X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Analiza, dzięki! Pierwszy test 10tka - Lady Max, z apteki Dr Maxx.
    Jutro wielki dzień. Oby @ nadal trzymała się z daleka i temperatura nie ważyła się spaść.
    BTW, a ile płacicie za betę u siebie. Ja płaciłam 22 zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    No idzie, ale wczoraj znowu pojawił się ból jajnika i płodny śluz więc już nic nie rozumiem i naprawdę mam dość. Ty masz piękną tempkę i piękny spadek, ale śluz faktycznie szaleje, u mnie w tym cyklu też strasznie długo był.
    Kochana mamy takie same tempki :) więc masz równie ładną (chociaż w zeszłym cyklu moja przekraczała 37" - liczę że jeszcze wzrośnie) a mój spadek to był za wczesny na cokolwiek więc nie robię sobie nadziei. Za to zawsze miałam problemy ze śluzem. Płodnego nie widziałam nigdy na oczy a tu mnie zalewa w tym miesiącu. Może to przez wiesiołek który brałam drugi cykl?

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 24 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)

    Dziewczyny, czy jak nie mierzyłam od początku cyklu temp (nie mam odniesienia)to czy mimo to temp powyżej 37 (dokładnie 37,6) w drugiej połowie cyklu (zaznaczę, że nie mam żadnego stanu zapalnego)może oznaczać , że owulka była?
    Tak pytam z ciekawości. kiedyś mierzyłam kilka razy temp zaraz przed okresem i jedyne co zauważyłam to, że jeszcze tego samego dnia kiedy miałam dostać @ spadała mi do poziomu 36,6.

    Dzisiaj się troszkę nachodziłam po mieście. Brzuch mam taki jakbym miała @ za chwilę dostać... :/ tylko że to trochę u mnie za wcześnie jak na takie przed@ zwiastuny...

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 24 września 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co nie mam pojęcia, ale tak jak mówisz może też nie być odniesienie jak nie mierzyłaś

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Dziewczyny :)

    Mój cykl zaczął sie dokładnie 1.09 :) więc pasuje do Was ;) Aktualnie jestem 7 dpo :) Mam nadzieję, ze niedługo zaczną sie od nas dziewczyny zielenić na potegę :D

    Rozgadana lubi tę wiadomość

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 24 września 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betii. Tez zaczęłam cykl 01.09 tylko u mnie 9 dni po i ten spadek.:-( masz jakieś dziwne odczucia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMB a miałaś monitoring i potwierdzoną owulację czy z własnych obserwacji wnioskujesz kiedy była?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro miałam mieć wielki dzień testowania: kolejny sikaniec i beta. Dzisiaj zaobserwowałam delikatnie zabarwiony na różowo śluz - pojawił się podczas oddawania moczu i zniknął. Wkładka higieniczna jest czysta. Od czasu do czasu czuję rwanie w dole brzucha, takie ciągnięcie. I naparza mnie głowa...
    Chce mi się płakać. Już sama nie wiem co się dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie ! głowa do gory poloz sie i leż !

    lauda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    spokojnie ! głowa do gory poloz sie i leż !

    Dzięki. Masz rację. Na dzisiaj chyba dość emocji. Co ma być, to będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurde - co mi tu klikasz lubie - lezec mi :D ! sio ;)

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 24 września 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Mika, dzięki za wsparcie. Jutro zamierzam wysikać kolejny test i iść na betę. @ zaklinam i odpędzam od siebie jak nigdy w życiu.
    Życzę Wam dziewczyny z całych sił, by do Was również @ nie przyszła ;)
    To czekam z niecierpliwością na wynik Twojej bety

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl jest zwariowany.... dzisiaj znów płodny śluz a test owu negatywny. sama nie wiem czy owulka była czy też nie i czy w ogóle będzie :( Meksyk. brzuch i jajniki nie dokuczają tak jak zwykle po owulacji....
    Dziewczyny miala któras z Was cykl bezowulacyjny? objawy są podobne jak na owulke?

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 24 września 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam bezowulacyjny (według Gina), a temperatura urosła i dzisiaj dwa sikańce pozytywne i beta 91,10 :-) . Co prawda jeszcze czekam do piątku na drugą bete, ale i tak jest nie źle. Ciekawe co powie mój lekarz?

    Agaja, betii, _analiza lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka gratuluje :) oby u mnie też tak było

    aciulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak z waszą cierpliwością ? Ja jej nie mam już po tylu miesiącach straciłam na dobre albo tracę .... Nakręcam się strasznie najchętniej zapadłabym w jakiś sen i wstała dopiero w dniu spodziewanej @ .... a tu trzeba czekać jeszcze tyle ... jak na złość mam teraz dużo wolnego i tak plątam się po tym domu ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 22:30

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 25 września 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    aciulka gratuluje :) oby u mnie też tak było

    Dziękuje kochana, jutro druga beta, zobaczymy czy się potwierdzi.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    jak z waszą cierpliwością ? Ja jej nie mam już po tylu miesiącach straciłam na dobre albo tracę .... Nakręcam się strasznie najchętniej zapadłabym w jakiś sen i wstała dopiero w dniu spodziewanej @ .... a tu trzeba czekać jeszcze tyle ... jak na złość mam teraz dużo wolnego i tak plątam się po tym domu ...
    ja najchetniej kupilabym sobie usg ;)

    opu, 25staraczka25, _analiza, aciulka, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahhah dooobre :) z drugiej str co mi po usg jak ja tam nic nie widze :D ja bym sobie kupila albo w ogole wynalazla test ktory wykrywa coaze i wskazuje tluuuste krechy nawet jak jajeczko tylko zostanie zaplodnione. Czyli w dniu owu albo dzien po zeby juz cos pokazywal ze sie dzieje !

  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 25 września 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie jestem tu nowa i piszę do Was z moim problemem mam nadzieję że dobrze trafiłam i coś mi pomożecie. Wczoraj 27dc miałam brązowe plamienie krótkie bez krwi po 20 minutach minęło, dzisiaj termin @ miałam jechać na betę ale nad ranem zauważyłam różowe plamienie i sadziłam że zaczyna się @ ale teraz podpaska czysta na papierze nic a w środku tylko brązowy śluz, dodam że jestem po inseminacji i biorę cały czas luteinę, lekarz powiedział że brać ją do pojawienia się @ albo do negatywnej bety ale ja nie wiem czy mam @ i nie wiem czy dzisiaj brać tą luteinę czy już nie, dzisiaj już niestety bety nie zdążę zrobić.

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ