X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:

    Bazylku strasznie mi przykro :( ja idę do swojego szpitala (gdzie pracuje) mam nadzieję, że nie zrobią mi tak jak Tobie bo nawet nie będę mogła im na wytykać. Zastanawiam się jeszcze czy to zależy od umiejętności lekarza czy po prostu tak się zdarza- jednemu uda się oczyścić konkretnie a inny musi powtarzać?
    No i zaraz po zabiegu zamierzam startować w kolejnym cyklu. Chyba nie ma przeciwwskazań i okresu bez starań?

    Wiesz co, mój gin tłumaczył, że albo nie mógł się dostać do tego dziada bo był np w takim miejscu trudno dostępnym, albo poprostu nie wyciął wszystkiego. Sama już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Trzy dni po zabiegu byłam na podglądzie i ten polip nadal tam był! Oczywiście jak to w szpitalu bywa, lekarz nawet ze mną nie porozmawiał. Jakimś cudem wychaczyłam go potem na korytarzu, ale zapewniał mnie że wszystko usunął (ale na zdjęcie z USG nawet nie spojrzał).

    Jutro jadę do innego szpitala, zobaczymy co mi powiedzą. Ten cykl z histeroskopią jest spisany na straty, ale kolejny już można zacząć starania.

    Trzymam jutro za Ciebie kciuki:*

    Lunaris lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    IO to immuno? Ja mam tylko hashi z immuno i steryd nie przysługuje ;) Ty masz hashi i ana. Immuno chodzi stadami. Badania są drogie i nie wszystkie pciala znamy i badamy. Jeśli tylko znajdziesz lekarza który Ci da steryd to ja bym tak próbowała.
    Nie wiem czy IO wpływa na jakość jajek. Nie sądzę żeby wpływało na zagniezdzenie. Zazwyczaj zaburza ovu. U Ciebie i u mnie nie ma z tym problemu.
    A myślisz ze w Invicta dostanę? Bo u mnie to ANA to bliżej nieokreślone immuno... jak myślisz, warto jeszcze dorobić jakieś badania? p/ciała antyfosfolipidowe/kardiolipinowe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2017, 21:49

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Baz- ja za Ciebie. Obyśmy wykończyły dziadostwo i zaskoczyły z miejsca ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki :)

    Życzę miłego dnia :)

    Lunaris i bazylkowe, jestem z Wami <3



    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakończyłam wczoraj romans z clo i czekam na wizyte czy organizm łaskawie zareagował, och jakie emocje hahahahaha

    Buziaki

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris jak tam, jesteś już przyjęta na oddział?

    Ja się zarejestrowałam dopiero na koniec października wtedy dopiero lekarz zakwalifikuje mnie do zabiegu, więc jeszcze potem z miesiąc czekania:( straszne są te kolejki. Ale już poczekam, bo tam mi polecał mój lekarz.

    Zostanę z Wami do towarzystwa, będziemy się dalej starać, ale pewnie i tak nic z tego nie będzie. Ehh z kopyta ruszę dopiero pewnie listopad/grudzień :(

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove, nigdy nic nie wiadomo, a nuż się uda!
    A mnie się sypią zęby, chyba muszę się za nie zabrać przed ciążą...jak myślicie na jaki wydatek się szykować? Chyba 3 zęby do zrobienia z leczeniem kanałowym.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc moje kochane, lista uaktualniona. Witam wszystkich :) juz wielkie odluczanie do wrzesnia i licze na duzo pozytywow :) wiel Nad na wrzesien nie zostalonale mnie to cieszy bo to oznacza, ze wikszosci sie juz udalo :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już po owu, M zdążyl wiec zaczynamy odliczanie.
    Dzisiaj maszeruje do dermatologa, może cos poradzi, bo już zaczynam straszyć. Tak mi wywala krostki, ze szok. Nie wiem może ma to związek z IO.

    Agniechaaaa, Rucola, malka lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko z tego co wiem w badaniach może noc nie wyjść. Immuno może być ok normalnie a przy ciąży może szaleć. Znam 2 dziewczyny które dostały steryd bez wskazań w postaci badań i dzięki niemu są w ciąży albo już urodziły. Tylko trzeba znaleźć lekarza który zaryzykuję. Powiem Ci szczerze ze ja też bym bardzo chętnie brała steryd. Tylko mój gin a raczej moi ginowie nie są chętni żeby ryzykować i będę tylko na kleksie w ciąży. W klinikach chyba są największe szanse na steryd.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Bocianiątko z tego co wiem w badaniach może noc nie wyjść. Immuno może być ok normalnie a przy ciąży może szaleć. Znam 2 dziewczyny które dostały steryd bez wskazań w postaci badań i dzięki niemu są w ciąży albo już urodziły. Tylko trzeba znaleźć lekarza który zaryzykuję. Powiem Ci szczerze ze ja też bym bardzo chętnie brała steryd. Tylko mój gin a raczej moi ginowie nie są chętni żeby ryzykować i będę tylko na kleksie w ciąży. W klinikach chyba są największe szanse na steryd.
    Dokladnie w klinice steryd dają, ze tak powiem profilaktycznie

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobiety, możecie puścić kciuki jestem już w domu :/ za duże endometrium, Pan doktor stwierdził że lepiej za miesiąc zrobić jak będzie 6-10dc... szkoda że nie powiedział mi tego przed zaplanowaniem przyjęcia... kolejne 2 cykle w plecy ale dzisiaj jest mi już wszystko jedno :(

    Pocieszam się tylko tym, że lepiej poczekań i nie chodzić potem na poprawkę. Bazylkove razem zaszalejemy w stringach pod choinką ;) poczekamy na FLo i weteranki pójdą trójką! ;)

    We wrześniu wypadam ale zostaję z Wami bo już nie mogę się doczekać wysypu kolejnych <3 :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Hej Kobiety, możecie puścić kciuki jestem już w domu :/ za duże endometrium, Pan doktor stwierdził że lepiej za miesiąc zrobić jak będzie 6-10dc... szkoda że nie powiedział mi tego przed zaplanowaniem przyjęcia... kolejne 2 cykle w plecy ale dzisiaj jest mi już wszystko jedno :(

    Pocieszam się tylko tym, że lepiej poczekań i nie chodzić potem na poprawkę. Bazylkove razem zaszalejemy w stringach pod choinką ;) poczekamy na FLo i weteranki pójdą trójką! ;)

    We wrześniu wypadam ale zostaję z Wami bo już nie mogę się doczekać wysypu kolejnych <3 :)

    Haha do tego czasu faktycznie zostaną tu tylko weteranki z epoki lodowcowej:)

    Ja jeszcze zastanawiam się nad jedną kliniką gdzie wykonują ten zabieg, czas oczekiwania mniej więcej miesiąc. Ale nie mam pewności czy też mi tego nie spieprzą:/

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris przykro mi :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno- czekałam tyle to poczekam jeszcze kolejny miesiąc. Z czasem człowiek jakoś twardnieje, obojętnieje, jak kamień... zostaje tylko niesmak i rozgoryczenie... A instynkt- pęd w dążeniu do bycia matką ciągle mnie zaskakuje. Mam syna, powinnam się nie przejmować. Co hormony robią z człowieka? Cierpliwości dodaje mi tylko myśl, że jeden skarb już jest i że o niego też trzeba było długo walczyć. Skoro doczekałam się za pierwszym to zrobię wszystko żeby doczekać się i kolejnego!

    Meśka lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Trudno- czekałam tyle to poczekam jeszcze kolejny miesiąc. Z czasem człowiek jakoś twardnieje, obojętnieje, jak kamień... zostaje tylko niesmak i rozgoryczenie... A instynkt- pęd w dążeniu do bycia matką ciągle mnie zaskakuje. Mam syna, powinnam się nie przejmować. Co hormony robią z człowieka? Cierpliwości dodaje mi tylko myśl, że jeden skarb już jest i że o niego też trzeba było długo walczyć. Skoro doczekałam się za pierwszym to zrobię wszystko żeby doczekać się i kolejnego!
    Dobrze Cię rozumiem :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Tynka 89 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :) bardzo proszę o dopisanie do listy na 2 września. Ż góry dziękuję.

    Przy okazji, dużo z Was ma doświadczenie w braniu leków na zbicie prolaktyny? I w którym cyklu plamienia zmniejszyly sie/zniknęły całkiem? :)

    To mój 3 cs więc początki. Badania prócz prolaktyny (ponad norme) są w porządku.

    Trzymam za nas kciuki!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2017, 14:16

    7b5da9f492d80ba9da03c533717c0bc5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka 89 wrote:
    Witam Was :) bardzo proszę o dopisanie do listy na 2 września. Ż góry dziękuję.

    Przy okazji, dużo z Was ma doświadczenie w braniu leków na zbicie prolaktyny? I w którym cyklu plamienia zmniejszyly sie/zniknęły całkiem? :)

    To mój 3 cs więc początki. Badania prócz prolaktyny (ponad norme) są w porządku.

    Trzymam za nas kciuki!! :)
    Ja biorę leki na prolaktyne ale ja nie mialam nigdy plamien wiec w tym temacie nie pomogę :/

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka 89 wrote:
    Witam Was :) bardzo proszę o dopisanie do listy na 2 września. Ż góry dziękuję.

    Przy okazji, dużo z Was ma doświadczenie w braniu leków na zbicie prolaktyny? I w którym cyklu plamienia zmniejszyly sie/zniknęły całkiem? :)

    To mój 3 cs więc początki. Badania prócz prolaktyny (ponad norme) są w porządku.

    Trzymam za nas kciuki!! :)

    U mnie prl, też ponad normę, ale nigdy nie miałam problemów z plamieniami, więc nie pomogę nie stety :/

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Tynka 89 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, Jedna i tak dzięki za odpowiedź :) A powiedzcie mi kiedy Prolaktyna Wam spadła? I jakie leki zażywacie?

    7b5da9f492d80ba9da03c533717c0bc5.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ