X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Laseczki!

    Wreszcie wróciłam do normy! Poranek=kawa=OF :)

    Miłego dnia Wam życzę mimo białych testów, złych humorów i nadmiaru kilogramów.
    Też mocno się zastanawiam jak tu wrócić do jako takiej formy- z 5 kg mniej by się przydało. Wczoraj się trochę pocieszyłam- na TVN mówili o rozejściu mięśni gładkich brzucha. Cały czas myślałam że to moje lenistwo stąd taki wanciołek z przodu a tym czasem okazało się że zawdzięczam go ciąży :P SYNU WYBACZAM CI WSZYSTKO :D <3 <3 <3 i jestem skłonna powiększyć ten przyrost o kolejną ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 09:11

    Karma88, Siwulec, Luna1993, KateHawke, Emiilka, Czrna 81, Anna Stesia, Kotowa, Diamond92 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.

    Wiem, że wczoraj/przedwczoraj ktoś o to pytał, ale nie mogę znaleźć.. Zabijcie mnie, jakoś wolniej przetwarzam...

    MUCHa - czyli :
    "1.Pakiet potrójny I (Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum, Mycoplasma genitalium) 155pln
    czy
    2. Pakiet potrójny II (Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum, Mycoplasma hominis) 155pln"

    Chyba reset wrzuciła ta stronę z przychodnia we Wro (medfemina) i teraz zaczęłam grzebać i szukać tego badania, żeby było taniej. No i chyba najtaniej tu, bo w alabie określają dwie mycoplasmy, ale kasa chyba 2xwiększa...

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przede wszystkim chciałam powiedzieć, że trzymam mocno kciuki za wszystkie wasze testy! <3

    Mam też do was pytanie, powiedzcie, czy myślicie że to normalne ;)
    Pierwszy test zrobiłam w poniedziałek, 12.02-negatywny, nawet po czasie nic się nie pojawiło.
    Drugi test w walentynki rano- blada kreska w regulaminowym czasie!!! :D niestety nie mam jak na betę teraz iść, pomyślałam, że jeszcze dziś zrobię sikacza, kreska powinna być ciemniejsza... No właśnie nie jest. Tak samo blada, dokładnie taki sam kolor.
    Myślicie, że to normalne? Denerwuje się bardzo, już raz miałam ciążę biochemiczna i boje się, że to się powtórzy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde,zaspałam dziś do pracy.Obudził mnie budzik,stwierdziłam,że trochę poleżę jeszcze,no i wstałam na 10 min przed rozpoczęciem pracy.Dobrze,że do niej mam 15 min na piechotę,niewiele się spóźniłam,expresowe ubieranie było hehe.

    Izape_91, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    Dzięki dziewczyny.

    Wiem, że wczoraj/przedwczoraj ktoś o to pytał, ale nie mogę znaleźć.. Zabijcie mnie, jakoś wolniej przetwarzam...

    MUCHa - czyli :
    "1.Pakiet potrójny I (Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum, Mycoplasma genitalium) 155pln
    czy
    2. Pakiet potrójny II (Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum, Mycoplasma hominis) 155pln"

    Chyba reset wrzuciła ta stronę z przychodnia we Wro (medfemina) i teraz zaczęłam grzebać i szukać tego badania, żeby było taniej. No i chyba najtaniej tu, bo w alabie określają dwie mycoplasmy, ale kasa chyba 2xwiększa...

    Kargo, mam zamiar jutro zadzwonić do tej przychodni, bo mailowo mi odpisali, że w sprawie badań łączonych (jakbyś chciała myco jedną i drugą) trzeba ustalać z recepcją. Może by się dało jakoś taniej, bo sama jedna myco 120zł, a pakiet 3 bakterii 150 więc nijak mi się nie kalkuluje.


    Potworu - trochę wróżenie z fusów, może miałaś bardziej rozwodniony mocz, albo przyrost jest za mały.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Hej dziewczyny ja dopiero otworzyłam oczy. Tzn otworzyłam je już wcześniej bo o 7 ale tak mi się kręciło w głowie że masakra. Leze więc wszystko jest stabilne póki co. Raczej nic z tego nie będzie bo rano skoczyła tempka więc chyba wczoraj była owulacja a my nic a nic bo już byliśmy bez sil wczoraj
    Kochana,nie przejmuj się.Zobacz,u mnie seksy też były na dwa dni przed domniemaną owulacją,bądź dobrej myśli.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam w tym cyklu za wzór biorę Summer :) ona miała ostatnie sexy w dzień pozytywnego ovulaka i ja też :D wiec testujemy dziewczyny czy działają sexy przed ovu :)

    Karma88, Bocianiątko, Lunaris, Izape_91, KateHawke, summer86, Koteczka82, lamka, ANkaG, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Kargo przykro mi bardzo że się zawiodłas ale musisz znaleźć siły żeby znów walczyć :) trzymaj się
    Mój stary też zaspał do pracy aż i ja musiałam zostać postawiona na nogi. On nie naładował telefonu więc budzik mu nie zadzwonił, nikt z pracy nie mógł się do niego dodzwonić więc zadzwonili do mnie o 6.20 mimo że mogłam dziś pospać bo mam na drugą zmianę

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Kargo, mam zamiar jutro zadzwonić do tej przychodni, bo mailowo mi odpisali, że w sprawie badań łączonych (jakbyś chciała myco jedną i drugą) trzeba ustalać z recepcją. Może by się dało jakoś taniej, bo sama jedna myco 120zł, a pakiet 3 bakterii 150 więc nijak mi się nie kalkuluje.


    Potworu - trochę wróżenie z fusów, może miałaś bardziej rozwodniony mocz, albo przyrost jest za mały.

    ooooo!!! Czyli to Ty pytałaś :D To będę wdzięczna za informacje, może być tu i/lub na fb :P chociaż pewnie i tak pójdę po @, bo teraz nie mam za bardzo jak.. Bo nie ma znaczenia dzień cyklu?

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja tam w tym cyklu za wzór biorę Summer :) ona miała ostatnie sexy w dzień pozytywnego ovulaka i ja też :D wiec testujemy dziewczyny czy działają sexy przed ovu :)

    hahahah Hope ja testuje głównie sexy PRZED lub PO owu :P a jak już udało się utrafić w środek to i tak lipa więc obstawiam te sexy na 24-48h przed :D może co z tego KIEDYŚ wyjdzie ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    hahahah Hope ja testuje głównie sexy PRZED lub PO owu :P a jak już udało się utrafić w środek to i tak lipa więc obstawiam te sexy na 24-48h przed :D może co z tego KIEDYŚ wyjdzie ;)
    U mnie za każdym razem było np. 4,3 i 2 dni przed owu i dzień po. Tym razem 4 i 1 przed i w dniu owu, zobaczymy czy zadziała :-P

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja tam w tym cyklu za wzór biorę Summer :) ona miała ostatnie sexy w dzień pozytywnego ovulaka i ja też :D wiec testujemy dziewczyny czy działają sexy przed ovu :)
    Kurde a nam to się notorycznie zdarza omijać dzień ovu i nigdy nic a nic :p ale jak tak myślę to przy moich lekarzach się nie dziwię ! Oni są lepsi niż antykoncepcja. Od soboty bzykalismy codziennie to akurat w ten dzień nie, ale nie żałuję bo wczoraj poczułam się na tej randce jak za młodych lat, dużo gadaliśmy, upilam się i jedzenie było pyszne! I zapomniałam o egzamimie. Zjadłam jeszcze deser. Dzisiaj jutro i popojutrze kurs szycia ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 09:52

    lamka, KateHawke, olik321 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza i o to chodzi :) rób coś miłego dla siebie i dobrze się baw z Emkiem :)

    ...ale temu Twojemu lekarzowi to i tak się należy zwis za jaja jak na mój gust!

    Izape_91, Emiilka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Iza i o to chodzi :) rób coś miłego dla siebie i dobrze się baw z Emkiem :)

    ...ale temu Twojemu lekarzowi to i tak się należy zwis za jaja jak na mój gust!
    Okazało się że on miał za młodu szpitalny romans z moją drugą konowałka. Są siebie warci! On sam mi powiedział kiedyś że się o dziecko 5 lat starał. No jak tak leczył żonę.... Hehehe on pewnie robił tak żeby móc bzykac i żeby nie wpaść jemu w głowie romanse były a nie dzieci.... A jak się zona mogła dowiedziwc bo wszystko poszło za daleko to ja zapłodnił żeby go nie zostawiła. I to wszystko.

    Zastanawiam się może on szedł tokiem, że jak mi da CLO to mi CLO wszytko ureguluje ! Cóż za specjalista.

    Poza tym chciałam rzec zeee nic mi się nie chce.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...ale gość... żona mu mogłaby zrobić auto-antyreklame :D

    mnie się nie chce z domu ruszyć ale energia mnie rozpiera- przeleżałam z chorą marudą tydzień to teraz bym coś porobiła :P na noc idę to się wyładuję hehe

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja tam w tym cyklu za wzór biorę Summer :) ona miała ostatnie sexy w dzień pozytywnego ovulaka i ja też :D wiec testujemy dziewczyny czy działają sexy przed ovu :)

    Hope to jeszcze w dniu owulki musi Wam seks z eMkiem nie wyjść i na odchodne wykrzycz mu, że tak to nigdy w ciążę nie zajdziesz :P
    Mój mi to do tej pory wypomina ;)

    Lunaris, Karma88, lamka, Siwulec, Bocianiątko, KateHawke, reset, Czrna 81, Anna Stesia, Diamond92 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer będziecie mieli co dzieciom opowiadać :D tylko pamiętaj że będziesz musiała za jakiś czas powtórzyć to w tej samej kolejności ;)

    summer86, Izape_91, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Hope to jeszcze w dniu owulki musi Wam seks z eMkiem nie wyjść i na odchodne wykrzycz mu, że tak to nigdy w ciążę nie zajdziesz :P
    Mój mi to do tej pory wypomina ;)
    Nie mam qrwa siły. Stara jestem. I dziś yeeebie wszystko.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, yeeba** wszystko Ci pozwalam, ale pisać, że jesteś stara to już nie.

    Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Hope, yeeba** wszystko Ci pozwalam, ale pisać, że jesteś stara to już nie.
    <3
    Do pracy rodacy. A dziś się tak nayebie ze gdybym po 22 pisała głupoty olejcie ;)

    Karma88, summer86, Siwulec, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ