Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Kingulla Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik możesz, tylko jego chyba trzeba brać przynajmniej 3 cykle żeby zaczął działać. U mnie przez miesiąc brania prolaktyna nie drgnęła, ale na mnie to nawet bromergon słabo działa.

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Słonecznik Ekspertka

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Słonecznik możesz, tylko jego chyba trzeba brać przynajmniej 3 cykle żeby zaczął działać. U mnie przez miesiąc brania prolaktyna nie drgnęła, ale na mnie to nawet bromergon słabo działa.
    Brałam już w tym cyklu chyba ze 3 dni i przestałam (wiem wiem, nie bijcie) bo strasznie się czułam po nim. Nie mogłam się rano podnieść , nie mówiąc o tym że non stop było mi niedobrze :(

Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

11 CS

LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Brałam już w tym cyklu chyba ze 3 dni i przestałam (wiem wiem, nie bijcie) bo strasznie się czułam po nim. Nie mogłam się rano podnieść , nie mówiąc o tym że non stop było mi niedobrze :(
    Zacznij przez parę dni od połówki. Ja Bromka zaczynałam nawet od ćwiartki. Parę dni, potem połówka parę dni, potem 3/4 i końcowo całą. Wtedy nie było już takich jazd jakie miałam kiedy o tym nie wiedziałam

Słonecznik lubi tę wiadomość

08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy bakterie nam wyjdą z badania posiewu? Bo też daliśmy do badania, ale wyniki dopiero w przyszłym tygodniu. Dzisiaj już trochę się pozytywnie nastawiłam, ale tego to się zupełnie nie spodziewałam...

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Słonecznik Ekspertka

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Zacznij przez parę dni od połówki. Ja Bromka zaczynałam nawet od ćwiartki. Parę dni, potem połówka parę dni, potem 3/4 i końcowo całą. Wtedy nie było już takich jazd jakie miałam kiedy o tym nie wiedziałam

Dziękuję za wskazówki Mamuśka <3 tak zrobię. I może w marcu będzie fasolinka :)

Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

11 CS

LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke <3 mega się cieszę <3

KateHawke lubi tę wiadomość

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jedno ze zdjęć, jesli ktoś miałby ochote zobaczyć zdjęcie :-)

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aafaadfb1f7e.jpg

Słonecznik, KateHawke, Meśka, Luna1993, Emiilka, Bajkaaa, Emilkap11, olik321, ANkaG, Anaaa90, Bocianiątko, Flowwer, Kargo31, Cabrera, Pomi, Lunaris, Czrna 81, blue00, nowa na dzielni, Koteczka82, Izolda90, Karma88, problemik, Frelcia, Jedna_z_Wielu, nenusia, megiiiii lubią tę wiadomość

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    A czy bakterie nam wyjdą z badania posiewu? Bo też daliśmy do badania, ale wyniki dopiero w przyszłym tygodniu. Dzisiaj już trochę się pozytywnie nastawiłam, ale tego to się zupełnie nie spodziewałam...

Wg mojej kliniki: Posiew mikrobiologiczny nie bierze pod uwagę bakterii beztlenowych i chlamydii, a także wirusów i pierwotniaków, które niestety dość często wywołują wiele infekcji narządów płciowych.

U Was to nie musi być MUCHa, to może być jakikolwiek inny stan zapalny, który może wyjść z nasienia. Jeśli coś wyjdzie to byłoby dobrze, gdyby był też antybiogram.

Izuś, zadzwoń do miejsca gdzie robiliście i dopytaj ;*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 18:53

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:

Jaaakie piękne!!! A ja myślałam że nie zrobiłaś zdjęcia więc nawet nie pytałam. Ale cudny widok <3

Yoselyn82, Anaaa90 lubią tę wiadomość

08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn wrzucaj am takie piękne fotki częściej :*

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Jaaakie piękne!!! A ja myślałam że nie zrobiłaś zdjęcia więc nawet nie pytałam. Ale cudny widok <3

ja maniak fotografi jestem :D nie moglam takich zdjec nie zrobic :-D

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Yoselyn wrzucaj am takie piękne fotki częściej :*

da sie zrobic :P

Luna1993, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2018, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn mam nadzieję, że się nie pogniewasz jak sobie zapisze to zdjęcie :)

• Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:

Piekny widok <3

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2018, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaateee!!!! Gratuluję po cichu nie mogło być inaczej! <3 Dużo tego było więc teraz muszę iść porobić i brać sie za kolejne <3 żeby też za 10 dni zobaczyc || do później bo jeszcze wpadnę :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2018, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Wg mojej kliniki: Posiew mikrobiologiczny nie bierze pod uwagę bakterii beztlenowych i chlamydii, a także wirusów i pierwotniaków, które niestety dość często wywołują wiele infekcji narządów płciowych.

U Was to nie musi być MUCHa, to może być jakikolwiek inny stan zapalny, który może wyjść z nasienia. Jeśli coś wyjdzie to byłoby dobrze, gdyby był też antybiogram.

Izuś, zadzwoń do miejsca gdzie robiliście i dopytaj ;*
    Reset gdzie chodzicie do kliniki z ciekawości ? :)

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel cudo!

KateHawke trzymam mocno kciuki za piękną betę i coraz ciemniejsza kreche :)

Luna cudnie!

Izape :( qrwa no :(

ANkaG piękny owulak!

KateHawke, ANkaG lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • reset Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia1989 wrote:
    Reset gdzie chodzicie do kliniki z ciekawości ? :)

Misia, dotychczas byliśmy w Pro Creative i raz w Parens, ale waham się, co dalej. Pro Creative mnie wkurza, więc albo zostaniemy w Parens (też mam mieszane uczucia) albo poważnie biorę pod uwagę Macierzyństwo i tam zresztą chcę wysłać M. do androloga. Wczoraj mi madwitka (jezu, zabijcie, nie jestem pewna nicku, wiem, że też na M. jak Twój) polecała Artvimed.

A Ty gdzie się leczysz?

Dziewczyny, czuję, że dostanę @ jutro. Mam całą listę badań do zrobienia w 3dc i teraz pytanie, czy robić je w 2 czy w 4 dc, gdyby @ faktycznie jutro przyszła?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 19:14

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, czuję, że dostanę @ jutro. Mam całą listę badań do zrobienia w 3dc i teraz pytanie, czy robić je w 2 czy w 4 dc, gdyby @ faktycznie jutro przyszła?
    4dc :) zwykle mówią że 3-5 jest ok :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 19:22

reset lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    2. ICSI (OviKlinika): 22.01.2021 - 13 kumulusów, 10 komórek - 10 zarodków do 3. doby... po 7 dniach jedna blastka 3BC 💕❄💕 waleczny siłacz! 💪💪💪
    CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    02.2020 - diphereline 8 miesięcy (sztuczna menopauza, wyciszenie adeno)
    ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    1.ICSI (nOvum): lipiec 2019 - 10 kumulusów, 6 komórek, 3 zarodki słabej jakości (duża fragmentacja)
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilę mnie nie było, a tu tyle nowych wieści

Izape tulę mocno... Ale lekami na pewno da się to podkręcić!!!

Kate jest piękna kreseczka! Gratuluję po cichutku i trzymam dalej kciuki!!

Słonecznik, ja po bromku miałam 3 tyg mega katar. Bierz na noc najpierw małe dawki. Ja już biorę bo pół roku i teraz jest już ok. Gorzej przezyłam metformine.

Powiem Wam,że pół godz zbierałam się w sobie żeby zrobić sobie zastrzyk z ovitrelle... I przeryczalam dziś pół dnia.. Ale jakoś po nim zeszło zdenerwowanie chyba, tylko głowa okropnie boli.
    Jak wczoraj były serduszka, dziś zastrzyk, to dziś też serduszka czy lepiej Jutro?? Moje dylematy :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 19:26

*50 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 3 :(
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego