X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najśmieszniejsze jest to że pytając mnie o USG czy miałam robione sprawdziła wynik USG robionego moze jakieś 8 lat temu k powiedziała że mam pęcherzyki na tym USG i jest ok.... Nosz kur....

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Dziewczyny znów się nie udało. Pani doktor była b.dokladna. prawdopodobnie to jakaś jednak moja wada a nie zrobienia hsg. Mam mieście dziś USG jeszcze i zapisze mnie na histeroskopie. Ktoś to miał?jak to wygląda? Mówi że to może jakiś polip,długa kręta szyjką bo miesiączka wyplywa.
    Achia no co Ty??? Bez sensu... Ile można ?? :(

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytam o histeroskopie z laparoskopia. Nie wiem co lepsze

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia buuu :( kurcze może to jest przyczyną niepowodzeń?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Achia buuu :( kurcze może to jest przyczyną niepowodzeń?
    Najwyraźniej. Bo skoro pod ciśnieniem i na maxa mi szyjkę wyciągnęła i nie wleciało to nic innego też nie wleci. Czekam na panią doktor.oby termin był jeszcze w tym cyklu bo dziś dopiero 5dc!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, Achia... Przykro mi

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia :(

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tylko nadzieję że jeśli to przeszkoda to jest ona łatwo do usunięcia...

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia kurczę, to niedobrze. Niech lekarze kombinują jak moga!

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia z pozytywów to ja myślę, że tu leży przyczyna i jak Ci zrobią tą histero (może uda ci się z laparo) to zaskoczysz raz dwa :)
    Ja miałam laparo z histero ale to ja miałam torbiel i u mnie w szpitalu usypiali po prostu na godzinę.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate a lepiej mieć oba naraz? Czy histero w razie co usuwa przeszkody czy to tylko oglądanie środka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia moja psiapsi miała bardzo kręta szyjkę, robili jej jakiś zabieg na to ale nie pomógł... Zaszła przez inesminacje, po porodzie jest już o dziwo ok i mają zielone światło na naturalne starania

    KateHawke, Achia lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Kate a lepiej mieć oba naraz? Czy histero w razie co usuwa przeszkody czy to tylko oglądanie środka?

    Jedna dziewczyna napisała tak :
    "HSG to badanie TYLKO drożności jajowodów - nie można w jego trakcie działać "operacyjnie" czyli ew. czegoś wyciąć itp. Nie widać też jajników.
    Laparoskopia - można robić tylko diagnostycznie, czyli drożność jajowodów i sprawdzenie stanu jajników, ale można też przy okazji coś naprawić np pousuwać zrosty które ma wiekszość kobiet, ponakłuwać jajniki jeśli jest taka potrzeba, udrożnić jajowody itd.
    Histeroskopia - badanie wnętrza macicy i tylko macicy, niczego więcej. Można przy okazji pousuwać polipy, zrosty itp."

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny ja się dowiedziałam że póki mam regularne cykle iiii nie mam wąsów ani włosów na plecach to mi lekarka nie da skierowania na badanie testosteronu.

    Izape, ja też nie mam wąsów ani włosów na plecach, a testosteron miałam ponad normę. I 17-OH progesteron. Ale badania robiłam prywatnie, gin zlecił jak jeszcze nie była znana dokładna przyczyna niepowodzeń. Od 1.5 roku biorę steryd i wyniki się pięknie unormowały..

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Izape, ja też nie mam wąsów ani włosów na plecach, a testosteron miałam ponad normę. I 17-OH progesteron. Ale badania robiłam prywatnie, gin zlecił jak jeszcze nie była znana dokładna przyczyna niepowodzeń. Od 1.5 roku biorę steryd i wyniki się pięknie unormowały..
    No widzisz, ale baba jest niedouczona i nic nie wypisze bo nie musi. Faktycznie, tylko ciekawa jestem czy swojej córuni tez nie wypisywała badań bo po co... Bo wspominała że nie może zajść. Co za ludzie. Już nigdy do niej nie pójdę. Bo nie ma po co nawet na badanie nie skieruje.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strach się bać że są tacy lekarze..że mają dyplom i "leczą "....

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Strach się bać że są tacy lekarze..że mają dyplom i "leczą "....
    Moim Zdaniem lekarze powinni zdawać co jakiś czas testy egzaminy cokolwiek żeby cały czas poszerzali wiedzę a nie raz została lekarka to już wszystko wie i leczy tylko infekcje bo ma posadkę na NFZ i jak nie ma baba wąsa i owłosionej klaty to znaczy że może rodzić dzieci i niech zajmie się czym innym byleby nie szukaniem dziury w całym jak to mi powiedziała, bo uraziłam kochanka byłego. Chyba jak w każdym zawodzie każdy lekarz powinien się dokształcać cały czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 13:59

    Frelcia, Karma88 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka i Jeżowa, piękne zdjęcia dzidziusiów! Trzymam kciuki za spokojne ciąże :)
    Blue oby jutro kreska ciemniała!

    Ja ten cykl sobie odpuszczam, nawet żadnego testu nie kupię bo nie ma sensu. Jestem tak wykończona fizycznie i psychicznie że na pewno nie mam w tym cyklu owu, dziś już 23dc i wciąż temp na podobnym poziomie, śluzu nie ma więc za przeproszeniem dupa. Poza tym w niepokalane poczęcie nie wierzę a tu w tym cyklu było dopiero jedno <3 nie wiem co się stało, nigdy tak nie miałam ale libido zupełnie u mnie leży :/ ech przydałby się jakiś urlop...

    Jeżowa lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    No widzisz, ale baba jest niedouczona i nic nie wypisze bo nie musi. Faktycznie, tylko ciekawa jestem czy swojej córuni tez nie wypisywała badań bo po co... Bo wspominała że nie może zajść. Co za ludzie. Już nigdy do niej nie pójdę. Bo nie ma po co nawet na badanie nie skieruje.


    A kiedy idziesz do kliniki niepłodności ? serio na zwykłych w 95% to strata czasu o ile nie przyjmują i w klinice.
    Jak chcesz założyć aparat na zęby ti nie idziesz do dentysty tylko ortodonty niby jeden i drugi od zębów ale inna "działka".


    Achia przykro mi ale jeśli masz możliwość histero z laparo to tylko się cieszyć i korzystać !!!! dodatkowo przy laparo zobaczą czy nie masz endomendy i jak co to usuną. Wszystko jest do przeżycia przecierz poród do nie spacer po parku ;)


    Sylwia ile ci zostało antyków ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza tak powinno być. W zasadzie każdy zawód użyteczności publicznej powinien być "aktualizowany i poszerzany" o nowości z danej dziedziny. Szczególnie jeśli chodzi o tak odpowiedzialne zawody jak lekarz, prawnik czy moim zdaniem psycholog i pedagog :)

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ