X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusiczka: trzymam kciuki za Twoje dwie kreski (i oby były piękne, tłuściutkie) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 14:31

    kusiczka lubi tę wiadomość

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 22 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda, teścik super :)

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda idź już na bete, skoro wyszła ci druga kreseczka to i beta wyjdzie. Ja bym nie wytrzymała na twoim miejscu :-)

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 22 września 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Lauda idź już na bete, skoro wyszła ci druga kreseczka to i beta wyjdzie. Ja bym nie wytrzymała na twoim miejscu :-)
    Ja chyba też bym nie wytrzymała przy takim teście ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że ten test jest aż tak jednoznaczny? Ja bym raczej chciała ujrzeć dwie, grubaśkie, czerwone krechy. :D
    Przekonałyście mnie! Jutro rano idę na betę. Dam znać co tam we mnie (MAM NADZIEJE) siedzi.

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 września 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Myślicie, że ten test jest aż tak jednoznaczny? Ja bym raczej chciała ujrzeć dwie, grubaśkie, czerwone krechy. :D
    Przekonałyście mnie! Jutro rano idę na betę. Dam znać co tam we mnie (MAM NADZIEJE) siedzi.

    I bardzo dobra decyzja.
    Ja bym chciała zobaczyć chociaż tak delikatną drugą kreseczkę, nie jestem aż tak wymagająca ;-)

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 22 września 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Myślicie, że ten test jest aż tak jednoznaczny? Ja bym raczej chciała ujrzeć dwie, grubaśkie, czerwone krechy. :D
    Przekonałyście mnie! Jutro rano idę na betę. Dam znać co tam we mnie (MAM NADZIEJE) siedzi.
    Tak dla mnie jest jednoznaczny :) Kiedy ja zobaczę taką kreseczkę u mnie hmmm ;)

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 22 września 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda gratulacje :-)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 września 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    lauda myślę że można Ci pogratulować. Już dziś byś mogła zrobić betę.

    Martika przypomnij jaką dawkę eutyroxu bierzesz? Myślę że nie ma on żadnego wpływu na temp (i progesteron). Zobaczysz, że jeszcze Ci wzrośnie. Ja biorę 50 i mam na początku mały skok ale temp po mału później wzrasta aż do ponad 37'. Na razie się niczym nie stresuj.

    Za to moja temp dziś oszalała. Co o tym sądzicie? Myślałam że ovu miałam 16 dc (test i ból) a program mi zaznaczył na 14. No i ten dzisiejszy spadek. Sama już nie wiem co o tym myśleć.

    Biorę 1/2 tabletki euthyrox 75. Ale kiedyś też tak miałaś z tą temp czy to te tabletki mogą coś delikatnie mieszać? Jeśli chodzi o owulkę u Ciebie, to faktycznie mogła być 14go patrząc na temperaturę, a spadek dzisiaj ładny, czyżby coś było na rzeczy..:D

    emka@ lubi tę wiadomość

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 22 września 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od 2 dni zalewa kremowy sluz. Od jakis 5 dni strasznie bola sutki. Pierwszy raz w zyciu. Nie chce sie nakrecac ale tak trudno. Macie czasem takie objawy?

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda pędź na bete :) super :)
    ja dzisiaj wracałam z pracy pełna optymizmu, że robiąc test owu zobacze tłuste 2 krechy i i i.... jeszcze bledsza niż wczoraj. może mam cykl bezowulacyjny????? ja juz sama nie wiem. wczoraj kreski były wyraźne, ale testowa o jeden ton jasniejsza...
    zdołowana :(

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 22 września 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! Jestem tutaj nowa :) Pragnę dołączyć do grona oczekujących na testowanie :) które ja u siebie przewiduję na 27 września :) To nasz pierwszy miesiąc starań. Mam nadzieję, że owocny :) Termin spodziewanej @ przypada między 28-30 września. Czekam do ostatniej chwili, bo w dniach kiedy ma przyjść @ będę w drodze do Niemiec. I tutaj mam okropny dylemat. Boje się, że jak wynik wyjdzie negatywny (sfałszowany przez to, że robiony za wcześnie) i pojadę to czy nie wpłynie podróż (900km) źle na potencjalną ciążę. Z drugiej strony sobie myślę, że duuuużo kobiet w tym czasie nie spodziewa się że jest w ciąży, wykonują czynności te same co zawsze i nic się złego nie dzieje. Wiem, lepiej dmuchać na zimne! Dlatego jak 27 września test wyjdzie mi pozytywnie, choćby ta druga kreseczka była bardzo blada - nie jadę tylko zapisuję się do gina :) Oczywiście liczę na to, że nie pojadę z wiadomych przyczyn ;)
    Ten pierwszy miesiąc był takim celowanym prawie na ślepo w owulację. Dużym plusem jest u mnie to, że mam wyraźne sygnały ze strony śluzu. I tylko na tej podstawie na oko stwierdzam, że owulacja u mnie była między 15 a 17 września.
    Dziwi mnie tylko brak bólu piersi... który zawsze miałam okrooooopny od mniej więcej połowy cyklu. A cykle 27-30 dniowe :)Ostatnia @ 2września.
    Ale się rozpisałam! Pozdrawiam i trzymam kciuki za testujące i nowo rozpoczynających cykl.
    Aha! mój wykres przedstawia sytuację faktyczną na dzień dzisiejszy i kilka wstecz :) To tak dla siebie zanotowałam i dla celów zapoznawczych :) Mam nadzieję, że na zapoznawaniu w tym miesiącu się skończy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 20:21

    lauda lubi tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    Mnie od 2 dni zalewa kremowy sluz. Od jakis 5 dni strasznie bola sutki. Pierwszy raz w zyciu. Nie chce sie nakrecac ale tak trudno. Macie czasem takie objawy?

    Kochana pionuję Cię, nie nakręcamy się. Zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Wiele kobiet ma w fl kremowy śluz. 3maj się cierpliwie;)

    Ja już mam serdecznie dość tego cyklu, moje jajniki zwariowały, znowu przez jakieś pół godziny strasznie bolał mnie lewy jajnik i jednorazowo pojawił się płodny śluz. Spisuję na całkowite straty ten cykl i chyba już czekam z niecierpliwością na następny.

    Bergamota witaj wśród nas:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 21:43

  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 22 września 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) dolaczam i ja:)
    Planowana @ 27.09 wiec heszcze troche czas jest ale z racji dziwnego zachowania organizmu poszlam dzis na bete. Cykle 30 dniowe srednio ten pierwszy ze wspomagaczem w postaci Clo+ovitrelle. Niestety wyszla 0.46 przy normie <1. To byl dopiero 12 dpo i pewnie pojde za 2 dni na powtorke:) bo do soboty sie nie doczekam, to takie stresujące! :) myślicie ze sa jakies szanse? Czytalam tu na forum pare przypadkow za wczesnie zrobionej bety i chvialabym zeby i u mnie tak bylo:)
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze II kreseczki! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 22:20

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    analiza, a zrobiłaś test domowy? Bo ja dzisiaj pisałam, że zrobiłam test domowy i druga kreseczka wyszła mi blada. Na betę chcę się wybrać jutro, ale z tego co piszesz, to trochę zaczęłam się obawiać... Ty dzisiaj jesteś 12 dpo i beta Ci nie wyszła pozytywna, a ja dopiero jutro będę miała 12 dpo, a do końca cyklu 2 dni. Już teraz sama nie wiem co z tym wszystkim...
    Nadal mam nadzieję, że fasolka rośnie sobie we mnie.

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 22 września 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    Lauda pędź na bete :) super :)
    ja dzisiaj wracałam z pracy pełna optymizmu, że robiąc test owu zobacze tłuste 2 krechy i i i.... jeszcze bledsza niż wczoraj. może mam cykl bezowulacyjny????? ja juz sama nie wiem. wczoraj kreski były wyraźne, ale testowa o jeden ton jasniejsza...
    zdołowana :(


    Audobrandessa, a robiłaś oba testy po 2 godzinach bez picia? Ja ostatnio jak robiłam, to miałam podobną sytuację i jednego dnia był już taki na granicy, a kolejnego ledwo ledwo krecha. Ale ten drugi robiłam niecałą godzinę po wypiciu dużej herbaty. I jak zrobiłam tego samego dnia kilka godzin później już "na sucho" to wyszła ciemna krecha.

  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 22 września 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    analiza, a zrobiłaś test domowy? Bo ja dzisiaj pisałam, że zrobiłam test domowy i druga kreseczka wyszła mi blada. Na betę chcę się wybrać jutro, ale z tego co piszesz, to trochę zaczęłam się obawiać... Ty dzisiaj jesteś 12 dpo i beta Ci nie wyszła pozytywna, a ja dopiero jutro będę miała 12 dpo, a do końca cyklu 2 dni. Już teraz sama nie wiem co z tym wszystkim...
    Nadal mam nadzieję, że fasolka rośnie sobie we mnie.
    Robilam dwa nawet i wyszly negatywne. Z tego co sie zdazylam zorientowac testy tylko na papierze maja czulosc 25 a faktycznie beta musi byc duzo wyzej zeby ladnie wyszedl.
    Ja jestem w goracej wodzie kapana i poszlam - moze jakbym poczekala troche to pojutrze wyszedlby juz ladniejszy albo taki sam :) mimo tego radzilabym Ci isc bo z krwi to najpewniejsza diagnoza :) oby fasolka sie juz rozkrecala u Ciebie :)

    Ps. Ja mam mieszane uczucia - boli mnie podbrzusze, odbija mi sie, jestem 'wstrzasnieta niemieszana' i wolalabym zeby to byly ciazowe rewolucje a nie na przyklad jakies skutki uboczne clo:/

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Analiza, trzymam za nas kciuki! Ja też jestem "wstrząśnięta niemieszana". Dzisiaj miałam bladą kreskę, jutro rano zrobię jeszcze jeden test domowy, później pójdę na betę. Trudno, jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć Be i nie ma srania po krzakach. ;)

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 22 września 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Myślicie, że ten test jest aż tak jednoznaczny? Ja bym raczej chciała ujrzeć dwie, grubaśkie, czerwone krechy. :D
    Przekonałyście mnie! Jutro rano idę na betę. Dam znać co tam we mnie (MAM NADZIEJE) siedzi.

    Gratuluję! Śmigaj na betę, a ujrzysz piękny wynik :)
    Ja bym chciała ujrzeć chociaż taki jednoznaczny test za kilka dni, jaki Ty ujrzałaś dzisiaj :) :D

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 września 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda jak tam test dzisiaj? Kciuki trzymam!;)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ