X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 lutego 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    hmmm... czy tylko ja mieszkam na takim wygwizdowie????

    ktoś tu jeszcze jest z "Dzikiego zachodu" Polski, gdzie cała reszta myśli, że tu same lasy i nie ma żywej duszy? :P

    Czuje się kompletnie pomijana :(
    Kochana w tak zwanym lesie to mieszkam ja! Samo serce Borów Tucholskich :-D W jakąkolwiek stronę wyjedziesz z mojej mieściny to las! I wszędzie mam daleko :-(

    Emilko kochana, pięknie! Niech teraz maluszek rośnie i już czekamy razem z Tobą za wizytą serduszkową :-)

    reset, nowa na dzielni, Kargo31, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 6 lutego 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Kochana w tak zwanym lesie to mieszkam ja! Samo serce Borów Tucholskich :-D W jakąkolwiek stronę wyjedziesz z mojej mieściny to las! I wszędzie mam daleko :-(


    Zazdroszczę uwielbiam las ja mieszkam nas samym morzem

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Kochana w tak zwanym lesie to mieszkam ja! Samo serce Borów Tucholskich :-D W jakąkolwiek stronę wyjedziesz z mojej mieściny to las! I wszędzie mam daleko :-(

    Emilko kochana, pięknie! Niech teraz maluszek rośnie i już czekamy razem z Tobą za wizytą serduszkową :-)
    Ha chociaż do kogoś mam bliżej, a nie same Warszawy i Wrocławie ;) :p

    Czrna 81, pakatasia96 lubią tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 6 lutego 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 wrote:
    Zazdroszczę uwielbiam las ja mieszkam nas samym morzem
    Morze jejku spełnienie moich marzeń :-)

    Rub45 lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 lutego 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 wrote:
    Zazdroszczę uwielbiam las ja mieszkam nas samym morzem
    Eeej to pięknie! :-D
    Mój owulak dalej pozytywny, więc dołączam do Ciebie i Karmy ;-)

    Karma88, Rub45 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 6 lutego 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Kochana w tak zwanym lesie to mieszkam ja! Samo serce Borów Tucholskich :-D W jakąkolwiek stronę wyjedziesz z mojej mieściny to las! I wszędzie mam daleko :-(

    Emilko kochana, pięknie! Niech teraz maluszek rośnie i już czekamy razem z Tobą za wizytą serduszkową :-)

    U mnie też wszędzie lasy...i jeziora. Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska, najbliżej mam Wigry.
    ZAPRASZAM!!!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Kochana w tak zwanym lesie to mieszkam ja! Samo serce Borów Tucholskich :-D W jakąkolwiek stronę wyjedziesz z mojej mieściny to las! I wszędzie mam daleko :-(

    Emilko kochana, pięknie! Niech teraz maluszek rośnie i już czekamy razem z Tobą za wizytą serduszkową :-)

    Ja Bory Dolnośląskie :p ale jakoś bardziej ciągnie mnie w góry :p może kiedyś się przeprowadzę:D

    Ja właśnie kwitnę pod gabinetem... Ale jak już wytrzymałam godzinę to wytrzymam kolejną..

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    A skąd jesteś? :)
    Jeśli dobrze kojarze, to Ty jesteś z Olkusza? To mieszkam od Ciebie niedaleko, ale nie będę się aż tak ujawniac, wkoncu to otwarte forum:p mogę napisać Ci na priv:)

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przychodzę po poradę

    Mam wyniki wczorajszej krwi
    i o ile żelazo mam w normie 96 przy normie 37-145ug/dl
    o tyle ferrytyna juz słabo 19 przy nromie 13-150 ug/l

    do tego kwas foliowy za duży ( biorę SOLGAR !! o ten https://byhealth.pl/solgar-kwas-foliowy-400mcg-100-tabletek?gclid=CjwKCAiAweXTBRAhEiwAmb3XuxNrdujGzechGqUUnqK3MgzqLudv_a0CJvqQYPq0Ofl8hjiau6Rz9hoCyiQQAvD_BwE )

    mam 21 przy normie 4,6-18.7 ng/ml
    aale myślę, że to dlatego iż biorę go przed samym snem około 23 by nie zwymiotować.


    Doradzcie proszę sprawdzać dalej homocysteine czy powtórzyć kwas za 2-3 tyg ale brac go wtedy rano czy w dzień by zdążył się zmetabolizować??
    Badanie miałam też robione 15 listopada ( czyli chwilę przed fasolką, wtedy brałam inofem i wynik był 12,1)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 17:25

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Jeśli dobrze kojarze, to Ty jesteś z Olkusza? To mieszkam od Ciebie niedaleko, ale nie będę się aż tak ujawniac, wkoncu to otwarte forum:p mogę napisać Ci na priv:)
    Wysłałam zaproszenie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ha chociaż do kogoś mam bliżej, a nie same Warszawy i Wrocławie ;) :p
    Luna ja do Bydgoszczy nie mam az tak daleko :) Moze jakies 70 km mam teraz do Bydgoszczy.

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    I ja też!
    Jeszcze inny kraniec Polski, toż to prawie Litwa!
    A w weekendy w sklepach sami Litwini, bo u nas taniej.

    U nas wszędzie Czesi, w Castoramie czy Auchan to masakra :) a najwiecej na stacji benzynowej :)

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Paśnik przyjmuje na ulicy Emilii Sczanieckiej 4 w Łodzi? :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Eeej to pięknie! :-D
    Mój owulak dalej pozytywny, więc dołączam do Ciebie i Karmy ;-)

    U mnie piki krótkie wiec pewnie wieczorem lub rano bedzie juz negatyw trzymam za twoje serduszkowanie zeby było owocne

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa90 wrote:
    Morze jejku spełnienie moich marzeń :-)
    musze ci kiedyś wstawić zdjecie jak u mnie pięknie :-)

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ha chociaż do kogoś mam bliżej, a nie same Warszawy i Wrocławie ;) :p
    Luna mi się właśnie wydaje, że z Wrocławia jest niewiele dziewczyn. Kojarzę około 4.

    Jeśli Frelcia będzie robiła na ślunsku to chyba się skuszę i podjadę jak mi pozwolicie :-P

    Chyba że dolnoślązaczki się zgłoszą do mnie na meeting we Wro!

    Emilka super, że jest pęcherzyk <3

    Luna współczuję rzyganka :-(

    Rub gratulacje owulaczka!

    Olik ja bym pewnie zbadała homocysteinę.


    Ja się tak zaskoczyłam pozytywnie wczoraj. Zaproponowałam mężowi przy filmie, żeby sobie zapalił na lepszy humor, bo raz na jakiś czas mu się zdarza (nie papierosy). I powiedział, że on już nie ma zamiaru bo czytał, że plemniki cośtam (i tu zaczyna tłumaczyć mi wpływ palenia na nasienie). Jestem w szoku, bo sam musiał szukać informacji i bardzo miło mi się zrobiło, że dba o to sam z siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 17:41

    reset, Luna1993, olik321, Rub45, Czrna 81, Izape_91, nowa na dzielni, Emiilka, Lena21, Frelcia, amb83, Kargo31, Lunaris, Anaaa90, Bocianiątko, MaryAnn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka aż się uśmiechnęłam jak to czytałam, brawa dla emka za zaangażowanie :)

    lamka lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka powiedz mężowi że dziewczyny z forum go chwalą że taki dojrzały, odpowiedzialny i może być wzorem dla innych facetów :-) Troszkę połechcesz jego ego i też mu sprawiasz przyjemność ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 18:00

    reset, Rub45, lamka, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, mój czytał wczoraj o orzechach brazylijskich ;) no i karnie je zdrowo, łyka wszystko, co daję, ograniczył palenie (choć jeszcze nie rzucił), alkoholu nie pije, kawy też mniej... Nawet na androloga w walentynki się nie skrzywił ;)

    Choć i tak mam wrażenie, że podszedł do tej morfologii nie do końca poważnie i chyba nie czuje powagi sytuacji i jak to może rzutować. Ale też nie chce ja mu tego uświadamiać, on z przymrużeniem oka patrzy na wiedzę medyczną z internetu, więc liczę że wizyta u lekarza mu uświadomi, że nie jest wesoło.

    Mam wrażenie że bardziej ruszył go wysoki cholesterol niż morfologia ;) z drugiej strony wszystko ma wpływ na jakość nasienia, więc ważne że robi cokolwiek dla swojego zdrowia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 18:32

    Czrna 81, lamka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Luna mi się właśnie wydaje, że z Wrocławia jest niewiele dziewczyn. Kojarzę około 4.

    Jeśli Frelcia będzie robiła na ślunsku to chyba się skuszę i podjadę jak mi pozwolicie :-P

    Chyba że dolnoślązaczki się zgłoszą do mnie na meeting we Wro!

    Emilka super, że jest pęcherzyk <3

    Luna współczuję rzyganka :-(

    Rub gratulacje owulaczka!

    Olik ja bym pewnie zbadała homocysteinę.


    Ja się tak zaskoczyłam pozytywnie wczoraj. Zaproponowałam mężowi przy filmie, żeby sobie zapalił na lepszy humor, bo raz na jakiś czas mu się zdarza (nie papierosy). I powiedział, że on już nie ma zamiaru bo czytał, że plemniki cośtam (i tu zaczyna tłumaczyć mi wpływ palenia na nasienie). Jestem w szoku, bo sam musiał szukać informacji i bardzo miło mi się zrobiło, że dba o to sam z siebie.


    Dziękuję kochana ten pozytywny owulak mnie bardzo dobrze nastroił bałam sie ze juz u mnie pików nie ma no bo wiek i te sprawy hehe


    Lamka co do męża to super ze sie przejął jeżeli chodzi o chłopów to nie częsty przypadek podziwiać chwalić i motywować do dalszej walki :-)

    lamka lubi tę wiadomość

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ