X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eilen wrote:
    Dziewczyny, śledzę cały czas wątek ale się nie udzielam

    Ostatnio jestem strasznie nerwowa... do tego stopnia, że mąż stwierdził że na pewno jestem w ciąży bo tak się nigdy nie wkurzałam przed okresem. Do tego dziwne sny i poranne mdłości - ale to akurat może być od leków.

    Myślicie, że ta nerwowość może wynikać, że to tak naprawdę 1 cykl starań? Przy następnych cyklach jest szansa, że troszkę odpuszczę?
    oby Ci się udało juz w pierwszym tego Ci życze :) u mnie wyglądało tak, że 2 cykle wariowałam, miałam wszystkie objawy nawet mdłosci rano, które prowadziły do odruchów wymiotnych... psychika potrafi zdziałać cuda... w tym cyklu troche odpusciłam, choć i tak podświadomie się martwię. przestałam mierzyc temp i wsłuchiwac się aż tak bardzo w swoj organizm :)
    postaraj sie nie nakręcać żebyś sobie blokady nie zrobuła :) aaaaa i dobra rada męża nie traktuj jak maszynki plemnikowej, czerp radość ze zbliżeń :)(uświadomiłam sobie to po 2 mies. starań)

    Eilen lubi tę wiadomość

  • Eilen Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wygląda to tak, że nie szukam na siłę objawów a raczej staram się nie dopuszczać do siebie myśli, że to może być objaw. Ale wiadomo, że podświadomie może być inaczej.

    Dzięki za radę :) Na szczęście się udaje. Chociaż przed owulacją się kochaliśmy bo tak a po teście na owu nagle takie dziwne mi się wydawało :D Na szczęście mąż naprawił atmosferę.

    9bd83ebc6d8fe3c21fcda8c26ed5f0f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem kochana :) najgorsze jest czekanie... do owulacji potem czekaj na testowanie hehe osiwieć idzie... wspomnisz moje słowa ;)

  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 22 września 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama teraz czekam na testowanie, ciężko znieść ten czas

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 22 września 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak, 11 dpo i człowiek już nie wie co ma ze sobą zrobić, żeby wytrzymać przez ten czas...

    dziewczyny, jeśli ma nadejść @ to ile dni przed nią temperatura ma spaść?

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 22 września 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja nie wiem, kiepska jestem w mierzeniu temperatury, ale to chyba jakiś krótki odstęp czasu

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • niusik Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 22 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co ja wiem, to ok. 3dni przed @, ale każdy organizm jest inny.
    U mnie np. zawsze dzień przed spada :/

    ecac7c2cf6adfe0c734e738efba61d19.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 22 września 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o mniej więcej o ile ? od - do?

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 września 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa może owulka już była, szkoda, że nie mierzyłaś temperatury, bo miałabyś potwierdzenie, ale jeśli prowadziłaś wykresy sumiennie wcześniej, to wiesz jaką miałaś tempkę w fazie lutealnej, spróbuj sobie zmierzyć o tej samej godzinie przez kilka dni i zobaczysz czy jest to charaakterystyczna dla Ciebie temperatura w drugiej fazie. Nie będzie to wiedza na 100%, ale może Cię trochę uspokoi.

    Eilen życzę Ci żeby udało się już w tym cyklu i żeby to z tego nerwowość wynikała, ale mi mąż w pierwszym cyklu starań mówił dokładnie to samo, a niestety w ciąży nie byłam, więc myślę, że podświadomie nawet możesz denerwować się oczekiwaniem, a psychoka wiele objawów może wkręcić.

    Kusiaczka temperatura to bardzo indywidualna sprawa, najwyższa powinna być w 7 dpo, a potem może powoli u niektórych spadać (jeśli nie ma ciąży) aż do okresu, ale wiele dziewczyn ma tak, że spada na 1-2 dni przed, mi czasami zdarza się, że spada dopiero w dzień okresu. A czasami też jest tak, że spadnie odrobinę w dniach przewidywanej @, a i tak potem odbija i okazuje się, że jest ciąża, także to różnie bywa.

    Dziewczyny mi owu w końcu zaznaczył owulację, ale martwię się bo bardzo mało wzrosła mi temperatura, nigdy tak nie miałam, to mój pierwszy cykl z euthyroksem, myślicie, że może on mieć jakiś wpływ, może mam złą dawkę?

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 22 września 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli pozostaje czekać... :)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem w 26 dc, 10 dni po owu. Bardzo pragnę mieć dziecko i zaczęłam trochę schizować: każdy ból brzucha, każdy nieprzyjemny zapach wykrzywiający nos, każde kłucie w piersiach interpretuję jako niezbity dwód, że jednak fasoleczka sobie rośnie we mnie. Dzisiaj zrobiłam test. Druga kreska jest jakaś taka blada, bardzo mało widoczna (zobaczcie, oceńcie: http://www.fotoszok.pl/show.php/2175828_20140 922-084332-1-.jpg.html ) Czy mogę mieć nadzieję, na dołączenie do grona szczęśliwych mam w czerwcu 2015? Do końca cyklu pozostało mi 3 dni, później wybiorę się na bhcg. Na razie chyba nie chcę robić sobie złudnych nadziei. Dodam, że w rzeczywistości jest trochę wyraźniejsza niż na zdjęciu.
    P.S. Mierzę również temperaturę od początku cyklu i od kilku dni temp. w pochwie nie spada poniżej 37'...
    Fasolko moja kochana, jesteś tam już? :)
    Pozdrawiam Was gorąco!

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 22 września 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciąży też miałam taką bledziutką kreseczkę, a ciąża była, więc trzymam kciuki z całej siły, że jednak fasoleczka ;)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda myślę że można Ci pogratulować. Już dziś byś mogła zrobić betę.

    Martika przypomnij jaką dawkę eutyroxu bierzesz? Myślę że nie ma on żadnego wpływu na temp (i progesteron). Zobaczysz, że jeszcze Ci wzrośnie. Ja biorę 50 i mam na początku mały skok ale temp po mału później wzrasta aż do ponad 37'. Na razie się niczym nie stresuj.

    Za to moja temp dziś oszalała. Co o tym sądzicie? Myślałam że ovu miałam 16 dc (test i ból) a program mi zaznaczył na 14. No i ten dzisiejszy spadek. Sama już nie wiem co o tym myśleć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o spadki temp przed @ to mi czasami tylko troszkę spadnie a czasami zaczyna spadać dopiero trzeciego dnia @. Także co organizm to inaczej :).

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 22 września 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi temperatura obniża się z 3-4 przed @ a spada w 3 dniu @ I tak właśnie już zaczyna się obniżać, wiec czekam na @ i nowy cykl

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 22 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam obecnie 3 dni do @, a temperatura się utrzymuje...

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 22 września 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kusiczka wrote:
    ja mam obecnie 3 dni do @, a temperatura się utrzymuje...
    To super :D

    kusiczka lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 września 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Hej dziewczyny! Jestem w 26 dc, 10 dni po owu. Bardzo pragnę mieć dziecko i zaczęłam trochę schizować: każdy ból brzucha, każdy nieprzyjemny zapach wykrzywiający nos, każde kłucie w piersiach interpretuję jako niezbity dwód, że jednak fasoleczka sobie rośnie we mnie. Dzisiaj zrobiłam test. Druga kreska jest jakaś taka blada, bardzo mało widoczna (zobaczcie, oceńcie: http://www.fotoszok.pl/show.php/2175828_20140 922-084332-1-.jpg.html ) Czy mogę mieć nadzieję, na dołączenie do grona szczęśliwych mam w czerwcu 2015? Do końca cyklu pozostało mi 3 dni, później wybiorę się na bhcg. Na razie chyba nie chcę robić sobie złudnych nadziei. Dodam, że w rzeczywistości jest trochę wyraźniejsza niż na zdjęciu.
    P.S. Mierzę również temperaturę od początku cyklu i od kilku dni temp. w pochwie nie spada poniżej 37'...

    Ja w 28 dc miałam jeszcze jaśniejszą tą drugą kreseczke a ciąża była, ciecz się, jestem prawie pewna, że JESTEŚ W CIĄŻY :-)
    A napisz nam jakie odczuwałaś objawy w ostatnich dniach?
    Fasolko moja kochana, jesteś tam już? :)
    Pozdrawiam Was gorąco!

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 22 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i próbuje wytrzymać jeszcze te 3 dni + 1 do testowania ;)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aciulka, właśnie oglądam sobie galerię testów na ovu: https://ovufriend.pl/galeria-testow-wyniki.html?category=3&preg_brand=0&preg_from=&preg_to=
    i muszę przyznać, że radość we mnie coraz większa, bo takich jaśniutkich kreseczek jest dużo. Kupiłam dzisiaj jeszcze jeden test, zrobię pojutrze. Jeśli będzie pozytyw, to lecę na betę i do gina.

    To nasz drugi miesiąc starania się o fasolkę. Czyżby się udało?! Drżę z powstrzymywanego szczęścia.
    Jeśli chodzi o objawy (gdyby moje ciche życzenie się spełniło, to byłby 4 tc), to z takich subiektywnych mogę podać takie:
    * bóle głodowe żołądka, napady chęci na jedzenie, obojętnie co - byle dużo :)
    * niechęć do ulubionej porannej kawki (no niesłychane!)
    * ślinotok w ciągu dnia
    * delikatne bóle podbrzusza
    * bóle w piersiach (ale takie inne niż przed @, bo tylko czasowe, tzn. np. ból wieczorem, ale kiedy się kładę spać, to nie odczuwam gniecenia. Dodam, że lubię sypiać na brzuchu, co przed @ raczej było trudne).
    Objawy obiektywne:
    * temperatura mierzona w pochwie, rano o stałej porze od tygodnia nie spada poniżej 37'.
    Być może mam inne objawy, ale nie zauważam. Staram się również strofować, co do tych, które zaobserwowałam. Tak bardzo pragnę dziecka, że mogłabym chyba nieświadomie naciągać rzeczywistość. Trzymam kciuki za naszą wyczekiwaną fasolkę, za Wasze również. Głowy do góry i cierpliwości dla nas wszystkich przyszłe mamusie!

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ