Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fakt, że odkąd mierzę tempkę, pierwszy raz mam taką sytuację. Za każdym razem jak temp spadała 12-13dpo to tego samego dnia była @. Dlatego byłam pewna że wczoraj będzie max dziś w nocy. Ale w końcu biorę ten miositogyn na regulację cykli i pewnie on mi tak miesza.

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2017, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Hej ostatnio za tobą teskniłam wpadaj czesciej a jeden miesiac na luzie to wskazane kto wie moze to będzie strzał w dziesiątkę!!!!
    Miło że ktoś o mnie pamięta, ale teraz wchodzę bardzo rzadko na forum, w pracy wczoraj dziewczyny myślały że już w ciąży jestem bo strasznie mnie mdliło, głowa bolała, żołądek a ja po prostu wzięłam w robocie tabletke bez zakąski, no myślałam że kipne.... Już nigdy więcej.

Chciałabym żeby już był to ten kolejny cykl. Po prostu nie potrafię już się doczekać.
    Mam do Was pytanie czy jak już mam te 100 pkt za wykresy uzbierane to czy mogę sobie wybrać miesiąc w którym mogę sobie wykorzystać darmowy premium czy to idzie z automatu?

• Maja84 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    U mnie nadal cisza.
    A gdzie te piękne zielone kropki ?

To ja już wiem. Moja @ po prostu czeka na Twoją. Zakumplowały się może wredne :P

Flowwer lubi tę wiadomość

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Miło że ktoś o mnie pamięta, ale teraz wchodzę bardzo rzadko na forum, w pracy wczoraj dziewczyny myślały że już w ciąży jestem bo strasznie mnie mdliło, głowa bolała, żołądek a ja po prostu wzięłam w robocie tabletke bez zakąski, no myślałam że kipne.... Już nigdy więcej.

Chciałabym żeby już był to ten kolejny cykl. Po prostu nie potrafię już się doczekać.
    Mam do Was pytanie czy jak już mam te 100 pkt za wykresy uzbierane to czy mogę sobie wybrać miesiąc w którym mogę sobie wykorzystać darmowy premium czy to idzie z automatu?

Wydaje mi się, że z automatu, coś tak czytałam.
    Ja też o Tobie pamiętam i fajnie, że się pokazałaś :) Mam nadzieję, że będziesz z nami na kwietniowym wątku <3

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2017, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Wydaje mi się, że z automatu, coś tak czytałam.
    Ja też o Tobie pamiętam i fajnie, że się pokazałaś :) Mam nadzieję, że będziesz z nami na kwietniowym wątku <3
    Bede Was podglądała, ale zapiszę się dopiero na majowy. W pracy mam monitoring, a na tel. nie chce mi się siedzieć ;-) a gdy przyjdę do domu to trzeba zrobić pranie, sprzątnie i obiad, padam. ;D

• Maja84 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokręciłam się trochę po chałupce i rozruszałam jajka chyba bo nachodzi znowu ból małpowy ;)

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2017, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem po punkcji. Boli ze szok ale damy rade :) mamy 20jaj 6poszlo do zapłodnienia potem na zimowisko 14jaj tez sie mrozi :) teraz odpoczywam do środy l4

Flowwer, E_w_c_i_a, malka, Anna Stesia, Bocianiątko, Maja84 lubią tę wiadomość

• mycha91 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć jestem po punkcji. Boli ze szok ale damy rade :) mamy 20jaj 6poszlo do zapłodnienia potem na zimowisko 14jaj tez sie mrozi :) teraz odpoczywam do środy l4

Agniechaaa super! 3mam mocno kciuki! Odpoczywaj kochana! Spisalas sie doskonale :* a wlasciwie twoje jakjka :)

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:

Ile to się człowiek jest w stanie nacierpieć dla kruszynki, ale jak się później całuje takie maleńkie piękne stópki, to warto by było wejść nawet w ogień ;) Odpoczywaj kochana <3 To na pewno złote jajka i wyklują fasoleczkę! Nie mogę się doczekać :D <3

Anna Stesia lubi tę wiadomość

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Madziula Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Super!!! :)

zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Ale fakt, że odkąd mierzę tempkę, pierwszy raz mam taką sytuację. Za każdym razem jak temp spadała 12-13dpo to tego samego dnia była @. Dlatego byłam pewna że wczoraj będzie max dziś w nocy. Ale w końcu biorę ten miositogyn na regulację cykli i pewnie on mi tak miesza.
    I dobrze że trochę wydłużył większa szansa na fasolkę.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:

Pamiętam, pamiętam.... i czekałam tu na Ciebie nawet byłaś wywołana ale bez eha.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    To ja już wiem. Moja @ po prostu czeka na Twoją. Zakumplowały się może wredne :P
    Możliwe ale test zrób;) będę kusić hihihi

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Możliwe ale test zrób;) będę kusić hihihi

Nie dam się! ;) Owszem jakieś nadzieje się pojawiły w podświadomości, ale tym razem na tyle boję się zobaczyć znowu tą przerażającą biel, że wolę czekać spokojnie na @

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A schodząc na ziemię, realia wyglądają tak, że owu pewnie miałam w niedzielę tak jak myślałam, a nie w sobotę jak pokazuje OF i się wszystko po prostu o 1 dzień przesunęło i o! Koniec bajki :P

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • PaniSroczka Koleżanka

Wysłany: 18 marca 2017, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkie Oczekujące na testowanie i Staraczki :)

No i właśnie, ja też oczekująca na testowanie, i chyba się bardzo boje zatestować mimo, że jednocześnie bardzo tego chce :)
    Jak myślicie testować już, czy jeszcze poczekać do ewentualnej @ żeby się rozczarować dopiero w momencie @.

Jakie są Wasze odczucia, wolicie sprawdzić przed @ czy raczej czekacie nadejścia @? :)

Z mojego laickiego punktu widzenia, wykres jakieś szanse mi chyba daje ale i tak czuje niby trochę brzuch i piersi jak na okres...

08c0915cd52cd35adce2afe50e299ac2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2017, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniSroczka wrote:
    Witam Wszystkie Oczekujące na testowanie i Staraczki :)

No i właśnie, ja też oczekująca na testowanie, i chyba się bardzo boje zatestować mimo, że jednocześnie bardzo tego chce :)
    Jak myślicie testować już, czy jeszcze poczekać do ewentualnej @ żeby się rozczarować dopiero w momencie @.

Jakie są Wasze odczucia, wolicie sprawdzić przed @ czy raczej czekacie nadejścia @? :)

Z mojego laickiego punktu widzenia, wykres jakieś szanse mi chyba daje ale i tak czuje niby trochę brzuch i piersi jak na okres...
    Zyczę Tobie z całego serca żeby to była fasoleczka. Powiem tak to się czuję, u mnie był nawet trzeci skok temp., ale było jak co cykl bez zmian i wiedziałam ze w ciązy nie jestem, no i dzień przed okresem drastyczny spadek temeratury.

Przy donoszonej ciąży jakoś tak przeczuwałam ze to jest ten cykl udany, bo miałam wrażliwy zapach, czyłam cebulę jak kroją na kuchni w restauracji i wtedy dało mi to do myślenia. :D

• agusia0104 Koleżanka

Wysłany: 18 marca 2017, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już miałam nadzieję, bo 3 dni z rzędu chodziłam z temperaturą 37 a dzisiaj zleciało poniżej 36 dupa jutro będzie małpa :( czyli od razu po laparo się nie udało :(

Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • PaniSroczka Koleżanka

Wysłany: 18 marca 2017, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Zyczę Tobie z całego serca żeby to była fasoleczka. Powiem tak to się czuję, u mnie był nawet trzeci skok temp., ale było jak co cykl bez zmian i wiedziałam ze w ciązy nie jestem, no i dzień przed okresem drastyczny spadek temeratury.

Przy donoszonej ciąży jakoś tak przeczuwałam ze to jest ten cykl udany, bo miałam wrażliwy zapach, czyłam cebulę jak kroją na kuchni w restauracji i wtedy dało mi to do myślenia. :D

Dziękuję i również trzymam kciuki za kolejny cykl starań :)
    Jakby tak się zastanowić to w sumie trochę inaczej jest... mniej boli brzuch, plecy prawie wcale a zawsze mam mega bóle lędźwiowe, piersi tyle co nic. A zapachy bardziej wyłapuje perfumy, a zapach jedzenia w pracy wszechobecny bo pracuje w hotelarstwie :)
    Chyba jednak poczekam do @, jakoś tam jednorazowe rozczarowanie a nie podwójne :)

08c0915cd52cd35adce2afe50e299ac2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja - uwielbiam Twoje poczucie humoru! Podczytuję Was regularnie, a Twoje wpisy zawsze poprawiają mi nastrój. :-)

Moniko, ja też się zastanawiałam, co u Ciebie, myślałam, że gdzieś przeoczyłam to, że jesteś po fioletowej stronie, a potem sobie przypomniałam, że pisałaś, że się wstrzymujesz. Ja też w marcu nie działam, więc w kwietniu testować nie będę, ale maj będzie nasz, zobaczysz.

PaniSroczka - z doświadczenia Ci powiem, że się chyba nie da wytrzymać do terminu okresu (przynajmniej mnie się jeszcze nigdy nie udało). Rozsądek każe mi doradzić Tobie, żebyś zaczekała, ale kim ja jestem, żeby Ci o tym mówić (zwykle testuję pierwszy raz już około 9 dpo, bo jestem w gorącej wodzie kąpana).

Agusia - a może to po laparoskopii miałaś wyższą temperaturę? To chyba nie jest tak, że od razu po laparo się zaskakuje (wiem, że są takie przypadki, ale to chyba nie reguła), więc nie trać nadziei! :-)

Maja84 lubi tę wiadomość

PVkxp2.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego