X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, jeśli tu zaglądasz daj Kochana znać jak poszła wizyta u profesora.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Ja jestem z miasta gdzie Szydlo powiedziala " tak wyglada miasto w ruinie" i nasz prezydent stal sie znany :D i mamy najwiekszego krasnala na swiecie :D

    Kto zgadnie? :D Kingulla Ty nie odpowiadasz :D

    Nowa Sól?:)
    Jestem freakiem i nałogowcem jak chodzi o politykę;)

    carolla90 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Mam zapasy... Na ślubie prosiliśmy o flaszki zamiast kwiatków;) przezorna jestem w życiu:)

    Reset my dostaliśmy 28 butelek, w rok wypiliśmy wszystko ;p oczywiście nie sami, ale wypiliśmy...

    Dziewczyny ja mam dzisiaj jakiś melancholijny nastrój. Próbuję sobie przetłumaczyć, że nic z tego nie będzie, ale ta głupia nadzieja ciągle wraca... Jak się jej pozbyć ? Ja poprostu chcę wrócić do świata żywych... Przestać myśleć i analizować, bo czuję, że to jest jedyny sens mojego życia... Nawet rozmowy o wyjeździer wakacyjnym i planowaniu mnie nie cieszą. Czuję, że to wszystko przestaje mieć sens. Wiem, że tak nie mogę. Żeby chociaż było jakieś światełko w tunelu, ale nic, jest zupełna ciemność pustka i wogoóle, dooolina. Chcę znowu zacząć żyć i przestać marzyć o czymś, na co pewnie będę czekać latami... Czy ja jestem nienormalna ? Czy coś ze mną nie tak... Chcialabym wrócić do dnia naszego ślubu i nigdy nie usłyszeć od męża tych słów, że chce mieć ze mną dziecko, żeby nie trafiły do mnie te słowa z naszego kazania ślubengo, że stworzymy ciepły dom i z gromadką dzieci, a mąż będzie o nas dbał... CHciałabym tego niegdy nie usłyszeć, nigdy nie trafić tu gdzie obecnie jestem... To mnie tak cholernie boli, a to wszystko brzmi w głowie jakby było wczoraj... Przepraszam, że tak smęce, nawet nie mam komu się wygadać, a emkowi nie chcę pokazywać tych moich głupich humorów... wiem że przeżywa te wyniki nadal...

    Jedyne dobre wieści są takie, że mama już w miarę funkcjonuje samodzielnie, bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że dzień dwa, może tydzień i wróci do całkowitej sprawności.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nowa Sól?:)
    Jestem freakiem i nałogowcem jak chodzi o politykę;)

    Wygralas paczke pampersow ! :D w sumie powiedziala u nas Polska w ruinie, ciaza zabiera mi umysl :D

    reset lubi tę wiadomość

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izus, my dostaliśmy tych butelek 60 i zostało ok 20, a od ślubu minęło pół roku;)

    Cieszę się, że z Mama lepiej:*

    Co do reszty... tulę <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, bo z tym naszym pragnieniem jest tak, że jeśli raz je poczułyśmy to ciężko będzie spocząć póki celu nie osiągniemy. Dlatego mimo tylu trudnych dni i momentów załamań, większość z nas się podnosi i walczy dalej. Ale ta walka przynosi efekty i w końcu większość z nas widzi upragnione dwie kreseczki.

    Zaczęłaś szczegółowe badania, masz plan iść do kliniki, naprawdę wierzę, że z dużą pewnością znajdą tam przyczynę i za jakiś czas będziesz nam pisała kolejne wyniki badania bety i mówiła o mdłościach.

    Wiem też, że ciężko żyć tylko tym tematem, bo mocno zaprząta on myśli. Mi po cp, która mocno mnie podłamała i myślałam, że cięzko będzie się pozbierać, pomogło skupienie na ćwiczeniach i na pracy oraz spędzanie jak najwięcej miłych chwil z eMkiem.

    Dlatego warto walczyć, robić badania i szukać przyczyny, ale jednocześnie robić coś dla siebie i starać się by tych dobrych dni było jak najwięcej.

    Luna1993, Izape_91 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dzisiaj myślałam jak tam wizyta Aksamitnej.

    Ja bym się udziela więcej, bo czytam post każdej z Was. Jestem z Wami od niedawna, regularnie pisze od 3 (?) Miesięcy, choć czytałam od ostatniego poronienia w sierpniu. I jakoś mi teraz trudno pisać, bo... nie chce nikomu sprawić przykrości. :( tym że mi się "udalo". I to dość szybko po ostatniej stracie, nie wiem, takie mam durne myśli, że mogę Wam sprawiać przykrość. Bo wiem ile się staracie :(

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aksamitna, jeśli tu zaglądasz daj Kochana znać jak poszła wizyta u profesora.
    Też właśnie o tym dziś myślałam, więc podbijam!

    Dziewczyny wiecie może co z Sylwią? Udziela się na wątku o in vitro?

    Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, nikomu nie sprawiasz przykrości! Pisz śmiało <3

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Hej dziewczyny ja tak na szybko z pracy. Mam wyniki badań hormonów. Powiedzcie mi proszę jak to wygląda i co robić.
    Oczywiście prolaktyna za wysoka :-(

    Badania w 4 dc.

    Estradiol 15,2 pg/ml
    FSH 6,2 mlU/ml
    LH 9,6 mlU/ml
    Progesteron 0,369 ng/ml
    TSH 1,700 ulU/ml ( spadło z 3,26)
    Prolaktyna 31,30ng/ml
    Biorę euthyrox i castagnus (od 4 dni).

    Dziewczyny czy któraś zna się na tych wynikach i mogłaby mi powiedzieć co powinnam zrobić i brać?
    Czy Castagnus wystarczy?

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja mama dzisiaj zrobiła mi niespodziankę i zostawiła magnes na lodówce. Tak mi się miło zrobiło bo wiem że oni też bardzo się stresowali moim in vitro - ilością tych leków, moim dołem, wątpliwościami.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9cf1c0e209e4.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 19:54

    olik321, Emiilka, Izape_91, _Hope_, Luna1993, Siwulec, Frelcia, Flowwer, Czrna 81, carolla90, Lena21, nowa na dzielni, Bajkaaa, agnieszka00, gilmoregirl, Kargo31, Achia, Cabrera, Yoselyn82, Kingulla, ANkaG, Jeżowa, Sarna84, E_w_c_i_a, summer86, blue00, Lunaris, Anna Stesia, Barbarka1984, Jedna_z_Wielu, Anaaa90, Emilkap11, Bocianiątko, Morusek, nenusia, MaryAnn, Karma88 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Dziewczyny czy któraś zna się na tych wynikach i mogłaby mi powiedzieć co powinnam zrobić i brać?
    Czy Castagnus wystarczy?
    A czytałaś Kochana to co ci tam wcześniej pisałam?

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Też dzisiaj myślałam jak tam wizyta Aksamitnej.

    Ja bym się udziela więcej, bo czytam post każdej z Was. Jestem z Wami od niedawna, regularnie pisze od 3 (?) Miesięcy, choć czytałam od ostatniego poronienia w sierpniu. I jakoś mi teraz trudno pisać, bo... nie chce nikomu sprawić przykrości. :( tym że mi się "udalo". I to dość szybko po ostatniej stracie, nie wiem, takie mam durne myśli, że mogę Wam sprawiać przykrość. Bo wiem ile się staracie :(

    Luna to nie jest tak jak mówisz, w moim problemie jestem ja i mój mąż i to czego tak bardzo chcemy a nie możemy tego osiągnąć. Jakoś wcześniej mnie to ruszało bardziej, jak dziewczyny tutaj zachodziły w ciąże, a ja powoli odkrywałam, że coś z nami nie tak. Teraz potrafię się cieszyć z tego, że powoli każdej się udaje. Powiem Ci, że smutniejsze jest to, że ktoś jest tu długo z nami, pewnego dnia widzi dwie kreski i już tu się nie pojawia. Wcale się nie dziwię, że odchodzi, ale w końcu wiemy tutaj o sobie nieraz tyle, że w realnym świecie nie znamy tak drugiej osoby :) Takie osoby jak Ty są u potrzebne bo dajecie tą nadzieję, której nieraz bym mieć nie chciała, ale mam... i tak już chyba będzie zawsze, poprostu jej nie stracę mimo wszystko...

    KateHawke, Czrna 81, Lunaris, Anaaa90 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Izus, my dostaliśmy tych butelek 60 i zostało ok 20, a od ślubu minęło pół roku;)

    Cieszę się, że z Mama lepiej:*

    Co do reszty... tulę <3


    Reset, nie mam pytań ;D Ja dzisiaj sobie walnę grzańca. Czekam na emka i zastanawiam się, czy robić kisiel czy budyń bo mam na coś ochotę.

    reset lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza Ty tej nadzieji nie zabijaj, tylko ją pielęgnuj! My kobiety potrzebujemy jej jak powietrza. Jak to któraś dziewczyna kiedyś tu napisała, jeśli masz macicę to zawsze jest szansa na ciążę. Izuś będzie lepiej :-) I dobrze że z mamą lepiej :-)

    Luna głupoty gadasz! Progesteron Cię zamroczył hehe!

    Luna1993, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:

    Dziewczyny wiecie może co z Sylwią? Udziela się na wątku o in vitro?
    Wiem że pochodzi jednak do kolejnego IVF chce dać szansę własnym przed AZ czy KD.



    Iza ja z mojej strony napiszę ogólnie WALCZ bo po burzy nadchodzi słońce, może weź tą sprawę z innej strony "jako próba " bo wiem że okruszek czeka tylko matka musi zawalczyć !!

    Izape_91, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny moja mama dzisiaj zrobiła mi niespodziankę i zostawiła magnes na lodówce. Tak mi się miło zrobiło bo wiem że oni też bardzo się stresowali moim in vitro - ilością tych leków, moim dołem, wątpliwościami.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9cf1c0e209e4.jpg


    Kate masz wspaniałych rodziców, będą dobrymi dziadkami :) Bardzo dobrze, że masz w nich takie wsparcie, to jest bezcenne.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny moja mama dzisiaj zrobiła mi niespodziankę i zostawiła magnes na lodówce. Tak mi się miło zrobiło bo wiem że oni też bardzo się stresowali moim in vitro - ilością tych leków, moim dołem, wątpliwościami.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9cf1c0e209e4.jpg


    Masz wspaniałałą Mamę !!! Aż mam łzy w oczach bo ja nigdy nie usłyszałam takich słów od własnej matki, zresztą nawet nie mam z nią kontaktu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mówiłam, że to jakieś durnoty mi po głowie chodzą, chyba dziś mózg wyrzygałam ;)

    Kate jakie to miłe <3 Mi mama ostatnio kupiła kubeczek do kawy z napisem "moja kochana córeczka z uśmiechem pije z tego kubeczka" :) I to był jeden z piękniejszych prezentów jakie dostałam.

    Izape ja wierzę w każdą z Was, bo to nie tak, że wykorzystaliście już wszystkie możliwe metody. Nawet nie domyślam się, ile siły wymaga taka walka. Bedziesz cudowna mama. Każda z Was będzie :*

    Ja nikomu nie mówiłam o moich poronieniach, nawet mamie. Nie chciałam nikogo martwić. O tej ciąży też wiecie tylko Wy. Dlatego nie wyobrażam sobie stąd odejść :)

    Izape_91, KateHawke, Czrna 81, lamka, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna Flo dziękuję Wam, mam jakiś czas smęcenia i dołowania. Lepiej dla mnie by było gdyby odcięli mi internet... może to też przez ten egzamin, bo czuję w powietrzu unoszącą się pierwszą życiową porażkę egzaminową.

    Nie wiem, czy któraś z Was kojarzy, była tu z nami też prawniczka, zaszła w ciąże w 7 cs w tamtym roku w lutym, tylko za chiny sobie nie przypomnę jej nicku... Pamiętam, że też miała mieć egzamin teraz i jeszcze ślub siostry i chciała zdążyć z porodem przed tymi zdarzeniami hehe :P Jak ona się nazywała !!!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ