X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    :-) To wspaniale! Owocnych starań!
    dzięki ! Wiesz, ja to już nie robię sobie zbyt wielkich nadziei, ale nie zamierzam przestać próbować :):)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 lutego 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A czemu nie w listopadzie, albo grudniu ? Pytam z czystej ciekawości. Córkę rodzilam w listopadzie :) nigdy w sumie sie nie zastanawiałam nad miesiącem porodu. Jedynie co pamiętam bałam sie lata, bo miałam zle wspomnienia z porodu koleżanki, przepełnione sale, kobiety na korytarzu, upal jal nie wiem i okropny smród.
    Mi to obojętne kiedy sie urodzi a na razie nawet nie widze szans na ciążę co dopiero oscylować na temat terminów porodu. Najważniejsze by dzidzia była zdrowa a reszta to nieważne...

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 lutego 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Święte słowa! Choć w gruncie rzeczy ostatnio miewam miesiąc w miesiąc pozytywne ovulaki (genialne słowo!), a te następne oblewam. Chyba muszę się lepiej przygotowywać;-)
    To ja identycznie :D czyli w połowie jesteśmy zajebiste :D

    Anna Stesia, bertha lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A czemu nie w listopadzie, albo grudniu ? Pytam z czystej ciekawości. Córkę rodzilam w listopadzie :) nigdy w sumie sie nie zastanawiałam nad miesiącem porodu. Jedynie co pamiętam bałam sie lata, bo miałam zle wspomnienia z porodu koleżanki, przepełnione sale, kobiety na korytarzu, upal jal nie wiem i okropny smród.
    Koniec roku, człowiek zajęty świętami, nikt nie ma czasu, zimno - nie ma jak z dzieckiem pospacerować. Mam syna który lubi chorować. Musialabym kombinowac jak go zaprowadzić do przedszkola, a z takim malym niemowlaczkiem o 7 nie wyjdę. Oj i w ogóle jakiś taki smętny czas. :-/

    Na pewno gdybym urodziła w tym czasie jakoś wszystko by się ułożylo, dlatego postanowiliśmy, bez nacisku, że bedziemy starać się dalej, co bedzie to bedzie. :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam z początkiem czerwca i nie było smrodku na sali, czy przepychu. O dziwo lepiej mi się na łóżkach szpitalnych spało niż w domu. Obiadki przynosili. Żyć nie umierać :D

    Dla mnie piękny miesiąc :D Chociaż wolałabym na wiosnę :-) Ale jak Bóg da.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 22:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Koniec roku, człowiek zajęty świętami, nikt nie ma czasu, zimno - nie ma jak z dzieckiem pospacerować. Mam syna który lubi chorować. Musialabym kombinowac jak go zaprowadzić do przedszkola, a z takim malym niemowlaczkiem o 7 nie wyjdę. Oj i w ogóle jakiś taki smętny czas. :-/

    Na pewno gdybym urodziła w tym czasie jakoś wszystko by się ułożylo, dlatego postanowiliśmy, bez nacisku, że bedziemy starać się dalej, co bedzie to bedzie. :-/
    Aa czyli strona praktyczna :) w sumie o tym nie myślałam, ale jak urodziłam to i tak wszystko inne zeszło na drugi plan, a święta z takim maleństwem - niezapomniane. Ta moja kolezanka rodzila w lipcu, fakt ze duże miasto i szpital, ale cos okropnego. Moj pobyt na położniczym to był cud miód i orzeszki, ale i miasto mniejsze i szpital i sale puste.Chociaz toni tak nigdy niewiadomo jak sie trafi. Mnie jest wszystko jedno - bylebym sie znalazła na tym oddziale. Nieważne w jakim miesiącu.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 lutego 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Koniec roku, człowiek zajęty świętami, nikt nie ma czasu, zimno - nie ma jak z dzieckiem pospacerować. Mam syna który lubi chorować. Musialabym kombinowac jak go zaprowadzić do przedszkola, a z takim malym niemowlaczkiem o 7 nie wyjdę. Oj i w ogóle jakiś taki smętny czas. :-/

    Na pewno gdybym urodziła w tym czasie jakoś wszystko by się ułożylo, dlatego postanowiliśmy, bez nacisku, że bedziemy starać się dalej, co bedzie to bedzie. :-/
    To ja patrze inczej ;) jak dziecko na cycu to ma przeciwciala od matki :) takiego smroda to w chustę i pod kurtkę i wszedzie można iść :) a łatwiej w kombinezon ubrać takiego malucha co jeszcze nie wie gdzie ma nogę niż takiego 7 miesieczniaka co się rusza i wscieka :D
    Jeśli uda się w tym cyklu to rodzeństwo 13 listopada :D jak w następnym to grudzień :) wszystko mi jedno niech się tylko w końcu qrwa uda!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 22:18

    nika647, bertha, Maja84 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mało sie udzielam ale skrzydła po ostatnim cyklu mi serio opadły jak nigdy :/ podczytuje Was i pamiętajcie ze trzymam za Was kciuki... mi sie ciągnie



    Co do zimowych dzieci to ja jestem ze stycznia a mój M z grudnia chciała bym mu dać taki cudny prazent ale ktoś na gorze nie pozwala :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 22:27

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 lutego 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny mało sie udzielam ale skrzydła po ostatnim cyklu mi serio opadły jak nigdy :/ podczytuje Was i pamiętajcie ze trzymam za Was kciuki... mi sie ciągnie



    Co do zimowych dzieci to ja jestem ze stycznia a mój M z grudnia chciała bym mu dać taki cudny prazent ale ktoś na gorze nie pozwala :(

    To strasznie frustrujace takie zawieszenie u mnie tez caly czas pod górkę i jeszcze brak @ wcale mnie nie pociesza (a na milion % to nie ciąża) termin laparo za tydz.
    Co raz częściej zastanawiam sie jak to kest mieć dziecko z wpadki albo że ja tak totalnie jestem wybrakowana lub mega pech... sama już nie wiem ...

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 14 lutego 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny mało sie udzielam ale skrzydła po ostatnim cyklu mi serio opadły jak nigdy :/ podczytuje Was i pamiętajcie ze trzymam za Was kciuki... mi sie ciągnie



    Co do zimowych dzieci to ja jestem ze stycznia a mój M z grudnia chciała bym mu dać taki cudny prazent ale ktoś na gorze nie pozwala :(
    Ja tez jestem grudniowa i powiem tak, jak bylam mlodsza zawsze plalakam ze w zime mam urodziny a teraz patrze z innej perspektywy, caly czas jestem mloda ;) Urodzeni w styczniu ciagle sa starsi. A z drugiej strony święta z maleństwem cos pieknego.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze on vitro to juz inny poziom ale wcale a wcale nie czuje ze mamy większe szanse. Wręcz boje sie ze to juz ostatnia deska ratunku i co jeśli bobasa nie bedzie :(

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 14 lutego 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga będzie bobo na pewno, nie możesz wątpić. W tym roku podczas poświątecznej kolędy, miałam rozmowę z księdzem ja też twierdziłam że nigdy się nie doczekamy dziecka, a On bardzo spokojnie wziął mnie za rękę i powiedział, że oczekujący dłużej, ale ciągle wierzący i pragnący zostaną wynagrodzeni podwójnie, nie tylko narodzinami dziecka ale bezwarunkową miłością która nigdy się nie skończy, kazał modlić się do Św. Jana Pawła II i ksiądz też obiecał modlitwę za moją rodzinę.
    Więc trzeba wierzyć do końca, najważniejsze to się nie poddawać.
    Także Kochana bardzo mocno trzymam za Was kciuki i podczas mojej cowieczornej modlitwy dziś za Was będę się modliła.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 lutego 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja wiem ze on vitro to juz inny poziom ale wcale a wcale nie czuje ze mamy większe szanse. Wręcz boje sie ze to juz ostatnia deska ratunku i co jeśli bobasa nie bedzie :(
    Oj Aga wiem o czym piszesz, ja do tego cała drętwa czekam na wyniki badań genetycznych - jak tam coś wyjdzie to leżymy. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja wiem ze on vitro to juz inny poziom ale wcale a wcale nie czuje ze mamy większe szanse. Wręcz boje sie ze to juz ostatnia deska ratunku i co jeśli bobasa nie bedzie :(

    Czasem mam wrażenie że ze kręcę się jak mucha w smole ale kto nie walczy ten nie bawi. Ja jak po 6 mies od laparo nie doczekam sie fasolki to też startuje z IVF. Pesel goni.
    Też sie tego boje :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c8ddf510ebe.png
    Zapraszam wszystkie kobietki, które będą testować w marcu. Mocno trzymam kciuki, żeby wszystkie, które się zapiszą zakończyły swoje wykresy zieloną kropeczką! :)

    1. bila
    2. Hopeless
    3. CzeresniowaMama
    4. Lottie, sylvia94
    5. Katik, bertha
    6. Mamma-mia
    7. Lady_E
    8. 91Ewela09, Zgredek 12
    9. karola205
    10. barbarah
    11. Bejbi
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    17.
    18.
    19.
    20. innamorata88
    21.
    22.
    23.
    24.
    25.
    26.
    27.
    28.
    29.
    30.
    31.

    Legenda:
    <3 upragniona fasolka
    @ wredna małpa
    Jeśli kogoś pominęłam, to proszę - upominajcie się :)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Jeśli kogoś pominęłam, to proszę - upominajcie się :)
    Kochana wykreśl mnie :) u mnie testowanie w II połowie kwietnia dopiero ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Kochana wykreśl mnie :) u mnie testowanie w II połowie kwietnia dopiero ;)
    Obyśmy miały co testować w tym kwietniu bo u mnie @ dalej brak juz sie zastanawiam jak ją wywolać. Chyba dziś 3 x przytulanka, gorąca kapiel i wieczorem wino .. bo już dziś 33 dc ...

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie mamy obstawiony początek marca :) Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Sama czekam na maj ze staraniami, pewnie będzie sie okropnie dluzylo :(

    innamorata88, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Narazie mamy obstawiony początek marca :) Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Sama czekam na maj ze staraniami, pewnie będzie sie okropnie dluzylo :(
    Jak by u mnie był cykl z ovu to teraz bym z testami szalała, ale ja już to na zimno biorę szaleć bede za 2 mies z testami albo betą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 10:39

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z lutowego testowania przenoszę się do Was :) oby to były moje ostatnie przenosiny...proszę o wpisanie mnie na 14 lutego-będę testować :) od razu wszystkim życzę pozytywnych testów ciążowych a następnie spokojnych ciąż :)

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ