X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L- karnityna poprawia ruchliwość plemników, a salfazin zawiera cynk i selen, który jest bardzo ważny w procesie spermatogenezy. Udowodniono, że suplementacja dobrze wpływa na płodność mężczyzny;) A i witamina C jest jeszcze dobra na ruchliwość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To lecę dzisiaj do apteki :). Chociaż zdaję sobie sprawę,że to co mąż przyjmie teraz wpłynie na plemniki dopiero za 3 miesiące. Tak przynajmniej czytałam. Ale zrobię wszystko żeby się udało.

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 2 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Dołączam się do Was. To nasz drugi cykl, od dzisiaj bawię się w mierzenie temperatury. Wkrótce powinny nadejść dni płodne więc będziemy ostro z mężem działać :) Życzę wszystkim powodzenia i trzymam za nas kciuki :)

    wiek: 27
    CS: 2, choć to ewentualnie będzie moja pierwsza ciąża
    dł. cykli- 28-29 dni
    najbliższa @- 21.09
    kwas foliowy (Novovit classic) biorę od kwietnia, nic poza tym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 11:45

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 2 września 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączam :) Mam nadzieję, że ten kolejny cykl będzie dla nas wszystkich szczęśliwy!

    A co do listy na początku wątku, jestem za. Można dodać info, kto ile się stara, średnia długośc cyklu np, no nie wiem, czy jakieś leki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby dołączam, ale nie dołączam. Na teście wyraźna tylko jedna kreska. Robiony niby trochę później, ale nie mam wątpliwości, że przy moim cyklu powinno być już coś widać. Czekam zatem cierpliwie na @. Chociaż wkurza mnie, że mimo sporej dawki luteiny (2x2 - 16-25 dc) spóźnia mi się okres z miesiąca na miesiąc coraz bardziej. No, ale 10.09 mam lekarza, który zapowiedział, że dostanę coś anty na regulację cyklu i cysty na jajnikach… więc następne starania pewnie dopiero w czerwcu 2015 :-(

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 2 września 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to ja też, dołączam ;)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka częściowo tak, ale skoro kawa wypita przed stosunkiem może pobudzić plemniki do większej aktywności to i witaminki mogą trochę pomóc;)

    Witam wszystkie dziewczyny, które dołączyły. Ja za chwilę lecę zrobić badania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy wszystkie dziewczyny :). Martika tak jak Agaja napisała lista może być i fajnie by było jakby były tam dodatkowe informacja np. który cs idp. Jak zapomnimy to zawsze można spojrzeć na 1 stronę :)

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 2 września 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki, to i ja dołączam do was :-)

    emka@ lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie to niech każda z Was napisze krótko informacje o sobie te co chce, a ja wkleję do pierwszego postu, proponuję też termin @ najbliższej.

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 2 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to info o mnie:
    cs: 10
    wiek: 29
    leki: euthyrox
    spodziewana @ : trudno powiedzieć :P ale wg ovu 3.10
    średnia dł cyklu: 32
    średnia dł fl: 11 (tu chyba największy problem)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 11:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc jeśli chodzi o mnie:
    cs: 9 (za chwile będzie 10)
    wiek: 30
    leki: eutyrox, oeparol, olej lniany, wit. B, Mg, kw. fol.
    średnia dł. cyklu: 32 dni
    problemy: brak śluzu płodnego

    PS. Martika przydała by się jakaś tabelka tylko że nie wiem czy da radę coś takiego tu zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 11:50

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 2 września 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cs:24
    wiek:30
    leki:euthyrox,bromergon,clo
    spodziewana @:28.09

    :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potem zobacze czy coś takiego da się robić, narazie piszę wiek, cs, i nastepną @, a w nawiazie informacje dodatkowe, może być? Agaja już Cię dopisałam, emka Ciebie zaraz dopisze, ale możesz podać przewidywalny termin @ czy wpisać Ci długość cykli? beziemy wiedziały wtedy tak na oko kiedy której ile sie spoźnia itp, wiadomo, że w praktyce to różnie wychodzi jak ktoś ma nieregularne, ale wtedy moge napisac przedział czasu czy coś takiego;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bardzo trudno przewidzieć termin @ bo może to być w przedziale między 29-38 dniem (ale średnio wychodzi mi 32). @ Powinnam dostać dzisiaj a następną za jakieś 32 dni ale jak widać już mam opóźnienia. Więc jak chcesz pisać termin następnej @ to możesz mi wpisać ok. 5.10 :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, chyba wpisałam wszystkie, jakby ktoś jeszcze chciał coś dopisać to dawajcie znać, jakby coś się zmieniało to piszcie będę edytować;)

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 2 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje info w poprzednim poście :)

    wnidt5odau6o2x80.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 września 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj sorki gosia, juz dopisuje

    gosi_a lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 24 cykl starań @ planowana na 7.09 lat 31 co do leków to nic nie biore pije zioła ojca sroki nr 3 drugi cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 12:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykl już udostępniłam ;)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ