X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Moll Ekspertka
    Postów: 355 81

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Moll mieliście problemy tylko z nasieniem czy po Twojej stronie też coś było???
    Przede wszystkim moj wiek 35 lat, do tego moje nawet 44 dniowe cykle i pozna owulacja, po euthyroxie sie skrocily, nasienia nie zdazylismy zbadac

    km5si09kuaztknwb.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna dziękuję ♥️ dla kogoś innego to śmieszny dystans :) moja koleżanka biegła ostatnio 26 km na 26 urodziny - to jest dopiero coś! Ale świetne jest to że widział jak powoli robisz wielki mały krok do przodu i nie stoisz w miejscu. Poza tym jak biegnę to słucham muzyki i dużo myślę, bez tego bym nie dała rady :) teraz to mi ciężko będzie zajść w ciążę i się odzwyczaić od biegania ! Chyba zrobię sobie zdjęcie jak moje nogi i tyłek wyglądają Teraz a jak będą wyglądały za jakieś pół roku bo liczę że efekty już będą widoczne do tego czasu. Poza tym po bieganiu mimo że zdycham to mam powera i naprawdę ochotę do życia. I trochę zapominam o staraniach! Myślę sobie jak to dalej będzie wyglądało i za jakiś czas uda mi się przebiec więcej. Powiem Wam że biegam z emkiem i jego przyjacielem który jest nauczycielem WF :p to jest pod wrażeniem ile ja wytrzymuje po takim krótkim czasie. Sam czasem już wymieka.

    Dzisiaj w nagrodę kupiłam sobie bluzkę do biegania:)

    KateHawke Ty narazie musisz przybierać na wadze :) potem będziesz nadrabiała biegając za bąblem :) !

    Aga cudownie:) widzisz kobieta to ma zmysł !

    Mysss nie rób sobie tego co ja sobie robiłam przez cały czas- to o czym wczoraj pisałam że do tego i tego miesiąca będę w ciąży. Nie ma tak... Nie można sobie stawiać takich granic bo to powoduje że jeszcze bardziej się zamykasZ i dręczys sama siebie. Wiem bo ja w swojej pracy której nienawidzę tak samo miałam. Teraz odpuściłam czekam tylko aż wrócę i złoże wypowiedzenie. Daj sobie czas, wiem że łatwo to powiedzieć ale zamartwianie się nic nie da. Nie wiem czy się leczysz gdzieś na niepłodność ale jeśli cokolwiek robisz to uznaj że dajesz z siebie wszystko i daj temu czas...



    Mam wyniki Muchy!!!! Wszystko ujemne!!!!!!

    olik321, Agniechaaaa, KateHawke, lamka, Czrna 81, Kaczorka, Lunaris, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Mam wyniki Muchy!!!! Wszystko ujemne!!!!!!

    Zajebiście! :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka to co @ już się wita ?? ://

    Karma też się cieszę mimo że gadałam że chciałabym żeby to było to, bo przy antybiotyku nasienie emka by się pogorszyło.


    Wiecie co mi emek powiedział wczoraj? Że odkąd jestem na urlopie to się zmieniłam i częściej się uśmiecham. Moze nie warto czasem robić czegoś na siłę... Tak myślę.

    KateHawke, frezyjciada, Rub45, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz. Te chłopy to jednak czasami spostrzegawcze są. :)
    Na siłę nic nie zrobimy. Także tam gdzie można to czasami trzeba odpuścić. ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape super, że biegasz, zazdroszczę w pozytywnym znaczeniu. Chciałabym do tego wrócić, ale wstydzę się bo dziwnie bym wyglądała. Myślę pójść póki co w ćwiczenia w domu, kiedyś może wyjdę na silke do ludzi ;)

    Co do Twojej wypowiedzi kierowanej do mysss to popieram w całości, super napisane.
    I oczywiście gratki z powodu muchy :)
    <3

    Całuje Cię mocno :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 10:26

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza super mucha :D

    Ja dzisiaj idę na step wieczorem. Mam plan wrócić mokra:D tylko po co ja na obiad robiłam grochowke...Moja filozofia schudniecia jest pokrętna:)

    Izape_91, Karma88, Rucola, lamka lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Izape super, że biegasz, zazdroszczę w pozytywnym znaczeniu. Chciałabym do tego wrócić, ale wstydzę się bo dziwnie bym wyglądała. Myślę pójść póki co w ćwiczenia w domu, kiedyś może wyjdę na silke do ludzi ;)

    Co do Twojej wypowiedzi kierowanej do mysss to popieram w całości, super napisane.
    I oczywiście gratki z powodu muchy :)
    <3

    Całuje Cię mocno :)
    Jedna z Wielu my biegamy po 22 - mamy obok bloku szkołę i tam jest orlik i bieżnia i tam biegamy. Wolę biegać na bieżni bo kontroluje ile przebiegłam. W terenie średnio mi się biega. Ważna jest nawierzchnia. Nie zastanawiaj się tylko dobre buty dres i ogień!


    Frelcia to może głupie ale najlepsza satysfakcję daje spocenie sie haha :p czym więcej tym lepiej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 10:36

    nenusia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Frelcia to może głupie ale najlepsza satysfakcję daje spocenie sie haha :p czym więcej tym lepiej!

    Dokładnie, ja wczoraj z zajęć wyszłam, to się ze mnie lało. :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape jak czytam Twoje wypowiedzi to od razu przypominają mi się moje początki biegania.
    Kup sobie przede wszystkim leginsy!! Koszulka aż tak nie jest ważny ( przynajmniej dla mnie nie była, bo mało się pocę).
    Ale stanik i oddychające leginsy to podstawa, nogi od razu lepiej idą.
    Pierwsze buty kupiłam może po 6 miesiącach i też było czuć różnice, ależ ja je wielbiłam haha.

    Próbuje właśnie odkopać moje stare zapiski, jak miałam ostrą fazę na ćwiczenia i bieganie, to mierzyłam się co jakiś czas i ważyłam. Chcę to porównać ze stanem obecnym no i później po ciąży. Mam nadzieję, że będzie mnie to motywowało.

    P.S u mnie dziś też fasolowo-grochowe danie, a obiecywałam sobie, że w tym tyg muszę pilnować co jem hahah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 10:40

    Rucola lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam ze tak ni z gruszki ni z pietruszki napisze, ale mam spory problem. Potrzebuje się wygadać..
    Mój problem jest z pracodawca. Zostałam skierowana do niego z urzędu pracy mam umowę na czas określony pracuje tam około 6 miesięcy. W styczniu wzięłam 1 urlop na zadanie a następnego dnia poszłam do lekarza i byłam na l4 przez dwa tygodnie. Miałam ostre zapalenie oskrzeli. Wczoraj mój pracodawca powiedział mi ze jeżeli pójdę na l4, na l4 na dziecko czy wezmę urlop na zadanie to mnie zwolni i twierdzi ze ma do tego prawo. Pomijajac to powiedział mi tez ze jak w styczniu byłam na l4 to chciał mi wypowiedzenie poczta wysłać.
    Powiedzcie mi proszę czy ma prawo mnie zwolnic w takiej sytuacji. Pomijam już to ze to obóz pracy jest. Trzyma mnie tylko to ze w maju mam komunie syna i narazie nie mogę myśleć o nowej pracy
    Przepraszam jeśli spamuje ale już nie wiem co robic

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Izape jak czytam Twoje wypowiedzi to od razu przypominają mi się moje początki biegania.
    Kup sobie przede wszystkim leginsy!! Koszulka aż tak nie jest ważny ( przynajmniej dla mnie nie była, bo mało się pocę).
    Ale stanik i oddychające leginsy to podstawa, nogi od razu lepiej idą.
    Pierwsze buty kupiłam może po 6 miesiącach i też było czuć różnice, ależ ja je wielbiłam haha.

    Próbuje właśnie odkopać moje stare zapiski, jak miałam ostrą fazę na ćwiczenia i bieganie, to mierzyłam się co jakiś czas i ważyłam. Chcę to porównać ze stanem obecnym no i później po ciąży. Mam nadzieję, że będzie mnie to motywowało.

    P.S u mnie dziś też fasolowo-grochowe danie, a obiecywałam sobie, że w tym tyg muszę pilnować co jem hahah
    Olik mam leginsy dobre i staniki sportowe tez mam :) kupiłam jak mi się wydawało że będę ćwiczyła ;p ale jak widać w końcu się przydały. Buty mam narazie z Hi teca i są bardzo wygodne - podeszwa jest bardzo fajna, bo dość miękka i nogi nie bolą, wszystko ładnie amortyzują no i lekko się biegnie. Nie będę kupowała niewiadomo jak drogich rzeczy myślę że buty do 100 ma początek będą dobre tylko trzeba coś upolować fajnego na dekatlonie albo w martesie. A bluzki to bardziej na teraz i wiosnę bo nie chciałaby m się załatwić na tym mrozie.


    Czrna właśnie miałam Ci pisać że chyba nie ma co się aż tak ważyć, bo waga może nie schodzić a rosnąć:) mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk. Lepiej się mierzyć i obserwować w lustrze. No i pytać meza o zdanie :D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny <3 :) tak bedzie jak u Pazurów :D hihihi :D

    Ktoś prosił zdj brzusia :) a ze teraz kiepsko u mnie przez remont i z wyglądem i z lustrami to mam tylko takie na szybko :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f38b11542b2d.jpg

    Mysssss wiem jak porażki bolą ale wiem, ze sie podniesiesz i zaczniesz walczyć o kolejny cykl bo w końcu sue uda ja to wiem!!!

    KateHawke, Cabrera, Karma88, Malgonia, justyna14, Kargo31, myssss, Bajkaaa, Achia, blue00, Flowwer, Barbarka1984, Siwulec, Lunaris, Czrna 81, Diamond92, Jeżowa, ANkaG lubią tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape pewnie ze nie ma co narazie inwestować w super ciuchy :)
    a czasem złapiesz bakcyla jeszcze większego i nie będziesz polować na normalne ciuchy tylko sportowe. Ja zimą kupowałam letnie, a latem na zimę, w ten sposob udawało mi się dorwać ciuchy z Asicsa za grosze

    Rucola, Izape_91 lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Izape pewnie ze nie ma co narazie inwestować w super ciuchy :)
    a czasem złapiesz bakcyla jeszcze większego i nie będziesz polować na normalne ciuchy tylko sportowe. Ja zimą kupowałam letnie, a latem na zimę, w ten sposob udawało mi się dorwać ciuchy z Asicsa za grosze


    A długie dystanse biegalas ??? I od ilu zaczynałaś ?

    Narazie kupowałam w Tesco w dziale sportowym nawet nie najgorsze jakościowo te rzeczy. Legginsy udało mi się kupić za 40 zł na promocji, więc śmieszne pieniądze.

    olik321 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate nie mogłam upolować Twoich wiadomosci, ale w końcu się udało!!! Ogromne gratulacje!!!! mam dziś nadzieje, na piekne zdjęcie :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola miałam Ci powiedzieć że ten lekarz w miarę młody jest, Spodziewałam się jakiegoś dziadka ! :P No i odesłał nas do medyka na następną wizytę, żeby tam przychodzić bo tam leczy niepłodność a tu przyjmuje tylko ciężarne. Nie powiedział zbyt dużo na temat wyników, zlecił nowe - wszystko co robiłam w tym cyklu musze powtórzyć. Następna wizyta wypadnie końcem marca bo w 7 dpo jak zbadam proga to chce na naturalnym cyklu a w tym zaczęłam brać luteinę to chyba nie ma sensu robić badania które nie będzie miarodajne.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ja Ci zazdroszcze samozaparcia. Z reszta te dystanse okolo 5 kilometrowe sa w sumie najprzyjemniejsze. Wiec korzystaj z ebdorfin ile wlezie.

    Agniecha brzuszek masz boski. Chyba se grochowej nagotuje i tez se taki zrobie ;)

    Nenusia nie wiek jak jest ze zwalnianiem pracownika w czasie choroby (wydaje mi sie ze nie mozna), ale juz po to chyba niestety nic mu nie zabroni :(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi aż wstyd ale na buty wydaje majątek. Dlatego mam ich mało :D ale mam takie dziwne stopy że nawet w domowych kapciach potrafią mi się bąble porobić. Także zimowe i treningowe to tylko Adidas ale są tak dobre i wytrzymałe że mam je już 5 lat :) jak na tą cenę to bardzo długo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Izape ja Ci zazdroszcze samozaparcia. Z reszta te dystanse okolo 5 kilometrowe sa w sumie najprzyjemniejsze. Wiec korzystaj z ebdorfin ile wlezie.

    Agniecha brzuszek masz boski. Chyba se grochowej nagotuje i tez se taki zrobie ;)

    Nenusia nie wiek jak jest ze zwalnianiem pracownika w czasie choroby (wydaje mi sie ze nie mozna), ale juz po to chyba niestety nic mu nie zabroni :(
    Jeszcze nie zwolnił ale ostrzegl ze jeśli zachoruje to to zrobi

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ