X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie również plamienie.. zatem się nie udało.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn po hsg. Czy ma to znaczenie jak wygladaja jajowody? Moje sa wprawdzie drozne, ale jeden z nich jest krociutki i prawie prosty a drugi dluuuuugi i pozwijany w klebek..
    A i czy przodozgiecie moze utrudniac zajscie w ciaze? Jeden lekarz stwierdzil ze tak i zastanowilby sie nad inseminacja zwlaszcza, ze zmiana pozycji podczas stosunku jest dla mnie bolesna i mamy ograniczony zakres ruchu jesli chodzi o figle a moj obecny tradycyjnie stwierdzil ze to zaden problem..

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer tak przez plamienia. Ogólnie to nie wylatuje ze mnie narazie nic na zewnątrz ale ze staram się badać szyjke to w okół szyjki widzę sluz podbarwiony krwią (dziś rano).
    Wiec no trudno jest mi przykro ale w pewnym sensie niczego innego się nie spodziewalam. Jutro jedziemy z mężem zrobić już badania infekcje (HIV, kiła itd.)

    Tak się zastanawiam tylko nad tą moją faza lutealna. Bo skoro nie mam jeszcze takiego typowego krwawienia to moja faza lutealna jeszcze niby trwa? Bo jak nie to jakaś krótka mi wyszła w tym cyklu bo tylko 9 dni.
    Ale z drugiej strony gdybym tam nie grzebala to nie wiedziała bym ze mam te kolorowy sluz :-P i sama już nie wiem :-)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, ja bym to liczyla wciaz jako faze lutealna i czekala az pojawi sie zywa krew na wkladce. W cyklu bez stymulacji dostalam silnych plamien- bylam swiecie przekonana ze dostalam wczesniej okresu i jest slabszy. Piatego dnia gdy mialam juz brac clo zatopila mnie zywo czerwona krew.. i to byla dopiero miesiaczka wiec jak widac.. Ty na swoja tez mozesz poczekac jeszcze kilka dni.
    Swoja droga- lekarz stwierdzil ze tamto plamienie mogloby zostac spowodowane niedomoga cialka zoltego. Ale leki oczywiscie "niepotrzebne", a mi sie wciaz wydaje ze progesteron z jednostka 14 jest za niski..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczętom ☺.Temperatura spadła i czekam na @.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 : jesteś pewna, że lekarz mówił o przodozgięciu? Bo z tego co wiem to właśnie jest prawidłowe ułożenie. Ja mam macicę w przodozgięciu i nigdy z tego powodu nic mnie nie bolało a i problemów z zajściem w ciążę też nie było.
    Bardziej ten pozwijany jajowód może przeszkadzać, bo wiadomo, że plemniki czy komórka jajowa mają długi dystans do pokonania.
    Ale owulacja występuje czasami z jednego czasami z drugiego jajnika, więc powinnaś być spokojna, bo pewnie w końcu trafi na ten z krótkim jajowodem :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka- tak tak - silne przodozgiecie. I to juz ktorys z lekarzy zwrocil na to uwage. Ja mam problem podczas stosunkow bo w zasadzie tylko sex twarzami do siebie i na boku nie sprawia mi bolu. Miesiaczki rowniez mam bardzo bolesne i w ich czasie moj brzuch przybiera smieszna forme- o wiele mocniwj mam wystajaca jego lewa czesc niz prawa. Taka asymetria sie robi

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Mi w sobotę taka wyszła. Sporo ciemniejsza od kontrolnej i też rzuciłam się na m. :D Życzę owocnej owulacji ;) :D

    Wzajemnie :). No ja tez sie rzuciłam, aż sie odrobine osaczony poczuł ale nie ma co demonizowac z tym przymuszani czasami bo ostatecznie stwierdzam ze przymuszone jeszcze fajniej czasami wychodzi niż normalnie ;)

    Do dziewczyn z @@@ śle pocieszające buziaki. No głupia małpa z tego okresu ale potrzebna :). W sumie tak psioczymy na ten okres a on przecież niewinny, po prostu widzi ze pusto, mobilizuje sie szybciej od nas i czyści nam kolejny raz inkubator pod dzidzie ;)

    Maja84 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer a do angelius provita jest przydatne skierowanie od ginekologa czy nie ma to tam zadnego znaczenia? Bo kiedys cos mi lekarz wspomnial ze mi da skierowanie do kliniki nieplodnosci ale wydaje mi sie to niekonieczne..

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja melduje 1 kreskę na teście - w sumie to było do przewidzenia bo od wczoraj mam mini brązowe plamienie, dziś już śluz podbarwiony krwią.

    Także szykuje się do IUI.

    Karolina tulam :*
    nadzieja :(

    Kolejny dzień do przodu, temperatura się trzyma na tym poziomie co wczoraj.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Panan a pytaliście o ten dodatni wynik na bakterie? Chyba nie powinno ich być w nasieniu. Ale nie wiem na 100%.

    Niedługo idę z wynikami do lekarza

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nika647 Autorytet
    Postów: 1791 1022

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie maleńki spadek temperatury, ale w połączeniu z bólem na okres, to wystarczający powód żeby odpuścić sobie test... Czekam na @

    age.png
    3 ciąża - chłopiec - Bruno termin 4 września
    17.04 - 293g 💙 19.05 - 672g, 15.06 - 1190g, 29.06 - 1525g, 20.07 - 1928g, 10.08 -2900g, 24.08 - 3200g
    35l Syn - 6l, córka 3.5l
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś niezbyt szczęśliwy ten poranek..
    Mam nadzieję, że ktoś jednak zamelduje dwie kreseczki.

    Ja złapałam doła, ale przeboleję przez 1-2 dni i spróbuję wziąć się w garść.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Nie było mnie kilka dni. Jestem obecnie na progesteronie i będę wywoływanc @ chociaż i tak planuje przed odstawieniem leku zrobić jeszcze jeden test ☺ .
    Od tego cyklu będę mieć Clo. Wszystko pięknie ładnie ale jak uniknac ciąży mnogiej? Jeżeli na usg zobaczę 2/3 pecherzyki dominujące to lepiej nie współżyć ? Mam już dwóch chłopców i powiem szczerze że ciężko by mi było wychowywać czworo dzieci..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona, nie mam pojecia jak uniknac ale ja jestem 4 cykl na clo i jeszcze sie nie zdarzylo zebym miala wiecej dominujacych pecherzykow niz jeden. Nie martw sie na zapas :)

    Madziula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Zielona, nie mam pojecia jak uniknac ale ja jestem 4 cykl na clo i jeszcze sie nie zdarzylo zebym miala wiecej dominujacych pecherzykow niz jeden. Nie martw sie na zapas :)
    Aaa ja myślałam że prawie zawsze po clo jest pełno pęcherzyków. Mam brać od 5-9 dnia cyklu i 12 dc na usg. Ja bardzo chciałabym mieć kolejne maleństwo ale z bliźniakami byłoby mi ciężko jednak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona, podczas stymulacji czesciej dojrzewa wiecej pecherzykow ale to nie jest regula. Ja teraz bralam 1 tab clo od 5 do 9 dc i 11dc mialam juz pecherzyk 21mm. W ten sam dzien podany pregnyl na pekniecie. Pozostale pecherzyki mialy 8-9mm :)

  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja też nie poprawię statystyk dzisiaj, test negatywny czekam na @

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Zielona, podczas stymulacji czesciej dojrzewa wiecej pecherzykow ale to nie jest regula. Ja teraz bralam 1 tab clo od 5 do 9 dc i 11dc mialam juz pecherzyk 21mm. W ten sam dzien podany pregnyl na pekniecie. Pozostale pecherzyki mialy 8-9mm :)
    Ja też mam po 1 tabletce. Sama jestem ciekawa jak to będzie :)

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Coś niezbyt szczęśliwy ten poranek..
    Mam nadzieję, że ktoś jednak zamelduje dwie kreseczki.

    Ja złapałam doła, ale przeboleję przez 1-2 dni i spróbuję wziąć się w garść.

    Summer tulę mocno :) ale głowa do góry :) cycki do przodu i podchodzimy do IUI :) ja nie biorę pod uwagę innego rozwiązania jak II kreski w kwietniu! :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ