X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 17 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w dpo też negatyw.
    Miałam nie robić, ale po tym jak śnił mi się pozytywny i po skoku temperatury jednak zrobiłam.

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 17 września 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosi_a ale ty jeszcze masz dużo czasu. Nie nastawiaj się negatywnie to naprawdę za wcześnie.

    gosi_a lubi tę wiadomość

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 17 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na nic nie nastawiam :) Zrobiłam, bo pomyślałam, że może wyjść ale nie musi. Teraz zrobię dopiero w dniu @.

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 17 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosi_a wrote:
    Ja się na nic nie nastawiam :) Zrobiłam, bo pomyślałam, że może wyjść ale nie musi. Teraz zrobię dopiero w dniu @.
    Podoba mi się takie podejście :)

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 17 września 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Widzę, że nie tylko ja taki stresss przeżywam :) osiwieć można :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 09:55

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba też nic z tego nie będzie... :( Wczoraj spadła i się utrzymuje na takim poziomie, ale mogę zbyt wczesne wnioski wyciągać, bo dopiero zaczęłam obserwacje.

    Ale pamiętajcie: nie poddajemy się! Jak nie w tym, to w następnym miesiącu i tak do skutku!

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 17 września 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    U mnie chyba też nic z tego nie będzie... :( Wczoraj spadła i się utrzymuje na takim poziomie, ale mogę zbyt wczesne wnioski wyciągać, bo dopiero zaczęłam obserwacje.

    Ale pamiętajcie: nie poddajemy się! Jak nie w tym, to w następnym miesiącu i tak do skutku!
    Dokładnie, nie podajemy się :D
    Redhotka, jutro pewnie temperatura pójdzie w górę :)

    MagSz, Redhotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e tam, nie ma sie czym łamać i co pocieszać:) będą kolejne cykle i kolejne nadzieje ;)!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    respondeca wrote:
    e tam, nie ma sie czym łamać i co pocieszać:) będą kolejne cykle i kolejne nadzieje ;)!

    Jeszcze nic nie jest przesądzone ;) Temperatura ładnie się trzyma więc jeszcze jest szansa :) Sikańce niektórym babkom wychodzą późno... Wszystko wyjaśni beta :) Myślę, że w piątek już wyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam z testem płytkowym do jutra. Dopiero tutaj dowiedziałam się o badaniu krwi beta. I widzę, że większość robi ten test, wiem, że wcześniej wykrywa ciążę niż test paskowy czy płytkowy. Kiedy dowiadujecie się o wyniku krwi beta? Następnego dnia?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 września 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ładna tempka, ale pamiętaj, że jutro jeszcze test może nie pokazać. W luxmedzie wynik bety jest po paru godzinach.

  • owieczka1804 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 17 września 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanko wczoraj mezem sie przytulalismy a dzis strasznie boli mnie jajnik, tzn cmi mnie, lapie i chwile trzyma(prawy). Mam jeszcze 14 dni do @. A moj cykl to 16dc. Miesiaczkuje co 29-30 dni, myslicie ze cos moze byc? Bardzo dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam i buziolki dla was!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owieczka1804 wrote:
    Hej dziewczyny, mam pytanko wczoraj mezem sie przytulalismy a dzis strasznie boli mnie jajnik, tzn cmi mnie, lapie i chwile trzyma(prawy). Mam jeszcze 14 dni do @. A moj cykl to 16dc. Miesiaczkuje co 29-30 dni, myslicie ze cos moze byc? Bardzo dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam i buziolki dla was!

    Myślę, że to może być ewentualna owulacja.

  • owieczka1804 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 17 września 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia 87 super, ciesze sie po cichutku!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Ja czekam z testem płytkowym do jutra.
    Kciukasy i pozytywną energię przesyłam... :-)

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 17 września 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) jestem nową staraczką :D jak to brzmi dziwnie :P
    do @ jeszcze 6 dni... zwariuję chyba tym czekaniem :(

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Kciukasy i pozytywną energię przesyłam... :-)


    Dziękuję :) nawet jak wyjdzie mi negatywny, bo może być za wcześnie, to znów poczekam dzień, dwa i zrobię ponownie test

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 17 września 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy koniecznie trzeba czekać ze zrobieniem testu do dnia planowanej @ czy można zrobić wcześniej ?

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz zrobić wcześniej, ale może być mało wiarygodny, bo moze być za wcześnie.

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 - ja idę na pobranie rano , wynik mam koło 16 do odebrania czy podglądnięcia przez neta (Alab, Diagnostyka)

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ