X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam dziewczyny, które starają się o maleństwo i właśnie rozpoczęły nowy cykl. Wspólne pogaduszki umilą nam czas oczekiwania na testowanie.

    STARACZKI:

    <3 aciulka- 4cs, spodziewana @ 26.09, (inofolic)

    <3 Agaja- 29l, 10cs, spodziewana @ wg ovu 3.10, (euthyrox)

    <3 aina- 5cs, spodziewna @ 29.09

    <3 Amerie- 2cs, @ na 11.09, (euthyrox 100, folik i jodit)

    <3 Ania1986- 13cs, (cztery biochemiczne, złe wyniki nasienia)

    <3 Audobrandessa- 23l, 3cs, termin @ 3.09 (oeparol,kwas foliowy,mąż- cynk,
    wit E.)

    <3 Eilen - 25l, 1cs, spodziewana @ 25.09, (euthyrox, dostinex, glucophage, luteina)

    <3 emka@- 30l, 9cs, spodziewana @ ok 5.10
    (eutyrox,oeparol,olej lniany,wit. B, Mg, kw. fol. /brak śluzu płodnego)

    <3 gosi_a- 27l, 2cs, najbliższa @ 21.09

    <3 kiniusia00- 5 lat staran, 5 poronien, zespol antyfosfolipinowy

    <3 MagSz- Magda 27l, 5cs, termin @ 17.09

    <3 martika- 23l, 3cs, @ nieoczekiwana 2.10 (euthyrox 75 1/2 tab + kwas foliowy)

    <3 mik81- 22cs (4 pp), spodziewana @ 29.09, (inofolic castagnus wiesiołek)

    <3 opu- 9cs, niechciana @ 28.09 (ziola ojca sroki,magnez,dong,witaminy prenatalne)

    <3 Paulina83-1983- 31l, 24cs, planowana @ 7.09 (zioła ojca sroki nr 3)

    <3 Rozgadana- 28l, 3cs (6 po poronieniu) termin @ 01.10

    <3 Storczyk3- 30l, 24cs, spodziewana @ 28.09, (euthyrox,bromergon,clo)

    <3 Sylwia87- 27l., 3cs, termin kolejnej @ 29.09.

    WĄTKOWE MAMUSIE:

    <3 shaja88- Agnieszka, 26l, 5cs, prawdopodobna @ 29.09, (euthyrox 50 i witaminy pregna plus, mąż-androvit)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 23:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :). Co prawda jeszcze nie w nowym cyklu ale już się do Was zapisuję :).

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bądź taka w gorącej wodzie kąpana;) Jeszcze nie wiesz czy się nie udało na pewno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się nie udało. Beta w 13 dpo <0,100 mówi o wszystkim. Już się pogodziłam z tym wynikiem i chcę jak najszybciej zacząć nowy cykl. Tylko jak tu sobie przyspieszyć @?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak: Moczenie nóg w ciepłej wodzie i czerwone wino, ale ja bym nie ryzykowała, bo wykres jest piękny, może zagnieżdżenie było później i dlatego beta ujemna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żartowałam z tym przyśpieszeniem @ ale ciekawe rzeczy piszesz :). Szkoda , że wcześniej nie mierzyłam temp (bałam się infekcji) bo to mój pierwszy wykres i morze po prostu taka moja natura. Nie ma za bardzo do czego go porównać. Ale w następnym też będę mierzyć bo mi się spodobało to że wiem co się dzieje z moim organizmem (teoretycznie :)). A Ty w tym cyklu planujesz stosować jakieś wspomagacze?

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 2 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam o winie i kąpieli :) Mi w sierpniowym cyklu @ spóźniła się aż tydzień, wiedziałam już że z fasolki nic.. Tak się kąpałam jak nigdy :P pół dnia w wannie i nic :) czekałam cierpliwie na @ i w końcu wyczekałam :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja drugi cykl mam w planie stosować wiesiołek i olej lniany bo mam problemy ze śluzem płodnym(a właściwie całkowity brak). Inne wyniki nie mam najgorsze chociaż biorę lek na tarczycę. Niedoczynności jeszcze nie mam ale mój endo powiedział, że to kwestia czasu bo mam pięć guzków na tarczycy i ogromne obciążenie genetyczne. Od dwóch lat jestem na kwasie foliowym i biorę go już automatycznie i włączyłam jeszcze wit. B kompleks.

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 2 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to w dziś miałam pierwsze mierzenie temperatury :D To mój pierwszy dokładny cykl :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie gorące kąpiele odpadają bo mam prysznic :p. Ale winkiem nie pogardzę ;).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :) ja staram sie już 22 miesiące czekam do piątku żeby zrobić testa ale mam przeczucie że dupa będzie z tego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    W ogóle to w dziś miałam pierwsze mierzenie temperatury :D To mój pierwszy dokładny cykl :)
    I bardzo dobrze. Przynajmniej będziesz wiedziała co i kiedy :). A infekcji nie miałam żadnej w tym miesiącu pomimo codziennego mierzenia. Oczywiście po każdym mierzeniu dokładnie myłam termometr a czasem go clotrimazolem posmarowałam ale to ze dwa razy :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina83-1983 wrote:
    witajcie :) ja staram sie już 22 miesiące czekam do piątku żeby zrobić testa ale mam przeczucie że dupa będzie z tego :(
    Trzymam za Ciebie kciuki. Widzę, że trochę już przeszłaś ale nie mamy wyjścia - musimy starać się aż do skutku.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, ja biore kwas foliowy już od dawna, w tym minionym cyklu brałam też magnez z witaminą B. Dzisiaj planuje kupić Oeparol (tam jest ponoć największa zawartość wiesiołka, kupie też salfazin dla męża i L- karnitynę. Planuję zbadać tarczycę i progesteron. Myślałam nad całkowitym odpuszczeniem wszystkiego, ale jakoś mi lepiej jak coś robię, a nie stoję w miejscu więc będę mierzyć temperaturę i łykać witaminki.

    Rozgadana stres też może wpływać na długość cyklu..

    Paulina nie chcesz udostępnić nam wykresu?

    Co Wy na to dziewczyny, żeby w pierwszym poście zrobić listę, jeśli jesteście chętne to co w niej umieścić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie wpisuje laseczki :) jeszcze nie w nowym cyklu lecz to keestia dnia dwoch :) wiec hello :) fajny temat :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps mierzycie temp w ustach czy w pochwie ? Jak w pochwie to jakim termometrem ? I ile czasu trzeba mierzyc jesli to rteciowy ?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej opu, zawsze masz plamienie przed @?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę elektronicznym w pochwie do czasu aż zadzwoni.

    "Czas pomiaru:
    a) lekarskim lub owulacyjnym termometrem z galinstanem mierzymy niezależnie od miejsca pomiaru przez 5 minut
    c) polskim rtęciowym termometrem owulacyjnym, jeśli się jeszcze taki ma, należy mierzyć:
    -2 minuty w pochwie lub w odbytnicy
    -4 minuty w ustach pod językiem
    d) zwykłym, lekarskim termometrem rtęciowym należy mierzyć dłużej, odpowiednio 5 lub 8 minut."

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 2 września 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ps mierzycie temp w ustach czy w pochwie ? Jak w pochwie to jakim termometrem ? I ile czasu trzeba mierzyc jesli to rteciowy ?

    Ja dopiero od dziś mierzę, Mierzę w pochwie elektronicznym takim jaki dostałam w pobliskiej aptece :D

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariika ja też lepiej się czuję jak działam. A powiedz mi na co jest ten salfazin i l-larnityna i czy są dostępne bez recepty to zaraz mojemu M też zakupię :)
    Opu ja zaczęłam w ustach ale uważam że to nie są dokładne pomiary i teraz mierzę w pochwie elektronicznym termometrem. Włączam go jak już włożę i wyciągam jak daje sygnał :D.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ