X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 września 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Nic z tego nie będzie..


    Dobrze dziewczyny mówią, odpuść dzisiaj i sie nie przejmuj. I tak na pewno cos tam zostało z wczoraj a Twojemu na pewno jutro przejdzie, niech idzie szybko spac i sie kuruje :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 26 września 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wyglądasz pięknie :)

    Sammer zaatakuj go rano, na pewno nie odmówi. Nam się właśnie tak udało, był to jedyny miesiąc, gdzie sex był rano, bo ja rano nie lubię.

    Flo trzymam kciuki, żeby jednak poszło wszystko bez tej półrocznej przerwy.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 września 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer dobrze radzą dziewczyny dopadnij na porannym ptaszku hihihi jak to się mówi " ku chwale ojczyzny !"

    Bocianiątko, Lejka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 września 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowerr trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się potoczyło i żebyście nie musieli tyle czekać < 3

    zaraz wracamy do domu i bede wykorzystywać męża który dzisiaj na Maksa mnie wkurza: p ale to nic... Ubiore moje specjalne majtki z dziurą. Hahaha : p
    Kaczorkaa cudnie wyglądasz!!!

    Rucola lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 września 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Właśnie byłam na wizycie u mojej dr i od przyszłego cyklu Cyclo-progynova z kolejną biopsją :(
    Z tego co zrozumiałam chce na sztucznym cyklu zobaczyć czy reaguje moja macica na leki bo niestety mam nieprawidłowe endometrium :( ( stąd moje słabe miesiączki i plamienia do 12 dc na stymulowanych cyklach ). Jeśli nie czeka mnie kuracja 6 miesięczna ehhhhh
    Progynova mam brać tak długo dopóki nie będą wyniki biopsji i wtedy zapadnie decyzja czy ruszam z leczeniem czy stymulacją do IVF.

    Czy ja nie mogę podejść jak normalna kobieta ??????? czy zawsze to muszę czekać i czekać i czekać i czekać .... ehhhh

    i to nie wynika z moich czarnych myśli tylko z mojego doświadczenia że skończy się na tych kolejnych 6 mies w zawieszeniu :(
    Flo ja Cię bardzo podziwiam. Nie wiem skąd bierzesz siłę na to wszystko. Ja po półtora roku wymiękam .... Nie mogę pojąć dlaczego tak naturalny proces jak zajscie w ciążę przysparza tyle cierpień i bólu. To wszystko jest cholernie niesprawiedliwe. Marzę o tym, ze kiedyś spotkamy się w realu, z wózeczkami oczywiście :*

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 września 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Flo ja Cię bardzo podziwiam. Nie wiem skąd bierzesz siłę na to wszystko. Ja po półtora roku wymiękam .... Nie mogę pojąć dlaczego tak naturalny proces jak zajscie w ciążę przysparza tyle cierpień i bólu. To wszystko jest cholernie niesprawiedliwe. Marzę o tym, ze kiedyś spotkamy się w realu, z wózeczkami oczywiście :*


    Dokładnie tak samo myślę.... Też staramy się ponad rok i niewiadomo ile jeszcze zejdziei przez to totalnie nie mam siły na cokolwiek innego, poprostu ręce opadają.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 26 września 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo jestes silna babka tyle juz przeszlas w swoich staraniach i to by bylo niesprawiedliwe gdyby mialo zakonczyc sie inaczej niz Ty z dzidzia na rekach :) ja wierzr i wiem ze wkoncu te wszystkie lata zostana Ci wynagrodzone :*

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 26 września 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki babeczki za dobre slowa :) po tym zabiegu chodzilam jak pijana i niewiele pamiętam z rozmów jakie przeprowadzilam od razu po :) przypomnialo mi sie ze dr przepisala mi estrofem bo endometrium slabe, ktoras z Was to brala ? Pomoglo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 23:21

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 26 września 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer , kochana nic nowego już nie wniosę, ale jestem takiego zdania jak dziewczyny. Po tylu latach starań, teraz już mając diagnozę i plan musi już być tylko lepiej. Jestem z Tobą i choć najmniej się udzielam to myślami jestem z Tobą <3

    Kaczorka ślicznie wyglądasz <3

    Inna mały na prawdę rośnie pięknie <3

    Summer owocnego godzenia się rano ;) <3

    Meśka super, że już po, teraz już wszystko przetkane więc <3


    Mam nadzieję, że nic nie pominąłam, jeśli tak to walcie śmiało :* trochę tego było i nie wiem czy wszystko wychwycilam ;)

    A czy Lucia się odzywała ?

    Ja dziś próbowałam się umówić na dodatkowe usg (miałam nadzieję, że uda się na nfz ), ale okazało się że pierwsze wolne terminy na połowę października :/
    Czekam na piątek :D

    Pozdrawiam Was, kochane <3♡♥<3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 23:43

    KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 27 września 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Flowwer , kochana nic nowego już nie wniosę, ale jestem takiego zdania jak dziewczyny. Po tylu latach starań, teraz już mając diagnozę i plan musi już być tylko lepiej. Jestem z Tobą i choć najmniej się udzielam to myślami jestem z Tobą <3

    Kaczorka ślicznie wyglądasz <3

    Inna mały na prawdę rośnie pięknie <3

    Summer owocnego godzenia się rano ;) <3

    Meśka super, że już po, teraz już wszystko przetkane więc <3


    Mam nadzieję, że nic nie pominąłam, jeśli tak to walcie śmiało :* trochę tego było i nie wiem czy wszystko wychwycilam ;)

    A czy Lucia się odzywała ?

    Ja dziś próbowałam się umówić na dodatkowe usg (miałam nadzieję, że uda się na nfz ), ale okazało się że pierwsze wolne terminy na połowę października :/
    Czekam na piątek :D

    Pozdrawiam Was, kochane <3♡♥<3

    Połowa października to i tak niezłe. Ostatnio mój mąż był w szpitalu bo robił rm (dysk mu wyskoczył). Siedzi w recepcji, a obok niego babeczka w ciąży chciała sie umówić na wizytę do gina, a recepcjonistka proponuje jej przyszły rok :D I biedna kobieta została odprawiona z kwitkiem :(

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć babeczki ☺
    Kaczorka przecudną masz pamiątkę.
    Ja powoli przenosze sie na październik.
    11 dpo i niestety jedna obrzydliwa kreska ,mało tego temperatura spadła o dwie kreski .Przełknęłam łzy i złość .Nie mam złudzeń :(

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 27 września 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Połowa października to i tak niezłe. Ostatnio mój mąż był w szpitalu bo robił rm (dysk mu wyskoczył). Siedzi w recepcji, a obok niego babeczka w ciąży chciała sie umówić na wizytę do gina, a recepcjonistka proponuje jej przyszły rok :D I biedna kobieta została odprawiona z kwitkiem :(

    Tak, tylko już wiem dlaczego się w ogóle znalazło miejsce - pani ma same negatywne opinnie (po za jedną, ale pani, która pisała komentarz sama przyznała, że może dlatego, że była prywatnie i nie wie czy wtedy nie zmienia zachowania ). Do tych z dobrymi opinniami ( z resztą nawet pytałam kobiet w poczekalni kogo polecają ), to terminy też na nast rok. Szok
    Z resztą chyba sie zapisze na ten termin.
    ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 08:13

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 27 września 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 11dpo i ty się już przenosisz. Siedzieć mi tutaj na Wrześniówkach dopóki @ cię nie wygoni :D

    Kaczorka Aaaaa! Jakie to piękneee! I jaka ty jesteś piękna! Cudowna pamiątka <3

    Jedna_z_Wielu ja jak widzę takie opinie na temat lekarza to nawet nie idę bo ile taki lekarz może napsuć krwi to dziewczyny na forum już dobrze wiedzą. Niektórzy takie herezje szerzą, że aż w tyłku szczypie i nóż w kieszeni się otwiera...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 września 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że sesje w takich kieckach czerwonych to bym zalecała każdej parze! I wcale nie koniecznie w ciąży! Mój mąż od wczoraj patrzy na mnie jeszcze bardziej maślanymi oczami niż do tej pory :p chyba zakochał się po raz kolejny ;)
    Myślę, że <3 w takiej sytuacji byłyby mega skuteczne :p

    KateHawke, Izape_91, Sarna84, Lunaris, Bocianiątko, Czrna 81, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    nadzieja73 11dpo i ty się już przenosisz. Siedzieć mi tutaj na Wrześniówkach dopóki @ cię nie wygoni :D

    Kaczorka Aaaaa! Jakie to piękneee! I jaka ty jesteś piękna! Cudowna pamiątka <3

    Jedna_z_Wielu ja jak widzę takie opinie na temat lekarza to nawet nie idę bo ile taki lekarz może napsuć krwi to dziewczyny na forum już dobrze wiedzą. Niektórzy takie herezje szerzą, że aż w tyłku szczypie i nóż w kieszeni się otwiera...
    Dziękuję ❤ Jestem dzisiaj mega wku####iona że najchetniej zamknęlabym sie w czterech ścianach i nie wychodzila przez miesiac.Jak dzisiaj nie pozabijam bedzie cud

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 27 września 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Powiem Wam, że sesje w takich kieckach czerwonych to bym zalecała każdej parze! I wcale nie koniecznie w ciąży! Mój mąż od wczoraj patrzy na mnie jeszcze bardziej maślanymi oczami niż do tej pory :p chyba zakochał się po raz kolejny ;)
    Myślę, że <3 w takiej sytuacji byłyby mega skuteczne :p

    Nie dziwię się :D Wyglądasz w niej pięknie,kusząco i seksownie nawet z brzuszkiem :D Bajecznie po prostu!

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 27 września 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    nadzieja73 11dpo i ty się już przenosisz. Siedzieć mi tutaj na Wrześniówkach dopóki @ cię nie wygoni :D

    Kaczorka Aaaaa! Jakie to piękneee! I jaka ty jesteś piękna! Cudowna pamiątka <3

    Jedna_z_Wielu ja jak widzę takie opinie na temat lekarza to nawet nie idę bo ile taki lekarz może napsuć krwi to dziewczyny na forum już dobrze wiedzą. Niektórzy takie herezje szerzą, że aż w tyłku szczypie i nóż w kieszeni się otwiera...

    Właśnie się zastanawiam czy iść, choć by po to aby sprawdzić jak prawdziwe te opinnie ;) Zobaczę co zrobię, żeby pani źle z recepcji nie patrzyła to poczekam parę dni i pójdę zapytać o te co takie terminy odległe mają :D haha

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 września 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc! Ja dopiero oczy otworzyłam i wstawać mi się nie chce!!!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 27 września 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Czesc! Ja dopiero oczy otworzyłam i wstawać mi się nie chce!!!

    To piernicz, nie wstawaj :D Jakbym mogła zrobiłabym to samo :P

    Karma88, Izape_91 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 27 września 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, te pół roku, które z jednej strony mogłoby się wydawać mocno "aż", z drugiej przy tych nastu latach walki  jest tylko paroma miesiącami.  Serce pęka jak co chwile słyszymy,  że znowu masz pod górę,  ale ja wierzę naprawdę,  że jesteś na ostatniej prostej po Bobaska <3 <3 <3

    Kaczorka wyglądasz przepięknie,  cudowna pamiątka,  w pierwszej ciąży nawet nie pomyślałam o podobnej sesji, w obecnej, chyba nawet bez eMka (ciężko będzie dziada namowic) się skuszę. 

    Monia wyluzuj, praca jest ważna, a zdrowie ważniejsze,  przy okazji odpoczniesz, spędzisz więcej czasu z Michalkiem, a w pracy skoro już zdradziłas powód swojej nieobecności,  na pewno zrozumieją. 

    Izape_91, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ