Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamciu jeszcze zobaczymy, bo wszystko zależy od tego kiedy dostanę teraz @ i ile tabletek zdążę wybrać. Im więcej, tym lepiej, bo wtedy mniej mi zostanie na nowy cykl i może jakoś zdążę na owulkę wyczyścić, choć szanse małe... zapytam jeszcze gina dzisiaj co on w ogóle o tym sądzi, bo ostatnio jakoś nie pomyślałam.

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
  • Pomi Autorytet
    Postów: 327 475

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry lutowe dziewczyny!

    Ja poproszę o wpisanie na 4 lutego. 19 stycznie mam HSG, mam nadzieję, że mnie tam dobrze poprzepychają i luty będzie nasz ;)

    nick nieaktualny, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    09.2016 - Start
    11.2017 - czas na pomoc - Gameta
    04.2018 - operacja żpn
    08-09.2019 - 3 IUI nieudane
    10.2019 - Ivf krótki protokół
    16.12.19 - FET 4bb, beta <0. 1
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Witam się i ja. Bardzo piękny wątek! I ja mam urodziny w lutym, dokładnie 24 - i proszę o wpisanie mnie na ten dzień :) (a dodatkowo to nasza 1 rocznica ślubu z małżem :)) U mnie szanse są zerowe z moim PCOS i brakiem owulacji, ale tak cudownie piszecie o najbardziej płodnym miesiącu w życiu kobiety, że chcę Wam towarzyszyć dla samej zasady :)

    Powodzenia!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, miało być tak pięknie ale wyszło jak zawsze i przyszła @ :(
    Wpiszcie mnie proszę od razu na 5 lutego :)

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do towarzystwa na 1 lutego poproszę: )

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Kolorowapani Ekspertka
    Postów: 178 172

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej też chciałabym do was dołączyć. Lamciu proszę wpisz mnie na 4 lutego, ż góry dziękuję:*


    f2w390bvbt1an0rs.png
    Aniołek. 14tc. Lipiec 2017. Tęsknię
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę o wpisanie na 2 lutego...wpisałam się do testowania w styczniowym wątku na 31.01, ale nominalnie @ ma przyjść ok 2.02., więc pewnie zacznę testować przed 31.01 i tak przez kilka dni będę sikać do 2go :)
    Na nic nie liczę teraz, najbardziej chciałabym się wyleczyć skutecznie i podejść w lutym do hsg.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wszystkie Was wpisałam i liczę na powodzenie misji! <3

    Marudaruda, reset, Justaaa, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • NaTaLusia87 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takiej m razie ja testuję 7 lutego.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie maleństwo
  • MaryAnn Koleżanka
    Postów: 38 37

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-) Jestem tu nowa, choć obserwuję Was od jakiegoś czasu. Styczniowy test okazał się negatywny, a jeszcze tego samego dnia pojawiła się @... Testowanie lutowe wyznaczam na 04.02. Jeśli można, to z przyjemnością dopiszę się do Dziewczyn testujących tego dnia: Pomi i Kolorowejpani :-) powodzenia dla wszystkich lutowych testerek!

    nick nieaktualny, Pomi lubią tę wiadomość

    👶11.01.2019 r. ❤️ ♀️
  • Kolorowapani Ekspertka
    Postów: 178 172

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryAnn oby ten 4.02 był dla nas szczęśliwy <3 pozdrawiam

    MaryAnn lubi tę wiadomość


    f2w390bvbt1an0rs.png
    Aniołek. 14tc. Lipiec 2017. Tęsknię
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaTaLusia- Ciebie wpiszę dopiero jak dostaniesz @, bo na razie jeszcze nie powiedziałaś ostatniego słowa ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę wpiszcie mnie na jednak 5.02 bo nie wiem czy wczorajszy dzień zaliczać jako początek @ wiec liczę od dzisiaj i skupuje wszystkie wiruski od wcześniej testujacych dziewczyn co by i nam całej reszcie szczęście dopisało: -*:-*:-) trzymam za wszystkie kciuki oby miesiąc zakochanych okazał się i u nas mocno love love ❤

    Marudaruda, Bocianiątko, Bajkaaa lubią tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nieoficjalnie, ale już przydreptałam :) Luty to też mój urodzinowy miesiąc! I z tej okazji mam urodzinowy bonus :) dwa testowania! :D i to w tak krótkim miesiącu! ;) Wszystko dzięki mojej ovuexpress :D Tak więc Lameczko, wykreśl mnie proszę z moich urodzin 23.02 a zapisz mnie na 1.02 :) to razem z <3 Amy <3 może się skutecznie zarażę :D i jeśli moja ovuexpress się nie opóźni to też na 28.02 :D to z kolei imieniny mojego taty :) chociaż zostaje zawsze cień nadziei, że może w moje 31. urodziny będę już w dwupaczku...
    Edit: już jednak oficjalnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 17:34

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 993

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja poproszę o wpisanie na 20 lutego :) Może zrobię prezent mojemu M. który ma 24 imieniny? :D

    Mam nadzieję, że po łyżeczkowaniu druga miesiączka teraz przyjdzie planowo i będziemy mogli działać :))

    POWODZENIA!! <3

    Kolorowapani lubi tę wiadomość

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lamka i pozostałe staraczki :) witam się w pierwszym dniu mojej ciąży, poproszę o wpisanie na 8 lutego - tłusty czwartek, to może zobaczę dwie tłuste kreseczki :D

    Bocianiątko, Meśka, MaryAnn, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka poproszę o wpisanie na 6 luty :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, jestem na urlopie, podpisuję nowe testujące w środę :-) powodzenia <3

    Bocianiątko, Meśka lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamciu poproszę o zapisanie na 8 lutego -podwójne święto -tłusty czwartek i jeszcze urodzinki :D muszą być dwie kreski bo inaczej zjem 37 pączków!

    Kolorowapani, Bocianiątko, Pomi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Lamciu poproszę o zapisanie na 8 lutego -podwójne święto -tłusty czwartek i jeszcze urodzinki :D muszą być dwie kreski bo inaczej zjem 37 pączków!

    Lunaris miałam nadzieję że Cię tu nie zobaczę już :P będziemy testować razem i oglądać 2 tłuste kreseczki, w sumie 4 :D

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ