X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 września 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Mój M jak opowiada co robi w pokoju "zbliżeń z własną grabą" to mój śmiech słychać na pół wsi. Mam ubaw do łez :D :D

    Choć cieszę się że z jego strony nie ma problemów choć dziwie się, że ma tak dobre bo Dr MP jak dowiedziała się gdzie pracuje i jakie leki brał to zleciła te dodatkowe badania przed IVF.

    Teraz to mu podbudowałam jego męskość :D :D
    Inna a jak zobaczył twój wpis to chodzi nastroszony jak kogucik hahahahhhhahahah

    Anna Stesia strasznie mi się ciągnie branie antyków 2 miesiące myślę że puszczę korzenie

    A kolejne antybiotyki też już bierzesz?

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 20 września 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa trzymam kciuki! Mam wielka nadzieje ze to fasol w żołądku miesza! :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 września 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Agniechaaa Ty bidulko, pociesz się, że jutro o tej porze będziesz świętować!!!
    Co do starań mi lekarz wspominał też o 3miesiącach , ale to na pewno indywidualna sprawa.
    Ja nadal czekam na okres, już mnie to denerwuje...mam plamienie od trzech dni, ale takie przy podcieraniu, nie wiem czy to się rozkręci, dzisiaj jest równy miesiąc od lyzeczkowania.
    Czekać dalej czy to uznać za okres, może nie ma się co zluszczac...mam iść z tym do gina???

    Ja bym tego nie liczyła jako okres, bo mówi się, że okres jest wtedy, kiedy trzeba założyć podpaskę. Ale w sumie po łyżeczkowaniu może być różnie.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 września 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Mój M jak opowiada co robi w pokoju "zbliżeń z własną grabą" to mój śmiech słychać na pół wsi. Mam ubaw do łez :D :D

    Choć cieszę się że z jego strony nie ma problemów choć dziwie się, że ma tak dobre bo Dr MP jak dowiedziała się gdzie pracuje i jakie leki brał to zleciła te dodatkowe badania przed IVF.

    Teraz to mu podbudowałam jego męskość :D :D
    Inna a jak zobaczył twój wpis to chodzi nastroszony jak kogucik hahahahhhhahahah

    Anna Stesia strasznie mi się ciągnie branie antyków 2 miesiące myślę że puszczę korzenie
    Haha do usług kochana!! :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 20 września 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się codziennie po 19 czuje taka styrana jakbym w kamieniołomie 12 h zasuwała ;) chodzę spać po 22. Chciałabym zeby to był dobry znak ale juz w takie znaki nie wierze, to raczej szok pourlopowy :). Zaczynam myśleć ze jednak bez jakiegoś poważniejszego przeglądu mnie i M nie zaskoczymy, cos tam musi przeszkadzać

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 września 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    Dziewczyny beta 49.15... ufam, ze tym razem bedzie ok!..

    Czarnaiwi, gratulacje! :) Trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było w jak najlepszym porządku <3

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 202 240

    Wysłany: 20 września 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy zdarzyło Wam się ze test ten najtańszy pepino kilka dni przed okresem pokazywał cień drugiej kreski?
    Powinnam testować pojutrze ale przed chwilą zrobiłam ten test i wyszła blada kreska. Oczywiście jutro powtórzę ale zastanawiam się czy TO BYLA KRESKA czy np cień...

    2fwas65gx6qqidvv.png
    Hanka 6,5 l
    Emilka 3 l
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 września 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja się codziennie po 19 czuje taka styrana jakbym w kamieniołomie 12 h zasuwała ;) chodzę spać po 22. Chciałabym zeby to był dobry znak ale juz w takie znaki nie wierze, to raczej szok pourlopowy :). Zaczynam myśleć ze jednak bez jakiegoś poważniejszego przeglądu mnie i M nie zaskoczymy, cos tam musi przeszkadzać

    Ja trzymam kciuki żeby Wam zaskoczyło bez badań i przeglądów ale wiadomo- jak nic nie wychodzi dłuższy czas to warto sprawdzić podwozie ;)

    innamorata88, Anna Stesia lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 20 września 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, znowu mam dylemat :( @ jeszcze nie przyszła, nadal tylko różowy śluz... wiem ze mam jeszcze czas, ale nie w tym rzecz.. jeśli @ przyjdzie jutro lub w piątek to wtedy boje się że wizyta w poniedziałek (4-5 dc) będzie za późno na ewentualne rozpoczęcie stymulacji? Dodam że ja zwykle owu mam ok 11-12dc ;) bo jeszcze mogę pójść do niej jutro, ale nie wiem czy ma sens podglądanie jajek jeszcze przed rozpoczęciem nowego cyklu... co myślicie???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 21:14

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 20 września 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nie wiem co myśleć...Dzisiaj już 16dpo, a nic nie zapowiada @. Nigdy nie miałam tak długiej fl, przeważnie 12-13 dni. Po poniedziałkowym negatywie straciłam nadzieję, ale jutro z rana chyba znowu siknę. Co myślicie?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 września 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    A ja już nie wiem co myśleć...Dzisiaj już 16dpo, a nic nie zapowiada @. Nigdy nie miałam tak długiej fl, przeważnie 12-13 dni. Po poniedziałkowym negatywie straciłam nadzieję, ale jutro z rana chyba znowu siknę. Co myślicie?

    Może owulacja się przesunęła? Siknąć nie zaszkodzi ;-)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik slyszalam o tym filmie ale nie ogladalam, moze bede miala okazje jeszcze gdzies na necie zobaczyc :)

    Flowwer cieszę się że Twoje i eMka wyniki wyszły dobrze :) Trzymam kciuki za dalszą część! chyba cie troszke mniej tutaj widze :)

    summer86 suuuper ze juz masz wyniki i ze sa dobre, pojdziedz przygotowana do lekarza na wizyte.. mam nadzieje ze zleci tobie wszystko bys szybko zaciazyla :)

    Anna Stesia kciuki jutro za bete! :)

    Agniechaaa to moze pierwszzy objaw porcelana :) trzymam mocno kciuki! :)



    Anna Stesia, summer86 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 20 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór dziewczyny,
    Mam pytanie do Was. W piątek wieczorem mam pierwszą wizytę u gina i zastanawiam się czy powinnam jeszcze robić betę w piątek czy już dać sobie spokój. Ostatni wynik mam z poniedziałku.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 września 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Dziewczyny czy zdarzyło Wam się ze test ten najtańszy pepino kilka dni przed okresem pokazywał cień drugiej kreski?
    Powinnam testować pojutrze ale przed chwilą zrobiłam ten test i wyszła blada kreska. Oczywiście jutro powtórzę ale zastanawiam się czy TO BYLA KRESKA czy np cień...

    Masz fotkę? Pokaż, obczaimy. Ja sikam zawsze (jakkolwiek to zabrzmi) tylko na domowe laboratorium, kiedyś siknęłam na apteo i pokazała się sina kreska. Dostałam palpitacji, a potem okazało się, że test był wadliwy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 21:18

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 września 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Dobry wieczór dziewczyny,
    Mam pytanie do Was. W piątek wieczorem mam pierwszą wizytę u gina i zastanawiam się czy powinnam jeszcze robić betę w piątek czy już dać sobie spokój. Ostatni wynik mam z poniedziałku.

    Wiesz, ja mam zamiar zrobić tylko dwie bety - dzisiejszą i potem w piątek, żeby ewentualnie obczaić przyrost. A potem mowy nie ma, żebym się jeszcze stresowała. Jeśli masz dwie bety zrobione to moim zdaniem wystarczy, ale to tylko moje podejście.

    Lejka, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 września 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    problemik slyszalam o tym filmie ale nie ogladalam, moze bede miala okazje jeszcze gdzies na necie zobaczyc :)

    Flowwer cieszę się że Twoje i eMka wyniki wyszły dobrze :) Trzymam kciuki za dalszą część! chyba cie troszke mniej tutaj widze :)

    summer86 suuuper ze juz masz wyniki i ze sa dobre, pojdziedz przygotowana do lekarza na wizyte.. mam nadzieje ze zleci tobie wszystko bys szybko zaciazyla :)

    Anna Stesia kciuki jutro za bete! :)

    Agniechaaa to moze pierwszzy objaw porcelana :) trzymam mocno kciuki! :)

    Dzięki serdeczne :-* Mam jakiś dziwny spokój w sobie, że będzie ok, mimo tego głupiego paciorkowca. Jeszcze jutro będę miała wyniki TSH i wizytę u ginekolog - chcę podpytać, co z ta moją florą bakteryjną robić. A potem predko do endokrynologa, ale to dopiero w przyszłym tygodniu.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 września 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po wizycie u lekarza.. rozmawialam z lakarzem i zdecydowalam sie podejsc na naszych zarodkach. Lekarka mowila ze jak chce to mozemy podchodzic od nowego cyklu. Mowilam jej ze mialam transfer AZ nieudany w innej klinice ale nie pytala w jakiej. Jedynie co czy mialam podany 3 czy 5 dniowy zarodek oraz na jakim cyklu naturalnym czy sztucznym. Nie ma przeciwwskazan zebym teraz podeszla.

    Mowila mi jakie leki brac, kiedy co i jak, kiedy intralipid, o accofil tez, kiedy bralam leki immunosupresyjne. Kiedy przyjsc na wizyte gdybym sie zdecydowala podchodzic do crio.


    Odnosnie filmu "TO" to mam mieszane uczucia, spodziewalam sie chyba troche czegos innego... Wg mnie troche za dlugi, nie ktore sceny przereklamowane, takie na sile, przesadzone. Byly momenty ze podskoczylam do gory, nie ktore faktycznie sceny takie realne, ale wiekszosc filmu to mozna bylo troche przewidziec co bedzie. Nie byl najgorszy. A na sam koniec pisalo - koniec czesci 1, czyli wychodzi na to ze bedzie 2 czesc :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 21:38

    Anna Stesia, Lejka, Lunaris, summer86, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 września 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn - no to świetna wiadomość! Będziesz się decydowała na najbliższy cykl? Zechcesz wziąć jednego czy dwa maluszki?

    Podziwiam, że dałaś radę pójść na "To", ja panicznie boję się horrorów, obejrzałam w swoim życiu może z 5 i to o 5 za dużo.

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 20 września 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Wiesz, ja mam zamiar zrobić tylko dwie bety - dzisiejszą i potem w piątek, żeby ewentualnie obczaić przyrost. A potem mowy nie ma, żebym się jeszcze stresowała. Jeśli masz dwie bety zrobione to moim zdaniem wystarczy, ale to tylko moje podejście.

    Mam nawet trzy zrobione. Chyba też tak zrobię jak mówisz. Najwyżej jak gin będzie kazał to zrobię :)

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 września 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Yoselyn - no to świetna wiadomość! Będziesz się decydowała na najbliższy cykl? Zechcesz wziąć jednego czy dwa maluszki?

    Podziwiam, że dałaś radę pójść na "To", ja panicznie boję się horrorów, obejrzałam w swoim życiu może z 5 i to o 5 za dużo.

    powiem tak szczerze ze film "TO" to mozna zobaczyc w domu na necie jak bedzie :P chociaz wiadomo kino, muzyka, slyszysz wszystko dookola, to tez ma swoje plusy

    Ale zaciekawil mnie film Geostorm ktory reklamowali. Ma wejsc do kina w pazdzierniku. Beda fajne efekty specjalne - to film katastroficzny :P

    Mam czas do @ zeby zdecydowac czy bede podchodzic do crio czy nie.. Mam zamrozone po 2 zarodki

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ