X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha chyba jest w zawieszeniu do marca, z tego co pamiętam ma tabletki anty. Ale nie dam ręki sobie uciąć :)
    Jakiegoś dołka dzisiaj mam, oczy same mi się zamykają i ciągle myślę o łóżku :)
    Ja chce do domu... do męża... do łóżka .... ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście mam ferie, odpoczywam i gotuje obiadki :) no wlasnie zauważyłam, ze nigdzie jej nie widać.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze pół godziny w pracy,ale za to jutro 10 godzin. Straszne są wtorki, ale za to piątku super, bo tylko do 14 :)
    Ja od dzisiaj startuje z testami owulacyjnymi, zobaczymy czy w tym cyklu będzie.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w końcu wczoraj nie bzykalam bo jeszcze plamiłam ale dziś juz mus jest bo sluz plodny się objawił :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonżur, dziewczyny, czy można dołączyć (na 12 marca)? Słyszałam, że wszystkie planujemy mieć w marcu pozytywne testy, nie mam nic przeciwko :)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Bonżur, dziewczyny, czy można dołączyć (na 12 marca)? Słyszałam, że wszystkie planujemy mieć w marcu pozytywne testy, nie mam nic przeciwko :)
    Tak! Aktualnie pracuje nad pozytywnym ovulakiem :D ale test jest test :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 16:39

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja w końcu wczoraj nie bzykalam bo jeszcze plamiłam ale dziś juz mus jest bo sluz plodny się objawił :D

    My w tym cyklu planujemy codziennie. Póki co dobrze nam idzie. Tydzień walentynkowy oby nam służył :):):):)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) można się dołączyć? Wprawdzie termin @ mam na 22.02., ale chyba tutaj lepsza atmosfera ;)

    Chciałam się w tym cyklu nie spinać, ale nie da się po owulacji nie myśleć. Staram się tylko nie nastawiać w żadnym kierunku.

    kaha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie da rady sie nie spinac, milion razy sobie to obiecywalam i zawsze guzik z tego. U mnie dzis 12 dc a owulek negatywny :/ chyba znow zaladuje mnie w bambuko :(

    karola205 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy mozna sie dołączyć ? Czuje ze marzec będzie pieknym miesiącem. Proszę mnie wpisać na 9

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się z Wami łącze :D Testować planuję na 08 marca. Dopiero teraz skojarzyłam że to dzień kobiet. Miałam zrobić sobie przerwę w staraniach, bo nie chciałam rodzić w listopadzie ani grudniu, ale co tam...

    Przecież nikt mi nie gwarantuje że ja akurat zaciążę w tym miesiącu :D
    Starać się jakoś nie bedziemy, jedynie jak przyjdzie ochota, ale jak to będzie czas pokaże. Aktualnie jestem przed owulacją.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że Nas bedzie dużo testować w ten dzień :D Chyba nie wróży to dobrze.
    Ale ja tam mogę mieć @ :D

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola205 wrote:
    Hej, czy mozna sie dołączyć ? Czuje ze marzec będzie pieknym miesiącem. Proszę mnie wpisać na 9
    Oczywiście zapraszamy. A moze test 8? ;) w grupie razniej testowac.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 13 lutego 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc 8, jak ma cos zakiełkować to i dzien wcześniej tescik wykaże. To dopiero mój trzeci cykl, ale myślę ze tym razem szczesliwy .

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 lutego 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola205 wrote:
    Hej, czy mozna sie dołączyć ? Czuje ze marzec będzie pieknym miesiącem. Proszę mnie wpisać na 9
    Będzie pikny :) zwłaszcza ze będę w nim testować 2x jak dobrze pójdzie :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    My w tym cyklu planujemy codziennie. Póki co dobrze nam idzie. Tydzień walentynkowy oby nam służył :):):):)

    O rany! Podziwiam! Mnie się czasem nie chce (choć w okresie płodnym zazwyczaj jednak się chce)), czasem mam otarcia i wolę dawać sobie dzień karencji. No ale może to jest właśnie powód, że nie mam jeszcze dzieci :-)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Tak! Aktualnie pracuje nad pozytywnym ovulakiem :D ale test jest test :D

    Święte słowa! Choć w gruncie rzeczy ostatnio miewam miesiąc w miesiąc pozytywne ovulaki (genialne słowo!), a te następne oblewam. Chyba muszę się lepiej przygotowywać;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja też się z Wami łącze :D Testować planuję na 08 marca. Dopiero teraz skojarzyłam że to dzień kobiet. Miałam zrobić sobie przerwę w staraniach, bo nie chciałam rodzić w listopadzie ani grudniu, ale co tam...

    Przecież nikt mi nie gwarantuje że ja akurat zaciążę w tym miesiącu :D
    Starać się jakoś nie bedziemy, jedynie jak przyjdzie ochota, ale jak to będzie czas pokaże. Aktualnie jestem przed owulacją.

    A czemu nie w listopadzie, albo grudniu ? Pytam z czystej ciekawości. Córkę rodzilam w listopadzie :) nigdy w sumie sie nie zastanawiałam nad miesiącem porodu. Jedynie co pamiętam bałam sie lata, bo miałam zle wspomnienia z porodu koleżanki, przepełnione sale, kobiety na korytarzu, upal jal nie wiem i okropny smród.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    O rany! Podziwiam! Mnie się czasem nie chce (choć w okresie płodnym zazwyczaj jednak się chce)), czasem mam otarcia i wolę dawać sobie dzień karencji. No ale może to jest właśnie powód, że nie mam jeszcze dzieci :-)


    Wątpię by to był powód:) jak widać, czasem wystarczy jeden zloty strzał i już. My poprostu lubimy :):):) a tez w związku z wolnym mamy czas i moc :D

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Wątpię by to był powód:) jak widać, czasem wystarczy jeden zloty strzał i już. My poprostu lubimy :):):) a tez w związku z wolnym mamy czas i moc :D

    :-) To wspaniale! Owocnych starań!

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ