Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • jamajka Ekspertka
    Postów: 176 121

    Wysłany: 1 października 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się odciągam od myślenia o ciąży jak tylko mogę ;) Podobno pomaga.

    Podobno już urodziłam... Przynajmniej karta ciąży tak twierdzi ;)
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 października 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie czym innym sie zajac by nie zwariowac, nie stresowac bo to nie pomaga w zajsciu

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 1 października 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajka, Werni, a Wy kiedy powinnyście zacząć testować?

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 1 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajka, no przecież pisałaś, że dostałaś @...mam jakiś uskok myślowy:)

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 646

    Wysłany: 1 października 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja stwierdziłam, że najlepszym sposobem nie myślenia o ciąży będzie początek nowego semestru na studiach i pisanie magisterki. Wstałam dziś o 6, pojechałam na wykłady, odwiedziłam promotora i zabieram się do pracy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 11:49

    ckaidqk34aroni5a.png
  • iza776 Autorytet
    Postów: 1626 1450

    Wysłany: 1 października 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wciąż @ brak. Zaczynam wierzyć że się udało. Jutro testuje ☺ trzymajcie kciuki

    3i498u69hx44zg3k.png

    aniołek 7tc 19.10.2015r.
    Mutacja MTHFR, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc, pcos, Nk wysokie, dodatnie ana 1 i 2
    Ciąża po stymulacji owulacji
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 646

    Wysłany: 1 października 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza776 trzymam kciuki z całej siły i nie bój się jutro zatestować :P Nie chce jutro widzieć wiadomości że nie zrobiłaś testu :P

    iza776 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • iza776 Autorytet
    Postów: 1626 1450

    Wysłany: 1 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię na pewno bo w sobotę idę na wesele, muzę wiedzieć czy mogę pić

    3i498u69hx44zg3k.png

    aniołek 7tc 19.10.2015r.
    Mutacja MTHFR, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc, pcos, Nk wysokie, dodatnie ana 1 i 2
    Ciąża po stymulacji owulacji
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 646

    Wysłany: 1 października 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ide na wesele w sobote :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • jamajka Ekspertka
    Postów: 176 121

    Wysłany: 1 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza! Trzymam mocno kciuki! <3
    Ja po pracy siadam do maszyny do szycia - mój najlepszy sposób na relaks;)

    iza776 lubi tę wiadomość

    Podobno już urodziłam... Przynajmniej karta ciąży tak twierdzi ;)
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 1 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj zaczęłam puzzle układać...całe 1000, z grubej rury..:) Potwornie mnie wszystko dzisiaj boli, prawa strona podbrzusza jakby mnie kto skopał. W zeszłym miesiącu też tak było. Zaczynam się poważnie zastanawiać co się złego ze mną dzieje.Miałam cystę i znowu jadłam dwa miesiące anty, ale trzy cykle temu je rzuciłam dla dorobienia rodzeństwa. Mam wrażenie, że nie minie mnie gine, bo coś tam się chyba kręci niedobrego;(
    iza776,
    powodzenia!:)

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • iza776 Autorytet
    Postów: 1626 1450

    Wysłany: 1 października 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ☺

    3i498u69hx44zg3k.png

    aniołek 7tc 19.10.2015r.
    Mutacja MTHFR, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc, pcos, Nk wysokie, dodatnie ana 1 i 2
    Ciąża po stymulacji owulacji
  • iza776 Autorytet
    Postów: 1626 1450

    Wysłany: 2 października 2015, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się

    jamajka, werni lubią tę wiadomość

    3i498u69hx44zg3k.png

    aniołek 7tc 19.10.2015r.
    Mutacja MTHFR, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc, pcos, Nk wysokie, dodatnie ana 1 i 2
    Ciąża po stymulacji owulacji
  • iza776 Autorytet
    Postów: 1626 1450

    Wysłany: 2 października 2015, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka długa wiadomość wam napisałam a wszystko mi zjadlo, nienawidzę dodawać tu postów z tel. Napisze wam z pracy. Rano lecę jeszcze na betę.

    3i498u69hx44zg3k.png

    aniołek 7tc 19.10.2015r.
    Mutacja MTHFR, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc, pcos, Nk wysokie, dodatnie ana 1 i 2
    Ciąża po stymulacji owulacji
  • jamajka Ekspertka
    Postów: 176 121

    Wysłany: 2 października 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza776 wrote:
    Udało się
    SUPER!!!! :D Iza gratulacje <3

    iza776 lubi tę wiadomość

    Podobno już urodziłam... Przynajmniej karta ciąży tak twierdzi ;)
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 2 października 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza776 wrote:
    Udało się
    Brawo!!!!! Takiej to dobrze....:)
    Ja się chyba odważę jutro zatestować...

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 646

    Wysłany: 2 października 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza776 wrote:
    Udało się

    To wspaniale! GRATULUJE <3 i czekam na więcej info :*

    ckaidqk34aroni5a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza super wiadomosc :) lec na bete a w pon. Zobacz czy przyrasta :)

    Dzis jade do Pl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • iza776 Autorytet
    Postów: 1626 1450

    Wysłany: 2 października 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki 118 ☺☺☺☺

    MamaFilipka, kamika23 lubią tę wiadomość

    3i498u69hx44zg3k.png

    aniołek 7tc 19.10.2015r.
    Mutacja MTHFR, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc, pcos, Nk wysokie, dodatnie ana 1 i 2
    Ciąża po stymulacji owulacji
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 października 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ