91, Siwulec lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 14 lutego 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Frelcia nigdy się tak nie cieszyłam, że ktoś dostał okres <3

    Reset kurcze nie wiedziałam, że późna owu może być nie tak wartościowa :( ale nadzieja jest zawsze :*

    Odnośnie tego, co wyczytałam... Opóźnienie owulacji może wynikać z brania antybiotyków, a ja brałam na początku tego cyklu tj. między 4 a 11 dc. Dodatkowo opóźnienie skoku temperatury powodować mogą niektóre leki, w tym m.in. Solpadeina, którą w tym cyklu ze 4 czy 5 razy brałam!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia
    Suuuper :) trzymam kciuki by wszystko teraz poszło bezproblemowo:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZEsc kobitki, dawno Nas nie było bo choroba rozłożyła na maksa-wylądowaliśmy na antybiotyku. Byliśmy u rodzinnego potem gin i stwierdziliśmy z prowadzącym, ze mniejsze zło to antybiotyk przy okazji sprawdził maluchy (to było w czwartek-i płeć dalej tajemnica bo znowu drugi wstydnis wyglądał na dziewczynke) nsjwazniejsze, ze zdrowe :) dochodzimy juz do siebie :)

    reset, Siwulec, Izape_91, Bajkaaa, Kargo31, Czrna 81, nick nieaktualny, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    CZEsc kobitki, dawno Nas nie było bo choroba rozłożyła na maksa-wylądowaliśmy na antybiotyku. Byliśmy u rodzinnego potem gin i stwierdziliśmy z prowadzącym, ze mniejsze zło to antybiotyk przy okazji sprawdził maluchy (to było w czwartek-i płeć dalej tajemnica bo znowu drugi wstydnis wyglądał na dziewczynke) nsjwazniejsze, ze zdrowe :) dochodzimy juz do siebie :)

    Grunt że maluszki zdrowe a lepiej że Mamusia trochę się podleczyła. A to wstydniś wielki :D Dalej nie chce się pokazać ;) Buziaczki od e-cioci <3

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia super :) oby wszystko się ładnie układało kciukasy :D
    Agniechaaa dużo zdrówka dla Was :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mam nadzieję! Iza niech rozgrzewa maszynę do szycia!
    Haha Frelcia chciałam Ci pogratulować Twojej @ dzisiaj jest wręcz idealny moment na morze czerwone :D akurat jak zobaczysz pozytywną betę to ja już będę po egzaminie i z chęcią zacznę coś dłubać.



    Kurde, zastanawiam się czy nie odpuścić tego egzaminu w tym roku... Ehh nie czuje się na siłach żeby pójść... zupełnie totalnie nie...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, nie myślałam, że będę się cieszyć z czyjejś @! ;) Super Kochana :) Jutro po usg będziesz miała rozpisaną stymulację ? :)

    Agniechaa, najważniejsze że przeszło :) a ten wstydniś to chyba musi być dziewczynka! :D

    A ja jestem w zaskakująco dobrej formie psychicznej i planuję dzisiejszy wieczór... :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 13:37

    KateHawke, Izape_91, Anaaa90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    (...)
    A ja jestem w zaskakująco dobrej formie psychicznej i planuję dzisiejszy wieczór... :) <3

    Bo przynajmniej wiesz na czym stoisz. Może uda się to IUI za pierwszym razem i będziesz mnie gonić na fioletowej <3

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest pęcherzyk w macicy, jest ciałko żółte i jakieś początki Bąbelka :) ponowna wizyta za tydzień, profesor ma nadzieję zobaczyć serduszko :)

    Ale udało mi się wyhodować 6 cm cystę na jajniku i żeby dopomóc jajnikowi to dostał 2x2 luteiny.

    KateHawke, Bocianiątko, Siwulec, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Izape_91, Kotowa, Emiilka, Anaaa90, Yoselyn82, Bajkaaa, nick nieaktualny, agulineczka, Kargo31, Morusek, Lena21, Ola_45, Anna Stesia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kaczorka, Czrna 81, nick nieaktualny, Diamond92 lubią tę wiadomość

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Bo przynajmniej wiesz na czym stoisz. Może uda się to IUI za pierwszym razem i będziesz mnie gonić na fioletowej <3
    my to raczej do IUI podchodzić nie będziemy, chyba że ktoś nas skutecznie przekona... Zobaczymy co wyjdzie z badań M i jeśli już to jakoś w okolicach wakacji IVF :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia no w końcu! Najbardziej wyczekiwana @ na ovf :D

    Izape nie odpisałaś mi :( smuteczek :(

    Izape_91, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Jest pęcherzyk w macicy, jest ciałko żółte i jakieś początki Bąbelka :) ponowna wizyta za tydzień, profesor ma nadzieję zobaczyć serduszko :)

    Ale udało mi się wyhodować 6 cm cystę na jajniku i żeby dopomóc jajnikowi to dostał 2x2 luteiny.

    Super! <3 cysta zejdzie i za tydzień będziesz nam sie zdjęciem chwalić :D <3

    Jeżowa lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frela gratuluje morza czerwonego ;)

    Agniechaa teraz już tylko zdrowo rośnijcie :*

    Iza odrzuć złe myśli !!! podejdź do egzaminu i go zdaj - będzie z głowy no i oczywiście będziesz mogła zająć się szyciem bo i ja jestem zaintersowana, moja córka uwielbia takie przytulanki więc jak tylko zaczniesz zbierać zamówienia to ustawiam się do kolejki :)

    edit - Jeżu WSPANIALE :D :D :D czekamy na serducho <3

    my dzisiaj nie obchodzimy walentynek a rocznicę ślubu - i kompletnie nie mam pomysłu na wieczór :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 13:42

    Izape_91, Jeżowa lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Karmelkowa Debiutantka
    Postów: 6 31

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :) Dzisiaj po ok, 3 latach bezowocnych starań zobaczyłam na porannym teście upragnione 2 kreski! Mąż dostanie chyba najlepszy prezent Walentynkowy ever :D Na razie staram się być spokojna, bo różnie to bywa, wiadomo, ale to mój pierwszy pozytywny test ciążowy w życiu, który dał mi tyle nadziei! Mam nadzieję, że ten cud będzie trwał :)

    Siwulec, Izape_91, nick nieaktualny, Bocianiątko, beatka_c, Emiilka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bajkaaa, KateHawke, Rub45, by7mistake, Lena21, Bobisia, Ola_45, Anna Stesia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MaryAnn, Jeżowa, dominique, Anaaa90, Czrna 81, nick nieaktualny, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkowa wrote:
    Hej wszystkim :) Dzisiaj po ok, 3 latach bezowocnych starań zobaczyłam na porannym teście upragnione 2 kreski! Mąż dostanie chyba najlepszy prezent Walentynkowy ever :D Na razie staram się być spokojna, bo różnie to bywa, wiadomo, ale to mój pierwszy pozytywny test ciążowy w życiu, który dał mi tyle nadziei! Mam nadzieję, że ten cud będzie trwał :)


    gratulacje !!! :) życzę zdrowej i nudnej ciąży <3

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis kilka sztuk :)

    url=https://naforum.zapodaj.net/22e4647b4df8.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/22e4647b4df8.jpg[/url]




    url=https://naforum.zapodaj.net/62b571b92492.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/62b571b92492.jpg[/url]

    url=https://naforum.zapodaj.net/4555827aeff3.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4555827aeff3.jpg[/url]


    Karmelkowa gratuluję :) dajesz nadzieję !!!! Trzymam kciuki!

    Bociek dzisiaj walentynki należy nam się dzień relaksu jak psu buda :)
    Ja dzisiaj z mężem oglądam mecz bo nie mam serca, to podobno bardzo ważny mecz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 13:53

    Siwulec, beatka_c, Emiilka, Karma88, KateHawke, nick nieaktualny, Kargo31, Anna Stesia, olik321, nick nieaktualny, Angelika83 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza boziuniu ten lisek, zakochałam się! <3 jest boski, poproszę! :D

    Jeżowa super wieści, czekamy na serduszko :)

    Karmelkowa gratulacje!

    Izape_91, Jeżowa lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ