X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja faktycznie wtedy wygrałam taka 6 w totka (mimo iż w prawdziwego nie gram i nie będę grać)
    Prawda jest co mówisz że nie z każdego "bezowulacyjnego" cyklu jest ciąża niestety :(
    A do do badań to ja ręki uciąć nie dam ale palce już tak że mój emek ma beznadziejne wyniki badań bo jego tryb życia jest mega zły i praca też... A dlatego on tak bardzo nie chciał iść na badania, ale leki lykal ile bym mu nie dała o jakich,
    Dziewczyny rozumiem wasze rozczarowanie bo ja tak naprawdę starałam się ale nic mi nie wyszło że coś jest nie tak u mnie i się udało więc nie mogę się wymadrzacwale wiem jedno ze skoro walczycie to wywalczycie ta ciąże,
    Patrząc na weteranki które są w ciąży to widać że ta walka jest do wygrania i ja ogromnie trzymam kciuki za was :). <3

    Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Reset to mnie teraz zmotywowałaś żeby w przyszłym cyklu zacząć od MUCHy! Skoro i tak mam w planach.

    Lamuś, ja się tu zachowuję ostatnio jakbym miała jakieś profity od firm diagnostycznych, badających muchę, ale naprawdę czym więcej o niej czytam, tym bardziej mnie przekonuje, że powinno być to rutynowe badanie. Tylko w naszym społeczeństwie to chyba nadal każdy uważa, że jego to nie dotyczy, bo nie jest rozwiązły seksualnie itp.

    Jak będziesz robiła MUCHę, to zrób też od razu posiew z antybiogramem. To niby kolejne 80 zł, ale warto.
    Bajkaaa wrote:
    A do do badań to ja ręki uciąć nie dam ale palce już tak że mój emek ma beznadziejne wyniki badań bo jego tryb życia jest mega zły i praca też... A dlatego on tak bardzo nie chciał iść na badania, ale leki lykal ile bym mu nie dała o jakich,
    <3

    Bajka, a to różniebywa.Flower np. pocieszała mnie, że jej mąż pali jak smok i ogólnie prowadzi tryb życia daleki od ideału wskazywanego przez andrologów, a wyniki miał idealne. Mąż Izy dla odmiany nie pali, a wyniki poleciały... Chyba nie ma reguły.
    A mój też łykał już wcześniej, ale teraz łyka chętniej. No i myślę, że mojemu musieli coś powiedzieć do słuchu na temat tego cholesterolu (a to dzień wcześniej niż morfologia było), bo chyba się dość mocno przejął. Dziś na śniadanie zrobił nam warzywa z patelni i jajko sadzone, a dawniej byłoby tosty z salami i żółtym serem na białym pieczywie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 12:19

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:

    Słonecznik - różnie piszą o powtarzaniu morfologii (raz że 3 badania co miesiąc, gdzie indziej że 3 i każde co 3 miesiące). Ja zakładam, że skoro spermatogeza trwa między 72 a 90 dni to co miesiąc jest bez sensu. Póki co u nas wjechały suplementy i zobaczymy co powie androlog (pewnie zleci usg jąder , może dodatkowe badania- łatwiej będzie znieść te 3 miesiące wiedząc, że COŚ robimy).
    Jak tak patrzę to i tak od 12 października ustaliliśmy, że ja mam PCO, mam słabe endometrium, mam ureaplasmę i mycoplasmę, niedoczynność tarczycy, u M. słaba morfologia.
    Z plusów- u mnie w normie testosteron, nie mam Hashimoto, nie mam chlamydii.
    To de facto trzy miesiące badań, a sporo wniosków...

    Czyli jednak optymalnie co 3 miesiące.
    Sporo badań w tak krótkim czasie wykonałaś to fakt ale wiesz przynajmniej z czym się mierzysz.
    Szkoda tylko że ginekolodzy tak nie podchodzą do tego jak my tutaj. To powinno być na starcie robione, tak jak cytologia. Skierowanie na podstawowe badania dotyczące kobiecej płodności powinno być na pierwszej wizycie niezależnie od tego czy ktoś się stara czy nie. Krew mnie zalewa jak słyszę że dopiero po roku starań ginekolog zauważa problem.

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może i ja podpytam: z mojego badania krwi wyszło Chlamydia Trachimatis przeciwciała w klasie IgG 30,25 RU/ml (wynik dodatni). Lekarka zbyt mocno się tym nie przejęła, zapisała Azitrox (jednorazowa dawka ja i M.). Czy w takim przypadku powinniśmy coś jeszcze zbadać?

    Ps. lekarka nie widziała przeciwwskazań i na luty zapisała na laparoskopię...

    Z góry dziękuję za pomoc :)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    to może i ja podpytam: z mojego badania krwi wyszło Chlamydia Trachimatis przeciwciała w klasie IgG 30,25 RU/ml (wynik dodatni). Lekarka zbyt mocno się tym nie przejęła, zapisała Azitrox (jednorazowa dawka ja i M.). Czy w takim przypadku powinniśmy coś jeszcze zbadać?

    Ps. lekarka nie widziała przeciwwskazań i na luty zapisała na laparoskopię...

    Z góry dziękuję za pomoc :)

    Cabrera, mój ginekolog, do którego mam wiele zastrzeżeń, ale jednocześnie widzę, że trafia z pewnymi rzeczami, powiedział, że badań z krwi w ogóle nie zleca, bo dla niego nie są one wiarygodne, stąd MUCHa i tylko metodą PCR.

    Ja bym na pewno powtórzyła badanie po antybiotyku, czy zadziałał. Yoselyn np. musiała leczyć się dłużej niż jeden antybiotyk... U nas dowiem się we wtorek, czy Unidox brany przez 7 dni pomógł.

    No i teraz widzę Twoją stopkę...Poczytaj sobie wyżej co przeczytałam nt.zakażeń bakteriami w kontekście kiepskiej morfologii i przemyśl, czy nie zrobić pełnej MUCHy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 12:58

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset - dzięki :)
    Badanie z krwi było w pakiecie, więc "wyszło" przy okazji.
    Pewnie zrobię wymaz, ale poczekam na działanie/lub też nie antybiotyku, to będzie pewnie już po laparo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. też skłaniam się ku tezie, że słabsze wyniki nasienia spowodowane są przebytymi infekcjami :(
    Na szczęście u nas też ilość jest w miarę ok, więc dokładnie tak samo przeliczam na ilość zdrowej armii ;)

  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zaraz się zaplacze ten cykl chyba pójdzie na straty rozłożyłam sie totalnie na serduszka nie mam siły a mój kochany
    wyjezdza dzisiaj do pracy i wraca dopiero we wtorek wieczorem ovu przypada na poniedziałek z wyliczeń więc raczej cykl na stary.

    Ps: a nawet testy ovu kupiłam na ten cykl :-(

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Ps. też skłaniam się ku tezie, że słabsze wyniki nasienia spowodowane są przebytymi infekcjami :(
    Na szczęście u nas też ilość jest w miarę ok, więc dokładnie tak samo przeliczam na ilość zdrowej armii ;)

    Ja nie wiem, czy tylko na to zwalać, bo jednak u mojego M. leukocyty wyszły idealnie (u Izy za to leukocyty podwyższone, więc u niej obstawiam chorobę u M. i szybką poprawę). Ale też łatwiej żyje się z taką nadzieją, że przynajmniej częściowo to wina bakterii...

    Zakładanie, że tryb życia jest w stanie aż tak dobić plemniki o tyle budzi we mnie sprzeciw, że wówczas co najmniej połowa społeczeństwa by miała problemy, a tymczasem w środowiskach patologicznych, czyli gdzie pali i pije się na potęgę, odsetek ciąż jest spory.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja nie wiem, czy tylko na to zwalać, bo jednak u mojego M. leukocyty wyszły idealnie (u Izy za to leukocyty podwyższone, więc u niej obstawiam chorobę u M. i szybką poprawę). Ale też łatwiej żyje się z taką nadzieją, że przynajmniej częściowo to wina bakterii...

    Zakładanie, że tryb życia jest w stanie aż tak dobić plemniki o tyle budzi we mnie sprzeciw, że wówczas co najmniej połowa społeczeństwa by miała problemy, a tymczasem w środowiskach patologicznych, czyli gdzie pali i pije się na potęgę, odsetek ciąż jest spory.

    Z tym trybem życia masz rację, mam dokładnie te same odczucia patrząc ilość ciąż w środowiskach (choć nie lubię tego słowa, to go tu użyje) patologicznych.
    U nas M. nie pali, alkohol sporadycznie, ruchu ma dużo, zdrowa dieta. Choć wiek już nie najmłodszy ;)
    Ale zobaczymy, czas pokaże, najpierw u mnie trzeba jeszcze usunąć torbiel, międzyczasie suplementacja i potem będziemy myśleć dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 wrote:
    Kurcze zaraz się zaplacze ten cykl chyba pójdzie na straty rozłożyłam sie totalnie na serduszka nie mam siły a mój kochany
    wyjezdza dzisiaj do pracy i wraca dopiero we wtorek wieczorem ovu przypada na poniedziałek z wyliczeń więc raczej cykl na stary.

    Ps: a nawet testy ovu kupiłam na ten cykl :-(

    Jeśli mogę doradzić: mierz temp., rób testy, może ovu się przesunie i zdążycie idealnie we wtorek ;)

    Rub45 lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mój pali i lubi pić piwo czego ja nienawidzę, a na dodatek ma pracę gdzie przegrzewa cały czas organizm

    Co do patologi... Dziewczyny ale tam nie ma stresu s to jest czynnik też bardzo źle wpływający na plemniki, oni mają high life i kobiety i faceci i dzieci się rodzą, a normalnie ludzie w dzisiejszych czasach są permanentnie zestresowani czego niestety nie jesteśmy w stanie wyeliminować...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się weekendowo :-)
    Emilka, Kate, Luna gratuluję wczorajszych bet. Progesteronem nie przejmujcie się, aż tak bardzo bo jego akurat da się podrasować lekami. Najważniejsze, że bety piękne.
    Meśka krecha obiecująca.
    Izap jeżeli chodzi o badania w diagnostyce na Krakowskiej to homocysteinę na pewno badają na miejscu. Co do AMH nie mam 100% pewności, ale raczej też, zważywszy na to, że krew na AMH oddawałam rano, a wieczorem tego samego dnia miałam już wynik. Myślę, że gdyby nie badali na miejscu dłużej czekałabym na wynik.
    A ja się "pochwalę", że dzisiaj (12dpo)robiłam próbę generalną przed poniedziałkowym testowaniem i tradycyjnie jak to u mnie najbielszy odcień bieli :-( Echhh

    Emiilka, KateHawke lubią tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny pięknie pokłócony dzien z M. Aj kurwa.


    A najgorzej, ze moj cykl robi mnie totalnie w balona no totalnie. Mam wrazenie, ze moja owu byla juz i to dosc wczesnie. Patrzac po sluzie to na poczatku tygodnia ale to byl 8-10dc. Dziwnie, bo dzis mam mocno lepki jak po owu. No nic poczekam do srody na podglad, zobaczymy co gin powie. I bede kombinowala jakos te limfocyty zrobic chyba, ze @ mnie ekspresowo nawiedzi. :D

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Kolorowapani Ekspertka
    Postów: 178 172

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze serduszko w lutym donosi że:
    Beta 11dpo 88
    Beta 13dpo 234 :)
    Mąż się śmieje że bliźniaki
    Progesteron 17.1, to dobry?
    Mam ewentualnie dupka w zapasie, nie wiem czy brać na wszelki wypadek?

    Jeśli mogę to: ślę wiruski na następne serduszka <3 <3 <3

    problemik, Emilkap11, Kotowa, Barbarka1984, Słonecznik, Karma88, nowa na dzielni, Rub45, ANkaG, Emiilka, carolla90, Kaczorka, Czrna 81, Lunaris, Kargo31, agnieszka00, MaryAnn, KateHawke, Morusek, Koteczka82, Diamond92, blue00, nenusia lubią tę wiadomość


    f2w390bvbt1an0rs.png
    Aniołek. 14tc. Lipiec 2017. Tęsknię
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowa wszystkie wyniki super ❤

    Kolorowapani lubi tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilkap11 wrote:
    Witam się weekendowo :-)
    Emilka, Kate, Luna gratuluję wczorajszych bet. Progesteronem nie przejmujcie się, aż tak bardzo bo jego akurat da się podrasować lekami. Najważniejsze, że bety piękne.
    Meśka krecha obiecująca.
    Izap jeżeli chodzi o badania w diagnostyce na Krakowskiej to homocysteinę na pewno badają na miejscu. Co do AMH nie mam 100% pewności, ale raczej też, zważywszy na to, że krew na AMH oddawałam rano, a wieczorem tego samego dnia miałam już wynik. Myślę, że gdyby nie badali na miejscu dłużej czekałabym na wynik.
    A ja się "pochwalę", że dzisiaj (12dpo)robiłam próbę generalną przed poniedziałkowym testowaniem i tradycyjnie jak to u mnie najbielszy odcień bieli :-( Echhh
    Emilka a w niedzielę mają czynne ?? Orientacyjnie ile płaciłas za homocysteine i AMH ??

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Emilka a w niedzielę mają czynne ?? Orientacyjnie ile płaciłas za homocysteine i AMH ??
    Tak, oni działają w trybie 7/24 więc badania możesz zrobić codziennie o każdej porze. Chociaż kiedyś pobierająca krew zasugerowała, że hormony najlepiej robić pomiędzy 7 a 10 rano więc do tego się staram stosować. Jeżeli chodzi o ceny to nie pamiętam dokładnie ale homocysteina coś około 60 zeta a AMH chyba ok 160. Ja rachunki zawsze szybko wyrzucam, żeby się nie dołować tym ile to już kasy pochłonęły starania. Myślę, że nienajgorsze autko można by już za to kupić :-D A i jeszcze warto założyć u nich kartę stałego klienta, bo potem będziesz mieć 5% zniżki na wszystkie badania ;-)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogladala ktoras z Was film Zabicie Swietego Jelenia z Farellem i Kidman i moze mi powiedziec o cholere chodzi w tyn filmie ?
    Wczoraj jednym okiem ogladalam bo moj M sobie puścił i dawno nie widzialam tak zrytego filmu

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 lutego 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilkap11 wrote:
    Tak, oni działają w trybie 7/24 więc badania możesz zrobić codziennie o każdej porze. Chociaż kiedyś pobierająca krew zasugerowała, że hormony najlepiej robić pomiędzy 7 a 10 rano więc do tego się staram stosować. Jeżeli chodzi o ceny to nie pamiętam dokładnie ale homocysteina coś około 60 zeta a AMH chyba ok 160. Ja rachunki zawsze szybko wyrzucam, żeby się nie dołować tym ile to już kasy pochłonęły starania. Myślę, że nienajgorsze autko można by już za to kupić :-D A i jeszcze warto założyć u nich kartę stałego klienta, bo potem będziesz mieć 5% zniżki na wszystkie badania ;-)
    U mnie w diagnostyce mi dzisiaj dała 10% zniżki i powiedziała że przy wymazach też mi da, więc 50 zł w kieszeni :) hura, będę miała na paliwo do Rzeszowa żeby zrobić homocysteine i AMH :p nie ma to jak szoping laboratoryjny w Rzeszowie.

    Swoją drogą dziwne, bo ze stalowej wyniki wysłane sa do tarnobrzega i potem do Krakowa, a to kupa drogi.... Czemu nie wysyłają tego do Rzeszowa ? Dziwne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 15:22

    Emilkap11, Meśka, reset, Emiilka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ