Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • karola205 Przyjaciółka

Wysłany: 17 marca 2017, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny : )
    ja tez dzis powtarzałam betę : )

13.03- 66.3
    17.03- 422

Wynik chyba zadowalający ; ) Dziekuje dziewczyny bardzo wam za wsparcie, jesteście wyjątkowe : )

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 18:08

venaewa, Bocianiątko, E_w_c_i_a, Flowwer, Maja84, KarolinaSeven lubią tę wiadomość

2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • Roxanne Ekspertka

Wysłany: 17 marca 2017, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola205 wrote:
    ja tez dzis powtarzałam będę : )

13.03- 66.3
    17.03- 422

Wynik chyba zadowalający ; ) Dziekuje dziewczyny bardzo wam za wsparcie, jesteście wyjątkowe : )
    Gratuluję :) spokojnej ciąży :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 17:58

karola205 lubi tę wiadomość

PCOS niedoczynność tarczycy
    Niedrożność prawostronna
    2018- przerwa w staraniach na czas nieokreślony
    [*] 3.11.2016 cp
    [*] 11.2019 cp
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wejdz na kwietniowe testowanie tam napisałam co i jak

Dziękuję :) ja jeszcze nie zaglądałam na kwiecień bo nadal żyje złudzeniami ze może teraz się uda... ;) ale jutro progesteron zrobię :)

laUgp2.png
    3. IMSI (???)
    2. ICSI (OviKlinika 2021): 10 komórek - 1 blastka
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1. ICSI (nOvum 2019): 7 komórek - 3 trzydniowce
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    stan zapalny endometrium, test Be Ready - endometrium prereceptywne
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, mięśniaki hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2017, 18:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy badanie prolaktyny ma sens w 6dc? Wiem ze pisaliście o 3 dc, ale nie miałam możliwości wziąć wolnego w pracy. Dopiero jutro mogę swobodnie zrobic badanie stad moje pytanie

• Madziula Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Sory dziewczyny, ze pisze tu, ale potrzebuje wsparcia.
    Moj facet. Ojciec mojej dwojki dzieci, takze teraz trzeciego dziecka.
    Mam wrazenie, ze od jakiegos czasu pisze z innymi laskami.
    Jestesmy razem 7 lat, a nadal nie mamy slubu, chociaz on wie, ze dla mnie to wazne. Strasznie mnie to boli. Czuje sie w tym zwiazku cholernie niepewnie, a bardzo tego potrzebuje.
    Potrzebuje, zeby spedzal ze mna czas. Potrzebuje teraz bardzo milosci.
    Zamiast tego kiedy ostatnio powiedzialam kolezance o ciazy, a ona swojemu chlopakowi (jego przyjacielowi) i ten zaczal wypytywac to Bartek powiedzial mu, ze bylam u lekarza, ale lekarz nie potwierdzil ciazy, za to cos tam w srodku ze mna jest nie tak. I on tam nie wie czy jestem w ciazy. No kurwa. testy, beta, lekarz widzial pecherzyk, ale nie widzial zarodka, bo to wczesnie 6 tydzien by byl i nie zakladaja u nas w tym momencie karty ciazy, tylko jak jest zarodek. A on przekazal znajomym, ze jak bym bardzo chciala byc. I wyszlo, ze sobie wszystko uroilam. Teraz kiedy jego najbardziej potrzebuje to mnie rani.
    Boje sie, ze znow z kims pisze, chociaz nie raz go przylapalam na tym. Nawet tydzien temu. Robi wtedy ze mnie idiotke. Widze kiedy tak jest, bo traktuje mnie jak sprzataczke. Nienawidzi ze mna nawet usiasc na chwile, nie chce okazac uczuc. Powiedzcie mi PO CO ZASZLAM Z NIM W CIAZE, skoro niby nie chcial???
    Po co spuszczal sie kilka miesiecy??? Czy on jest chory na glowe, ze sie spuszcza wiecznie i mysli, ze z tego nie bedzie dzieci, a potem mi powie "Pierdolona ciąża". Napewno wiecie jak mi przykro. Bo same sobie nie wyobrazacie, zeby o waszym dziecku ktos tak powiedzial. Ja widze, ze on jest niedojrzaly cholernie, albo cos ma z glowa. Nie wiem jak to ogarnac, mam dosc tego zwiazku. Naprawde. Juz nie wiem co robic :(

jestem po prostu w szoku tego co tu napisałaś...ile macie lat? bo to chyba zasadnicze pytanie w tym przypadku...skąd macie tą dwójkę dzieci???? i teraz jeszcze trzecie??? to Wy nie wiecie, że z seksu są dzieci? chciałaś tego dziecka mimo tego, że widziałas jaka jest sytuacja, że on tak traktuje Wasze dzieci? ;/ sorki ale nie mogę zrozumieć tego...

Paulinucha87, nadzieja73, Maja84 lubią tę wiadomość

zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • sara9555 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    jestem po prostu w szoku tego co tu napisałaś...ile macie lat? bo to chyba zasadnicze pytanie w tym przypadku...skąd macie tą dwójkę dzieci???? i teraz jeszcze trzecie??? to Wy nie wiecie, że z seksu są dzieci? chciałaś tego dziecka mimo tego, że widziałas jaka jest sytuacja, że on tak traktuje Wasze dzieci? ;/ sorki ale nie mogę zrozumieć tego...
    Teraz mi tak powiedział przy tej trzeciej. A wiek nie ma nic do tego. I ja wiem jak się robi dzieci, chyba nie zrozumiałaś, że on tak powiedział. A taki idiota, może mieć i 40 i być taki. Pierwszy raz się spotykasz z facetem, ktory zle traktuje swoja rodzine? A on tak potraktowal moje dziecko w brzuchu, a nie dzieci, ktore mamy

11.03.3017 pierwszy pozytywny test
    11.03.2017 beta HCG- 527,3mIU
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2017, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Teraz mi tak powiedział przy tej trzeciej. A wiek nie ma nic do tego. I ja wiem jak się robi dzieci, chyba nie zrozumiałaś, że on tak powiedział. A taki idiota, może mieć i 40 i być taki. Pierwszy raz się spotykasz z facetem, ktory zle traktuje swoja rodzine? A on tak potraktowal moje dziecko w brzuchu, a nie dzieci, ktore mamy

Napisałaś ze to nie pierwszy raz kiedy pisze z łaskami, to cos Ty robiła kiedy on zaczynał swoje "podboje i zdrady" tak bo zdrada emocjonalna to nawet cos gorszego niż ta cielesna!!! Dziewczyny nie ma nic na sile jak by za Tobą i dzieciakami był nigdy w życiu nie powiedZial by takich słów!!! Opamiętaj sie!!!!! I to ile macie lat ma znaczenie, szczególnie dla Ciebie ja niewiązala bym przyszłości z kimś takim i nieważne ile macie dzieci. Czas ułożyć życie na nowo i być szczęśliwa z kimś kto Cię doceni

• Madziula Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytam o wiek dlatego, że tak jak on zachowują się dzieci...dzieci, które nie potrafią wziac odpowiedzialności za swoje czyny! postaw ultimatum kobieto, nie jestes jego niewolnicą, nie jestes sprzataczka, jestes wolna kobieta i nie daj sie tak traktowac. moze chwila odpoczynku od niego Wam pomoze? moze on zrozumie jak wezmiesz dzieci i przez tydzien czasu sie nie odezwiesz??

zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • sara9555 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    pytam o wiek dlatego, że tak jak on zachowują się dzieci...dzieci, które nie potrafią wziac odpowiedzialności za swoje czyny! postaw ultimatum kobieto, nie jestes jego niewolnicą, nie jestes sprzataczka, jestes wolna kobieta i nie daj sie tak traktowac. moze chwila odpoczynku od niego Wam pomoze? moze on zrozumie jak wezmiesz dzieci i przez tydzien czasu sie nie odezwiesz??

Niestety wyrzucilam go z domu w zeszlym roku i naprawde szczerze pokazal mi, ze widzi co bylo nie tak. I bylo dobrze. Tydzien. Teraz tylko nie wiem czy rzeczywiscie powinnam to skonczyc w tej sytuacji :( Ale jesli twierdzicie, ze nie powinnam odkladac tego, ze wzgledu na ciaze, to chyba macie racje

11.03.3017 pierwszy pozytywny test
    11.03.2017 beta HCG- 527,3mIU
  • Paulinucha87 Ekspertka

Wysłany: 17 marca 2017, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde muszę to napisać nie ważne czy obleją się hejty,nie obchodzi mnie to.Po przeczytaniu postu Sary po prostu muszę napisać.Ba nawet nie jestem na tym wątku bywalczynią,ale trochę kojarzę co niektóre z Was.Otóż Saro wystarczy wejśc w Twój pamiętnik,żeby zobaczyć na samym wstępie,że masz 21 lat i trzecie dziecko w drodze.Piszesz,że o pierwszą ciąże staraliście się 1,5 roku.Fuck :O to rozumiem,że zaczęliście jak miałaś 15 lat.Dobra nie o to chodzi.Twój post powyżej i cała Twoja historia to jakaś"patologia"jest nie nie będe Cie pocieszać.Chciałaś trzeciej ciąży,wiedziałaś na co się piszesz ze swoim partnerem.Ja nie rozumiem takich kobiet.Wystarczy,ze przeczytałam pierwsze linijki Twojego pamiętnika,a potem ten post tutaj...Szczerze?było by mi wstyd takie rzeczy pisać.
    Pewnie odpiszesz mi coś fantastycznego,ale niestety(bądz stety)musiałam dac upust moim emocjom :)

Schmetterling, nadzieja73, Agniechaaaa, Maja84, Justya85 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2017, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej mi szkoda tych dzieci...i tego małego nienarodzonego...

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Niestety wyrzucilam go z domu w zeszlym roku i naprawde szczerze pokazal mi, ze widzi co bylo nie tak. I bylo dobrze. Tydzien. Teraz tylko nie wiem czy rzeczywiscie powinnam to skonczyc w tej sytuacji :( Ale jesli twierdzicie, ze nie powinnam odkladac tego, ze wzgledu na ciaze, to chyba macie racje

Słuchaj, nie będę Cie oceniać, ale mowię Ci jedno - lepiej nie będzie, będzie tylko gorzej. Teraz jeszcze możesz skręcić i jakos to sobie poukładać, jeżeli z nim zostaniesz to za 10 lat będziesz sie czuła jak totalne gowno, bez szans na fajne życie. Nie ma facetów idealnych bo nie ma ludzi idealnych ale wiedz, ze sa faceci którzy szanują swoje kobiety, wspierają, kibicują im w rozwoju. Mój np przez 10 lat wspólnego życia nie nazwał mnie nawet glupia, nie mówiąc o czymś gorszym, rozumiesz? On Cie nie kocha (moze sie do tego zwyczajnie nie nadaje?), będzie gorzej i gorzej. Masz jakieś swoje pieniądze, jakiekolwiek wykształcenie? Wsprarcie w rodzinie? Wiem, ze teraz i jeszcze długo od niego nie odejdziesz, widzę to po tym co piszesz ale zacznij sie nad tym ,chociaż zastanawiać. Za kilka lat nie będziesz sie sama szanować, nie będzie Cie szanował Twój nawet niech Ci będzie mąż (bo pewnie slub będzie uciął w pewnym momencie wziąć zeby Cie zatrzymać), ani dzieci.

nadzieja73, Justya85 lubią tę wiadomość

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2017, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 17:25

nadzieja73, Maja84 lubią tę wiadomość

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 19:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zdrady bedą za jakis czas Twoim najmniejszym problemem.

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • E_w_c_i_a Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy bym sie nie zdecydowała na dziecko z nieodpowiedzialnym gnojkiem.
    I sorry za to co teraz napisze ale "jak suka nie da, to pies nie weźmie"

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 19:57

Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • agusia0104 Koleżanka

Wysłany: 17 marca 2017, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym wieku mężczyźni to jeszcze dzieci niestety ... my kobiety dojrzewamy szybciej,faceci dłużej...ja z moim jestem 8 lat teraz mamy po 27 i cały czas obserwuję jego przemiane... jeszcze dwa lata temu nie był gotowy bał się a teraz? Ciągnie go do dzieci a jak widzi bliźniaki to oczy mu świecą...

Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2017, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio 21lat i 3dziecko z takim typem. No to ja nie mam pytań a odpowiadać nie warto

Paulinucha87, Maja84, Justya85 lubią tę wiadomość

• Kaczorka Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Serio 21lat i 3dziecko z takim typem. No to ja nie mam pytań a odpowiadać nie warto

Dokładnie. A jak ktoś sobie pościeli to tak się wyśpi :)

Maja84 lubi tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Kurde muszę to napisać nie ważne czy obleją się hejty,nie obchodzi mnie to.Po przeczytaniu postu Sary po prostu muszę napisać.Ba nawet nie jestem na tym wątku bywalczynią,ale trochę kojarzę co niektóre z Was.Otóż Saro wystarczy wejśc w Twój pamiętnik,żeby zobaczyć na samym wstępie,że masz 21 lat i trzecie dziecko w drodze.Piszesz,że o pierwszą ciąże staraliście się 1,5 roku.Fuck :O to rozumiem,że zaczęliście jak miałaś 15 lat.Dobra nie o to chodzi.Twój post powyżej i cała Twoja historia to jakaś"patologia"jest nie nie będe Cie pocieszać.Chciałaś trzeciej ciąży,wiedziałaś na co się piszesz ze swoim partnerem.Ja nie rozumiem takich kobiet.Wystarczy,ze przeczytałam pierwsze linijki Twojego pamiętnika,a potem ten post tutaj...Szczerze?było by mi wstyd takie rzeczy pisać.
    Pewnie odpiszesz mi coś fantastycznego,ale niestety(bądz stety)musiałam dac upust moim emocjom :)

Mogłabym dodać tu tylko "amen". Nic dodać nic ująć. Oczy mi wyszły na wierzch czytając posta Sary. Pierwsze do głowy mi przyszło "o Boże co za patologia" a drugie "co za niesprawiedliwość że ktoś kto nie dorósł do dzieci ma ich ile chce" ehhh, szkoda gadać. To przykre, szkoda dzieci :(

Flowwer, Paulinucha87, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola205 wrote:
    ja tez dzis powtarzałam betę : )

13.03- 66.3
    17.03- 422

Superaśnie <3 ślij nam wiruski szybciutko, najlepiej wiaderko albo i dwa ;)

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego