X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Ja mam bym chciała wpisać na pierwszej stronie wszystkie serduszka świata <3

    Właśnie przyszło mi zamówienie z apteki:
    + witamina D
    + bobotesty
    + ACC + fortilman dla męża
    + witamina C 1000mg
    + femibion
    + tańsza wersja acard

    :-D jestem gotowa na wojnę!


    Przepraszam,nie mogłam się powstrzymać :D :D 90107f5f5f640065med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 17:36

    lamka, Luna1993, Morusek, KateHawke, Emiilka, Flowwer, Lunaris, nowa na dzielni, nenusia lubią tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Amina Koleżanka
    Postów: 49 62

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate gratulacje!

    Dziewczęta, proszę o pomoc. Wczoraj powinnam dostać @ a pojawiła się jedynie mała plamka rano i potem cały dzień wczoraj i cały dzień dziś ani śladu @
    Zawsze regularnie miesiaczkuje i nigdy nie miałam plamienia. Mam bardzo tkliwe sutki i czuje napięcie w podbrzuszu ale inne niż te na miesiączkę.

    Test wczoraj negatywny tj. w dzień spodziewane miesiączki.

    Zapisałam się na testowanie 28 lutego a tu się okazuje że chyba będę musiała jutro testować z rana jeszcze raz ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 17:28

    KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset powiedz mi czy przysługuje mi wolne z tytułu opieki nad rodzicem ???

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka wyjdziesz zwycięsko z tej wojny :)

    Kate matko jak się cieszę <3

    Ja siknęłam przed chwilą na bobo i kreska ciemnieje. Uf :D

    lamka, KateHawke, ANkaG, Bocianiątko, Koteczka82, nenusia lubią tę wiadomość

  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik link nie działa

    Izape mój znajomy co chwila lata na zwolnienie na mamę ale nie wiem czy nie ma jakiś obostrzeń co do tego... wiem, że jego mama jest sama a on jest jedynakiem.

    Słonecznik lubi tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATEEEEEEeeeeee <3 <3 <3 <3 gratuluję!!!

    Cieszę się ogromnie!!!

    KateHawke lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny morfologia 0%...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik ja sobie skopiowałam linka i powiem Ci, że się utożsamiam bardzo z tą lamą :-D

    Luna super, wrzuć teściora!

    Amina - sikaj ;-)

    Słonecznik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha idealny avatarek dla Lamki :D ale mi nastrój poprawiłaś ;)

    Słonecznik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas nadrobić bo mam zaległości już się doczekać nie mogę a mój dzień też jest piękniejszy jak mam taki widok ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4746eb2a5b59.jpg

    Luna1993, Amina, KateHawke, Kolorowapani, Emiilka, problemik, MaryAnn, Bajkaaa, Bocianiątko, Flowwer, Lunaris, Koteczka82, Izolda90, Karma88, nenusia lubią tę wiadomość

  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape w roku przysługuje 14 dni opieki nad dorosłym członkiem rodziny. Ale są 2 warunki. Po pierwsze w czasie opieki musicie przebywać we wspólnym gospodarstwie domowym (czyt. mieszkać razem0 po drugie, nie ma innego domownika (niepracującego}, który mógłby się mamą opiekować w czasie jej choroby.

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/28e4246807f2.jpg

    Wczorajszy sik poranny.
    Dzisiejszy popoludniowy po godzinie niesiurania

    Słonecznik, Emilkap11, Yoselyn82, Morusek, KateHawke, Izape_91, Kotowa, Kolorowapani, Frelcia, Emiilka, problemik, Anaaa90, Rub45, gilmoregirl, MaryAnn, Bajkaaa, ANkaG, Bocianiątko, Kargo31, Flowwer, Lunaris, blue00, Koteczka82, Izolda90, Karma88, Rucola, nenusia, Barbarka1984, Lena21, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do boju Anka ;) bierz się za męża :)

    Izape wrzuć wyniki, dziewczyny na pewno pomogą. Tulę <3

    Amina , powtórz test rano, tylko to da Ci odpowiedź:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 17:44

    ANkaG lubi tę wiadomość

  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna super ciemnieje!

    Izape a jak inne parametry?

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Reset powiedz mi czy przysługuje mi wolne z tytułu opieki nad rodzicem ???

    Tak, przy czym ZUS to lubi kontrolować (bo to wolne to zasiłek, a nie urlop).
    Zasiłek opiekuńczy, a co za tym idzie – prawo do zwolnienia od pracy w celu sprawowania opieki, przysługuje ubezpieczonemu zwolnionemu od wykonywania pracy z powodu konieczności osobistego sprawowania opieki nad innym (poza dzieckiem do 14. roku życia) chorym członkiem rodziny (art. 32 ust. 1 pkt 3 ustawy).
    Art. 32. [Prawo do zasiłku opiekuńczego]
    1. Zasiłek opiekuńczy przysługuje ubezpieczonemu zwolnionemu od wykonywania pracy z powodu konieczności osobistego sprawowania opieki nad:
    1) dzieckiem w wieku do ukończenia 8 lat w przypadku:
    a) nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły, do których dziecko uczęszcza, a także w przypadku choroby niani, z którą rodzice mają zawartą umowę uaktywniającą, o której mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz. U. z 2016 r. poz. 157 oraz z 2017 r. poz. 60), lub dziennego opiekuna sprawujących opiekę nad dzieckiem,
    b) porodu lub choroby małżonka ubezpieczonego lub rodzica dziecka, stale opiekujących się dzieckiem, jeżeli poród lub choroba uniemożliwia temu małżonkowi lub rodzicowi sprawowanie opieki,
    c) pobytu małżonka ubezpieczonego lub rodzica dziecka, stale opiekujących się dzieckiem, w szpitalu albo innym zakładzie leczniczym podmiotu leczniczego wykonującego działalność leczniczą w rodzaju stacjonarne i całodobowe świadczenia zdrowotne;
    2) chorym dzieckiem w wieku do ukończenia 14 lat;
    3) innym chorym członkiem rodziny.
    2. Za członków rodziny, o których mowa w ust. 1 pkt 3, uważa się małżonka, rodziców, rodzica dziecka, ojczyma, macochę, teściów, dziadków, wnuki, rodzeństwo oraz dzieci w wieku powyżej 14 lat - jeżeli pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym z ubezpieczonym w okresie sprawowania opieki.
    3. Za dzieci w rozumieniu ust. 1 i 2 uważa się dzieci własne ubezpieczonego lub jego małżonka oraz dzieci przysposobione, a także dzieci przyjęte na wychowanie i utrzymanie.

    Za członków rodziny uważa się małżonka, rodziców, teściów, dziadków, wnuki, rodzeństwo oraz dzieci w wieku ponad 14 lat – jeżeli pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym z ubezpieczonym w okresie sprawowania opieki. Przez pozostawanie we wspólnym gospodarstwie domowym powszechnie rozumie się taki stan, w którym brak jest innych osób poza ubezpieczonym, które mogłyby sprawować opiekę nad chorym członkiem rodziny. Oznacza to m.in., że np. chora matka nie musi mieszkać z pracownikiem, który jest uprawniony do opieki nad nią, ale jeśli ktoś z mamą mieszka (w tym mąż) to często ZUS uważa, że to on powinien sprawować nad nią opiekę. Nie wiem czy myślisz o zasiłku dla siebie czy dla taty?

    Emiilka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny morfologia 0%...

    Iza, tulę! Wiesz, że doskonale Cię rozumiem w tym momencie ;(

    Wrzuć może wyniki, dziewczyny potrafią na ich podstawie dużo powiedzieć.

    A mąż ostatnio nie chorował?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 17:49

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 jeśli mogę zapytać: jakie były poprzednie (wrześniowe) wyniki?

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate super!!!!!!!!

    Luna pięknie ciemnieje!

    Izape :/ powiedz jakie sa pozostale parametry.

    Luna1993, KateHawke lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd834780a5cb.png https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2d7b6f6fb9de.png

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izape tulę, rozumiem i czekam na odp jak inne wyniki?

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ